Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 20:55   #41
Quote:
eastasian kaže: Pogledaj post
draga bu te proslo kad se izadovoljis. tak je i mene pralo (ne namjerno i ne planski) stalno su mi redali frajeri 19-20, a ja 24 u tim godinama je to razlika jer su oni jos u pubertetu, ma i oni od 23-25 su mene je proslo nakon par seksica. zaljubili su se i ponasali manito. posebno im bilo kaj ih hoce 'razvijena' curka savjetujem ti da se izgustas, sumnjam da ces se zaljubit i da ce on bit taj pravi al ne koci se daj si oduska
Zašto joj savjetuješ da ševi klince?
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:01   #42
Quote:
Matea0312 kaže: Pogledaj post
Da, nisam baš upućena u njegovo školovanje, znam da je išao u trogodišnju, pa je vanredno polagao četvrti razred...
Da... mmm tebi je jasno da je to recept jebivjetra.

Trogodisnje skole... u Hrvatskoj

I jos ne ide ni na fakultet.

Predivno

Vidis nema nista lose u tome da budes s 5 godina mladjim. Ali cura opcenito ne bi trebala u bilo kojoj dobi bit s takvom osobom. To su ti 'bad boyevi' za koje vi cure govorite da je stvar proslosti... a vidi te sad. Navlazila si se i dosla si na forum trazit blagoslov, a opet cini se da bi se jebala, a da ti ne udje.

Fakat ste komplicirane i nezrele do srzi. Ne mogu vjerovat da cura od 25 godina koja je zavrsila faks, ima posao i cinila se na prvu ok kroz uvodni post... se loži na ovakvog propaliteta.

Odi odi, budi snjim. Ako bude veze, potrajat ce jedno 2-3 godine. I onda ces doc u fazu gdje su ti prijateljice vec udane, a ti ces kukat kako nema dobrih muskaraca jer ces bit sama.

Za tebe ih nema da, jer tko bi bio s ovakvom klinkom.

Kazem, mogao je tip imat i 25 godina. Ili ti 20. Ti pripisujes njegovu nezrelost godinama. Ja je pripisujem losem hrvatskom prosjeku i njegovoj dozivotnoj gluposti.
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:03   #43
Quote:
isprika kaže: Pogledaj post
Zašto joj savjetuješ da ševi klince?
zato kaj je doticna 'laka cura' i smatra da je to sasvim ok pa hoce i autoricu uvjerit u isto
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:05   #44
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
Da... mmm tebi je jasno da je to recept jebivjetra.

Trogodisnje skole... u Hrvatskoj

I jos ne ide ni na fakultet.

Predivno

Vidis nema nista lose u tome da budes s 5 godina mladjim. Ali cura opcenito ne bi trebala u bilo kojoj dobi bit s takvom osobom. To su ti 'bad boyevi' za koje vi cure govorite da je stvar proslosti... a vidi te sad. Navlazila si se i dosla si na forum trazit blagoslov, a opet cini se da bi se jebala, a da ti ne udje.

Fakat ste komplicirane i nezrele do srzi. Ne mogu vjerovat da cura od 25 godina koja je zavrsila faks, ima posao i cinila se na prvu ok kroz uvodni post... se loži na ovakvog propaliteta.

Odi odi, budi snjim. Ako bude veze, potrajat ce jedno 2-3 godine. I onda ces doc u fazu gdje su ti prijateljice vec udane, a ti ces kukat kako nema dobrih muskaraca jer ces bit sama.

Za tebe ih nema da, jer tko bi bio s ovakvom klinkom.

Kazem, mogao je tip imat i 25 godina. Ili ti 20. Ti pripisujes njegovu nezrelost godinama. Ja je pripisujem losem hrvatskom prosjeku i njegovoj dozivotnoj gluposti.

Kao prvo, zašto je netko propalitet ako ne ide na fakultet?? Po čemu to zaključuješ? Momak je po svemu dobar, normalan, pristojan, lijepo odgojen, radi, trudi se, nije u lošem društvu...ne vidim po čemu je on propalitet?
Matea0312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:08   #45
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
zato kaj je doticna 'laka cura' i smatra da je to sasvim ok pa hoce i autoricu uvjerit u isto
Ona je ševila klince i sad savjetuje drugima da to isto rade. Pazi logike i spike.
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:14   #46
Quote:
Matea0312 kaže: Pogledaj post
Kao prvo, zašto je netko propalitet ako ne ide na fakultet?? Po čemu to zaključuješ? Momak je po svemu dobar, normalan, pristojan, lijepo odgojen, radi, trudi se, nije u lošem društvu...ne vidim po čemu je on propalitet?
za pocetak je propalitet zato sto je isao u trogodisnju skolu. to ti samo znaci da se vec u osnovnoj vidjelo da nije za nista i da se nije niti mogao upisat u gimnaziju(koja je isto sama po sebi jednostavna za zavrsit)

druga stvar bez fakulteta nemas daljnju naobrazbu - te stoga osim ako nisi bogatun(sto mali ocigledno nije) nemas svijetlu buducnost. Propalitet je zato sto ne shvaca kakvu glupost je napravio i sto si je sjebao buducnost. Njegovi roditelji su isto propalitet jer su mu dozvolili da bude takav.

I ne trudi se on nista trud je kad se ubijas od posla na faksu kako bi sve dao u roku, kako bi mogao otic na more, kako bi se mogao zaposlit i kako bi mogao izgradit karijeru i zivot.
Ovo kaj on radi je freelance u nepoznatom smjeru. Moze samo dobro zavrsit uz ogromne veze i puno srece.

Propuh.

Samo kod nas je moguce ovakvo uzdizanje ljudi koji rade kao konobari i ne studiraju :XD
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:15   #47
Quote:
isprika kaže: Pogledaj post
Ona je ševila klince i sad savjetuje drugima da to isto rade. Pazi logike i spike.
pa nis, bilo joj je ocito jako dobro bit s klincima cim je rekla da je izredala par frajera
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:16   #48
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
pa nis, bilo joj je ocito jako dobro bit s klincima cim je rekla da je izredala par frajera
A to što je bila s klincima puno govori o njezinoj visokoj inteligenciji i zrelosti.
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:17   #49
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
za pocetak je propalitet zato sto je isao u trogodisnju skolu. to ti samo znaci da se vec u osnovnoj vidjelo da nije za nista i da se nije niti mogao upisat u gimnaziju(koja je isto sama po sebi jednostavna za zavrsit)

druga stvar bez fakulteta nemas daljnju naobrazbu - te stoga osim ako nisi bogatun(sto mali ocigledno nije) nemas svijetlu buducnost. Propalitet je zato sto ne shvaca kakvu glupost je napravio i sto si je sjebao buducnost. Njegovi roditelji su isto propalitet jer su mu dozvolili da bude takav.

I ne trudi se on nista trud je kad se ubijas od posla na faksu kako bi sve dao u roku, kako bi mogao otic na more, kako bi se mogao zaposlit i kako bi mogao izgradit karijeru i zivot.
Ovo kaj on radi je freelance u nepoznatom smjeru. Moze samo dobro zavrsit uz ogromne veze i puno srece.

Propuh.

Samo kod nas je moguce ovakvo uzdizanje ljudi koji rade kao konobari i ne studiraju :XD
jadan, jadan komentar. Najbogatiji ljudi nemaju ni osnovnu, a ti se ovdje praviš važan jer si pametno odabrao četverogodišnju. Školovanje je za radnike, kažu bogati. Nek se muče oni koji su učili, a mi ćemo stvarat pare. Baš kad sam mislila da si relevantniji, eto odao si se. Ah, ti muški.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:55   #50
Quote:
Matea0312 kaže: Pogledaj post
.. A isto toliko me strah, ako se između nas stvarno desi nešto, kako će okolina reagirati...Prvo roditelji, i moji i njegovi, a zatim komplet sredina...
Pa po ovoj tvojoj rečenici mislim da ni ti nisi baš zrela. Ako ti se on sviđa što te briga što će misliti roditelji i okolina??

-Al da te utješim pričom iz mog susjedstva. Upisao moj susjed fax i otišao do 6 godina starije susjede po skripte ( budući da je ona baš te godine diplomirala na istom tom faxu). I tako otišao ,po drugu skriptu ,pa po treću..
-Za Badnjak su objavili okolini da su u vezi. Bili su u skupa 5 god kad su prekinuli, ali ljubav je bila jača pa su nakon godinu dana počeli sve iz početka ( ovaj put bez skripti) .
- Danas su u braku,žive u svom stanu i imaju kćer od 10 god....
P.S . roditelji im nikad nisu imali ništa protiv te veze..
__________________
is it you ,is it me or just a fantasy?
enticing is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 21:56   #51
jesu li isprika i supersoldier ista osoba. laka cura? odrasti.

Matea ja ti samo dijelim iskustvo koje si trazila. Ja nisam mogla ni pomisliti na ista ozbiljnije s njima jer jos ni sami ne znaju tko su, tek se uce. Ono sto oni prolaze s 20 ja sam prolazila s 15. Ima izuzetaka svakako, sretno!
eastasian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:00   #52
Quote:
eastasian kaže: Pogledaj post
jesu li isprika i supersoldier ista osoba. laka cura? odrasti.

Matea ja ti samo dijelim iskustvo koje si trazila. Ja nisam mogla ni pomisliti na ista ozbiljnije s njima jer jos ni sami ne znaju tko su, tek se uce. Ono sto oni prolaze s 20 ja sam prolazila s 15. Ima izuzetaka svakako, sretno!
jesi da zato si imala 24 i zajebavala se s nezrelim klincama.

Nemoj se prezentirat kao zrela zena ako si znala da su takvi i svojevoljno si to dozvoljavala.
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:06   #53
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
jadan, jadan komentar. Najbogatiji ljudi nemaju ni osnovnu, a ti se ovdje praviš važan jer si pametno odabrao četverogodišnju. Školovanje je za radnike, kažu bogati. Nek se muče oni koji su učili, a mi ćemo stvarat pare. Baš kad sam mislila da si relevantniji, eto odao si se. Ah, ti muški.


ti si ona cura s druge teme koja ne zna kuhat i prica okolo kako je jeftinije jest vani? a imas negdje koliko 30+?

da, najbogatiji ljudi nemaju ni osnovnu.. hahahah a otkuda si to izvukla

boze kakva hrpetina gluposti... mislis da je steve jobs drkao kurac nakon sto je napustio faks? ili je proveo full time u garazi dajuci sve od sebe?

Mislis da je C.Ronaldo trckao okolo po igralistu s ekipom i da je zato danas dobar? ili je mozda proveo 14 sati dnevno trenirajuci?

Ostavi se foruma jer nisi relevantna za nikakvu diskusiju.

Smije nam se cijela Europa koja ni sama nije bas prepametna na nas balkanizam, a ponajvise na takve kao ti
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:08   #54
Quote:
eastasian kaže: Pogledaj post
jesu li isprika i supersoldier ista osoba. laka cura? odrasti.

Matea ja ti samo dijelim iskustvo koje si trazila. Ja nisam mogla ni pomisliti na ista ozbiljnije s njima jer jos ni sami ne znaju tko su, tek se uce. Ono sto oni prolaze s 20 ja sam prolazila s 15. Ima izuzetaka svakako, sretno!
Pa lakše ti je poševiti glupave klince nego zrelije osobe od 26, 27 godina. Zašto ti tu sad daješ savjete da netko ševi klince? U čemu je poanta?
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:08   #55
Quote:
Matea0312 kaže: Pogledaj post
Večeras ćemo se vidjeti, i mislim da ću pokušati pričati s njim...nemam druge opcije. Svjesna sam i toga da bi odgovor mogao biti negativan, ali bolje i to, nego ova zavrzlama kad ne znam što da nislim. Ali se opet nadam da si u pravu, i da je zaboravljanje poljupca bilo čisto iz tog razloga što misli da nemamo šanse da budemo skupa...Ništa, večeras karte na stol, pa šta bude bude
sretno!!
Emmelline Elle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:15   #56
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
Ostavi se foruma jer nisi relevantna za nikakvu diskusiju.

Smije nam se cijela Europa koja ni sama nije bas prepametna na nas balkanizam, a ponajvise na takve kao ti
fulao si sve osim prvog, ja znam kuhati ali mi se ne da. Volim jesti vani. Meni je ekonomičnije. Skoro svi ljudi koje poznajem i da su bogati nemaju fakulteta. Ljudi s fakultetima rade za njih. Evo nemam 30, još me koja godina dijeli. I da, ja mislim da država propada zapravo radi takvih kao što si ti. Sretno, supersoldier.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:16   #57
Kad ste se već dotakli obrazovanja, mislim da je odraz malograđanštine koja još opstaje na ovim prostorima, nekoga tko završi faks kovati u zvijezde, a onoga tko to iz nekog razloga ne želi nazivati nesposobnjakovićem.

Jadno je to i iskompleksirano društvo u kojem svi moraju imati vss, voziti auto i imati istu boju kose, da bi dokazivali svoju vrijednost.
Ispod toga vrišti vlastita nesigurnost.
Faks je ponajmanje pokazatelj nečije inteligencije, ne garantira poslovni uspjeh, a žalosno je samo da mnogi ljudi sa sss ne mogu pristojno živjeti u Hrvatskoj.

Inače, uopće ne mislim da je razlika od 5 godina tako jako velika.
Pozitivno je to da dečko želi raditi i nije neki probisvijet, ali logično da se još traži.

Mislim da je trenutno veći problem taj nesrazmjer- autorice koja je financijski neovisna osoba i dečka koji još nije stao na svoje noge, jer tu može biti dosta bitnih razlika. Čak i da su isto godište, stvar ne bi bila puno drukčija.
Godine su tu manje važne i autorica bi trebala otvoreno porazgovarati sa dečkom o svojim očekivanjima. Nema što izgubiti.
zoya85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:18   #58
mateica, jel tebe muci kaj te mali kissnuo, i u biti-odbio?
javi kaj ste rjesili.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:20   #59
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
fulao si sve osim prvog, ja znam kuhati ali mi se ne da. Volim jesti vani. Meni je ekonomičnije. Skoro svi ljudi koje poznajem i da su bogati nemaju fakulteta. Ljudi s fakultetima rade za njih. Evo nemam 30, još me koja godina dijeli. I da, ja mislim da država propada zapravo radi takvih kao što si ti. Sretno, supersoldier.
Ako je tebi ekonomicnije jesti vani, molim te reci gdje tocno da i ja ustedim
Poznajem i ja puno bogatih i bogati su jedino zato sto su tatini sinovi i tatine princeze. Inace nista ne rade, a oni koji studiraju idu na nekakve kvazi menadzmente i slicno.

Da, najbolje da nitko vise ne ide na studij, ukinut obrazovanje i pustit da se 'pare stvaraju' drzava propada zato sto nitko nista ne radi. glupa nacija
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:24   #60
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
Ako je tebi ekonomicnije jesti vani, molim te reci gdje tocno da i ja ustedim
Poznajem i ja puno bogatih i bogati su jedino zato sto su tatini sinovi i tatine princeze. Inace nista ne rade, a oni koji studiraju idu na nekakve kvazi menadzmente i slicno.

Da, najbolje da nitko vise ne ide na studij, ukinut obrazovanje i pustit da se 'pare stvaraju' drzava propada zato sto nitko nista ne radi. glupa nacija
super, evo ga jedan "iznad" nacije. Ah...
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger