Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2011., 17:06   #1
SALOMON

Zna li tko gdje u Zagrebu ima najveći izbor SALOMON obuće (tenisice)?
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 17:57   #2
zuti macak - imaju i svoj web
intersport i hervis drze nesto modela. sad sve ovisi sto te zanima

moj muzonja uvijek kupuje one visoke tipa za hiking i njih uvijek jedva nademo jer ti modeli ni ne dozive snizenje i s obzirom da dode jedan eventualno dva modela rasprodaju se brzinom svjetlosti
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 20:23   #3
Ma bio sam u Intersportu i Hervisu ali nula bodova. Imaju 3-4 modela. Evo sad sam baš pogledao stranice žutog mačka. Fakat imaju izbora.

Hvala na odgovoru!

P.S. Trebaju mi neke tenke za dugo (vremenski) hodanje!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 21:15   #4
Quote:
Erhard kaže: Pogledaj post
Ma bio sam u Intersportu i Hervisu ali nula bodova. Imaju 3-4 modela. Evo sad sam baš pogledao stranice žutog mačka. Fakat imaju izbora.

Hvala na odgovoru!

P.S. Trebaju mi neke tenke za dugo (vremenski) hodanje!

muzonja za ove svoje visoke ne bi mjenjao nista. jest da kostaju cca soma kuna ali ih nosi po tri godine i onda ih operem u ves masini pa izgledaju nove

sto se tice zutog macka. velik izbor na stranici u ducanu slabiji ali u svakom slucaju veci nego u intersportu i hervisu

ako salomon nije uvjet, moj savjet je da pogledas iglu sport ima na jankomiru(kod baumaxa) i tam kod zavrtnice ducan- ovaj drugi je i veci.
oni drze mammut koji isto ima razno raznih tenisica koje su kazu u rangu salomona. da nisamo nasli salomon nama bi ti bio drugi izbor i evenutalno garmont - njih isto drzi iglu sport. nama se nisu dopali
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 22:42   #5
probaj pitati na rekreaciji i sportskoj opremi
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 02:36   #6
Quote:
Erhard kaže: Pogledaj post
Zna li tko gdje u Zagrebu ima najveći izbor SALOMON obuće (tenisice)?
ja sam svoje kupila u hervisu proslu zimu. zenske, za dugo hodanje. skupe jesu, al vrijede svake kune. cijelu zimu sam provela u njima i nije mi ni jednom bilo hladno. preudobne su i jos iznutra imaju neki plis/krzno. ma odlicne su!
Ali pogledaj u zutom macku, cula sam da ima odlicnih
felicitat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 16:34   #7
Hvala vam na savjetima. Za početak ću pogledati u Žutom mačku.
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 17:12   #8
Quote:
Erhard kaže: Pogledaj post
Hvala vam na savjetima. Za početak ću pogledati u Žutom mačku.
meni se čini da su soma kuna bezobrazno visoke cijene za Salomonke, ja imam Salamon i Merrell, oboje su hiking shoes, zapravo tenisice za treking i hiking, podjednako su kvalitetne, poluvisoke, glomazne, lagane, a sa onim vibram đonom za po kamenju...niti jedne nisu koštale više od 600kn koliko se sjecam...jedne su sa britanskog amazona (www.amazon.co.uk), jedne iz hervisa

ako imaš volje, pogledaj si na slovenskom hervisu, imaju neke salomonke na akciji od 59€ na više
http://www.hervis.si/.cms.html?cms.p...ecorator=empty
Felices is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 23:25   #9
Quote:
Felices kaže: Pogledaj post
meni se čini da su soma kuna bezobrazno visoke cijene za Salomonke, ja imam Salamon i Merrell, oboje su hiking shoes, zapravo tenisice za treking i hiking, podjednako su kvalitetne, poluvisoke, glomazne, lagane, a sa onim vibram đonom za po kamenju...niti jedne nisu koštale više od 600kn koliko se sjecam...jedne su sa britanskog amazona (www.amazon.co.uk), jedne iz hervisa

ako imaš volje, pogledaj si na slovenskom hervisu, imaju neke salomonke na akciji od 59€ na više
http://www.hervis.si/.cms.html?cms.p...ecorator=empty
Obleku si još i mogu kupiti prek weba ali obuću moram svakako probati tak da takve stvari ne bih naručivao "na slijepo". Naravno, postoji varijanta da tenke probam kod nas u trgovini a zatim naručim onaj prek neta broj koji mi paše
Gledam na Amazonu ove koje mene zanimaju (Salomon Exit Aero) i cijena im s poštarinom dođe kao i ovdje.
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 18:25   #10
salomon cosmic 4d gtx

Nakon dugog premišljanja kupio sam u INTERSPORT U Rijeci model SALOMON COSMIC 4D GTX, hiking cipele i platio ih 1500 kn. Cipele sam koristio 3-4 mjeseca, nosio možda 10 puta, i nakon zimskog perioda pospremljene u ormar. Evo neki dan ponovo su u akciji i na moje VELIKO RAZOČARENJE isti dan kad sam ih obukao, pukle su sa strane. Upućena je reklamacija INTERSPORTU, gdje mi je rečeno da uvažavaju reklamacije u roku od 6 mjeseci ( u TRGOVINI TENISIC za istu stvar prihvaćaju reklamacije do godinu dana ). Trenutno čekam rješavanje reklamacije.
Mišljenje: hiking cipele i to SALOMON i to GOROTEX i plaćene 1500 kn, trebale bi trajati duže od jedne sezone.
SAVJET: prilikom kupovine raspitajte se kod prodavača kolika je garancija..
SRETNO!
NINO42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 13:52   #11
Quote:
NINO42 kaže: Pogledaj post
Nakon dugog premišljanja kupio sam u INTERSPORT U Rijeci model SALOMON COSMIC 4D GTX, hiking cipele i platio ih 1500 kn. Cipele sam koristio 3-4 mjeseca, nosio možda 10 puta, i nakon zimskog perioda pospremljene u ormar. Evo neki dan ponovo su u akciji i na moje VELIKO RAZOČARENJE isti dan kad sam ih obukao, pukle su sa strane. Upućena je reklamacija INTERSPORTU, gdje mi je rečeno da uvažavaju reklamacije u roku od 6 mjeseci ( u TRGOVINI TENISIC za istu stvar prihvaćaju reklamacije do godinu dana ). Trenutno čekam rješavanje reklamacije.
Mišljenje: hiking cipele i to SALOMON i to GOROTEX i plaćene 1500 kn, trebale bi trajati duže od jedne sezone.
SAVJET: prilikom kupovine raspitajte se kod prodavača kolika je garancija..
SRETNO!
Isto tako se i meni dogodilo, tri puta ih obukao i sljedecu sezonu se raspale.... Smece
coolmadgs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.