Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 18:53   #2181
Ja stvarno ne sviđa epizodu.
Mislim Alejandro neće dobro završiti
__________________
iil888
iil888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 22:36   #2182
Quote:
nena_S;51229269

Kad je došao Hoakin i pomislio da je Monserat don Benhaminova žena. Pa mu Alehandro razjasnio da je on vanbračni Almonte a Monserat njegova žena a ona sva ponosna na njega.

[IMG
kaže:
http://i.minus.com/ibsA0uLdKAVubb.gif[/IMG]

I skupiše se svi na hacijendi. Ugledan zemljoposednik, mornarički kapetan, striptizeta i žena predsednika opštine... skupili se na imanju vanbračnog sina čoveka kojeg niko nije voleo. Gde ćeš bolje?
A kad kaze da joj je vrucina

Super je zamisljena ta vecera, i opisivanje gostiju
I stigla je Anhelika u svom stilu i na Prvu
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:00   #2183
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Super je zamisljena ta vecera, i opisivanje gostiju
I stigla je Anhelika u svom stilu i na Prvu

Večera je bila na nivou. Sve moj do mojega, što kaže her Žika Pavlović, a Esmaralda istrese pred svima da je plesačica u La Escondida i da Paloma (kako se ovde zove?) ne treba da brine jer nije videla njenog muža tamo. A Anhelika bi da proba kako to izgleda, dobro nije strefio infrakt ovu umišljenu kad je to izjavila. I Marija "Šta je to onkolog?".

Anhelika mi je u svakoj sceni sve draža.
Ali mi svi parovi nekako prebrzo napreduju. Anhelika je videla Hose Luisa i odmah joj se dopao. Juče su se upoznali, danas se već ljube. Viktor i Nadija, isto. Juče mu je prosula piće u lice, danas se već dopadaju jedno drugome.

I ona pesma na kraju kad su plesali je bila savršena, Celos. Marija je bila ljubomorna jer niko nije pozvao nju na ples. A posle je Monserat bila ljubomorna na Mariju. Tako da su svi osećali celos osim Nadije i Viktora koji su bili u svom svetu.
nena_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:27   #2184
Pokušavam spojiti ove likove s likovima iz AR i mislim da sam ih većinu pronašla.
Samo imam jednu dilemu. Hoću li pogrešiti ako lik Alberta Estrelle poistovetim s likom pokojne Beatriz Šeridan.?
Ako izuzmemo činjenicu da su u pitanju dva različita pola,likovi su dosta slični.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 18:33   #2185
Konačno je Hose Luis skupio hrabrost da kaže celu istinu Alehandru. Kad on poveza sve pogrešno i misli da se radi o Anheliki.
nena_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 19:11   #2186
Pa da je skupio hrabrost rekao bi i da se radi o Monce.
Otkud braco kod seke zar on ne treba biti s Josefinom?
Jedva čekam da Rosario postane gazdarica kuće pa da malo Mariji očita koju.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 20:16   #2187
Jadničak tako mi ga je žao, taman je koliko toliko skupio hrabrost i propade mu trud. Opet je izgubio hrabrost.

Došao je Hosefinin brat i otkrio da su ovo dvoje prevarili Hosefinu. Onda je zapretio Lauru i Gracijeli da će ubiti Dimitrija ukoliko ne ispravi grešku i stvarno se oženi sa Hosefinom.
Onda su Dimitrio i Adolfo zbrisali i krili se na imanju Adolfinih roditelja neko vreme. A sad se setili da dođu tu i izvuku novac od sestara (pošto je i Nadija bila tu) i beže u Brazil.
Ali Nadija je otišla na vreme pa je ostala samo Monse da je "opelješe".
nena_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:57   #2188
Alehandro pitao Monserat da pođe s njim da vidi kako se teli krava. Jao Alehanrdo zar ne znaš da si oženio gradsku devojku, gospođicu iz fine porodice. Kakve krave, kakvi telići... hahaha
nena_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 14:54   #2189
Nadia i Viktor zakazali sastanak na sred sela u otvorenom kafiću Dobro je da Nadija nije otišla.

A ono kad su spavali zajedno, ona već počela da uživa a on još nije krenuo da je ljubi. Tu se primećuje da glumi. Dobro mlada je još, nauči će kako treba.

********
Parodija na Lo Que La Vida Me Robo
http://www.dailymotion.com/video/x1b...da-me-robo_fun

Zadnje uređivanje nena_S : 30.08.2014. at 15:59.
nena_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:52   #2190
Ja sam ovde vec do kraju, mogu vam reci da vam slijede zanimljive epizode
Rosie Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 22:09   #2191
Serija krece i u Crnoj Gori. Termin je u 16:10h.
http://videomega.tv/?ref=NHFPfPKRTV
56.epizoda sa prevodom.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 22:12   #2192
Na POP-u su taman epizode kad Alejandro kao umire.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 13:27   #2193
http://www.latintimes.com/10-things-...ivision-201304 Ovo sam našla na FB. "10 stvari koje smo naučili iz finala" Prva tačka mi je najbolja

Nesma hoće da ponovi uspeh
Quote:
Angelli Nesma buscara repetir el exito de “Lo Que La Vida Me Robo” realizando una nueva version de “Lazos De Amor” fusionada con “Yesenia”. Nesma tambien quiere volver a contratar a Angelique Boyer y a Sebastian Rulli como la pareja protagonica y tambien quiere a Christian de la Fuente como el otro galan de Angelique.
Mada ovo su samo glasine.

Ako nastave ovako biće kao Milena Dravić i Ljubiša Samardžić koji su uvek glumli par.
nena_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 15:14   #2194
http://ukradenaljubav.com/epizoda-60/index.html
I 60.epizoda sa prevodom..

Na Prvoj je u petak bila 45.epizoda, meni jedna od najboljih, odlicne scene glavnog para..

Meni je u sceni kad Nadja i Viktor plesu, a Monserat ode jer Marija pridje Alehandru, zapala jedna pesma za oko. Celos od Alexa, i nasla sam je na jutjubu..
https://www.youtube.com/watch?v=0TuBVx6h7QQ
Meni je pesma odlicna..
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:12   #2195
Pjesma Jose Luisa i Montserat
https://www.youtube.com/watch?v=BxcDcxzEIbA
Lissy Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 13:32   #2196
Vrtlog života / Lo que la vida me robó

Vrtlog života(Lo qué la vida me robó)

Televisa, 2013.-2014. god.




Montserrat je mlada i lijepa bogatašica, koja je oduvijek bila okružena luksuzom. Međutim, dozvoljava da majka Graciela upravlja njenim životom - to je gospođa koja ni po koju cijenu ne želi da izgubi ugled i socijalni status, uprkos tome što je njen suprug Lauro Mendoza na rubu bankrota.
Skrivajući se od majke, Montserrat se upušta u ljubavnu vezu sa mornarom Joseom Luisom i ne pada joj na pamet da se uda za Sebastiana de Icasu, bogataša kojeg joj je Graciela namijenila. Sa druge strane, Jose Luis je svjestan da ga Montserratina obitelj nikada neće prihvatiti, jer nema što da joj ponudi.
Istovremeno, Alejandro, koji radi na obližnjem imanju, saznaje da je njegov otac surovi bogataš Benjamin Almonte, koji umire nekoliko minuta nakon što mu prizna istinu. Potresen zbog novonastale situacije, Alejandro te noći sreće Montserrat, u koju se zaljubljuje na prvi pogled.
Montserrat raskida zaruke sa Sebastianom, što izluđuje Gracielu, koja je u tom braku vidjela jedini način za spas od bankrota. Međutim, ona vrlo brzo počinje da razmišlja o novom kandidatu za zeta, a kada sazna da je Alejandro nasljednik pokojnog Don Benjamina, smatra da je savršena prilika za njenu kćer.
Očajna jer se plaši da bi mogla ostati na ulici, Graciela traži financijsku pomoć od Alejandra. On pristaje da joj pomogne, ali pod uvjetom da mu dopusti da se udvara njenoj kćeri. Proračunata žena istog trenutka prihvaća njegov uvjet, obećavajući novopečenom bogatašu da Montserrat nikada neće saznati za taj dogovor.
Nedugo potom, Graciela saznaje da je njena kćer u vezi sa Joseom Luisom i uz pomoć sina Dimitria kuje plan da rastavi mlade ljubavnike, kako bi Alejandru oslobodila put do Montserratinog srca. Postiže da se Montserrat vrlo brzo razočara u svog voljenog, kada ga policija optuži za zločin koji nije počinio.

Situacija je zakomplicira kada Graciela shvati da Montserrat ne želi ništa sa Alejandrom, zbog čega je primorana da joj kaže istinu o financijskoj situaciji obitelji. Iako je svjesna da će tako pogaziti sve svoje principe, Montserrat pristaje udati se za Alejandra, ne bi li svoje najmilije spasila od neizbježne propasti. Međutim, Jose Luis je odlučan da se vrati u njen život i ispriča joj istinu o svemu što se dogodilo, ali stiže kasno - njegova draga sada je supruga Alejandra Almontea. Seli se na suprugovo imanje, a brak joj postaje pakao u kome vlada nepovjerenje. Ipak, kako vrijeme odmiče, Montserrat shvaća da se Alejandro mijenja.

Za to vrijeme, bježeći od pravde, Jose Luis se pod tuđim identitetom zapošljava kao predradnik na Alejandrovoj hacijendi. Između dvojice muškaraca odmah se rađa prijateljstvo, jer obojica imaju isti pogled na svijet i cijene iste vrijednosti. Ova situacija uznemirava Montserrat, koja se ne usuđuje da suprugu otkrije identitet novog predradnika, jer ne želi da je on ostavi, pošto se u međuvremenu zaljubila u njega.

Montserrat, Alejandro i Jose Luis morat će se suočiti sa brojnim preprekama koje im je sudbina namijenila, kako bi pokušali da povrate ono što im je u prošlosti život ukrao: ljubav i priliku da budu sretni.

Najteže će pak biti Montserrat, koja će morati donijeti konačnu odluku i odabrati muškarca s kojim želi biti, slušajući samo svoje srce...

Izvor

Glavne uloge: Sebastian Rulli, Angelique Boyer, Luis Roberto Guzmán
Negativci: Daniela Castro, Sergio Sendel, Grettell Valdez, Alberto Estrella
Ostatak postave: Rogelio Guerra, Eric del Castillo, Ana Bertha Espín, Juan Carlos Barreto, Gabriela Rivero, Alejandro Avila, Ferdinando Valencia i dr.


Od 13. listopada 2014. god., na Doma TV, 17:25 h
__________________
... ¿como sería?, si un día la luna, se enamorará una noche del sol...
ManuellaNavarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:45   #2197
Konačno i kod nas !!
Još malo, još maalo!
LMDV-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 20:06   #2198
Užas od serije u skoro 200 epizoda.

Sent from my TPC-81203G using Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 20:15   #2199
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
Užas od serije u skoro 200 epizoda.

Sent from my TPC-81203G using Tapatalk
Not. Istina, ima i ona mane, daleko od toga da nema, ali skidam kapu na razbijanju klišeja.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 20:19   #2200
Obavezno gledati
Ko ne voli one klasicne telenovele tipa Marikruz, Maricuj,
ovo je serija za njega.
I plus broj jedan par Rulli-Boyer
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.