Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2014., 22:58   #21
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
e to se zove spuštanje na nečiju razinu koja i tebe izjednačava u intelektualnoj, duhovnoj i duševnoj bijedi s njim/njom/whateva...
To se zove vračanje milo za drago a ako ćemo o spuštanju na bijedu onda bi to bio on. Bijednik čiji poremećeni ego ne dopušta da mu nešto ne ide onako kako bi on to želio, a ja bi takvima bez razmišljanja skuhala vruću kašu sreviranu od laži da od sramote nebi mogao ulicom proći a da mu se ljudi ne smiju.

Tko po meni sere, ja ću po njemu nasrati drvlje i kamenje sto puta više.

Ne pada mi na pamet gubiti vrijeme na nekoga
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:01   #22
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Nisam ja ništa...
rečenica godine

a ima i pjesma Ego

https://www.youtube.com/watch?v=25LIGOVjL1c
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:02   #23
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
To se zove vračanje milo za drago a ako ćemo o spuštanju na bijedu onda bi to bio on. Bijednik čiji poremećeni ego ne dopušta da mu nešto ne ide onako kako bi on to želio, a ja bi takvima bez razmišljanja skuhala vruću kašu sreviranu od laži da od sramote nebi mogao ulicom proći a da mu se ljudi ne smiju.

Tko po meni sere, ja ću po njemu nasrati drvlje i kamenje sto puta više.

Ne pada mi na pamet gubiti vrijeme na nekoga
Prvo bi mu skuhala vruću kašu, a onda kažeš da ti ne pada na pamet gubiti vrijeme na nekoga. Ne radi li se o laganoj kontradiktornosti?
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:07   #24
Jao kako ne volim kada se netko uhvati za neke rijeći i tumači ih onako kako on želi.

Kažem da nebi gubila vrijeme na njega u smislu da npr. ja njega nazovem da se nađemo ili da popričamo zašto on to radi i čemu takvo ponašanje, već kada bi netko mene sreo npr. u gradu ili negdje i kaže; ej čula sam da onaj nešto o tebi kaže...onda bi ja isto izmislila goru laž za njega ali takvu da će biti osramoćen.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:19   #25
Tumačim ih sukladno prezentaciji.

Ali ni pomoću ovog obrazloženja ne mogu reći da si poboljšala dojam. Djeluje kao osnovnoškolsko osvećivanje. Ima ona "pametniji popušta" koja, tek toliko da kažem, često uštedi čovjekovo vrijeme i živce.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:26   #26
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Jao kako ne volim kada se netko uhvati za neke rijeći i tumači ih onako kako on želi.
fascinantno je to što na forumu je sve napisano, u stvarnom životu se i možeš izvući, "ma nisam ja tako rekao" itd, ali ovdje je sve "taknuto-maknuto" tako da ne znam koga pokušavaš ubijediti...

P.S nemoj se hraniti srditošću, ostavlja neprijateljski miris za tobom!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:27   #27
To je tvoje mišljenje.

Meni se desilo nešto slično, i nije bilo ugodno. Onda sam tu osobu upitala zašto se tako ponaša i gdje mu je granica i naravno da se nije ništa promijenilo.

Moji živci su predragocjeni i hvala ali nebih više nikada nekoga tražila da porazgovaramo o njegovom ponašanju.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 02:31   #28
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Oh da ima takvih na bacanje, Ta kava mu je bila investicija, a tračevi su mu "povrat" investicije... Jadnik... Kao što već rekoh, klasičan ni-kad-daš,-ni-kad-ne-daš,-ne-valjaš-silo-nečista-state-of-mind...
Mislim da je ovaj komentar pogodio u sridu. Možda su jednostavno presiromašni (karakterom) da bi si mogli priuštiti takvu investiciju

Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Kažem da nebi gubila vrijeme na njega u smislu da npr. ja njega nazovem da se nađemo ili da popričamo zašto on to radi i čemu takvo ponašanje, već kada bi netko mene sreo npr. u gradu ili negdje i kaže; ej čula sam da onaj nešto o tebi kaže...onda bi ja isto izmislila goru laž za njega ali takvu da će biti osramoćen.
Shvaćam da ne bi htjela razgovarati s tom osobom jer nema smisla te da samo postojanje takvih kretena katkad boli čovjeka. No, ako se osjećaš dovoljno povrijeđeno i iznervirano njegovim riječima da vratiš istom mjerom - ne dokazuješ li time svoju nesigurnost te da su njegove riječi pogodile direktno u žicu? Meni je logičnije da će ti na kraju biti žao te opterećene budale te da ćeš se imati čemu nasmijati. Izmišljanje i širenje laži znači da uključuješ i druge ljude u tu ego-igru jer ih nećeš ići pričati budali 1 na 1, a to mi se čini kao ne fer opcija.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 02:44   #29
Quote:
MyBurden kaže: Pogledaj post
Bok svima.
bok!

Quote:
Jel to ego na djelu?
a e .. mada ti nema smisla .. takvi cini mi se nisu ni svjesni sebe a kamo "djelova sebe" odnosno ega .. iskustvo i povijest ukazuju da se neke stvari ne mjenjaju .. nebi te zelio razocarati ali ima takvih jos dosta ... no sigurno je da nisu svi takvi iliti slicni, nadje se i onih svjesnijih .. ako sretnes nekoga pametnog .. JAVI!

sretno
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 11:41   #30
Zabole te što priča neki poznanik.
pegazus zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:50   #31
Quote:
Vesper Arlene kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovaj komentar pogodio u sridu. Možda su jednostavno presiromašni (karakterom) da bi si mogli priuštiti takvu investiciju



Shvaćam da ne bi htjela razgovarati s tom osobom jer nema smisla te da samo postojanje takvih kretena katkad boli čovjeka. No, ako se osjećaš dovoljno povrijeđeno i iznervirano njegovim riječima da vratiš istom mjerom - ne dokazuješ li time svoju nesigurnost te da su njegove riječi pogodile direktno u žicu? Meni je logičnije da će ti na kraju biti žao te opterećene budale te da ćeš se imati čemu nasmijati. Izmišljanje i širenje laži znači da uključuješ i druge ljude u tu ego-igru jer ih nećeš ići pričati budali 1 na 1, a to mi se čini kao ne fer opcija.
Bila je negdje neka tema, nemogu se sad sjetiti gdje, gdje se pisalo o nečem sličnom, jedan od odgovora je bio sječam se; reci im da ima malu kitu i da nezna jebat , ono, savjeti toj osobi su bili
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:53   #32
mlakonja
plaviandjel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:54   #33
Nije bitno kaj netko veli, nek tko veli...
dras78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 21:17   #34
haha pa ti sad nekog odbij
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 21:52   #35
Tip je nejebicar. Zato ga i je toliko pogodilo. Budi sretna da si ga se rijesila i nikom nista ne objasnjavaj. Ljudi su dovoljno inteligentni ako ga poznaju da ce znati kakav je. Ne brini, zaboravi da malo govno i postoji.ignoriraj ga ubuduce!
ebolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:42   #36
ova priča me podsjetila na jednu drugu, znam lika koji je nakon prvog spoja s curom koja mu se zahvalila i rekla da ipak ne bi s njim ništa romantične naravi toliko popizdio što mu je propala investicija u vidu plaćenog pića da ju je tražio na poslu idući dan i pitao da mu vrati 20kn (koliko je njeno piće koštalo)..
uvijek može bit gore.. a priča mu ionako zvuči neuvjerljivo, stoga don't worry, jedino on može ispast smiješan.. čuj, prislilia ga ja bi na tvom mistu rekla da, i to pištoljem na vodu al on nije skonta da je plastičan s čepom
__________________
The fact that no one understands you doesn't make you an artist
Patsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 01:44   #37
Thumbs up

Quote:
ancica986 kaže: Pogledaj post
haha pa ti sad nekog odbij
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 01:47   #38
Quote:
ebolica kaže: Pogledaj post
Tip je nejebicar. Zato ga i je toliko pogodilo. Budi sretna da si ga se rijesila i nikom nista ne objasnjavaj. Ljudi su dovoljno inteligentni ako ga poznaju da ce znati kakav je. Ne brini, zaboravi da malo govno i postoji.ignoriraj ga ubuduce!
Ma to , svidja mi se tvoje razmisljanje, hoces mi bit cura ?
__________________
Some girls just can`t refuse my good looks, my style and my charm and my unflinching ability to listen to Taylor Swift ;)
Salvat0re is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 02:11   #39
Quote:
Patsy kaže: Pogledaj post
ova priča me podsjetila na jednu drugu, znam lika koji je nakon prvog spoja s curom koja mu se zahvalila i rekla da ipak ne bi s njim ništa romantične naravi toliko popizdio što mu je propala investicija u vidu plaćenog pića da ju je tražio na poslu idući dan i pitao da mu vrati 20kn (koliko je njeno piće koštalo)..
uvijek može bit gore.. a priča mu ionako zvuči neuvjerljivo, stoga don't worry, jedino on može ispast smiješan.. čuj, prislilia ga ja bi na tvom mistu rekla da, i to pištoljem na vodu al on nije skonta da je plastičan s čepom


satrali ste me ... zivili
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 03:36   #40
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ja uvijek kažem ne gledaj šta priča nego tko priča.
I onda se pojedem i budem tužna zašto netko ima potrebu tako nešto pričati.

Ti znaš istinu, šta te briga što on govori okolo.Ljudi koji te ne poznaju znat će da to nije istina, oni koji te ne poznaju , ne bi trebali suditi o nekom koga nisu upoznali...
Tako da svejedno ti je... nek priča
istina

autorica
gledaj mala
Tip je obicni ribic , baca je bia udicu prijateljstva inace klasika muske igre
Ovo pracenje do kuce vec ima neke psiholoske forme o kojima ipak necemo
No gledaj stvari sa pozitivne strane , rijesila si se tipa koji je napravia dramu radi cca 20 kn . Da si usla u neki kontakt s takvim a dogada se ( cura upadne u krizu , prekine s deckom ) ovakvi tipovi to koriste i ko zna sta bi bilo
zato pamet u glavu, gole slike nemoj slat nikome i ubuduce biraj pametnije .
manje viruj u ta m/z prijateljstva tu je uvik seks u igri s jedne strane
Vidin da si dobra cura koju je to opteretilo cili zivot ce ljudi pricat zato pocni da se navikavas.
cojone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger