Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2010., 21:04   #2001
Quote:
Kriz@ kaže: Pogledaj post
interesantno da moja prevara njega nije ništa promijenila
toliko stranica napisanog teksta i ništa

kad će te shvatiti da muškarci razmišljaju na sasvim drugi način
firefox3 is offline  
Old 04.04.2010., 21:08   #2002
Quote:
firefox3 kaže: Pogledaj post
kad će te shvatiti da muškarci razmišljaju na sasvim drugi način
Ozbiljno vjeruješ da postoji nekakav univerzalni način na koji "muškarci razmišljaju"?
Lord Byron is offline  
Old 04.04.2010., 21:08   #2003
Quote:
firefox3 kaže: Pogledaj post
toliko stranica napisanog teksta i ništa

kad će te shvatiti da muškarci razmišljaju na sasvim drugi način
ovo je chat tema, ne otkrivanje unikatne istine o doživljajima prevare

al ako želiš, objasnim nam svoju stranu muškog razmišljanja

edit... da preciziram, moja prevara kod mene nije ništa promijenila, osim pojačala ljubav prema njemu, al to i tak neće niko vjerovat. on za nju nije nikad ni saznao, pa nije imala šta promijeniti
__________________
Bück dich befehl ich dir
Kriz@ is offline  
Old 04.04.2010., 21:12   #2004
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ozbiljno vjeruješ da postoji nekakav univerzalni način na koji "muškarci razmišljaju"?
Ne postoji niti za zene niti za muškarce, pa ipak razlikuju se.
firefox3 is offline  
Old 04.04.2010., 21:13   #2005
Quote:
Kriz@ kaže: Pogledaj post
ovo on za nju nije nikad ni saznao, pa nije imala šta promijeniti
Nesto tako sam i mislila
firefox3 is offline  
Old 04.04.2010., 21:18   #2006
Quote:
firefox3 kaže: Pogledaj post
Nesto tako sam i mislila
znači sve ti je jasno.
super
__________________
Bück dich befehl ich dir
Kriz@ is offline  
Old 04.04.2010., 21:45   #2007
Quote:
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Kakav je vaš profil muškaraca koji vam se sviđaju. Da li su se razlikovali ili su kao i moji "na isti kalup"?

Edit: Intelekt mi je postao vrlo bitan u zadnje vrijeme..možda malo prekasno?
Dobro veče i sretan Uskrs svima koji drže do njega

Pa, ovako...mene su nekako oduvijek privlačili likovi koji su se pomalo izdvajali nečime iz mase. Sjećam se da mi je prva ljubav bio dečko koji je prema meni bio drag i dobar, a okolina ga je doživljavala ko strašnog frajera i bio je pomalo divlji. Druga veća ljubav je bio lik stariji od mene devet godina, imao dugu kosu, bio dobrica u duši, ali pomalo živio u svom filmu i imao brdo problema u životu, totalno depresivan lik kojeg sam ja željela "spasiti" ali obzirom da sam bila mlada i željna života i pozitive, nisam to mogla hendlati. Nakon njega je došao M zbog kojeg sam prekinula tu depresivnu vezu koji je bio čista suprotnost. Sportski tip, vedar, skroz pozitivan što mi je tada sjelo ko as na desetku, fin, pristojan, uglađen, dobrica totalna čak bih rekla naivac...ljubi je frajer, djeluje žestoko na van, a zna bit prava maca , s njim se mogu i posvađat kvalitetno, ispričat, oboje smo skloni sjetiti se "idemo nekud-to i ostvarimo", karakterno slični, intelektualno mi sasvim odgovara, duhovit je...baš onako "moj tip". Svjesna sam da nije jednostavno ukrotit i pomirit naše karaktere, al kao osoba mi zaista odgovara
Ispada da se na kraju uvijek vraćaš na nekakve prvobitne postavke u glavi jer mi zapravo jedino M skroz iskače iz svih profila. I da, uvijek su me privlačili stariji tipovi. Ma ljubi je 3 u 1
__________________
Život ne broji tvoje udisaje i izdisaje, već trenutke u kojima ti je zastao dah...
Pearl... is offline  
Old 04.04.2010., 22:14   #2008
[QUOTE]
Quote:
Pearl... kaže: Pogledaj post
Dobro veče i sretan Uskrs svima koji drže do njega
Hvala, i Sretan Uskrs i tebi.

Quote:
Ma ljubi je 3 u 1
To on kao onaj prasak za rublje...jos ako dajes tranzistor uz njega utopis ga od sale ovdje.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 04.04.2010., 22:33   #2009
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Meditirala danas i analizirala sve muškarce u mom životu.
I skužila kako sam sama sebi najveći neprijatelj.
Svi do jednoga su bili egoisti, macho tipovi, ženskaroši...nastavi niz..

Kakav je vaš profil muškaraca koji vam se sviđaju. Da li su se razlikovali ili su kao i moji "na isti kalup"?

Edit: Intelekt mi je postao vrlo bitan u zadnje vrijeme..možda malo prekasno?
Ne padam na zenskarose ni na macho tipove. Padam na samozatajne, vrlo pametne, elokventne tipove. Nikako ne padam na gotovane i ljenjivce ili na one koji bi se trazili do 40-te.
ombia is offline  
Old 04.04.2010., 22:53   #2010
Uh sad ste mi dali za misliti.....

ali eto iako se rijetko kada slažem sa Ombiom, u izboru muškaraca koji su me zaintrigirali smo vrlo slične. Volim isto kaoi i ona samozatajne, sposobne, inteligentne, elokventne, muškarce.
što sam starija to više mi je važno da imaju svoje stavove, principe, da se pored njih osjetim vođena i sigurna, na moju sreću vrlo malo je takvih muškaraca koji bi se mogli boriti sa mojom osobnošću, koji su dovoljno sigurni u sebe, da ih moje odluke i riječi ne pokolebaju i da me se zna staviti na mjesto.
Muškarac koji uspije zatvoriti moju labrnju i zbog kojeg sam u stanju spustiti svoj visok i uvažen nosić, pa ako treba i do poda je muškarac koji je vrijedan divljenja i moje odanosti.
__________________
.
lana10 is offline  
Old 05.04.2010., 09:21   #2011
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ne padam na zenskarose ni na macho tipove. Padam na samozatajne, vrlo pametne, elokventne tipove. Nikako ne padam na gotovane i ljenjivce ili na one koji bi se trazili do 40-te.
Moja greška i moja slabost je bila u mojim "mladim godinama"
Ja sam sa svojim mužem od srednje škole. I živimo zajedno od moje 19-te.
I umjesto da sam ja njega povukla za sobom, da se razvijao intelektualno i napravio nešto od svog i našeg života, on je bio vodič naše veze.
Tada sam bila luda za njim, slijedila bi ga i na kraj svijeta.
A on je živio hedonistički, zabava i samo zabava.
I tako su prošle godine, došla su djeca i nekako se nisam stigla okrenuti prema sebi i svojim ciljevima.

Sada znam što želim. Želim se razvijati, učiti, vidjeti, osjetiti život iz jedne druge perspektive.

I mislim da mi nije kasno.

Voljela bi muškarca koji će me voditi, koji mi pruža sigurnost..ali to je san svake žene, zar ne?
I lj je vrlo uspješan muškarac, cijenjen u poslovnim krugovima, pametan, siguran u sebe ali i zavodnik velikih razmjera.

U zadnje vrijeme često razmišljam o tome kako bi voljela živjeti sama sa djecom i imati nekoga poput lj da mi popuni slobodno vrijeme.
Nikako ne želim suživot s novim muškarcem a o mužu razmišljam sve manje i manje..


Jutro svima!
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Old 05.04.2010., 09:31   #2012
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Ej stara pa Sretan Ti rockas i od mene.
A u pičmač senilini, burki, najdraži moj mali i izgubljeni, tebi je bi ročkas, a ja kokoš stara zaboravila.....Sretan ti ročkas sa zakašnjenjem. mikrovalna za poklon
__________________
.
lana10 is offline  
Old 05.04.2010., 09:34   #2013
Dobro jutro,

Kava?
Nesica, pol žličice šećera, malo mlijeka.
Rajderica, ti koju želiš?
Ja ću bez šećera, sa malo mlijeka.
__________________
.
lana10 is offline  
Old 05.04.2010., 09:37   #2014
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
Dobro jutro,

Kava?
Nesica, pol žličice šećera, malo mlijeka.
Rajderica, ti koju želiš?
Ja ću bez šećera, sa malo mlijeka.
Jutro lanči!

Nesica, mlijeko, voda pola-pola. Bez šećera.
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Old 05.04.2010., 09:44   #2015
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Jutro lanči!

Nesica, mlijeko, voda pola-pola. Bez šećera.
Evo uslužena si, kolačići? Mislim da nakon onog jučer mani ne trebaju...
prvo se ubiš od kuhanja, a onda od hrane, ma čista blasfemija.
Ni to mi više ništa nije u duhu.


Kaj kod tebe ima draga, ti bar preskočiš ovu paradu.
__________________
.
lana10 is offline  
Old 05.04.2010., 09:52   #2016
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
Evo uslužena si, kolačići? Mislim da nakon onog jučer mani ne trebaju...
prvo se ubiš od kuhanja, a onda od hrane, ma čista blasfemija.
Ni to mi više ništa nije u duhu.


Kaj kod tebe ima draga, ti bar preskočiš ovu paradu.
Pa baš sam razmišljala o tome kaj su rekli na teveju. Da će prosječna obitelj za Uskrs potrošiti tisuću i nekaj kuna na klopu.
Pa jebate, kaj se jedu zlatni listići? Zlatna jaja?

Mi smo to onak u prolazu obavili. Malo farbali jajca, čisto da se djeca zabave i to je to.
Ostalo sve kao i svakog vikenda, jedino nas malo kiša zajebaje.
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Old 05.04.2010., 10:02   #2017
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Pa baš sam razmišljala o tome kaj su rekli na teveju. Da će prosječna obitelj za Uskrs potrošiti tisuću i nekaj kuna na klopu.
Pa jebate, kaj se jedu zlatni listići? Zlatna jaja?

Mi smo to onak u prolazu obavili. Malo farbali jajca, čisto da se djeca zabave i to je to.
Ostalo sve kao i svakog vikenda, jedino nas malo kiša zajebaje.
Dobro, taj dio sa soma kuna i sa poklonima mi ne furamo, kod nas se ne djele pokloni za Uskrs, to je skup one isfurane amerikanizacije uz balkanske obrede prežderavanja i prenapijanja, a od vjere ničeg nema.
Kod mene u crkvi omogučili blagoslov hrane kroz cijeli dan, pa ako se ni za to ne moraš malo žrtvovati onda.....

No, ja sam uspijela to sve spojiti ugodno i korisno, pa za Uskrs i na Božić, obavim obiteljski ručak, to znači snaha ili ti ga ja, pozovem gospodu i šogi na ručak i onda se oni dive umjeću kuhanja i to se sve potrpa u sebe i mirna sam cijelu godinu, a kako moja sveki ne zna kuhati i ne kuha mi ne dolazimo na nikakve ručkove pa je to i izdržljivo.

eto izračunala sam sve ukupno za nas 9 koštalo me 300 kn, znači oko 32 kn po osobi, dobro ja mjesim doma mlince i tjesto, majonezu.
__________________
.
lana10 is offline  
Old 05.04.2010., 10:22   #2018
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post

Voljela bi muškarca koji će me voditi, koji mi pruža sigurnost..ali to je san svake žene, zar ne?
U zadnje vrijeme često razmišljam o tome kako bi voljela živjeti sama sa djecom i imati nekoga poput lj da mi popuni slobodno vrijeme.
Nikako ne želim suživot s novim muškarcem a o mužu razmišljam sve manje i manje..
ja ću se pretplatiti na tvoje postove i potpisivanje istih

dobro jutro žemske
__________________
Bück dich befehl ich dir
Kriz@ is offline  
Old 05.04.2010., 10:23   #2019
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
Dobro, taj dio sa soma kuna i sa poklonima mi ne furamo, kod nas se ne djele pokloni za Uskrs, to je skup one isfurane amerikanizacije uz balkanske obrede prežderavanja i prenapijanja, a od vjere ničeg nema.
Kod mene u crkvi omogučili blagoslov hrane kroz cijeli dan, pa ako se ni za to ne moraš malo žrtvovati onda.....

No, ja sam uspijela to sve spojiti ugodno i korisno, pa za Uskrs i na Božić, obavim obiteljski ručak, to znači snaha ili ti ga ja, pozovem gospodu i šogi na ručak i onda se oni dive umjeću kuhanja i to se sve potrpa u sebe i mirna sam cijelu godinu, a kako moja sveki ne zna kuhati i ne kuha mi ne dolazimo na nikakve ručkove pa je to i izdržljivo.

eto izračunala sam sve ukupno za nas 9 koštalo me 300 kn, znači oko 32 kn po osobi, dobro ja mjesim doma mlince i tjesto, majonezu.
Meni se sviđa što blagdane iskoristimo za neko obiteljsko okupljanje. Bake obično naprave ručak, ništa fancy ali dovoljno da se malo svi podružimo.
I to nam je onak, dva puta godišnje, čist dovoljno.

Niti bake nisu vjernice ali vole unijeti malo tradicionalnih običaja tu i tamo.
Nemam ništa protiv, poštujem svačiji izbor.
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Old 05.04.2010., 10:46   #2020
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Moja greška i moja slabost je bila u mojim "mladim godinama"
Ja sam sa svojim mužem od srednje škole. I živimo zajedno od moje 19-te.
I umjesto da sam ja njega povukla za sobom, da se razvijao intelektualno i napravio nešto od svog i našeg života, on je bio vodič naše veze.
Tada sam bila luda za njim, slijedila bi ga i na kraj svijeta.
A on je živio hedonistički, zabava i samo zabava.
I tako su prošle godine, došla su djeca i nekako se nisam stigla okrenuti prema sebi i svojim ciljevima.

Sada znam što želim. Želim se razvijati, učiti, vidjeti, osjetiti život iz jedne druge perspektive.

I mislim da mi nije kasno.

Voljela bi muškarca koji će me voditi, koji mi pruža sigurnost..ali to je san svake žene, zar ne?
I lj je vrlo uspješan muškarac, cijenjen u poslovnim krugovima, pametan, siguran u sebe ali i zavodnik velikih razmjera.

U zadnje vrijeme često razmišljam o tome kako bi voljela živjeti sama sa djecom i imati nekoga poput lj da mi popuni slobodno vrijeme.
Nikako ne želim suživot s novim muškarcem a o mužu razmišljam sve manje i manje..


Jutro svima!
Naravno da nije kasno.
Vidis ja sam uvijek bila ja (bilo dobra ili losa, ali ja), naravno da ima kompromisa i dogovora u vezi, ali nisam povodljiva, te znam da nije lako muskima sa mnom. Dosta sam tvrdoglava i prilicno uvjerljiva pa tko mene pripitomi taj ke king.
Vidis moj san uopce nije muskarac koji ce me voditi, nego netko tko ce mi biti ravnopravan partner a i to je vec puno.
Ja sam eto rastavljena ali uvjerena sam da cu se jos jednom udati.
I jos jedna razlika - ja sam svoje ciljeve uvijek provodila (ne na ustrub braka nego u dogovoru tipa ucenje jezika, putovanja, ulaganje u posao, divna prijateljstva jer i u njih treba ulagati i vrijeme i energiju) jer samo tako mogu dati puno, kad imam/zivim ono sto volim.
Razvijala i ucila sam cijeli zivot i formalno i onako iz zivota a to zelim i dalje.

I uopce ne zelim zavodnika kojem treba doma netko da mu drzi tri kuta kuce, nego nekoga tko ce i mene podrzavati u mom poslu i gdje cemo se oboje razvijati.
Tko ce recimo oko buduce djece voditi jednako racuna kao i ja, jer se ja bas ne vidim doma, tko ce biti spreman na kompromise oko svog posla a ne samo od zene ocekivati to i slicno.
ombia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.