Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2004., 10:19   #1
c'est la vie - pobjede i porazi

kakav ste navijač

kako podnosite pobjede i poraze "svojih"

šta mislite o igri "svojih", a šta o igri "njihovih"

jer, budimo iskreni, nitko se ne takmiči da bi - izgubio
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 10:25   #2
Ako možemo i iz SLO da kažemo za naše.

Ako naši gube neku važnu utakmicu se ja osobno sekiram jedan dan. Onda kažem, ma šta da se sekiram zbog jedne obične utakmice, gdje u svakom slučaju najviše para ide igračima i ostalim funcionaraima koji več svega imaju dosta.
Možda če sljedeči put biti bolje, a život je kratak i nema se smisla sekirat.
A kada su pobjede, isto se veselim jedan dan. Sve ostalo je isto kao gore napisano.
albundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 11:55   #3
Kad moji gube a suci ih usput sasjeku (Hr-Slovenija, Hajduk-Roma) onda sam ljut.
Kad moji gube, i sve je pošteno, onda sam tužan.
E sad, ovo zadnje imaš: pod a) kad gube a ne trude se - onda govorim da ih nikad više neću gledat (govorim još ponešto, ali to nije za forum);
pod B) ako gube, trude se ali ne ide protiv objektivno jačih, onda sam tužan ali ne mislim i govorim da je kraj svijeta i kraj mog navijanja za dotičnu ekipu.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:10   #4
Hajduk - Roma je bila regularna utakmica, nisam primjetio da je sudac ikog zakinuo
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:15   #5
Quote:
Laganini kaže:
Kad moji gube a suci ih usput sasjeku (Hr-Slovenija, Hajduk-Roma) onda sam ljut.
Kad moji gube, i sve je pošteno, onda sam tužan.
E sad, ovo zadnje imaš: pod a) kad gube a ne trude se - onda govorim da ih nikad više neću gledat (govorim još ponešto, ali to nije za forum);
pod B) ako gube, trude se ali ne ide protiv objektivno jačih, onda sam tužan ali ne mislim i govorim da je kraj svijeta i kraj mog navijanja za dotičnu ekipu.


s tim što mi je najgora opcija pod a) - gube a ne trude se. Tad se zaklinjem da ih nikad, ali nikad više neću gledati, a kamoli navijati za te lijene preplaćene barabe

za Hajduk - Roma ne znam , nisam gledala. Ne volim nogomet. mea culpa
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:49   #6
Po meni, bit igre je u samoj igri, a ne samo u pobjedi.

Jer ne možeš pobjeđivati uvijek, ne možeš uvijek biti savršen, sve se mjenja, ali uvijek možeš igrati, i truditi se, i to je ono što se računa.

Običan čovjek pobjedi ili izgubi, ovisno o slučaju, bude progonitelj ili progonjeni. Ova 2 stanja imaju razlog da postoje sve dok čovjek ne "vidi". "Viđenje" raspršuje svaku iluziju pobjede, gubitka, ili patnje.
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:57   #7
Quote:
albundy kaže:

Ako naši gube neku važnu utakmicu se ja osobno sekiram jedan dan. Onda kažem, ma šta da se sekiram zbog jedne obične utakmice, gdje u svakom slučaju najviše para ide igračima i ostalim funcionaraima koji več svega imaju dosta.
Možda če sljedeči put biti bolje, a život je kratak i nema se smisla sekirat.
A kada su pobjede, isto se veselim jedan dan. Sve ostalo je isto kao gore napisano.




Ako gubi tim za koji navijam, živciram se samo dok traje utakmica, kasnije ne. Jer ne vrijedi se dalje opterećivati tim.






Quote:
Laganini:

E sad, ovo zadnje imaš: pod a) kad gube a ne trude se - onda govorim da ih nikad više neću gledat (govorim još ponešto, ali to nije za forum);

E da, to zna izbaciti iz kože.

Ali, tko zna da li se oni zaista ne trude, ili imaju loš dan, povrjeđeni su, bilo što što djelije loše na ljude. jer ipak su to ljudi, a ne strojevi.
U takvom slučaju, ja kažem, a šta vam ja mogu, ne mogu nekom čarolijom doletjeti na igralište i pomoći im .......najviše što mogu je najboje kako znam nastaviti sa svojim životom.
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 13:32   #8
1. Ako gube, a ne trude se, psujem jim sve po spisku...

2. Ako gube, trude se, a suci ili neko drugi jim neda, onda sam ljut ko...

3. Ako gube, trude se, ali protivnik je objektivno jaci, onda sam tuzan, ali ne dugo...

4. Ako pobede, ali sa losom igrom, sretan sam, ali onako, kislo...

5. Ako pobede sa boljom igrom, onda festa celu noc...

__________________
...gone with the wind...
wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 13:45   #9
Quote:
Hajduk - Roma je bila regularna utakmica, nisam primjetio da je sudac ikog zakinuo
Zebina...zadnji čovjek u obrani.
Čisti crveni karton u 85 minuti.
Sudija mu je oprostio.
Možda onda ne bi pao gol....ali tko zna.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 20:12   #10
Re: c'est la vie - pobjede i porazi

Quote:
sunčica kaže:
kakav ste navijač

kako podnosite pobjede i poraze "svojih"

šta mislite o igri "svojih", a šta o igri "njihovih"

jer, budimo iskreni, nitko se ne takmiči da bi - izgubio
Ja sam kritičan ljubitelj sporta. Moderatori su postavili definiciju navijača u koju se ne uklapa nitko od ljudi na forumu.
Prije sam pobjede i poraze "svojih" doživljavao emotivno, danas s puno manje emocija. Pa kad vidiš onu rugobu Barića na telki kako riga vatru na suce poslije čistog poraza dođe mi da se smijem, a ne da tugujem...
Ako su protivnici bolji i ako zasluženo pobijede uvijek sam za to da im se čestita, a ne da se traži "zavjera protiv naših"...
Točno, nitko se ne natječe da izgubi, ali tko je rekao da se ja takmičim? Takmiči se klub ili sportaš za kojeg "navijam" (navodnici zbog definicije), a ne ja. Ako hrvatska rukometna repka izgubi, JA NISAM IZGUBIO.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 20:23   #11
Re: Re: c'est la vie - pobjede i porazi

Quote:
robybaggio kaže:

Točno, nitko se ne natječe da izgubi, ali tko je rekao da se ja takmičim? Takmiči se klub ili sportaš za kojeg "navijam" (navodnici zbog definicije), a ne ja. Ako hrvatska rukometna repka izgubi, JA NISAM IZGUBIO.
ma ljudi,jednostavno priznajte da ste cijeli život navijali za neki klub ili pojedinca a da to jednostavno nije imalo smisla jer robybaggio uveo je novo značenje za navijača.

njegovoj genijalnosti se treba pokloniti.
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 20:30   #12
dok traje tekma jako burno proživljavam stanje na terenu,ako moj klub dobije,odma sam žedan,a ako izgubi,živčan sam ko pas.
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 22:14   #13
Re: Re: c'est la vie - pobjede i porazi

Quote:
robybaggio kaže:
Moderatori su postavili definiciju navijača u koju se ne uklapa nitko od ljudi na forumu.
Ne seri
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 00:01   #14
Re: c'est la vie - pobjede i porazi

Quote:
sunčica kaže:
kakav ste navijač
kako podnosite pobjede i poraze "svojih"


Dacu samo dva primjera: Kada smo zijanili od Ekvadora, za mene je bilo zavrseno SP. Nisam gledao ni polufinala, ni finale. Bilo mi je totalno svejedno.

Iako je proslo 5.5 godina od polufinala s Francuzima, jos ne mogu preboljeti greske Bobana, i cini mi se Jarnija. I UVIJEK se pitam "Sta bi bilo da smo otisli u finale?" I UVIJEK mi srce lupa brze kad pomislim na tu utakmicu.
KokuZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 00:27   #15
Quote:
juriel kaže:
Hajduk - Roma je bila regularna utakmica, nisam primjetio da je sudac ikog zakinuo
Krpan trči sam prema golu Romu (kod 1:0 za Hajduk), Zebina (koji već ima žuti karton) ga ruši s leđa na 20 metara od Pelizzolija. Romanisti se hvataj za glavu, igrači znaju što slijedi, ali sudac pokazuje samo na slobodnjak!
Bila je to 80. minuta.
Čista krađa, to su priznali čak i oni koji takve stvari nikad ne priznaju, a radi se o talijanskim novinarima.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 02:12   #16
Re: Re: Re: c'est la vie - pobjede i porazi

Quote:
Drums In The Deep kaže:
ma ljudi,jednostavno priznajte da ste cijeli život navijali za neki klub ili pojedinca a da to jednostavno nije imalo smisla jer robybaggio uveo je novo značenje za navijača.

njegovoj genijalnosti se treba pokloniti.
Treba jer ja sam jedan od rijetkih koji se osvijestio i shvatio da su sportovi samo igre koje i sam volim igrati. Kad igram nogomet s nekim onda se živciram zbog poraza jer JA sam taj koji se oznojio, JA sam taj koji je nešto fulao ili skrivio. Kada igrač Dinama fula šansu normalno je da mi nije drago, ali on je taj koji dobiva lijepe noce čak i za te promašaje, a ja sam taj koji daje pare da bih to uopće gledao. Dobivali oni ili gubili. Gledatelj uvijek gubi, osim možda na psihološkom planu jer mu ostaju lijepe uspomene na neki uspjeh. Igračima ostaju novci i to svake godine sve veći...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 09:58   #17
Jako loše podnosim poraze.
Evo, naprimjer jučer, Ülker - Cibona. Kladio sam se da će biti manje od 5,5 razlike za Ülker, koeficijent je bio 2. Na pobjedu Cibone preko 3. U trenutku dok je Cibona vodila dvadesetak razlike jebem si sve po spisku što sam bio preveliki papak da stavim na pobjedu Cibone. Na kraju sam jebo Ciboni sve po spisku (za one koji ne znaju, izgubili su sa 6 (slovima: šest) razlike).
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 11:32   #18
Quote:
tuk'bah kaže:
Jako loše podnosim poraze.
Evo, naprimjer jučer, Ülker - Cibona. Kladio sam se da će biti manje od 5,5 razlike za Ülker, koeficijent je bio 2. Na pobjedu Cibone preko 3. U trenutku dok je Cibona vodila dvadesetak razlike jebem si sve po spisku što sam bio preveliki papak da stavim na pobjedu Cibone. Na kraju sam jebo Ciboni sve po spisku (za one koji ne znaju, izgubili su sa 6 (slovima: šest) razlike).

To se i meni desilo na EP u rukometu. kladio se da SCG neće izgubit više od 2,5 razlike od francuza. cijelu utakmicu francuzi vodili 7-8 razlike. ja se već pomirio s gubitkom, kad se francuzi opustiše. srbi stigoše i završi, ni 5 ni 6, nego 3 razlike.

A što se tiče sinoćnje tekme, popizdio sam kako su mogli prosut 15 poena razlike u 3/4.
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:26   #19
Ovdje se priča o navijanju, a ne o kladionici.
I ja sam isto ljut kad izgubi Barcelona na koju sam igrao, ali to se uopće ne može uspoređivat sa porazom kluba za kojeg navijaš.
Lova je jedno, ljubav drugo
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:43   #20
Quote:
Laganini kaže:
Ovdje se priča o navijanju, a ne o kladionici.
I ja sam isto ljut kad izgubi Barcelona na koju sam igrao, ali to se uopće ne može uspoređivat sa porazom kluba za kojeg navijaš.
Lova je jedno, ljubav drugo
Dobro, dobro... Shvaćam. ja sam se samo osvrnuo na tvoj pad na kladionici, ne moraš sad pametovat. Stavi još koji latinsko / francuski izraz i eto te ko Sunčica.
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.