Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 20:24   #1
Pukao i otisao nakon 9 godina

Ja 24, on 27. Bili skupa 9 godina. Prekrasnih godina. Veza je imala uspona i padova, ali sa svakom svađom smo se uvijek više zbližili i voljeli.

Ukratko, u 12 mjesecu jako smo se bili posvadjali, no preko te svadje nikada nismo presli potpuno. Nismo niti mogli jer on radi u inozemstvu i ono malo vremena sto smo se vidjeli uzivali smo skupa i nismo se htjeli vracati na to.
I nekako od 12 do 4 mjeseca em se nismo vidjeli, em smo upali u neku monotoniju težu. Ja sam imala neke dvoumice oko nas.

Onda se desilo iduce, njemu je dijagnosticirana jedna bolest koja nije uobicajna za te godine, ali je rutinska operacija. Ne znam sto se desilo samnom, ili si nisam htjela priznati da bih mogla ostati bez njega ili mi nije bilo stalo. Otisla sam na jedan poslovni put (nije bio toliko bitan), ali mislim da sam u podsvijesti otisla jer sam i sama htjela saznati odgovor volim li ga ili je veza samo navika.

U medjuvremenu u tih 10 dana sto me nije bilo, on je otisao u svatove gdje je upoznao jednu curu i onda otisao u bolnicu.

Kada sam bila u Danskoj shvatila sam da ga stvarno volim i da ga zelim uz sebe do kraja zivota.

NO, kada sam se vratila sve se promijenilo.
Nasli smo se, rekao je da mu je ta cura otvorila oci i da ja nisam za njega. Da me je isplakao dan prije nego smo se nasli i da je to to za njega. Bio je hladan i bez ikakvih emocija. Ostala sam u soku i u razgovoru je ipak rekao da ne zeli da to bude to nego da mu dam 2 mjeseca i da ga pustim za to vrijeme da se nađe.

Dala sam mu to vrijeme jer sam vidjela da je izgubljen, radio je 2 godine posao koji ne voli vani, imao sefa koji je zesci kreten, bolestan, a ja mu tad nisam pruzila potporu. Skupilo mu se sve u jednom trenutki i covjek pravo popizdio.

Noooo ja puna emocija i ljubomore osjecala sam da se dopisuje s njome i nisam mogla pustiti nego sam ga otisla vidjeti i reci mu da ili odluci zauvijek prekinuti ili da budemo skupa.

On je rekao da budemo skupa. Onda se javljao preko kurca. Rekla sam mu opet da ja to tako ne mogu i da stvarno i iskreno ili prekinemo i ne cujemo se vise nikada u zivotu ili da pokusamo opet. Da me ne muci.

Rekao je da dodjem kod njega u Njemacku pa cemo tamo vidjeti. Bilo nam je super, sex je bio odlican kao i uvijek, iako sam ja vodila monolog on je odlucio da budemo skupa i idemo polako i opsuteno.

Onda se javljao porukom na dan pod izlikom da radi. Kada se vratio nalazili smo se jako malo, doslovno me izbjegavao. Pitala sam ga za onu curu, rekao je da su se zadnji puta culi prije 4 tjedna. Ostala sam dok nije zaspao i vidjela na mobu da se cuo s njom minutu prije nego sam dosla kod njega. Doslo mi je da ga ubijem. No, nakon visesatnog razgovora i plakanja, aj bit cemo skupa, ali sad je to to. Da bi saznala da se vidio s njom na jednoj zabavi na koji mi je rekao da se ide s deckima opustiti. Srce mi je prepuklo, doslovno. Srusila sam se i zavrsila na hitnoj.

Nazvala sam ga da mu kazem da sam saznala za to, da zasto mi je to napravio. On je rekao da ne zna i nakon toga se napio da ne zna za sebe. Iako zbog svog stanja ne smije piti.

Pocetkom 8. culi smo se na skajpu i pozeljela mu srecu.

Ovaj post je i previse dug pa nisam napisala sve gadosti koje mi je napravio u zadnja 3 mjeseca.

Inace sam uspjesna, ambiciozna i prilicno dobro izgledam i nije mi problem naci nekoga i znam da moram krenuti dalje. To mi svi govore, zivot ti je tek poceo blabla, ali ja sam izgubila svaki smisao u zivotu i vise se ne prepoznajem.

Jednostavno znam da je on taj i ne da mi se patit do kraja zivota za njim.

Ne mogu krenuti dalje jer se stalno nadam da ce mi se vratiti i biti onaj stari, a ne ovo djubre koje ne poznajem.

Uvijek me volio i znacila sam mu sve. Je li moguce da sve to nestane za jedan tren? Ne mogu odustati od nas, od svih tih godina jer se on nalazi u stanju izgubljenosti.

Jucer je imao operaciju. Ne znam da li da mi se javim i pitam kako je proslo?

U zadnja 3 mjeseca od mene je najvise bjezao i bio najvece djubre, a zapravo me najvise trebao. Da mu se javim da zna da ga volim unatoc tom stanju ili da mu se ne javljam uopce?

Na rastanku mi je rekao da cu ja vjerojatno biti jedina koja ce ga ikad razumijeti.

Ovo sve izgleda ka djecji vrtic, uzas.
purca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:35   #2
Quote:
purca kaže: Pogledaj post
Ja 24, on 27....

Ovo sve izgleda ka djecji vrtic, uzas.
Sta je tebi???
Sta glumis, ako ga toliko volis???
Ne pises kakve ti je gadosti radio, znaci- nije ti bitno, prelazis preko toga.
da je stro-rutinska operacija- njemu nije. I od operacije krajnika se moze umrijeti.
ili budi uz njega, kad te treba ili budi uspjesna i ambiciozna i snadji se za dalje u zivotu.
devet godina, a covjek nema s kim popricati kad dodje s posla. Zasto za devet godina niste nasli nacin biti makar u jednom sobicku?
Mozda je tebi samo ego povrijedjen, sto ga neko drugi hoce...a nisi ga nikad ni uzimala za ozbiljno? Ako je tako, pusti ga da bude sretan sa nekom drugom, ti ces se vec jednog dana snaci i naci nekoga uz koga ces biti, kad mu je tesko.

Zadnje uređivanje BLR : 22.08.2014. at 07:12. Reason: nepotrebno quotanje cijelog uvodnog posta
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:40   #3
Ostala si mu navika kao i on tebi.Ljubav se izgubila.
BTW zar ovo nije tema za ZUD ?Usamljena srca ?
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:42   #4
ne znam sto da ti kazem.. teska je to situacija,,mogu si zamislit kako ti je tesko.. javi mi se u poruke
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:43   #5
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Sta je tebi???
Sta glumis, ako ga toliko volis???
Ne pises kakve ti je gadosti radio, znaci- nije ti bitno, prelazis preko toga.
da je stro-rutinska operacija- njemu nije. I od operacije krajnika se moze umrijeti.
ili budi uz njega, kad te treba ili budi uspjesna i ambiciozna i snadji se za dalje u zivotu.
devet godina, a covjek nema s kim popricati kad dodje s posla. Zasto za devet godina niste nasli nacin biti makar u jednom sobicku?
Mozda je tebi samo ego povrijedjen, sto ga neko drugi hoce...a nisi ga nikad ni uzimala za ozbiljno? Ako je tako, pusti ga da bude sretan sa nekom drugom, ti ces se vec jednog dana snaci i naci nekoga uz koga ces biti, kad mu je tesko.
Da, prelazim preko toga jer se stvarno izgubio. Nismo nasli sobicak jer smo studirali oboje, on je bio na stanu, a ja u domu i super je funkcioniralo.
Mislim da je u pitanju samo ego da bih to vec pustila. Ovo sto osjecam je svaki dan sve gore i gore i nema veze s egom.
purca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:45   #6
Pa sto ljepo ne odes u minken?
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:46   #7
Quote:
Iryna kaže: Pogledaj post
Ostala si mu navika kao i on tebi.Ljubav se izgubila.
BTW zar ovo nije tema za ZUD ?Usamljena srca ?
Ovo mi vise pase u pitanje ljubavi, nego u usamljena srca. Ne osjecam se usamljeno nego sjebano.

Kako je moguce da se ljubav izgubila na komad? A ja ga volim vise nego ikad dosad
purca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:50   #8
Ne izgubi se ljubav na komad, nego je vrijeme i daljina truni...i pomislis...najbolje godine zivim, a sam samcat...zivis tamo negdje, gdje ti je sve mrsko...i to "privremeno" ti postaje zivot i shvatis da ima ljudi oko tebe, te da tvoj dan ne mora tako jadno izgledati.
shvatis da od druge osobe imas samo skype i nista vise. A kao zivis.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:52   #9
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Pa sto ljepo ne odes u minken?
Zato sto sam u ova 3 mjeseca valjda 1000 puta letala za njim, sto je njega samo odgurnulo jos vise od mene. Ne znam sto mu se nalazi u glavi. A i ja vise ne donosim racionalne odluke i osjecam se ka neka ludjakinja bez dostojanstva.
purca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:52   #10
i meni je tako bilo slicno..nemoj se nicemu cuditi.ja imam slucaj prijateljica od jedne prijateljice,, mmuz ju je ostavio bili su u braku 15god ,i jedan dan samo otisao s drugom,..sto reci za takve situacije,,nema objasnjenja..vjeruj mi ja te najbolje razumijem koliko ti je tesko.. i zalosno i tesko..ali sto mozes sad..molit ga za ljubav..ne znam pricekaj dok on odluci,,al zaista nije nista na tebi trenutno,sve je na njemu ..
lucija35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:59   #11
OK. ALi ta cura zivi u selendari do nasega grada. Ima 21 godinu i nece zavrsiti faks jos neko vrijeme, tako ako ce i s njom nesto opet ce biti na skajpu.

Rekao je da zna da sam ja ta, ali da se sada trenutno mozda samo zeli kurvat ili mozda ne zeli, ali da me ne zeli muciti i da nadjem nekoga tko me zasluzuje.

Da nije izgubljen, otisla bih jos davno ne bih se ni okrenula. Ovako kad ni sam sebe ne prepoznaje... Ako je prava ljubav onda trebam ostati uz njega, sta ne?
purca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:59   #12
Quote:
purca kaže: Pogledaj post
Ovo mi vise pase u pitanje ljubavi, nego u usamljena srca. Ne osjecam se usamljeno nego sjebano.

Kako je moguce da se ljubav izgubila na komad? A ja ga volim vise nego ikad dosad
Ti očito nisi često na fhr, da jesi znala bi da se ovakve teme otvaraju na US. Ljudi na LJES u pravilu dolaze da se nasmiju ili se nekom narugaju ali meni je tvoj upis bilo neugodno čitati. Ti osjećaji i te stvari, to ti je za US, dobro ti je kolegica forumašica rekla. Mislim da ćeš tamo dobit puno bolje savjete.
__________________
Koliko si bio u rovu?
Guzina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:12   #13
Pazi, devet godina je jako dug period. Da svatko od nas ide raditi popis loših stvari koji im je partner napravio , popis bi bio i duži i gori.
Ono što ja primjećujem iz tvog posta, je da si ti sebi dala priliku da odlučiš i vidiš.Otišla si na put , niste se vidjeli i shvatila si da ga voliš. To je skroz ok.
Isto tako, dala si i njemu priklu da vidi da li može bez tebe i on ti je rekao da mu je jedna cura otvorila oči i da ti nisi nešto što on želi.
Misliš li da si na tom putu , skužila da ipak ne želiš biti s njim i da si mu to rekla dok te on dočeako širom otvorenih ruku,misliš li da bi situacija bila pravednija i ispravnija.
Otišla si da vidiš sa sobom šta ćeš , isto tako dala si njemu priliku da vidi šta će.

Nakon toga daješ neke ultimatume, siliš vezu za koju znaš da nije dobra i onda se događa ono što se trebalo dogoditi onog dana kad si se vratila s puta.

Gle, devet godina je jao dug period, znam da ti nije lako pomiriti se s tim da je on nažalost našao nekog drugog u tom traženju nekih odgovora. Ti ga sad možeš nazvati đubre, idot pokvareni ....skot,ali i ti si imala dileme i ti si se isprepitivala. Mislim da je bio pošten i otvoren kad ti je rekao: "Slušaj upoznao sam curu , ti nisi za mene. " Trebala si mu dati ruku i reći:"Upravu si, ja stvarno nisam za tebe." i krenuti u preboljevanje. Išla si na forsiranje a forsiranje obično ima kontraefekt.

Ja bi ga nazvala čisito prijateljski da vidim kako je prošla operacija, ali ne bi to radila svakodnevno niti bi povlačila priču o nama.

Predpostavljam da ti je to prvi dečko i prva ljubav?
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:17   #14
Quote:
Guzina kaže: Pogledaj post
Ti očito nisi često na fhr, da jesi znala bi da se ovakve teme otvaraju na US. Ljudi na LJES u pravilu dolaze da se nasmiju ili se nekom narugaju ali meni je tvoj upis bilo neugodno čitati. .
my bad sto ti je neugodno.
nisam na fhr, ali vidjela sam onog lika kojeg je cura prevarila nakon 5 godina. mislim da on nije pisao s namjerom da se ljudi nasmiju. ako pise ljubav, ja to podrazumijevam pod osjecaje?! ok ima nas svakakvih
purca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:32   #15
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
"Slušaj upoznao sam curu , ti nisi za mene. " Trebala si mu dati ruku i reći:"Upravu si, ja stvarno nisam za tebe." i krenuti u preboljevanje.
Pa ne znam, mozda sam budala ako mislim da se za pravu ljubav treba boriti, pogotovo ako je trenutno stanje suprotne strane sjebananost u glavu.
Jest, prva, ali i prava ljubav.
I kakve to ima veze. Netko upozna srodnu dusu s 15, netko s 45, koja je poanta, dodje na isto
purca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:37   #16
Sta su tri mjeseca kontra 9 godina?
Mislis da je njemu bilo lako dok si ti isla vidjeti sto jos osjecas?
Naravno da ga trebas pitati kako je prosla operacija, pa barem si toliko dugujete.
sto se tice 21godisnjakinje- mozda nece ni studirati, mozda ce nastaviti studij u njemackoj itd. Ako ti se ne ponizava i to smatras ponizavanjem, a ti nemoj.
ako bi se on malo kurvao...zvuci kao da mu je sve dop.zdilo...ako ga pustis- ostavi nadu da cete opet biti skupa...idi dalje.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:38   #17
Quote:
purca kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, mozda sam budala ako mislim da se za pravu ljubav treba boriti, pogotovo ako je trenutno stanje suprotne strane sjebananost u glavu.
Jest, prva, ali i prava ljubav.
I kakve to ima veze. Netko upozna srodnu dusu s 15, netko s 45, koja je poanta, dodje na isto
A kako se ti to tocno boris?
Zabranama i prekidima?
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:47   #18
Sve je to teško, ipak puno ste godina skupa proveli. Možda vam je i ljubav postala navika, ali to ne bi znala. Kako sam ja shvatila ti se u tom periodu od 3 mjeseca trudila da ga vratiš i nije uspjelo pa zato mislim da bi ga sad trebala pustiti i prestati forsirati jer time nećeš ništa postići. Nakon prekida duge veze ( ne baš tako duge kao u tvom slučaju) moj bivši me stalno forsirao i na taj način me samo udaljio od sebe jer mi je ionako bilo teško i nisam mogla podnijeti dodatni pritisak s njegove strane. Tako da mislim da si ti pokušala, a sada je na njemu. Možeš mu dati vremena, ali možda je ipak bolje da kreneš dalje i posvetiš se sebi. A što se tiče poziva nakon operacije, mislim da je to ok ipak ste dugo skupa bili, mada ne znam šta to znači da je bio baš đubre prema tebi. Ti valjda najbolje znaš zaslužuje li tvoju ljubav i brigu.
Aymar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:56   #19
Quote:
purca kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, mozda sam budala ako mislim da se za pravu ljubav treba boriti, pogotovo ako je trenutno stanje suprotne strane sjebananost u glavu.
Jest, prva, ali i prava ljubav.
I kakve to ima veze. Netko upozna srodnu dusu s 15, netko s 45, koja je poanta, dodje na isto
Šta se odmah furiš... nisam ti rekla ništa loše.
Iako , vjeruj mi govorim iz iskustva... shavti ovo kao priliku da otkriješ sebe. Biti s jednom osobom znači biti uskraćen za puno stvari i puno iskustava. Kad tad ti to počinje faliti. Ovo je bio stvarno dobronamjeran savjet.

Možda da vam daš neko vrijeme, vidi ne možeš ti sad ništa forsirati. On je upoznao nekog, ona mu je nova,nasmijana , neistražena, zanimljiva...sve mu je to novo nakon devet godina veze, teško ćeš ga nekim ultimatumima i forsiranjima vratiti.
Daj si i ti priliku da vidiš tko si ako nisi njegova cura, oduvijek si njegova cura.
Ne mislim da trebaš skakati nekome u krevet, mislim da trebaš uživati jedno vrijeme u slobodi ,zabavljati se i naučiti koje stvari voliš i koje te vesele.
Tako postaješ kompletnija osoba. Teško da si mogla istraživati neke stvari ako si ušla u vezu sa 15.
Ja ti vjerujem da ti njega voliš...i da ti se teško pomiriti, gledaj to ovako...on je prekinuo i moraš mu dati prostora, umijesto da se ponižavaš i forsiraš ti budi uvijek nekako tu prijateljski a uz to radi stvari koje nisi mogla dok si bila u vezi. Kad osjeti da si opuštena i da se ne držiš očajnički njega , kada prođe neko vrijeme onda ćete vidjeti .... mogu li kako ti kažeš prave ljubavi preživjeti sve.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:01   #20
Kada sam isla na put, nisam mu rekla da idem vidjet kako se osjecam. Put je bio planiran jos 4 mjeseca prije. Nije ni znao da razmisljam.

Znam da ultimatumi nisu bili sjajan izbor, znam to sad bez brige. Samo kad je covjek valjda toliko opaljen, bijesan, ljut i ljubomoran kao sto sam ja bila ne moze donijeti pametnu odluku niti to traziti od druge strane.

Ovo ostavi nadu, kao zivi s nadom strpljivo i nekako dalje ili mani se nade luda zenska glavo jer neki ljudi zive s nadom, a nada je kurva zna se i to mi nema smisla, mada nadu nikad ne mozes ubit jeblamat

Ovo je mozda nekima komicno, ali meni uopce nije. Osjecaj kada nekoga volis vise od sebe se okrene i ode. Jos jadan ne zna ni u kojem smjeru
nego tapka u mraku. Ne zna bi li jeba neku ili sam sebe.

Dosla sam pitati je li takve osobe u toj situaciji i s jucerasnjom operacijom bolje samo ostaviti nasamo ili se ipak javiti i pitati kako je proslo? Jer ga do 8 mjeseca nisam pustila zapravo. A ovako da malo vidi da me stvarno nema. Pa mozda shvati neke stvari.
purca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger