Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2013., 00:24   #4441
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post

Jako, jako, jako mi se sviđa i za to sve pohvale što su ovu završnu radnju i događaje rasporedili na nekoliko epizoda tako da je svaki dio dobio neki svoj dio i nisu apsolutno sve natrpali u zadnju epizodu.
da da, čak su ih i ubijali epku po epku, bilo bi previše da su svi u zadnmjoj krepali...ovako je to urađeno dosta dobro....baš kako kažeš dobilo je neki smisao

Quote:
Estercitin kraj me podsjetio na scenu iz Lazos de amor kad Nancy leti sa zgrade. U svakom slučaju nisam od nje manje ni očekivala. Iako sam očekivala da će pasti u nagurivanju s Marinom a ne ovako svojevoljno no dobro.
bolje što nije marina kriva za smrt

Quote:
Ursule mi je bilo jako žao ali ni ona nije mogla dobiti drugačiji kraj, jednostavno je Krpelju smetala a iskreno ga je voljela. Sumnjala sam u to cijelo vrijeme, jel iskreno ili ne ali u tim zadnjim epkama me uvjerila, ali eto nije imala sreće.
zaslužila je i to baš od onoga kooga je toliko voljela...


Quote:
Onaj doktor još jednom potvrđuje da je i kardiokirurg i ginekolog i sve ostali medicinski smjerovi. Onak ajde da je ambulanta pa ima jednog doktora, al ono se vodi pod bolnicu i da on pokriva sve oblasti....onak ajd doooobro
da o tome smo već prije komentirali, zaista bi bilo vrijeme da netko u nekoj seriji pazi na to

Quote:
Magdalena i Valentin...nisam nešto pretjerano emotivno doživljavala tu njihovu priču pa tako ni ovo na kraju. Jednostavno mi nisu baš legli kao par i to više pripusujem njemu. Nije doprijeo do mene....dok Ximena kao Magdalena u svakom pogledu. To sam već spominjala ali nije na odmet opet spomenuti.
uhh meni baš suprotno...za onomalo scena tako su mi dragi postali....žalim što više scena nisu dobili i što nismo imali niti jedan pravi poljubac,(razlog je kao što sam već prije rekla...xime neće da djeli jezik sa svima )al čak bez njega su mi bili

Quote:

Sviđa mi se njegov kraj
, opet me podsjetilo na scenu iz MEPSa s mojom nikad prežaljenom Barbi Greco. U tom dijelu mi se nije svidjela tehnička "greška" tj. opet preglasna muzika i zvukovi u pozadini i kud Hernan sam po sebi prflja i brzo je pričao uhvatila sam mu svaku desetu riječ...no dobro, čula sam ono glavno pescador, hazla feliz
meni se isto sviđa njegov kraj.... iznenadili su me..nisam se onom nadala..očekivala sam neko razvlačenje i nenormalnu bitku popaja i krpelja

Quote:
Vjenčanje.....Becky mi nije rekla skoro ni jednu riječ prelijepa haljina ali mi se frizura baš ne sviđa, tj. onaj dio šta joj je pokrio oči. Magdalena prelijepa ali mladenka, jedna od najljepših koje sam vidjela u sapunjarama...jednostavno je zračila. I ona i Will. Super su to odglumili, one poglede, osmijehe, totalno su se skoncentrirali jedno na drugo i imala sam dojam da se oni žene a ne da gledam sapunjaru. Prelijepi obadvoje, ali dobro ona još više.na n-tu potenciju.
ja sam komentirala isto...baš su popaj i oliva djelovali kao neki kraljevski , tko skladan par...kao iz bajki


Quote:
Smaratriz otišla tamo gdje joj je najavljivano još od početka....
ahhahahahaha bravo za nadimak

Quote:
Lazaro i ekipa, dosadno tokom cijele serije pa tako i kraj...i ne znam kako vi..nisam čitala vaše komentare ali ja nekako ne vjerujem u Rosario i njezinu molbu za oprostom...nije mi uvjerljiva.
e to je jedino što mi nevalja na kraju...to što se rosario kao odjednom pokajala


Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Poslano
I ekipa moja, moram reći da sam dobila dojam da se Claudio više uživio u ulogu Damianovog oca nego Damian u njega.
i ja sam dobila isti dojam


Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Samo mala digresija...za vas koji prvi put gledate i komentirate i kojima se ne sviđa imate ovdje temu

https://www.forum.hr/showthread.php?t=801376

Pustite nas da i dalje ovdje uživamo kao i dosad
bravo legendo

Quote:
marimar kaže: Pogledaj post


Preslatke scene naših golupčića u sobu s djecom, ali jedna zamjerka. Odkad se mala Merče rodila, Popaj ju je možda jednom/dvaput držao u rukama što je stvarno premalo, i nekako sam baš htjela da ju drži i sada, ali ne, nada de nada, čak ni na samom kraju
eh zato sam vam govorila da nevolim ovu tuđu djecu....to sam već rpije pisala ako se sjećate..zato mi mali mićo nikad nije sjeo...mala je vazda u marine, dok popaj neispušta miću.... jadno i za mene je to def. minus


Quote:
Ursula je možda imala trijumfalan ulazak u seriju, ali završetak joj je bio svakakav, samo ne trijumfalan i hvalevrijedan. Puno sam očekivala od njezinog lika, a dobila premalo. Citirat ću jednog lika s twitta u vezi nje: Adios mujer, te vas demasiado tarde. Que desperdicio de mujer. Ajd barem se poseksala prije svog kraja
glumica je izjavila da je uživala u scenama sa ivanom ,...slažem se da joj je lik nedorečen


Quote:
Scene Popaja i Olive u kući pre pre pre oljupci, zagrljaji, vrtenje Olive i na kraju sex, ma sve je bilo savršeno...osim pokrivača. Kakav je to pokrivač???? Inače. moram priznati da mi je Xime izgledala opuštenije nego ikad u tim scenama. Znala je da se njihovoj priči bliži kraj i rekla je sama seb Xime draga, iskoristi trenutak, opusti se i uživaj .
hahahahahah meni su bili komični a pokrivač je bio baš sladak u skladu sa cijelim ambijentom....neki pernati haha preeesuper scene hahaha
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU

Zadnje uređivanje uckvondy : 30.10.2013. at 00:33.
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 00:28   #4442
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Pipo
skužit ćeš ti možda još hrpu drugih stvari
Hvala na utjehi

jedva čekam da saznam još hrpu drugih stvari

mislim znala sam ja da je imala težak život ali ne tako detaljno
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 00:32   #4443
I ja sam očekivala da će se tamo krpiti u onom požaru, što je isto opet zanimljivo u sapunjarama...vatra gori svuda okolo ali nikako da zahvati ljude koji su usred nje. A ovom trojcu je ovo već bio drugi požar, samo ovaj put nisu svi preživjeli kao onaj u empacadori
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 00:40   #4444
neznam, meni ovoo s klincima tko koga drži i nije baš važno :ne zna;
ah Majuja, vječito ju zaboravljamo
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 00:44   #4445
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
Nastavljamo...

Popaj i Oliva su se nakon sexa uputili na vjenčanje Lola i Olinta sa svojim odabranicama i usput se pokajali za grijehe hahahah. Nisu se čak stigli ni presvući. S obzirom da je vodio Candy do oltara, Popaj je trebao razmisliti o odjelu, iako je i ova rapsodija u plavom bila
ahhahahaha oliva u istoj haljini, da to je i meni zapalo za oči...prvo je svuče, pa opet nabrzinu navuče jao jao... baš se vidjelo da je zgužvana jer popaj kad posao obavlja dobro pa nije ostala rasparana

Quote:
Moram priznati da me se Lucija u ovoj zadnjoj epki dojmila, bila mi je nekako drugačija, a i sviđa mi se kako su je obukli.
nakon toga se pitam zašto je nisu bolje sređivali cijelu seriju..mogli su je bar bolje šminkat jer zaista je na kraju bila lijepa

Quote:
I tako malo pomalo dolazimo do drugog najdražeg para...Valentin & Magi Opet premalo scena s njima, ali topila sam se svaki put kad su se našli u kadru. @Nati možda nisu sjeli kao par, ali meni jesu i iako su imali premalo scena, to je bilo dovoljno da me osvoje. Valentin je odlučio ostati u selu zbog svoje Magi. Oliva i Popaj (tko drugi) su mu ponudili posao u Neptunu koji je on rado prihvatio. Magi je presretna. Pada i prosidba. Magi radosni kaže siiiiiiiiiiiiiiii Ako je sve to trajalo 2-3 minuta, režem vene, ali svejedno sam se rastopila. Naravno da zamjeram manjak scena s njima. Uveli su Maua, a pojavio se u svega 5 epizoda grrrr.
totalno se slažem sa ovim djelom.... tako malo su prostora dobili,a tako su nas lako osvojili..svaka njihova sekunda zajendo u kradru jeee stvarno šteta da nismo vidjeli više

Quote:
Što se tiče Valentina i Magi, njih dvoje su komotno mogli biti sporedni par cijele ove priče, a ne što smo cijelo vrijeme morali gledati L/L.
zamislite kako bi samo to dobroooo biloo


Quote:
Jose i Becky presimpa na večeri. Ona očekuje prsten, a dobije ključeve, ali ne bilo kakve nego ključeve njezine nove kuće. Veseli se ona, veselimo se i mi Usput doznajemo da je trudna sa malim Jose Jr., ali se isto tako pitamo kad se to dogodilo, koliko je vremena prošlo, zašto nismo vidjeli taj čin? Inače, Becky mi je imala odlične frizure u ovoj epizodi, kako na toj večeri, tako i na vjenčanju L/O i P/O.
lijepo je vidjeti druge frizure.... da fali nam čin hahahah al jel se itko upitao gdej je jose 2 nestao??


Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
Posljednji 3.dio...

Ivan nam ponovno daje scene za pamćenje dok tamo vrišti, plače i plazi po Olivi. Ona ga moli za milost, on prvo čepi uši pa opet malo vrišti, a onda uzima violinu (svoju drugu ljubav) za smirenje, ja umirem Svaka im čast na toj dosjetki
da da slažem se


Quote:
Lucija i Lazaro su se u međuvremenu pomirili, a ja bih rađe da nisu. Najgora i najdosadnija ljubavna priča ikad viđena.
hahahahah
Quote:
Dok Popaj čeka svoju Olivu na oltaru, Claudio mu drži jedan od onih svojih govora, ali mislim da ga Popaj uopće nije slušao nego je gledao Olivu kako mu dolazi i sigurno si je mislio: Kako lijepa žena, da sam je barem više ljubio
ja ću žaliti za njimaaa

Quote:
I to bi bilo to do mene. Umorila sam se dok sam sve ovo napisala, ali isplatilo se. No naša avantura ovdje ne završava, samo se selimo na drugu stranu
hvala na ovako ogromnom komentaru


Quote:
Što se tiče djece, meni izgledaju kao da je prošla godina dana i više koliko su porasla.
kod becky se ne vidi stomak ,a djeca su strašno narasla ahhaah


Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
P.S. Pogledala sam i gostovanje ekipe u emisiji HOY, predivni su bili Svi nasmijani od uha do uha, vidi se da su bili uigrana ekipa Daniela nahvalila Ximenu Mislim da se i Will malo napalio dok su se Daniela i Xime držali za ruke na njegovim nogama
i ja sam pomislila isto kad im je prigrlio ruke...il ono možda, sad ću ovako da ih obadvije privučem pa neće skontat šta zapravo hoću... još je xime poslije toga blago ga kao udarila po ramenu
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU

Zadnje uređivanje uckvondy : 30.10.2013. at 00:52.
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 00:50   #4446
Nije se nitko upitao ali ono valjda su smatrali da ne trebaju još i njemu posvetiti minutažu .
Meni je bilo malo bezveze što su odnijeli i klince na "medenu večer" . Onako mogli su ih komotno donijeti do doka i ostaviti tetki Meggy i baki Merče
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 00:57   #4447
emisija na hoy
will guapooo


will i ximee ... da bar jednom prohodaju ... tako su predivni zajedno
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 01:08   #4448
ako želite pogledati ponovo scene marine i damiana iz ove epke evo link
http://www.dailymotion.com/video/x12...vyrrete-2_news


Quote:
pipa kaže: Pogledaj post

D: Trebate nešto,gospodjice?
M: Inače primate goste goli,g.Fabre?
D: Kapetan Fabre.Ne primam ih ovakav.Upali ste mi u kabinu nepozvani.
M: Budite ljubazni i odjenite se.
Damian s osmijehom kaže:U redu.Vi budite ljubazni i dodajte mi hlače.
Nikad niste vidjeli golog muškarca?
M: Vidjela sam mnoge.Ali to se vas ne tiče.
D: Mnoge?Vaš izraz lica govori drukčije.Slažem se,to me se ne tiče.
A i ne zanima me.Ako ste me trebali,mogli ste pitati mještane.
Niste trebali kopati po mojim stvarima.
M: Nisam!
D : Šećete kabinom kao da je vaša.Vidjeli ste moje fotografije,pa i mene gologa.Čini vam se malo?
M: Reći ću vam zašto sam na našembrodu.
D : Ovo je naš brod?
M: Da naš.
D :Inače pijete od ranog jutra?
M: Ne pijem.
D : I nemojte hahahhah.....Govorit ćete manje gluposti.
M: Vaš je brod pod upravom moje tvrtke.
D: Vaše?Kakve vi veze imate s Neptunom?Samo s njima radim.
M: Ja sam nova partnerica i upraviteljica tvrtke.
Damian u šoku hahhah....:Nova upraviteljica?Ove tvrtke?Žena?

Sad ide najbolji dio njihovo upiranje s prstom u tijelo jedno u drugo
D :Čestitam vam.Shvatio sam što ste mi htjeli reći.
Sad se gubite i ne vraćajte se bez mog dopuštenja.Jasno?
M: Odsad vas ja plaćam.Bolje vam je upristojiti se,g.Fabre.
Damian ljutito: Kapetan Fabre.Zapamtite već jednom.
M: Niste me razumjeli.Ugovor mi daje pravo dolaziti na brod.
Pa čak vam naredjivati.To je moj posao.
D : Ja sam vama naredio da se gubite odavde.
Brojim do tri da odete milom.
M : Kako se usudjujete?
D :Jedan....
M:Ako mislite da se bojim,griješite.
D : Dva.....
M: Upozoravam vas.Ne prijetite mi.Borila sam se sa svakakvim muškarcima.
Čak i sirovinama poput vas.Ne bojim vas se.
D : Tri.

I ode Marina u more
D :Pozurite da vas ne pojede morski pas hahahhah....

"Ova žena nije kao ostale.Pogledajte kako je izletjela iz vode.
Gospodjice sada izgledate kao prava žena."

M:Vi niste muškarac,vi ste životinja.
Sad napokon govorite kao žena.Ja sam kavalir,ali samo prema damama.
ovo si stvaro ti sve tipkala ili ??
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Sve pohvale ovoj seriji: pjesma mi je naročito kad Aguilera zareži postava je jako dobra, drago mi da nisu opet uzeli "Marichuy" uz Levija: samo mi je jaaaako cudno vidjet Romo kao pozitivku, jadnu bijednicu ali jednom mora i to
kako, pa i u sortiju je bila... meni nije čudno
Quote:
Jose mi je ...ne mogu dokucit koja mu je namjena..bar ne JOŠ
osvojit će te on, vjeruj mi

Quote:
Ja bi jedino umjesto onog kad je izasla iz auta pa rekla kapetanu nest u stilu "opet vi..." rekla "oh, to ste vi, nisam vas prepoznala s majicom!!" (što je uvijek slučaj s Levijem)
ahahhahahah

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post

@uckwondy a što se tiče Popajeve odjevne kombinacije
nemoj da ju vrijedjaš hahhahh...
istina koma je s tim majicama na početku ali kad se ošiša
potpuno drugi čovjek i tad očekujem da staviš i njega
imao je dobrih odjevnih kombinacija
slabo brate,al ako sučajno poslije budem vidjela drugačije, možda i stavim hahaha


Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Ajme sup epka

Kako je Fabre samo izbacio Marinu , pa užasno, ali meni je predobra ta igra mačke i psa , prekjut su mi
više mi se sviđa mačke i miša, al on hhahaha


Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post

A ja jedva čekam "prstić" gif. Njega ću s guštom opet pogledati :
uvijek moždaš na spojlerima str.113....neke stvari se nikad nezaborave ahahhah


Quote:
galilea kaže: Pogledaj post
Kako je ova Ximena slatko stvorenje, kako je složila medenu facu kada je bačena u vodu. Žena je usto prelijepa, dugo Televisa nije imala toliko lijepu glumicu.
bar mejiji na tome možemo

Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
@Alejandro, drago mi je što ti se serija zasada sviđa, Popaj i Oliva su stvarno preI ne dobiješ svaki dan ovakvo bacanje u morerofl: Ali godilo je to Olivi, malo da se rashladi, pa ipak su velike vrućine tamo u Veracruzu
ma da...nek se ona rashladi...lako je ona njemu prešla preko toga...ja bi mu to bacanje bome naplatila hahahah


Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
A nitko od ovih "novih" ne komentira Mercedes i njezinu "kletu sudbinu" . Meni je baš emotivno odglumila.
tih kletih sudbina mi je više preko glave

Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
ma imaju vremena komentirat i Merčitu i Krpelja.. polako cure. mi bi sve i odmah
još pamte likove, ko, s kim, zakaj i ostale veze
upravo to..nemogu odmah sve povezat...
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU

Zadnje uređivanje uckvondy : 30.10.2013. at 01:44.
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 01:09   #4449
Evo napokon pročitah vaše komentare
svaka čast curke na trudu i uživala sam čitajući ih

amix moja i meni je žao što nije bila još koja scena Popaja s malom Merče
a šta ćemo curke kad patimo na te scene

ali naguštale smo se bar s malim Mićom

a što se tiče djece na medenom mjesecu meni je to ispalo baš simpa
ali slažem se mogli su ostaviti djecu kod bake Merče i tete Magi

ja nikako da pogledam još jednom finale,gostovanje i twitcam
ali budem ovih dana

jedna predivna slika Willa y Ximene
http://imgbox.com/acgkvCMI

i ako mislite da sam gotova s materijala varate se
ima toga još ali kasnije ne može sve odjednom
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 30.10.2013. at 02:04.
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 01:36   #4450
mama mia kao dva anđelčića...prvo prodoran prodor naše olive prema popaju...zatim dvije prekrasne slike, pogled u kameru i ptičica i na kraju woow ovo je moralo biti poslije, puedes besar a la novia hahah


u prvoj je oliva dobro prigrlila svoga popaja,u drugoj ovo mora biti neki intervju na koji još nismo naišli,

prekrasni osmijesi, i predivan doček pped crkvom
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 01:46   #4451
Naravno da sam natipkala ovaj put nisam ništa kopirala
sve je mojih prstiju djelo

evo nastavka drugog dijaloga
Marina se nalazi pred lokvom i Damian ju zeza da li ju treba prenijeti
da se ne smoči

M: Šta radite ovdje?Plaćamo vam da radite.
D: Ja sam svoje obavio.Spasio sam veliki ulov od najezde gusara.
M: Gusara?Oni više ne postoje.Smislite bolju laž.
D: Dobro,nemojte mi vjerovati.Uskoro ćete se uvjeriti sami.
M: Možete ići Jose a na to će Damian: Čak imate čuvare?Kako ste,Jose?
J: Dobro a vi kapetane?
D: Borim se s neprijateljem.Odnosno,sudbinom.
M: Ako mislite na mene,znajte da se vaša sudbina zove Marina Reverte.
D: Vidite,Jose?
J: Ako me zatrebate,bit ću s vašom majkom.
M: Hvala,Jose.
D: Tražio sam vas u tvrtki. Ispričate li mi se, možemo razgovarati.
M: Molim? Da vam se ispričam i razgovaram nasred trga?Ludi ste.
Recite posadi da je rano ujutro sastanak cijelog osoblja.
Stavit ćemo stvari na svoje mjesto.Budite sigurni u to.
D: Zaista ste neodgojeni.Nisu vas naučili ispričati se?
M: Da se ja ispričam vama? Vi se trebate ispričati meni.
D: Molim? Vi ste upali na moj teren.

Dolaze Medo i Lolo hahhahah....
ja ih ne mogu tako zvati presmiješno mi je
znači Oso i Lolo pozdravljaju Damiana i Marinu i pitaju ga da li treba
još nešto baciti u more i odlaze

M: Sigurno ste zadovoljni.Svima je smiješno što ste me bacili s broda.
Postala sam predmet srpdnje.
D: Ako ste pristali živjeti ovdje,morate naučiti kako stoje stvari.
M: Vi ćete imati štošta naučiti.Stvari če se ovdje sasvim promijeniti.
Upozoreni ste.

Dolazi Krpelj i prekida raspravu koju će nastaviti sutra na sastanku
bit će svašta hahhahah....
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 01:48   #4452
pa da stvarno, Jose 2 isto nestao odjednom
slike divinoosss
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:02   #4453
Slike su totalni rastop predivni su

samo buljim i buljim u njih awwwwww.....

vidim nitko ne komentira slike s pokrivačem i najdraže scene

sram vas bilo a ja se toliko trudila da ih stavim na temu

sad više nema materijala od mene to je sve što ste dobile

doktorica je završila s poslom NOT hahhahh....
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:05   #4454
imamo dvije nove kombinacije u 2.epki



prva: jednostavna i lijepa haljina, čak mi se i boja sviđa, sako mi je ok, cimerici mi se baš sviđa, ona bi joj ga ukrala,a ja bih haljinu, volim klasiku, vrlo dobro, od 4 do 5,

druga: druga je perfekt, haljina ogrlica čak su i štikle jedino ovaj rokovnik da ostavi sa strane hehehehe
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:09   #4455
pa rekla sam ja još u komentaru epizode, totalni višak. sakrilo strateški bitne dijelove.
ma nepotrebno skroz
potrudila si se, a mi smo se trudile gledat, i tu je sve zapelo jer od silne lepote nismo u stanju složit tri suvisle rečenice
al da su predivni- jesu sve smo rekle, tolko smo ih ishvalile da se ponavljamo već odavno (repetitio mater studiorum est.. jel?)
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:12   #4456
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Slike su totalni rastop predivni su

samo buljim i buljim u njih awwwwww.....

vidim nitko ne komentira slike s pokrivačem i najdraže scene

sram vas bilo a ja se toliko trudila da ih stavim na temu

sad više nema materijala od mene to je sve što ste dobile

doktorica je završila s poslom NOT hahhahh....
kad stavite slike u linkovima teško mi je uć....malo mrsko jer svaku posebno moram otvarati u novom prozoru...onako kad se vide znam koju trebam povećat pa mi je lakše ,al sad cu ih pogledat

čekamo nestrpljivo mladu

becky dobiva buket

evo duple ahhahah samo sam na vjenčanju čekala da odneke iskoči hahaha

oliva odmara dok popaja vjerovatno smara mora od žene na mobu


penjemo se na našu barku

popaj se nije stigao prije obrijati

magy daje prstenove



@mari, maloprije sam bila počela otvarati te slike i kad sam skontala šta je sam sam ugasila...bila mi puna soba pa me stid


EDIT evo sam sad pogledala....slike suuu woow..al me malo stid hahahaha ximeni je nešto pobjeglo ipak

vidim i @pips je stavila hrpu slika...ja ću neke da izdvajam u postovima i da ih komentiram kao ove gore


hoćete mjenjat avatare curke....da ovima koji sad gledaju nespojlamo finale, ja vam naravno u izboru avatara uvijek mogu pomoći....nadam se da ćemo i ostale curke, il bar neke navuć i nagovorit da uzmu neki avatar popaja i olive
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU

Zadnje uređivanje uckvondy : 30.10.2013. at 02:24.
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:20   #4457
Moje ocjene za ove kombinacije čista petica

jedna ljepša od druge ja bi joj sve ukrala naročito crvenu haljinu
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:44   #4458
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
pa rekla sam ja još u komentaru epizode, totalni višak. sakrilo strateški bitne dijelove.
ma nepotrebno skroz
a nešto mora biti skriveno i tajnovito hahhahha....

Quote:
potrudila si se, a mi smo se trudile gledat, i tu je sve zapelo jer od silne lepote nismo u stanju složit tri suvisle rečenice
al da su predivni- jesu sve smo rekle, tolko smo ih ishvalile da se ponavljamo već odavno (repetitio mater studiorum est.. jel?)
ma znam da ste na podu od slika i ne možete komentirati
zato vam opraštam

ponavljanja nikad dosta kad je ovakva ljepota u pitanju hahha....

Quote:
uckvondy kaže: Pogledaj post
kad stavite slike u linkovima teško mi je uć....malo mrsko jer svaku posebno moram otvarati u novom prozoru...onako kad se vide znam koju trebam povećat pa mi je lakše ,al sad cu ih pogledat
sad si se odala na kraju znači uopće ne otvaraš
slike u linkovima

i meni je bolje kad odmah vidim sliku ali moram ih staviti tako
zbog pravila na forumu zato si ti tu da nam staviš u malom izdanju

a znaš da stavljam samo najbolje slike nema tu biranja sve se gleda

i nijedna nije s Luciom i Lazarom pa se ne moraš bojati hahhahah....


Quote:
@mari, maloprije sam bila počela otvarati te slike i kad sam skontala šta je sam sam ugasila...bila mi puna soba pa me stid

EDIT evo sam sad pogledala....slike suuu woow..al me malo stid hahahaha ximeni je nešto pobjeglo ipak
šta te ima biti stid baš su fine slike
a ja nisam očito pozorno gledala kad nisam vidjela
da je Ximeni nešto pobjeglo hahhahahhah....

Quote:
vidim i @pips je stavila hrpu slika...ja ću neke da izdvajam u postovima i da ih komentiram kao ove gore
ima nekih novih slika a ima ovih koje si ti stavila da se vide...

Quote:
hoćete mjenjat avatare curke....da ovima koji sad gledaju nespojlamo finale, ja vam naravno u izboru avatara uvijek mogu pomoći....nadam se da ćemo i ostale curke, il bar neke navuć i nagovorit da uzmu neki avatar popaja i olive
ma svi znaju da će završiti s vjenčanjem to nije nikakva tajna
ja ću još malo da uživam u našim mladencima
pa ide promjena avatara

sad sam nahranila oči s ovom ljepotom pa ću lijepo da spavam
i sanjam naše golupčiće

buenas noches queridas chicas hasta manana
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 03:04   #4459
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
a znaš da stavljam samo najbolje slike nema tu biranja sve se gleda

i nijedna nije s Luciom i Lazarom pa se ne moraš bojati hahhahah....
moram se pohvalit, ja svaku kliknem

hahah, nema LyL na slikama, al kad budu (i to svake prijestupne) uvijek stoji upozorenje uz link da te herc ne strefi

ja odoh promjenit avatar, vraćamo se na početak
i vama laku noć. ili dobro jutro. dobar dan. što već
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 03:11   #4460
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
moram se pohvalit, ja svaku kliknem
ma nisam ni sumnjala u tebe legice a ni u moju amix @mari

@uckwondy mi je sumnjiva
ali opraštam joj zbog slika i avatara

Quote:
hahah, nema LyL na slikama, al kad budu (i to svake prijestupne) uvijek stoji upozorenje uz link da te herc ne strefi
e kod mene ih nećete vidjeti nema šanse
jedino kad su s Popajem i Olivom

a što se tiče njih ja ih izbjegavam što više mogu
kako ste rekle najgluplja priča
šteta potrošenih minuta grrrrrr....

možda da su bili drugi glumci prožvakala bi i priču a ovako je sve

Quote:
ja odoh promjenit avatar, vraćamo se na početak
baš me zanima šta ćeš izabrati

Marina u moru dobar odabir

noćka
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 30.10.2013. at 03:18.
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.