Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2014., 11:37   #2621
ja ću ih stavit
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 14:08   #2622
Ono nije trebalo biti ohrabrenje
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 15:15   #2623
aaa....


stvarno ne? ni u jednoj kombinaciji? crne, visoke sa suknjom i mornarskom majicom i neki svijetliji šal??
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:50   #2624
Ma nosi što god ti se sviđa. Ne bi ti trebalo biti važno tuđe mišljenje oko tako banalne stvari
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:04   #2625
ma dvoumim se već danima, a doista nisam sigurna da je baš primjereno za čizme.. ono, ipak je proljeće i to. no, maloprije je na dnevniku rečeno kako će biti snijega u gorju, bura, zahlađenje, pa se možda ipak vratim u tu svoju prvobitnu misao oko čizama
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 22:06   #2626
Taman kad se konačno odlučiš, već će biti pasje vrućine, i eto ti situacije iz mog prvog odgovora

Ja sam sve svoje čizme spremila, i ne vadim ih tako skoro, iz principa, pa sve da padne snijeg u lipnju.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:02   #2627
ja sam jednom nosila čizme u lipnju na tajice i haljinu. i dok su druge cure šljapkale u potopljenim balerinkama, meni su noge bile suhe i bilo me bas briga ko si kaj misli. tak da, ako ti se nose cizme, a vani pljušti, zasto ne?
kokoshka is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:11   #2628
ako bude ovoliko kiše i grmljavine, uz ovu najavljenu znatno nižu temperaturu.. mislim da ću čizme sigurno još par puta navući, a onda ću ih (opet) konzervirati do sljedeće jeseni..

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:03   #2629
Reno Bronx?
Noga mi je 36,5 i inače nosim zatvorene cipele 37, natikače 36. Bronx Reno uzimam 36 ili 37?
Noga mi je uska inače
hvalaaa
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:27   #2630
Ove godine neću kupovati čizme, kupila sam lani i te ću nositi i ove zime.

Inače, što se tiče čizmi, ima jedna stvar koju nikako ne mogu shvatiti, a to je kad netko ugura nogavice od hlača u čizme. Svake godine na ulici viđam ogroman broj žena koje to tako nose i ne mogu se prestat čuditi. Neka se nitko ne uvrijedi, ali meni to djeluje skroz seljački, bez ukusa i grozno mi je za vidjeti, npr. čizme do koljena i nogavice ugurane unutra. Strašno...

Ja čizme obujem kada na sebi imam šos ili neke hlače koje imaju dovoljno široke nogavice da ih mogu staviti preko čizme. A guanje nogavica u čizmu, to stvarno ne mogu shvatiti.
Carmen Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:34   #2631
što će ti čizme do koljena ako hlače prebaciš preko njih?
Ja uguram u čizme da mi hlače ne budu mokre od snijega ili kiše.
ružno mi je vidjeti široke traperice ugurane u uske čizme
a ovo ostalo mi je puno ljepše i logičnije.

pogotovo ako imaš leggings, slim fit hlače i slično.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:40   #2632
ma da?
meni je baš seljački i grozno kad vidim prebačene nogavice preko čizama do koljena
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:42   #2633
U 95% slučajeva čizme obujem kad nosim šos ili neku haljinu.

Mene te nogavice u čizmama podsjećaju kao da si na nekakvoj farmi pa obučeš čizme i uguraš nogavice zbog blata. I to mi nikako nije za po gradu, čak ni kad je snijeg, bljuzga... naprosto mi jako ružno i neukusno izgleda vidjeti nogavice ugurane u čizme. To je očito stvar ukusa, ja se nikad ne bih tako obukla.

Čizme zapravo najljepše i pristaju uz neki šos do koljena.

Zadnje uređivanje Carmen Lola : 08.09.2014. at 12:52.
Carmen Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 13:49   #2634
Quote:
Carmen Lola kaže: Pogledaj post
Ove godine neću kupovati čizme, kupila sam lani i te ću nositi i ove zime.

Inače, što se tiče čizmi, ima jedna stvar koju nikako ne mogu shvatiti, a to je kad netko ugura nogavice od hlača u čizme. Svake godine na ulici viđam ogroman broj žena koje to tako nose i ne mogu se prestat čuditi. Neka se nitko ne uvrijedi, ali meni to djeluje skroz seljački, bez ukusa i grozno mi je za vidjeti, npr. čizme do koljena i nogavice ugurane unutra. Strašno...

Ja čizme obujem kada na sebi imam šos ili neke hlače koje imaju dovoljno široke nogavice da ih mogu staviti preko čizme. A guanje nogavica u čizmu, to stvarno ne mogu shvatiti.
To znači kad po zimi nosim skinny jeans ne bi trebala nositi čizme?
Ili po zimi ne bi trebala nositi skinny jeans?
Svašta...

Ne velim da na nekome ne izgleda seljački (kada nagura široke hlače u čizme), ali uglavnom mi dobro izgleda...
https://www.pinterest.com/pin/205969382932352206/
pronađeno na brzinu pa nije najbolji primjer, ali meni korektno, jednostavno i dobro izgleda..
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 14:06   #2635
100 žena, 200

Ja nosim hlače i u čizmama i preko njih, ovisno o tome jesu li široke nogavice ili skinny jeans.
S tim da se ne slažem da čizme najbolje pristaju uz šos do koljena - jer ako osoba nije visoka i vitka, u takvoj kombinaciji često izgleda "patkasto" i deblje nego što zaista je.
Niti svaki šos do koljena paše dobro na svakoj ženi uz svake čizme, niti su sve skinny jeans ružne u čizmama.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 14:09   #2636
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Reno Bronx?
Noga mi je 36,5 i inače nosim zatvorene cipele 37, natikače 36. Bronx Reno uzimam 36 ili 37?
Noga mi je uska inače
hvalaaa
ja sam si uzela 37 a inače nosim 37/38 i dobre su mi.
andio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 14:30   #2637
hvalaaa
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 14:50   #2638
ja uvijek nosim uske hlače i čizme preko njih. hlače preko čizama mi izgledaju jako loše, kao i suknja do koljena sparene sa čizmama do koljena...
ali to je sve stvar ukusa...
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 15:07   #2639
Quote:
Carmen Lola kaže: Pogledaj post
Ove godine neću kupovati čizme, kupila sam lani i te ću nositi i ove zime.

Inače, što se tiče čizmi, ima jedna stvar koju nikako ne mogu shvatiti, a to je kad netko ugura nogavice od hlača u čizme. Svake godine na ulici viđam ogroman broj žena koje to tako nose i ne mogu se prestat čuditi. Neka se nitko ne uvrijedi, ali meni to djeluje skroz seljački, bez ukusa i grozno mi je za vidjeti, npr. čizme do koljena i nogavice ugurane unutra. Strašno...

Ja čizme obujem kada na sebi imam šos ili neke hlače koje imaju dovoljno široke nogavice da ih mogu staviti preko čizme. A guanje nogavica u čizmu, to stvarno ne mogu shvatiti.
meni jedino dobro prek čizmi izgledaju trapezice i tak te šire hlače, ravne su mi očaj, njih je najbolje zgurat unutra jer su obično gore uske
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 00:29   #2640
Ako ima netko kozne pepe jeans cizme da napise svoja iskustva? Razmisljam o kupovini a ne baca mi se skoro tisucu kn ako ce se unistit za mjesec dana...ne trebaju mi ni za snjeg ni bljuzgu...
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.