Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2014., 01:43   #1
Veza, brak i materijalizam...

Dakle, moja nova djevojka mi rece da je njoj zivotna ambicija imati kucu, vikendicu i dobra kola... Nije sponzorusa, ima svoj posao, ali joj je plata izuzetno niska... Meni je ideal dobra dusha kraj mene, fina celjad i mi svi skupa sretni i zdravi, u danasnjem vremenu kakvo je... Njen stav je da su njene ambicije normalne, a moje ne...

Vase misljenje? Najiskrenije, gledam oko sebe parove pa i rodjene roditelje. Nije da stara nije pizdila na starog kada love nije bilo u kuci. On je jadan riknuo od sekiracije, da bi nama sve obezbijedio danas...
Screamerhe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 01:47   #2
normalne su i njene ambicije i tvoje. samo su, reklo bi se, dijametralno suprotne i nekompatibilne.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 01:52   #3
da, ali u danasnje vrijeme kakvo je meni bi sasvim ok bilo imati dobru zenu kraj sebe, graditi nesto i poceti od stana pod kirijom, nego cekati da sve ovo zbavis i kao pocnes ziviti... stvari se polako sticu...
Screamerhe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 01:53   #4
neke si nadju bogate muzeve pa brzo steknu stvari. ako im je to najbitnije u zivotu tko si ti da im kazes da to nije ispravno?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 01:57   #5
imao takvu situaciju. poznata mi je. nije bio holivudski kraj. uopšte ti ne treba utrka u naoružanju.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 01:58   #6
ja sam prije razmisljao kao tvoja cura, danas sam zadovoljan sa ovime sto imam, ali to ne znaci da ne tezim boljem i da ne zelim imati vise, ali se necu sekirati zato sto vozim 11 godina stari auto i zato sto obitelj ne mogu odvesti na ljetovanje i zimovanje vec samo na jedno od toga. necu se bome ni ubijati od posla zato da to priustim zeni i obitelji, a da ih radi toga ne vidim veci dio zivota niti to zena od mene trazi.
nama je vazno da smo skupa i da imamo dovoljno. ne zelimo visak ako se za visak moramo razdvojiti.
vrijedi li odrastanje djeteta uz oca i majku i svakodnevne setnje i druzenje i voznju u krntiji manje ili vise od razdvojene obitelji uz novog mercedesa u dvoristu?

Zadnje uređivanje Flat : 10.07.2014. at 02:04.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 02:01   #7
Može ona imati ambicije kakve želi,ako ima malu plaću ... teško da će imati kuću , vikendicu , dobar auto.
Naravno i ti zarađuješ ali i uz dvije plaće taj luksuz je teško imati.
Znači, ili nek igra loto ili nek nađe bogatog dečka.
Ti ili igraj loto ili zaradi
Zezam, bilo bi lijepo imati sve ali treba biti sretan s malim stvarima. Ja bih bila sretna sa malim stančićom i trosjedom da se zajedno ispružimo i ....
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 02:23   #8
Quote:
Screamerhe kaže: Pogledaj post
Dakle, moja nova djevojka mi rece da je njoj zivotna ambicija imati kucu, vikendicu i dobra kola... Nije sponzorusa, ima svoj posao, ali joj je plata izuzetno niska... Meni je ideal dobra dusha kraj mene, fina celjad i mi svi skupa sretni i zdravi, u danasnjem vremenu kakvo je... Njen stav je da su njene ambicije normalne, a moje ne...

Vase misljenje? Najiskrenije, gledam oko sebe parove pa i rodjene roditelje. Nije da stara nije pizdila na starog kada love nije bilo u kuci. On je jadan riknuo od sekiracije, da bi nama sve obezbijedio danas...
Šanse za ostvarenje ambicija tvoje djevojke su daleko veće od tvojih
coki27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 02:29   #9
Quote:
Screamerhe kaže: Pogledaj post
Dakle, moja nova djevojka mi rece da je njoj zivotna ambicija imati kucu, vikendicu i dobra kola... Nije sponzorusa, ima svoj posao, ali joj je plata izuzetno niska... Meni je ideal dobra dusha kraj mene, fina celjad i mi svi skupa sretni i zdravi, u danasnjem vremenu kakvo je... Njen stav je da su njene ambicije normalne, a moje ne...

Vase misljenje? Najiskrenije, gledam oko sebe parove pa i rodjene roditelje. Nije da stara nije pizdila na starog kada love nije bilo u kuci. On je jadan riknuo od sekiracije, da bi nama sve obezbijedio danas...
jesi je pitao jel planira naci neki super posao da to sve ostvari ili samo nekog bogatijeg od tebe, ako nisi pitaj je , bas me zanima sto bi rekla
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 02:32   #10
Quote:
Screamerhe kaže: Pogledaj post
Dakle, moja nova djevojka mi rece da je njoj zivotna ambicija imati kucu, vikendicu i dobra kola... Nije sponzorusa, ima svoj posao, ali joj je plata izuzetno niska... Meni je ideal dobra dusha kraj mene, fina celjad i mi svi skupa sretni i zdravi, u danasnjem vremenu kakvo je... Njen stav je da su njene ambicije normalne, a moje ne...

Vase misljenje? Najiskrenije, gledam oko sebe parove pa i rodjene roditelje. Nije da stara nije pizdila na starog kada love nije bilo u kuci. On je jadan riknuo od sekiracije, da bi nama sve obezbijedio danas...
kad se niska plaća spoji s visokim ambicijama, nema što drugo biti nego sponzoruša.
sreća je da ti je nova djevojka, pa ćeš moći jednostavnije prekinuti. uostalom, rekla ti je da tvoje ambicije nisu normalne. nema se tu što reći. krivo si izabrao.
-Cruella- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 08:21   #11
Cura ti je nabila kompleks nekakvim ...komentarom.
Samo ti odrzavaj dobar sexualan život, da ženica bude sretna i bit će sve ok!
Penis bonum pax in domum!
superbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 08:22   #12
ma ovisi i u kom kontekstu je to cura rekla, u kom momentu i dijelu razgovora...
pa bolje da želi imat, ako ste vrijedni i ambiciozni možete i doći do toga, zašto ne...

a ako je to njena jedina životna želja i ako je spremna gazit po leševima da bi dosegla nekakav luksuz, onda je to nešto drugo
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 10:37   #13
a šta ti je to , cirka 400 000 eura (pretpostavljam da ne želi viksu u Jaski s vinogradom već npr. u Vodicama)

plaća recimo 6000 kn

godišnje zaokružimo na 10 000 eura (široke ruke sam taću)

svi volim lijepe stvari,kuće , aute, ali treba to sve i održavat ...

jebeš život ako ga živiš radi kuće i auta, baš mi je to nekako glupo u zadnje vrijeme
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 10:39   #14
meni je dosta nrormalno da čovjek si želi sve najbolje i da se trudi to postić, ono da uvijek ima motiv više u životu
novi nik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 10:43   #15
Samo zato što cura to želi ne znači odmah da je sponzoruša.
Vjerujem da nitko od nas ne bi imao ništa protiv tih stvari. Želja za lagodnim životom nije ništa neobično niti loše.

Druga je stvar ako se neće moći pomiriti s time ako to ne uspije steći. Tu onda nastaju problemi.

No, ja sam još naivna i živim u svijetu gdje je i tvoj i njen san moguć.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 11:10   #16
Quote:
Screamerhe kaže: Pogledaj post
Dakle, moja nova djevojka mi rece da je njoj zivotna ambicija imati kucu, vikendicu i dobra kola... Nije sponzorusa, ima svoj posao, ali joj je plata izuzetno niska... Meni je ideal dobra dusha kraj mene, fina celjad i mi svi skupa sretni i zdravi, u danasnjem vremenu kakvo je... Njen stav je da su njene ambicije normalne, a moje ne...

Vase misljenje? Najiskrenije, gledam oko sebe parove pa i rodjene roditelje. Nije da stara nije pizdila na starog kada love nije bilo u kuci. On je jadan riknuo od sekiracije, da bi nama sve obezbijedio danas...
sve to lijepo zvuči, ali i zdravlje i sreća su danas vezani za novac.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 11:16   #17
Quote:
Screamerhe kaže: Pogledaj post
da, ali u danasnje vrijeme kakvo je meni bi sasvim ok bilo imati dobru zenu kraj sebe, graditi nesto i poceti od stana pod kirijom, nego cekati da sve ovo zbavis i kao pocnes ziviti... stvari se polako sticu...
Zbog čega današnju situaciju u svijetu smatraš nešto po čemu krojiš ono što je tebi dovoljno? Upravo zbog takve situacije, opće besparice, gubitka posla, ljude osuđene na male plaće i tako dalje, tvoja nova cura mi se sasvim normalnom čini za moj pojam. Ona ne traži puno ni nešto što treba kod ljudi izazivati zgražanje i osudu, već teži boljem životu situiranog čovjeka. A kako ti misliš graditi nešto ako nemaš dovoljno novca za to? Zvučiš kao jedan moj bivši. Njegove izjave su kao tvoje. Naravno, baš zbog takvog njegovog stava, on krpa kraj s krajem i u životu mu je zajebano i ovako baš zbog toga što financijski ne stoji nikako, a od ljubavi se nažalost ne živi. Živi se od novaca.
Tebi je dobro ovo što si gore napisao, a dobro je isto što ti je rekla i cura.
Druga krajnost ide ako je radi svojih ambicija spremna gaziti preko leševa, onda je to loše. To znaš procijeniti sam. Ja se isto nastavljam obrazovati nakon X godina gubljena po bezveznim poslovima koji mi nisu donijeli nikakvu egzistenciju, i naravno da bi voljela i htjela da moj budući isto razmišlja.
Zašto? Jer nakon krpanja kraja s krajem više ne želim ovakav život.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 11:24   #18
neke stvari u zivotu se iznenada promjene i od nule dodju na svoje mjesto.Sve je moguce pa


tako i zelje tvoje cure koje i njoj mozda danas cine se utopija.Cesto promjena sredine i mjesta zivljenja


ucene covijeka sretnijim.
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 11:24   #19
Quote:
Screamerhe kaže: Pogledaj post
Dakle, moja nova djevojka mi rece da je njoj zivotna ambicija imati kucu, vikendicu i dobra kola... Nije sponzorusa, ima svoj posao, ali joj je plata izuzetno niska... Meni je ideal dobra dusha kraj mene, fina celjad i mi svi skupa sretni i zdravi, u danasnjem vremenu kakvo je... Njen stav je da su njene ambicije normalne, a moje ne...

Vase misljenje? Najiskrenije, gledam oko sebe parove pa i rodjene roditelje. Nije da stara nije pizdila na starog kada love nije bilo u kuci. On je jadan riknuo od sekiracije, da bi nama sve obezbijedio danas...
normalne želje i stavove ti nova djevojka ima
osobno, od partnera očekujem da smo na približno istoj poziciji u svemu.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 11:27   #20
@maloja

nikada teze nije bilo zaradjivati. ja imam solidan posao. nastavljam se educirati, a ona ne radi nista po tom pitanju.
imati stan mi je danas sasvim ok. ali imati jos i vikendicu, bijesna kola... polako. uvijek sam pristalica trosenja novca na edukaciju, stekanje love za ne daj Boze situacije, da imam 100.000 kn na racunu kao stednje za djecu, voznje kola starih 20 godina, nego da vozim bijesna kola...
Screamerhe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger