Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2009., 21:33   #1
pitanje u vezi pidgin - alternativa za msn

kao sto naslov kaze, instaliro sam si "pidgin v 2.6.3." kao alternativu za msn (msn me zivcira zato sto je obavezno skinuti najnoviju verziju kako bi se uopce mogo logirat tako da sad iz inata trazim alternativu...)

uglavnom, ovaj pidgin mi se cini cak i prilicno ok, sve radi kako treba SAMO sto je pola programa na ćirilici i češkom, slovačkom ili tako nekom jeziku, 90 % razumijem al je dosta iritanto...
trazio sam bezuspjesno plug in ili stariju verziju ili bilo sto samo da mi bude sve ako vec ne na engleskom bar na latinici al bez uspjeha...

ako neka zna gdje mogu nac nesto za svoj problem pisite...
markan666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 22:08   #2
a zar nisi mogao skinuti Pidgin na engleskom? a možeš probati i Trillian. najnovija verzija koja je izašla radi prilično dobro, i podržava više chat programa. između ostalih i MSN
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 18:34   #3
trazio sam al gdje god nađem link za download skine mi ovu verziju na ćirilici, u međuvremenu sam update-ovao msn i sad mi se dešava da kad ga upalim i ugasim ne mogu više upalit dok ga ne reinstaliram dakle za svaki puta kad bi ga koristio moram ga nonovo instalirat, tako da sam sad definitivno prinuđen tražit alternativu...
markan666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 19:00   #4
e

Quote:
markan666 kaže: Pogledaj post
trazio sam al gdje god nađem link za download skine mi ovu verziju na ćirilici, u međuvremenu sam update-ovao msn i sad mi se dešava da kad ga upalim i ugasim ne mogu više upalit dok ga ne reinstaliram dakle za svaki puta kad bi ga koristio moram ga nonovo instalirat, tako da sam sad definitivno prinuđen tražit alternativu...
Kad instaliras program odi tamo gdje je instaliran i nadji datoteku i prevedi polako ono najosnovnije ako nema na eng.Ja sam na xfire tako par stvari preveo xD na hrvatski...Koristio sam visual basic 2008
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 20:52   #5
obrisi mapu s jezicima (tam gdje si instalirao)
meni je proradilo
Justy01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.