Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2011., 09:58   #1241
Quote:
Lotta_la kaže: Pogledaj post
Ako netko zna dali ima u Bipi One Million muški od Paco Rabanne-a? Nemam pojma di da ga kupim, moram malo istražiti da vidim gdje je najpovoljniji. Ali se ne sjećam kad sam zadnji put bila u Bipi da sam ga vidjela..
Ima, vidjela jučer ali samo od 50 ml.
Nego, vidjela jučer i OPI štand u Bipi i uzela odmah onaj thiner za lakove
eyedetox is offline  
Old 27.05.2011., 11:48   #1242
Kad se koristi rođendanski popust, jel potrebno ponjeti bipa karticu?
jadzi is offline  
Old 27.05.2011., 11:52   #1243
Quote:
jadzi kaže: Pogledaj post
Kad se koristi rođendanski popust, jel potrebno ponjeti bipa karticu?
Obavezno.I to karticu na koju glasi popust.
andyca is offline  
Old 27.05.2011., 13:47   #1244
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ima, vidjela jučer ali samo od 50 ml.
Nego, vidjela jučer i OPI štand u Bipi i uzela odmah onaj thiner za lakove
Tenx, kupila sam jučer u dm-u od 100ml i nije skup bio, oko 400kn. A znam da je u kozmu 400kn bio onaj od 50ml, ne znam kak mu je sad cijena.
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Old 27.05.2011., 13:49   #1245
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Obavezno.I to karticu na koju glasi popust.
Meni je ročkas bio prije mjesec i pol, jel mi vrijedi taj popust koji sam dobila a nisam ga još iskoristila ili ima neki rok?
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Old 27.05.2011., 15:15   #1246
rok je godina dana tj do sljedećeg rođendana..tako piše na mom bonu

ja svoj bon neki dan tek stavila u torbu a za 3 mj će mi drugi doć
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 27.05.2011., 16:25   #1247
Meni jedino žao kaj pyzde ne daju da se taj popust zbroji sa nekim drugim popustom
Ja nadobudno došla poharat Bipu,jea rajt.
andyca is offline  
Old 27.05.2011., 16:56   #1248
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Meni jedino žao kaj pyzde ne daju da se taj popust zbroji sa nekim drugim popustom
Ja nadobudno došla poharat Bipu,jea rajt.
kak ne daju? ja kombinirala vikend popust i rodjendanski popust, frendica isto.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Old 27.05.2011., 17:08   #1249
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
kak ne daju? ja kombinirala vikend popust i rodjendanski popust, frendica isto.
Kaj ?
Pa meni nije dala...nemreš vjerovat.
andyca is offline  
Old 27.05.2011., 19:06   #1250
E ovo je stvarno iritantno. Određene neinformirane prodavačice, svaka vodi svoju politiku, pojma nemaju kaj rade. Isto kao i u Kozmu. To nije normalno. Mejlaj, žali se. Ne može ona izmišljat svoja pravila.

Ja sam baš jučer iskoristila rođendanski popust i uz ostale stvari sam kupila par proizvoda koji su na vikend akciji. Prodavačica nije uopće dovela u pitanje mogućnost kombiniranja tih popusta.
Maiya is offline  
Old 27.05.2011., 19:09   #1251
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
E ovo je stvarno iritantno. Određene neinformirane prodavačice, svaka vodi svoju politiku, pojma nemaju kaj rade. Isto kao i u Kozmu. To nije normalno. Mejlaj, žali se. Ne može ona izmišljat svoja pravila.

Ja sam baš jučer iskoristila rođendanski popust i uz ostale stvari sam kupila par proizvoda koji su na vikend akciji. Prodavačica nije uopće dovela u pitanje mogućnost kombiniranja popusta.
Npr. kad su parfemi 30% bili sniženi+rođendanski popust?Jel ide to?
I razmišljam napisati im mail,jer uvijek pređem preko tih stvari osobito u Kozmu...
andyca is offline  
Old 27.05.2011., 19:23   #1252
Tu na Forumu je netko par stranica ranije spomenuo da je rečeno da se s rođendanskim popustom ne mogu kombinirati jedino popusti za koje treba kupon Nešto zbog bar kodova, ne sjećam se.
I onda se javila slijedeća cura i rekla da se je ona to tako neki dan kombinirala i da nije bilo problema. Pa sad ti znaj. A i nije jedina koja je to tako uspjela.

I kad su parfemi bili sniženi, masa cura je to iskombinirala s rođendanskim. I 100% sam sigurna da je opet bilo cura kojima je rečeno da se to ne može. Sve to treba bit moguće ali se UVIJEK nađe neka prodavačica sa svojim idejama. Jednostavno mi nije jasno zašto sve ne znaju tih par jednostavnih informacija. Već su im se žalili na različitim politikama od dućana do dućana i predlažem ti da i ti to napraviš inače nas nikad neće prestat maltretirat.
Maiya is offline  
Old 27.05.2011., 20:14   #1253
Imaš pravo slažem se.
Tijekom vikenda ću složiti mail.
Pa vam javim ako i što mi odgovore.
andyca is offline  
Old 28.05.2011., 13:32   #1254
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
rok je godina dana tj do sljedećeg rođendana..tako piše na mom bonu

ja svoj bon neki dan tek stavila u torbu a za 3 mj će mi drugi doć
E hvala, budem čekala neku fora vikend akciju pa si budem skombinirala.
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Old 28.05.2011., 14:50   #1255
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Tu na Forumu je netko par stranica ranije spomenuo da je rečeno da se s rođendanskim popustom ne mogu kombinirati jedino popusti za koje treba kupon Nešto zbog bar kodova, ne sjećam se.
I onda se javila slijedeća cura i rekla da se je ona to tako neki dan kombinirala i da nije bilo problema. Pa sad ti znaj. A i nije jedina koja je to tako uspjela.

I kad su parfemi bili sniženi, masa cura je to iskombinirala s rođendanskim. I 100% sam sigurna da je opet bilo cura kojima je rečeno da se to ne može. Sve to treba bit moguće ali se UVIJEK nađe neka prodavačica sa svojim idejama. Jednostavno mi nije jasno zašto sve ne znaju tih par jednostavnih informacija. Već su im se žalili na različitim politikama od dućana do dućana i predlažem ti da i ti to napraviš inače nas nikad neće prestat maltretirat.

ja sam bila taj netko . ako je nešto na akciji u cijelom dućanu, može se kombinirati rođendanski popust s tim. znači, paste su se definitivno trebale moći kombinirati. samo jednom sam imala problem s ovim jer je prodavačica bila neupućena, no ovo je milijun posto sigurno i ne dajte da vas uvjere u suprotno. čak su bile dobile dopis sa detaljima obračunavanja popusta, jer se dosta cura žalilo na nedosljednost. oni stvarno drže do svojih kupaca i u interesu im je da se popusti obračunavaju pravilno

no, ako su u pitanju oni kupončići koji nekad budu na dnu letka, za izrezivanje, onda ne. (mislim, takav kupon+još i kupon sa rođendanskim popustom). to im je izričito naglašeno.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 28.05.2011., 15:55   #1256
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
no, ako su u pitanju oni kupončići koji nekad budu na dnu letka, za izrezivanje, onda ne. (mislim, takav kupon+još i kupon sa rođendanskim popustom). to im je izričito naglašeno.
I onda ti se, koliko se sjećam javila cura koja je i to iskombinirala bez problema.
Maiya is offline  
Old 28.05.2011., 16:25   #1257
To ne znam točno, ali to se navodno ne smije raditi. Zbog toga mi cura isprva nije htjela obračunati ni rođ. popust uz akciju, jer su dobili obavještenje da se ti sa letka (oni s barkodom koji se izrezuju, ne popusti koji su samo naznačeni na promo letku) ne mogu kombinirati, pa je mislila da važi za sve.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 30.05.2011., 13:02   #1258
Upravo sam poslala mail Bipi vezano za kombiniranje popusta.
Javim vam ako i kad mi odgovore.

Edit-samo da se izjasne što se može,što ne i da se usuglase njihovi djelatnici.A ne da se događa da se negdje nešto može,negdje ne.
andyca is offline  
Old 30.05.2011., 13:24   #1259
Ovoga tjedna, od 02.06. - 05.06.2011., -30% na gelove za tuširanje, kupke, soli, sapune...
Good evil is offline  
Old 03.06.2011., 01:56   #1260
je li u bipi Reveal Halle Berry 50ml još uvijek snižen, 139kn i do kada?
tasha0705 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.