Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2007., 19:30   #201
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
p://img514.imageshack.us/img514/8483/dsc00313dg4.th.jpg[/IMG][/URL]

....i jednostavno sam odustala od toga..dala sam love i love na preparate i svasta i nista..ofarbala sam se u jako tamno smedu koja se isprala u tocno moju boju (na srecu) i sad pustam svoju kosu da raste...ja sam si u glavu stavila da je imat plavu kosu "ko tete na tv" nemoguce ako nemas tisucu na mjesec za nju...i zadovoljna sam ovako :-D
ja u prosjeku mjesečno potrošim 150 kn na mjesec,a u to je uračunata i njega i frizerka. svaka dva mj odem na farbanje, svaka 4 na blajh pramenove i to samo ove gore i moja kosa izgleda
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 16.08.2007., 23:26   #202
evo ovakva je bila moja kosa(ispeglana) inače je malo gušća ni gusta ni tanka.izgledala je ok. sada sam smeđa, nešto ko zasnja cura na slikama.(samo da ne ispadne oogromna slika )



Imam i lice

Zadnje uređivanje patientia : 19.08.2007. at 10:41. Reason: Stavljen thumbnail umjesto prevelike slike
HappyWorm is offline  
Old 17.08.2007., 12:30   #203
Tajna njihove plave kose je u - retuširanju i ostalim kompjuterskim zahebancijama!
Kad Heather Locklear reklamira šampon (mislim pantene(?))za kosu, ima fantastičnu kosu,koju zabacuje na sve strane, sjaji se... a znamo iz svih filmova da ima 6 dlaka na glavi - jako tanku i slabu kosicu!
Ne vjerujem u te fotke, eto.
mouse is offline  
Old 17.08.2007., 13:37   #204
jel ima koga a da je uspio ovo izvest bez šišanja ili jakog unistenja kose?
Mimica7 is offline  
Old 17.08.2007., 13:49   #205
Quote:
Mimica7 kaže: Pogledaj post
jel ima koga a da je uspio ovo izvest bez šišanja ili jakog unistenja kose?

Svakako nemoj to doma radit, jer možeš dobit sve boje na glavi..od narančaste preko zelenkaste do crne! Vjeruj mi iz iskustva ti govorim!

Dakle otiđi si u neki malo bolji frizeraj, tamo tete frizerke imaju nešto šta se zove skidač crne boje! Onda je lakše ić u nešto svjetlije...
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Old 17.08.2007., 13:56   #206
Lijepu izrazito plavu kosu mogu imat samo žene koje su prirodno svijetlije i koje ne trebaju blajh da bi do toga došle..dovoljno im je stavit neku bojicu u maski tipa garnier i one su dobile ono šta ja nisam nakon 6 blajhanja zaredom.

Ja sam plava već godinama, prvo sam bojala sve, a sad sam na pramenovima...kosa mi se još nije oporavila, ali malo je bolje...

a imala sam prekrasnu kosu, uvijek duga do struka, jaaaako gusta i valovita.

Sad imam nešto posve drugo! ali dobro je, još uvijek je imam i previše na glavi...al je suhaaaaaaaa! i nitko je nezna ošišat! tako da se više i nešišam..
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Old 17.08.2007., 14:08   #207
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Lijepu izrazito plavu kosu mogu imat samo žene koje su prirodno svijetlije i koje ne trebaju blajh da bi do toga došle..dovoljno im je stavit neku bojicu u maski tipa garnier i one su dobile ono šta ja nisam nakon 6 blajhanja zaredom.

Ja sam plava već godinama, prvo sam bojala sve, a sad sam na pramenovima...kosa mi se još nije oporavila, ali malo je bolje...

a imala sam prekrasnu kosu, uvijek duga do struka, jaaaako gusta i valovita.

Sad imam nešto posve drugo! ali dobro je, još uvijek je imam i previše na glavi...al je suhaaaaaaaa! i nitko je nezna ošišat! tako da se više i nešišam..
Isto! Samo se nikad nisam farbala, osim pramenova. I odustala od frizerki; majčica mi podreže vrhove na ravno i to se samo svakojako ufrćka i - eto!
mouse is offline  
Old 17.08.2007., 14:12   #208
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Isto! Samo se nikad nisam farbala, osim pramenova. I odustala od frizerki; majčica mi podreže vrhove na ravno i to se samo svakojako ufrćka i - eto!
Ja svojima više ne dajem škare u ruke! Jednom mi se zapetljala pletenica i dala sam tati da odsječe jednu dlaku da to otpetlja, ali on mi je odsjekao čitavu pletenicu!! Još mi strši taj dio, a prošlo je godina... Mama je još gora...
A ne da mi se kod frizerke pa se slabo šišam
nacy_vu is offline  
Old 17.08.2007., 14:13   #209
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Mi smo očito jako slične


http://www.imagewoof.com/view_image/ba5a9736/maja.jpg

Eto moje kose sada!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Old 17.08.2007., 14:15   #210
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Tvoja ipak ide na plavo... i ja bi...
nacy_vu is offline  
Old 17.08.2007., 14:17   #211
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Isto! Samo se nikad nisam farbala, osim pramenova. I odustala od frizerki; majčica mi podreže vrhove na ravno i to se samo svakojako ufrćka i - eto!
Ma šta da ti pričam, ja sam se počela sama šišat!

Mami dam isto da mi skrati vrhove..a šiške sam si sama ošišala nedavno!
i nikad bolje nisam imala!...pa da to nije za plakat...

a tako bi sguštom otišla u nekog frizera i prepustila mu se da me riješe ovih suhih krajeva...al svaki put kad sam to napravila izašla plačući iz salona
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Old 17.08.2007., 14:19   #212
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Tvoja ipak ide na plavo... i ja bi...
Sad sam još plavija dosta nego na slici...ma sad sam ful plava u biti..

al nemoj, ja bi volila da imam snage napravit ovo šta si ti, al neide mi jednostavno...možeš si dat koji pramenčić ako ti je već tolika želja.

Al mislim da trebaš malo vremena sačekat, jer sad ti je šok..znam, jer meni bude čim stavim par smeđih pramenova, odma sam si tamna!


probaj se naviknit malo..
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Old 17.08.2007., 15:22   #213
a nećete moju kosicu komentirat? sad mi nekako žao plave kad vidim...jao
sve mi se čini da ću opet ja.imam neke slike di je plavija, al ne na kompu

ma šmrc
HappyWorm is offline  
Old 17.08.2007., 16:04   #214
ah,plava kosa... dugo mi je bila ideal...

prirodno sam tamnosmeđa, a prije nego sam pokusala postati plavusa godinama sam bojala kosu u crveno. kad je odluka pala otisla sam kod frizerke koja mi je rekla da ce to biti duga borba dok se riješim crvene te mi je stavila blanš pramenove po cijelog glavi i onda jos na to plavu farbu. rezultat je bio neka zuto-narancasta boja za koju ljudi koji su me tada poznavali, bilo je to prije 5 godina, dan danas kazu da mi je bila najbolja ikad!

ali naravno, ja nisam bila zadovoljna! htjela sam pravo plavu, blond kosu - odmah! nakon mjesec dana otisla sam i kupila si onaj lorealov izbjeljivač, šta li... on se moze dozirat, jedna vrecica izbjeljivača il dvije. ja sam, jasno, puknula dvije! rezultat je bio POTPUNO BIJELA KOSA!! brijem da je i svijetlila u mraku.

nisam uspjela saznat jer sam odmah natakla nest na glavu i otisla po jos jednu kutiju boje, nesto tamniju, zlatastu. rezultat je bio par nijansi tamnija boja nego iz prvog pokušaja i najuništenija kosa koju sam ikad vidjela (nije ni cudo )

sutradan sam je od duzine do ispod ramena odrezala na bob. mjesec dana kasnije obojala sam je tamno smeđe te kasnije nastavila naizmjence: svjetlosmeđa-tamnosmeđa-crvena-ljubičasta itd.

narafski kosa mi se nikad nije oporavila sve dok mi nije pukao film: prosle godine u 7. mjesecu osisala sam se na skoro centimetar dužine! od tad je puštam, uz samo par podšišavanja, da to ipak lici na frizuru
nisam ni znala da imam zapravo pristojnu gustu kosu, kao ni da mi je prirodna boja ustvari lijepa!
Supika! :) is offline  
Old 17.08.2007., 16:04   #215
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
a nećete moju kosicu komentirat? sad mi nekako žao plave kad vidim...jao
sve mi se čini da ću opet ja.imam neke slike di je plavija, al ne na kompu

ma šmrc
imala si krasnu plavu kosu!
Supika! :) is offline  
Old 17.08.2007., 16:34   #216
tnx sad je obična smeđa i nekad mi se čini preobična uskoro stavljam od lorealan neku malo svjetliju al ne plavu
HappyWorm is offline  
Old 17.08.2007., 16:41   #217
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Ali opet, netko stvarno ima takvu kosu... (ne mislim sad na te zvijezde)
da, i ja viđam puno cura po gradu za zdravom plavom kosom.
one ti troše jako puno novaca na to.
idu svaki mjesec na neke preljeve, koji ne uništavaju kosu kao blajh, samo za to daju skoro 600 kn svaki mjesec.
ali treba imati sreće i naići na kvalitetnu frizerku.
uz to još idu 2 puta tjedno na pranje kose i feniranje kod frizerke(100 kn feniranje duge kose), znači mjesečno 800 kn samo za to.
uz to koriste isključivo profesionalne proizvode za kosu i NI SLUČAJNO peglu.

rekla mi to jedna cura sa takvom kosom.
ray ban is offline  
Old 17.08.2007., 16:55   #218
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Evo razvoj mog uništenja kose: (ovo me boli)

Prije nešto više od dvije godine, imala sam gustu smeđu kosu sa plavim pramenovima i uz sve to relativno dugačku.



Imagehost - PicTiger

Onda sam otišla kod frizerke da mi MALO stanji kosu. Ona mi je ostavila 2 dlake na glavi. Ti pramenovi nisu više nikako izgledali i morala sam se ofarbati. Slike neću ni stavljati jer je bilo prestrašno! Ovo je bilo malo kasnije:



Kad mi je kosa malo narasla, to je izgledalo ovako. Recimo da je kosa još bila ok.

nancy, meni je tvoja kosa bila najljepša na prvim slikama,smeđe sa plavim pramenovima. takvu bih htjela i ja, ali ne mogu dobiti te pepeljasto plave pramenove. neću ići kod frizerke, imam fobiju od njih nakon katastrofe koju sam imala prije 2 godine.
pa si ja sama radim pramenove, ispadnu žuti, ali briga me, samo da mi kosa nije suha i uništena

tebi je super uz lice stajala i ta skroz plava

kod tebe je trenutno jedino rješenje strpljenje.stavljaj pramenove na izrast, ali nemoj nikada više dati frizerima da te šišaju(mene su isto znali očerupat, pa se uvijek sama šišam, i vrhove i šiške, ispadne kao i kod njih)

i da,nadam se da koristiš profesionalne proizvode za kosu.
kod bilo kakvih pramenova oni su neophodni.
ray ban is offline  
Old 17.08.2007., 18:23   #219
meni se vidiš na tebi Nacy najviše sviđa ta najplavija,očito jedinoj, jer ju i sama volim
HappyWorm is offline  
Old 18.08.2007., 11:26   #220
Happyworm, baš mi je lijepa tvoja kosa na slici, i tako duga neispucana, i boja odlična..... bravo!
*minii* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.