Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2007., 20:36   #201
Ja sam bijela bijela bijela blijeda i baš sam si super...da da...Pa to je aristokratska put, ja sam arijevska rasa...i imam plave oči...haha...a svi crni su cigani...hahaha....
__________________
"U udaljenom kutku svemira ... živjele su pametne životinje koje su izmislile znanje."
Lindsay Lohan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 20:43   #202
bijela i ponosna!
tu i tamo stavim kremu za samotamnjenje jer mi ruke dobiju boju(minimalno al ipak) pa onda da noge ne odudaraju previše.
a moj dečko baš voli moju boju tj.nedostatak iste
__________________
c'est la vie
vjecna_brucosica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 22:19   #203
i ja sam ponosna bijela. Ljeti čak i dobijem nešto boje al sam još uvijek svijetlija pd okoline. Ni ne trudim se kvarcati
__________________
Ambicioznost je jadan izgovor za one koji nemaju dovoljno smisla za lijenost.
nanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 23:48   #204
Uh, i ja mrzim kad imalo potamnim, ne primijeti se bas, ali dovoljno je da ja primijetim, dobila sam malo boje po podlakticama, a to je vec znak ostecenja Bolje bi mi bilo da sam slusala dermatologe i WHO i nosila duge rukave. Beduini najbolje znaju kako se zastititi od Sunca.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 23:52   #205
ajoj patientia


aj onda za ubuduće, ako dobiješ opekline, izađi još malo na sunce, izliječiit će se
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:01   #206
Quote:
fashon_girl kaže: Pogledaj post
Svitla put meni nije lipa.Sorry ako nekoga vriđam....Uvjek sam volila više tamniju put , a pogotovo onu mulatsku.Ja sam inače i po zimi a pogotovo liti sam crna , jedam put me neki stranac pitao jesam iz Brazila..hehe , meni je to kompliment.A što se tiče aristokratska krv i to...Ma dajte molim vas niste vi vridniji od nekoga šta je skroz crn ako ste bili ka paški sir...Ma šta je ovo rasizam neki?Drage moje pratite malo modu , sada je in ako imaš lip ten i preplanulu put pogotovo radi kontasta s jerkim bojama i tirkiznim koje su neizostavne boje ovog prolića i lita , a i usput svako izgleda , da se ne uvridite pomalo nezdravu uz blijedu boju...Ali svatko ima ukuse nekome je lipo kad si sav crrn , nekome kadsi blid , a nekome ovako mišano , mulatska put...
Zasto bi itko pratio modu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:05   #207
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Koga briga koja je boja kože u modi? Time se opterećuju samo površne osobe, moš si mislit koliko je to bitno u životu...
Meni nema ništa gore nego vidjet iskvarcane ženske koje toliko pretjeraju sa solarijem da to nije za gledat, a svaka druga takva, djeluju baš prljavo, ja bih uzela četku i ribala ribala ribala dok se ne skine ta boja
Potpisujem
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:09   #208
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
ajoj patientia


aj onda za ubuduće, ako dobiješ opekline, izađi još malo na sunce, izliječiit će se
Cak sam se jednom zacrvenjela po licu. Problem je sto svaki dan moram biti negdje vani od 10 do 17... E da mi je hrpa lanenih kosulja dugih rukava, ispod lana je hladnije nego kad je dio tijela nepokriven.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:22   #209
eto ja sam tamnoputa i koliko god to neki obožavaju ima to i svojih nedostaka npr. klonim se sunca jer mi ne treba više od pola sata da počnem boju dobivat (plaža mi trenutno nije dostupna, ah još samo malo pa bude ) što znači ne bi mi trebalo dugo da dobijem "bijele rukave" od odjeće, a bome ne želim doć doma izgledajući ko lučki radnik A tek pravu nijansu pudera naći uglavnom su mi ljeti svi svijetli srećom pa ga najčešće i ne trebam
Ali nema veze ja volim to što sam tamna i volim ljude koji su bijeli i koji ne forsiraju svoju kožu na nešto što joj nije prirodno. Kad pogledam ove nakvarcane dođe mi muka...mislim kakva je to boja kože neka mješavine crvene i smeđe presmiješno i bolesno. Vidit curu/dečka prirodne zdrave bijele mi je puno ljepše
Ljudi volite svoju kožu i njegujte je, vjerujem će vam se jednog dana živo fućkat kakvu ste boju tena imali, bit ćete si svejedno prekrasni jer to jeste.
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:27   #210
Najbolje nam i stoji boja koja nam je prirodna. Pokvarcano i isprzeno nikad ne izgleda kao prirodno tamno.

BTW, vidjela sam tipa kojemu je straznja strana vrata crna crna, podlaktice smedje, a nadlaktice bijele.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:27   #211
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Bolje bi mi bilo da sam slusala dermatologe i WHO i nosila duge rukave. Beduini najbolje znaju kako se zastititi od Sunca.
meni se uvijek ljudi čude što usred ljeta konstantno hodam u dugim rukavima
a kad mi se ne da cijela trackati svako malo kremicama pa se onda oboružam tankim lanenim košuljicama i hlačama. čak mi i ne bi smetalo da dobijem malo boje po nogama, jer na tamnijoj koži se ipak slabije primjećuju nedostaci poput kapilara (kojih nažalost imam dosta ), celulit i ostalo, budući da na licu jednostavno ne trpim da potamnim i pola nijanse, glupi mi je nesklad pa onda cijelo tijelo štitim što je bolje moguće. što će mi se dugoročno i isplatiti jer neću s 30 imati bore ko da imam 50 kao što mogu vidjeti kod dosta žena koje se kvarcaju i sunčaju..a i nije mi jasno kako drugi ljudi svijesno mogu oštećivati svoju kožu radi nekog trenda 'preplanulosti'.
*Fenrir* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:30   #212
eh i definitivno se nemojte previše mazat kremama za samotamnjenje...

nema goreg od te žute boje na tijelu...

vidjela žensku prije koji tjedan, sva žuta, samo lice bijelo, ugl, mogla je i bez toga
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:33   #213
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
eh i definitivno se nemojte previše mazat kremama za samotamnjenje...

nema goreg od te žute boje na tijelu...

vidjela žensku prije koji tjedan, sva žuta, samo lice bijelo, ugl, mogla je i bez toga
još su mi najgore one koje ne mogu dočekati valjda da pocrne od sunca, krema i solarija, pa se ožbukaju sa pola kile par nijansi tamnijim puderom. užas
*Fenrir* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:57   #214
Quote:
*Fenrir* kaže: Pogledaj post
potpisujem

ja ne da sam blijeda, ja sam bijela na slici s nedavne maturalne gdje sam imala bijeli gornji dio, ne može se razaznati gdje mi počinje koža a završava top. i uvijek uspijem nadmašiti sve po bijelini, nisam upoznala nekoga sa svijetlijom kožom.
Aj čik da vidimo jesi od mene svjetlija. To još NITKO nije uspio.
Al ja imam plavu kosu prirodno i svjetlo plavo/zelene oči.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 00:58   #215
ja se nesto nikad nisam previse brinula oko toga koji mi je dio tijela koje boje :S jest doduse da sam uvjek namazana kremom s faktorom i imam puder s faktorom al ono...lijeva ruka mi je uvjek tamnija od desne jer kad vozim uvjek mi je prozor otvoren. gornji dio tijela mi je uvjek tamniji od nogu jer inace nosim majice na bretele i kratkih rukava a na nogama uvjek imam nesto. naravno to je samo za nijansu tamnije do moje prirodne boje koja je...ZELENO PROVIDNA (ne mogu bolje opisat) tako da se ni to ne primjeti previse...
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 10:53   #216
Quote:
Paranoid Sheep kaže: Pogledaj post
Aj čik da vidimo jesi od mene svjetlija. To još NITKO nije uspio.
Al ja imam plavu kosu prirodno i svjetlo plavo/zelene oči.
ajde šta je oČete se natjecati? Ja sam crvenokosa sa zelenim očima.
Najviše mrzim kad mi "potamni" faca. Fakat, sve drugo nekak podnosim, jer iako se pazim sunca, ipak nakon 3 tjedna na otvorenom dobijem ko neku bojicu (onak kak normalni ljudi inače po zimi imaju ), a ako je to po faci izgledam si prljava.

E sad, isto kako mi se ne sviđa nasilno kvarcanje za svjetlopute, jednako mi se tako ne sviđa kada cure koje su prirodno tamnopute forsiraju ne-tamnjenje (ima ih ima ), a prirodno i lako dobiju onak osunčan ten bez samomaltretiranja u solarijima i beskrajnim prženjima na suncu.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 12:02   #217
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
jednako mi se tako ne sviđa kada cure koje su prirodno tamnopute forsiraju ne-tamnjenje (ima ih ima ), a prirodno i lako dobiju onak osunčan ten bez samomaltretiranja u solarijima i beskrajnim prženjima na suncu.
toga ima????
Ja se eto trenutno klonim da ne bi došla doma sva šarena pošto mi se boja jako brzo prima, ali čim se uhvatim mora (čitaj čim se vratim doma) neće me nitko izvuć van
ali svejedno tamnoput ili bijel treba se pazit jakog sunca. Zbilja ne crvenim ali osjećaj kad te opali ono sunce u 12-13 je grozan
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 13:08   #218
Quote:
Stella kaže: Pogledaj post
Koji rasistički topik
Ja sam prek zime bledolika, a prek ljeta ciganče i kud molićulijepo sad ja spadam
tako i ja..šmrc..gdje mi daklem spadamo?
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 13:54   #219
Samo da vas ovo pitam. A kako vam je viditi zensku skroz bijelih nogu u vrucim hlacicama?
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 13:57   #220
Bitniji je oblik nogu nego boja.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.