Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 14:35   #181
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Pomislim da nije to možda alen 222
Po svemu sudeći je,obožava hodati sa stršećom alatkom i uvaljivati se u gužvu da ljudima stvara traume
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 02.12.2009., 14:38   #182
Sjećam se da su bosanci trpali spužve u kupaće gaćice na moru ne bi li zbarili koju strankinju
Gustavo is offline  
Old 02.12.2009., 14:42   #183
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Sjećam se da su bosanci trpali spužve u kupaće gaćice na moru ne bi li zbarili koju strankinju
A tako znači,to strše spužvePa od sad nema šanse da mi pogled skrene na tako nešto,spužva ,pih
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 02.12.2009., 14:47   #184
Nesmjete generalizirati trebate isprobati i sami se uvjeriti
alen222 is offline  
Old 02.12.2009., 14:49   #185
Ima onih kojima je draži pogled od iza na balon pred pucanje
alen222 is offline  
Old 02.12.2009., 20:00   #186
Not very stylish....

Osim na mom tipu, naravno između četiri zida tak da mogu i konkretnije uživat da tada je uvijek poželjno
__________________
In your room, where souls disappear only you exist here ...Will you lead me to your armchair, or leave me lying here?? Your favourite innocence.Your favourite prize.Your favourite smile. Your favourite slave....
Suicide blonde is offline  
Old 03.12.2009., 03:04   #187
nesto najljpese za moje oci,ma kakav melem,med i mlijeko i melem za rane i hladan oblog za opeklinu,ma...kad se ujutro digne s erekcijom,odmah bi ga mmmmmmmm a kamoli ovak...mmmmmmmmmmmm
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 03.12.2009., 03:05   #188
na svima ostalima-kompliment...
ah,moja malenkost...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 03.12.2009., 09:04   #189
Dale ste mi inspiraciju danas furam klasiku jer ima najbolji efekt. Svjetlo plave elastične traperice prljave na koljenima sa skinutim džepovima na guzici uske do besvjesti sa patentima na gležnjevima a kad hodam baš osjećam kako mišići u dupetu idu prema gore i još bolje se sve zateže, od naprijed nesmjem ni govoriti jer ih više danas ne uspjem obući. Dolje bi mogle ići neke prljave visoke starke a gore neka traper elastična strukirana jakna tako da u gužvi bude više neobuzdanih...
alen222 is offline  
Old 03.12.2009., 09:05   #190
J..te pa u svjetlo plavim dupe izgleda triput veće, da vidim tog tko će moći ostati ravnodušan
alen222 is offline  
Old 03.12.2009., 09:13   #191
Znam neke tipove koji furaju te uske rebe pa onda naguraju papira uz nogu da im izgleda kao da imaju nekog velikog karu.
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Old 03.12.2009., 09:22   #192
To nije fora, dobroje kad svog rođenog jedva uguraš a on se sa vanjske strane ocrtava kao piton jer se elasteks baš onako slijepi oko glave
alen222 is offline  
Old 03.12.2009., 11:43   #193
Kad su svjetlo plave elastične traperice pripijene kao tajice i tek na koljenu koja crtica nabora to je tako vulgarno kao da pitaš da tiga neko uvali
alen222 is offline  
Old 11.12.2009., 17:09   #194
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
ako je on seksi seksi mi je i to što mu je nadignut.. al nema mi odvratnijeg kad ividim nekog starog pijanca u tramvaju pa mu se digne
Nije čovjek (u tom trenutku (više)) kriv... A čak i pored alkohola funkcionira na određenim mjestima!

Quote:
Simmby kaže: Pogledaj post
meni to nije odbojno... dapače, vrlo zanimljivo


Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Pomislila bih da je nastrani čudak


Quote:
marinella284 kaže: Pogledaj post
ja sam vidjela u tajicama tipa kak je vozil bic. mmmmmmm. pica mi se ovlažila
:mljac:

Quote:
florijan31 kaže: Pogledaj post
Mozda te frajeri pipaju?
Izgleda da je najbitnije da uopće neko pipa...
nudistica is offline  
Old 11.12.2009., 17:13   #195
hahahahahahah...nekima ne valja kad je dignut, nekim kad nije dignut....
....pa ipak bolje da je dignut.....al drage žene nemremo mi njega kontrolirati......on ima svoju debelu osobnost i ponaša se po svom, nemojte se srdit kad odeblja i ojača.......to znači da mu se sviđate
Barr is offline  
Old 11.12.2009., 17:20   #196
Quote:
Barr kaže: Pogledaj post
hahahahahahah...nekima ne valja kad je dignut, nekim kad nije dignut....
....pa ipak bolje da je dignut.....al drage žene nemremo mi njega kontrolirati......on ima svoju debelu osobnost i ponaša se po svom, nemojte se srdit kad odeblja i ojača.......to znači da mu se sviđate


Dokaz da (u principu) funkcionira!
nudistica is offline  
Old 17.12.2009., 10:51   #197
Moram konstatirati da me bolje pipaju u svjetlo plavim trapericama koje su toliko pripijene da mi je tvrd kao zid nego u udobno pripijenim kada se gubi onaj prljavi efekt
alen222 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger