Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 22:09   #21
Jednom u Berlinu sam bio u bordelu sa 3 frenda...dvojica su otišla fukati a nas dvojica ostali na prizemlju piti piće. Odjednom ugledam najljepšu ženu koju sam ikad vidio u životu (mislim da ne pretjerujem)...nisam mogao skinuti pogled s nje. Primjetila je i prišla mi....kad je progovorila - dublji glas od mog Jebeno muško
Mislim da se nikad u životu nisam nelagodnije osjeća. Da je bila žena mislim da bih bio platio na licu mjesta...iako me to u principu ne pali.
Tako da, ima nešto u tim muško-ženama...ali svejedno ne hvala
ipsilonax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:28   #22
Quote:
Seiphor kaže: Pogledaj post
Mislim da nužno nemora biti gay. Ako te privlaći zato sto je žena i ona se osjeća kao žena, ali nema para da si ukloni penis nisi gay.

A sad ako te je privukla je žena sa kurcom pa te je privuklo zbog mješanih intimnih dijelova tijela onda si vjerojatno bi-znatiželjan.
A čemu to uopće, to je za mene bolesno i nimalo mi se ne sviđa, a nisam konzervativan nimalo.. Od toliko žena pravih, on se baš zaljubio u onu s kurcem, a njih je stvarno toliko da se slučajno desilo..

I taj ladyboy ne može sakriti svoje muške gene poput izraženije mišićne mase da se izoperira ne znam koliko on je muškarac ma kako se osjećao u sebi, to su bolesni ljudi kojima je trebala velika psihološka pomoć od malih nogu koju nisu dobili pa bi si izbili takve gluposti iz glave, možda zvučim primitivno ali se zapitajte gdje svijet ide i šta vam je postalo normalno.
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:46   #23
Kako ste samo dosadni s tim etiketama. Ni mene ladyboyevi ne pale pa ne pravim nikakvu famu oko toga.
Neke muskarce jednostavno privlace chicks with dicks. Get over it.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:50   #24
Muskarce? Not
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:55   #25
Quote:
ipsilonax kaže: Pogledaj post
Tako da, ima nešto u tim muško-ženama...
Ima, ima - silikona, injekcija estrogena, liposukcije, hijaluronske kiseline u usnama, lasera, perika, vjestackih trepavica, acrylic noktiju, hirurskog skalpela - nastavi niz.

Edit: ni STDs im nisu strane - perfection itself.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:56   #26
vjerujem da nitko nije 100% hetero ni 100% gay, kak sam Freud kaže, ljudska seksualnost je širok spektar..znam grooo hetero cura u vezama koje su eksperimentirale s ženama, isto tak vjerujem da može bit netko hetero a da ga pali ladyboy no ne privlači ga u potpunosti, na romantičnom nivou, možda samo voli da mu ga parkira u usta i to je to..
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:01   #27
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ima, ima - silikona, injekcija estrogena, liposukcije, hijaluronske kiseline u usnama, lasera, perika, vjestackih trepavica, acrylic noktiju, hirurskog skalpela - nastavi niz.

Edit: ni STDs im nisu strane - perfection itself.
Ah te čari estetske kirurgije. Ne znam šta je sve napumpao u sebe, ali lik je izgledao neopisivo (za ženu). Iako doduše, bilo je slabo svjetlo
ipsilonax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:03   #28
Quote:
ipsilonax kaže: Pogledaj post
Ah te čari estetske kirurgije. Ne znam šta je sve napumpao u sebe, ali lik je izgledao neopisivo (za ženu). Iako doduše, bilo je slabo svjetlo
Možda si i popio malo previše

https://www.youtube.com/watch?v=igSjxSajY00
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:05   #29
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Možda si i popio malo previše

https://www.youtube.com/watch?v=igSjxSajY00
Ima i toga Aj dobro - bila je dobra, ništa više
ipsilonax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:08   #30
Quote:
ipsilonax kaže: Pogledaj post
Ah te čari estetske kirurgije. Ne znam šta je sve napumpao u sebe, ali lik je izgledao neopisivo (za ženu). Iako doduše, bilo je slabo svjetlo
Ma vas je lako zavarati. Vecina nas bi znala istog trenutka da je muskarac. Ono sto im je vrlo tesko postici je zenski WHR (waist-hip ratio, citaj muska i zenska karlica su drugacijeg oblika) izmedju ostalog, mi odmah znamo da nije zensko. I celjust je cesto drugacija npr. Uostalom, ono sto zenu zbilja cini zenom comes from within, nije sve u silikonima, perikama i stiklama.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:12   #31
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ma vas je lako zavarati. Vecina nas bi znala istog trenutka da je muskarac. Ono sto im je vrlo tesko postici je zenski WHR (waist-hip ratio) izmedju ostalog, mi odmah znamo da nije zensko. Uostalom, ono sto zenu zbilja cini zenom comes from within, nije sve u silikonima, perikama i stiklama.
Da, ali što me fasicniralo kod tog lika što je izgledao neopisivo prirodno... umjerena, proporcionalna građa, predivno i blago lice, oči, hod, stas, sve... i ostale kurve su bile silikonke, ali to se baš vidjelo...ovaj je izgledao koda je sišao niz rajske stepenice Barem se meni tako činilo (kao što kaže NOBUNAGA, popio sam i koju više)
ipsilonax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:17   #32
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ma vas je lako zavarati. Vecina nas bi znala istog trenutka da je muskarac. Ono sto im je vrlo tesko postici je zenski WHR (waist-hip ratio, citaj muska i zenska karlica su drugacijeg oblika) izmedju ostalog, mi odmah znamo da nije zensko. I celjust je cesto drugacija npr. Uostalom, ono sto zenu zbilja cini zenom comes from within, nije sve u silikonima, perikama i stiklama.
Čeljust i adamova jabučica, navodno se po tome najlakše prepoznaje. Pomalo je žalosno što moraš provjeravat koja je prava naspram pravog (sad još ide nekako, ali kako tehnologija napreduje možda neće biti moguće).
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:18   #33
Koliko sam skuzila ladyboyevi imaju kuki, a transeksualci odnosno zene rodjene u tijelu muskarca i obrnuto obicno maknu kuki jer osjecaju da to nije dio njih.
A i Tajland kao zemlja je jako tolerantna prema transex muskarcima odnosno zenama. Tamo ih ima bas dosta.
I neke transex zene, ili zene jer mi je ponizavajuce da ih se naziva transeksualcima su mi bas lijepe i zenstvene (iako nisam lez) npr ona Miss Kanade oko koje je bio skandal.
francesca_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:19   #34
Quote:
ipsilonax kaže: Pogledaj post
Da, ali što me fasicniralo kod tog lika što je izgledao neopisivo prirodno... umjerena, proporcionalna građa, predivno i blago lice, oči, hod, stas, sve... i ostale kurve su bile silikonke, ali to se baš vidjelo...ovaj je izgledao koda je sišao niz rajske stepenice Barem se meni tako činilo (kao što kaže NOBUNAGA, popio sam i koju više)


Love is in the air. (a na drugoj temi glumis cvrst karakter)
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:23   #35
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post


Love is in the air. (a na drugoj temi glumis cvrst karakter)

Pa i nisam baš u romantičarskom moodu, samo pokušavam dočarati stvar (a bilo je i davno). Čvrst karakter? Ma nikad.
ipsilonax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:29   #36
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
izmedju ostalog, mi odmah znamo da nije zensko.
Sve vi znate.... i kad muškarac laže.... samo eto progledate mu kroz prste. ...
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:31   #37
Quote:
ipsilonax kaže: Pogledaj post

Pa i nisam baš u romantičarskom moodu, samo pokušavam dočarati stvar (a bilo je i davno).
Bilo je davno, ali se sjecas detalja. Should I call the doctor?

Quote:
Čvrst karakter? Ma nikad.
Sto smo pricali, pricali smo.

Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Sve vi znate.... i kad muškarac laže.... samo eto progledate mu kroz prste. ...
Ja ne, ne vidim niti jedan razlog zasto bih.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:34   #38
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Bilo je davno, ali se sjecas detalja. Should I call the doctor?
A ti se nebi sjećala takve epizode? A i nije bilo *toliko* davno, možda 5-6 godina. Ja znam šta sam vidio pa ti govori šta oćeš


Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Sto smo pricali, pricali smo.
A ti se meni udvaraš? (šala) A dobro, uvijek se nađe priče okolo
ipsilonax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:40   #39
Quote:
ipsilonax kaže: Pogledaj post
A ti se nebi sjećala takve epizode? A i nije bilo *toliko* davno, možda 5-6 godina. Ja znam šta sam vidio pa ti govori šta oćeš


Picture or it didn't happen.

Quote:
A ti se meni udvaraš?
Ma kakvi, fali mi par neophodnih uvjeta da bih kod tebe bila uspjesna, a nisam sklona mazohizmu.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 00:04   #40
Ovo je iščašenje prirode, bolest. Ne mogu vjerovat kolikom broju ljudi je ovo nešto normalno "ako on tako voli"

What's wrong with the world, mama.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger