Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2009., 15:45   #41
Quote:
masha28 kaže: Pogledaj post
ma najvažnije mi je da mi ne škodi )) malo me šokirala ta činjenica poremećenih sjever-jug polova..ne zvuči mi dobro..
magnoflex vam radi umjetni sjever,znači bez obzira na koju stranu je krevet okrenut vi spavate glavom prema sjeveru,pod uvjetom da je glava u smjeru crvene oznake na deci.
Imate dobar proizvod!
Da su svi proizvodi isti ne bi ih bilo toliko kao i ljekova.
fiume2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 15:13   #42
Hvala Mr. Džirlo!!!






....katastrofa.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 16:41   #43
po mojim iskustvima, nije baš da te prekrivke pretvore položaj spavanja u umjetni sjever u potpunosti...za to bi trebalo više magnetnih trakica nego što ih stave u prekrivku. na pokaznom modelu to je tako jer su trake dovoljno guste, no u prekrivki to baš i nije tako. no svejedno visak pokazuje da su trakice odradile zadaću razbijanja magnetskih geopatogenih polja, ako već i nije umjetni sjever potpun...

no...preskupo. primjerice, dilema je da li platiti cca 5000 kn za prekrivku za bračni krevet, ili 600-800 kn za neko drugo pomagalo koje odradi isto? teška dilema, jelda...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 17:08   #44
Ma odradi šta?
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 17:18   #45
razbije štetna zračenja pogubna za zdravlje
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 00:26   #46
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
razbije štetna zračenja pogubna za zdravlje
Čekićem i batom razbit ćemo atom a kamo li neko geopatogeno zračenje.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 08:57   #47
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
po mojim iskustvima, nije baš da te prekrivke pretvore položaj spavanja u umjetni sjever u potpunosti...za to bi trebalo više magnetnih trakica nego što ih stave u prekrivku. na pokaznom modelu to je tako jer su trake dovoljno guste, no u prekrivki to baš i nije tako. no svejedno visak pokazuje da su trakice odradile zadaću razbijanja magnetskih geopatogenih polja, ako već i nije umjetni sjever potpun...

no...preskupo. primjerice, dilema je da li platiti cca 5000 kn za prekrivku za bračni krevet, ili 600-800 kn za neko drugo pomagalo koje odradi isto? teška dilema, jelda...
probaj staviti kompas na ovu prostirku i onda kraj nje da vidiš razliku.
Na tržitu ima svega i svakakve kvalitete isto tako i nestručnih ljudi kojima je bitno da prodaju bez grižnje savjesti jesu li pomogli nekome.Ima mjesta gdje prostirka ne štiti,a na to treba upozoriti ljude jer kupe i nema učinka.S nekih mjesta se krevet mora maknuti.A onda i magnetna terapija može bolje djelovati.
fiume2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 10:17   #48
Quote:
fiume2 kaže: Pogledaj post
probaj staviti kompas na ovu prostirku i onda kraj nje da vidiš razliku.
Na tržitu ima svega i svakakve kvalitete isto tako i nestručnih ljudi kojima je bitno da prodaju bez grižnje savjesti jesu li pomogli nekome.Ima mjesta gdje prostirka ne štiti,a na to treba upozoriti ljude jer kupe i nema učinka.S nekih mjesta se krevet mora maknuti.A onda i magnetna terapija može bolje djelovati.
i jesam. u središnjem dijelu prostirke kazaljka se vraća na prirodni sjever. što nije čudno jer u sredini nema magnetnih traka, sve su prema krajevima. btw, radi se slučajno upravo o magnoflexu, imam ga doma, kupljen prije nekih 5 godina

u kojim konkretno slučajevima nema učinka?
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 10:33   #49
Ček malo. Ja sam čuo da je cilj izbjeći magnetsko zračenje... a vi sad stavljate magnete pod guzicu. Ne kužim?
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 10:50   #50
cilj je razbiti loše magnetsko zračenje. prirodni zemljin magnetizam je koristan (koliko znam i nužan za čovjeka), ali postoje i prirodna zračenja koja su štetna. pročitaj topic otpočetka (doista nije dug) i bit će ti sve jasnije, a što nije slobodno možeš i pitat, al prvo pročitaj
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 11:28   #51
zrači li kompjuter puno..? a zrači li kutija od modema?

meni mačka obožava leć na nju..

heh, kažu da životnije prepoznaju ta zračenja i izbjegavaju?

bojim se ja da moja samo legne di je imalo toplije, pa makar zračenje..
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 11:43   #52
iz nekih razloga, mačka voli loša zračenja i liježe na njih, na nju to ne utječe loše već dobro. pas pak obrnuto, izbjegava loša zračenja. zato se kaže da treba leći tamo gdje i pas, a izbjegavati tamo gdje leži mačka

sve vezano uz el.struju zrači, ama baš sve. a u frekvencijskom smislu, sve što postoji je nositelj nekih frekvencija koje prenosi na okolinu. za čovjeka je problem što te frekvencije nisu njegove prirodne, već neprirodne, te vrše utjecaj koji nije u smjeru dobrog zdravlja. stoga je za zdravlje dobro boraviti što više u prirodnom okolišu, a u kući imati što više prirodnih materijala. priroda sam šalje prirodne frekvencije koje su ujedno i naše prirodne frekvencije
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 15:36   #53
A kako ta deka razlikuje dobra od loših zračenja?
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:03   #54
O bože moj, isti ljudi vjeruju u drugačije gluposti....ipak je to problem ljudi a ne gluposti...stvarno koliko vi love bacate na prevare to je nevjerojatno...uvijek isti. Visak???? O gospode na nebesu primi k sebi mene blesu. Jel zovete na novoj ili rtl-u onu ekipu s viskom i kartama...tak da i tv dobije malo love.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:04   #55
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
A kako ta deka razlikuje dobra od loših zračenja?
Pa lako,....loša su ona zračenja protiv kojih uspijem prodati deku... a dobra su tam gdje je ne uspijem prodati.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:08   #56
Quote:
fiume2 kaže: Pogledaj post
probaj staviti kompas na ovu prostirku i onda kraj nje da vidiš razliku.
A u prostirci je magnet.........gdje si ti u školu išao da je mzos zatvori....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:09   #57
@daz: razbija sve. nema dobrih zračenja. magnetizam zemlje (polovi) je nešto drugo. i dosta trolanja, ovo nije topic za uveseljavanje

@kumek: postoji elektronski aparat koji registira specifična magnetska polja tj. zračenja. visak to radi isto. može se napraviti provjera. prvo ja kompasom i viskom odredim hartmannovu mrežu, zatim dođe čovjek s aparatom koji odredi to isto, trebaju se rezultati poklopiti. ja sam to učinio za sebe, čisto da vidim da li da si vjerujem. to što ti ne vjeruješ u to, to je tvoj problem, a to što pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma, to je tvoja sramota
__________________
don't help them to bury the live

Zadnje uređivanje zed_alive : 16.10.2009. at 18:14.
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 18:29   #58
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
@daz: razbija sve. nema dobrih zračenja. magnetizam zemlje (polovi) je nešto drugo. i dosta trolanja, ovo nije topic za uveseljavanje

@kumek: postoji elektronski aparat koji registira specifična magnetska polja tj. zračenja. visak to radi isto. može se napraviti provjera. prvo ja kompasom i viskom odredim hartmannovu mrežu, zatim dođe čovjek s aparatom koji odredi to isto, trebaju se rezultati poklopiti. ja sam to učinio za sebe, čisto da vidim da li da si vjerujem. to što ti ne vjeruješ u to, to je tvoj problem, a to što pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma, to je tvoja sramota
Nisam ja siguran tko ovdje nema pojma o zračenjima. Koje to točno zračenje stroj mjeri i kakva su to majke ti specifična magnetska polja? Čime karkaterizirana? Kojim strojem on to mjeri? Što taj stroj točno mjeri tj na kojem principu. Eto, ti si znalac pa objasni.
Hartmannova mreža?? E kaj sve neću ovdje čuti...i lažni svijet ste stvorili ne bi li ljudima uvalili glupost.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 10:37   #59
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Nisam ja siguran tko ovdje nema pojma o zračenjima. Koje to točno zračenje stroj mjeri i kakva su to majke ti specifična magnetska polja? Čime karkaterizirana? Kojim strojem on to mjeri? Što taj stroj točno mjeri tj na kojem principu. Eto, ti si znalac pa objasni.
Hartmannova mreža?? E kaj sve neću ovdje čuti...i lažni svijet ste stvorili ne bi li ljudima uvalili glupost.
nemam blage kako to funkcionira, ali funkcionira. osobno pretpostavljam da se radi o slabim magnetskim poljima specifičnih frekvencija. ja sam prije nego je došao tip nacrtao mapu čvorova. on je zatim došao s aparatom. kad prelazi preko određene selektirane vrste gp zračenja (hartmannova linija npr), stroj izbaci zvučni signal. on je nacrtao mapu (moju nije vidio, nije niti znao za nju). na kraju sam izvadio svoju mapu i usporedio. čvorovi su se poklopili. greške nema, i jedno i drugo funkcionira. a to što se to tebi ne sviđa jer živiš u nekom svojem skučenom svijetu u kojem želiš živjeti i dalje bez obzira, je tvoja privatna stvar
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 19:32   #60
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Čekićem i batom razbit ćemo atom a kamo li neko geopatogeno zračenje.
Još kad bi mogli time razbiti glupost i zadrtost pojedinih "znanstvenika" gdje bi nam bio kraj!?
Dajte mi polugu, pomaknut ću zemlju.....jelda?
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.