Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 21:13   #1
Mi prima Ciela (2007)

Serija Mi Prima Ciela jedna je od najpoznatijih venezuelanskih telenovela. Nastala je 2007 u vlasnistvu RCTV-a. Meni je serija bila prekrasna i jedna od najtuznijih, gledala sam je preko interneta, a najvise mi se svidaju protagonsti, sto vi mislite?

SINOPSIS :

Graciela Andreina je 18-godišnja ucenica srednje skole kojoj je to ujedno i zadnja godina u skoli. Zivi zajedno sa dvjema sestricnama Silviom i Maite, Zajedno su fantasticni trio. Zajedno zive u obiteljskoj zgradi zajedno sa Gracielinim roditeljima. Njih tri ce morati proci teske trenutke u svome zivotu :

Silvia zatrudni u mladoj dobi sa Rafaelom, mladicem koji radi na crpki Gracielinih roditelja . U pocetku nitko ga nije prihvacao jer je bivsi osudenik, ali kasnije ce biti prisiljeni jer ce se oni vjencati u tajnosti.

Maite, u međuvremenu će se morati boriti sa svojom majkom, koja sanja da joj kci postane liječnica, ali ona ce sama ispuniti svoj san i postati glazbenica . Kada dode u glazbenu skolu upoznaje Abela, ljubav svog zivota, ali ta ljubav ce biti ispunjena bili i tugom.

Gracieli ce biti najteze, nakon sto sazna da je usvojena i svijet joj se srusi, saznaje da boluje od rijetke i smrtonosne bolesti zvane aplasia medular ( nisam znala prevesti, ali znam da je to jedna vrsta leukemije) koja ce je polako unistavati iznutra. Uza sve to ona ostane u drugom stanju sa Davidom i tako dovede u opasnost ne samo svoj zivot nego i zivot svog djeteta.


ELENCO:

# Mónica Spear- Graciela Andreína Zambrano Ávila "La Ciela"
# Manuel Sosa- David Espinoza Urdaneta "El Vido"
# Flavia Gleske- Maite Esperanza Muñoz Ávila
# Jeronimo Gil - Abel Méndez
# Raquel Yánez - Silvia Constanza Toscani Ávila
# Guillermo Pérez - Rafael Rengifo

---KRAJ VAM NE ZELIM OTKRITI JER JE PREVAZAN, ALI AKO ZELITE NAPISITE U POSTU I JA CU VAM GA RADO PREPRICATI.

---Kompletnu seriju imate na You Yubeu----- KANAL.... http://www.youtube.com/user/josepablo3

ISPRICAVAM SE ZBOG SLOVA č I ć , ALI RACUNALO MI JE ENGLESKOM PA IH NE PREPOZNAJ, HVALA NA RAZUMIJEVANJU.
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 21:22   #2
MALO SLIKICA


ENTRADA


http://www.youtube.com/watch?v=EqZ-Zyl0Lwg


[IMG][/IMG]


[IMG][/IMG]
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan

Zadnje uređivanje Jacqueline265 : 10.02.2010. at 21:29.
Jacqueline265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 21:24   #3
Hehehe, što mislim?

Da je najbolja i najtužnija telenovela svih vremena, ukratko.

Gledao sam prošle godine (ima po stranim forumima za skinuti s neta u dobroj kvaliteti ), sada sam nedavno dobio diskove.

Protagonisti (Monica Spear & Manuel Sosa) po meni jedan od najboljih parova IKADA. Nevjerojatno kako dobro funkcioniraju zajedno!

I ovo je jedna od rijetkih telenovela koja :

- nema negativce
- nema debilnih zapleta ala spletki, lažnih trudnoća, namještenih nesreća, zamjena djece itd.
- protagonisti su cijelu telenovelu zajedno, doslovno

Izlazi iz svih klišeja koje telenovele inače imaju!

I usprkos tome, zanimljiva je, i istodobno toliko nabijena emocijama da je teško objasniti. Koliko god ja tu pisao, ni približno se ne može opisati koliko je dobra.

A tek naslovna tema

http://www.youtube.com/watch?v=Qnb91wCnOng

trnci me prođu svaki put kad ju čujem.

Kraj telenovele ... pretužno i šokantno.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 21:42   #4
potpuno se slazem s tobom, steta sto serija nije prikazana ni na jednoj nasoj televiziji, ali glavno da oni stavljaju one gluposti kao CCEA, ili DC..
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 21:42   #5
Btw, sličice ti je najbolje stavljati kao thumbnail, da se ne zatrpava topic.

Ciela & Vido



Tri rođakinje

mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 21:49   #6
hvala na savjetu
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 21:50   #7
Quote:
Jacqueline265 kaže: Pogledaj post
steta sto serija nije prikazana ni na jednoj nasoj televiziji, ali glavno da oni stavljaju one gluposti kao CCEA, ili DC..
Istina. Prije su kod nas barem lokalne kupovale RCTV-ove telenovele, sad su i oni prestali, stvarno šteta.

Telenovela koju zaista vrijedi pogledati, totalno drukčija od drugih. Kako radnjom, tako i glumcima. Nakon nekoliko odgledanih epizoda, odmah se primjeti da telenovela ima baš nešto posebno (što se za rijetko koju danas može reći).

I jedina koja je mene potresla do suza (: pokrivaseibježiodsrama : ), i to u mnogo navrata dok je trajala, a kraj da ne govorim. Mislim da nitko ne može ostati ravnodušan na te scene.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 22:03   #8
Nego, malo videa ...

Trailer Oficial

Reklame sa Telefuture :
Promo 01
Promo 02

i nekoliko scena iz 1. epizode :
Početak telenovele - ovi neredi su inače bili vezani uz stvarno tadašnje stanje u Venecueli
Prvi susret protagonista
Lažljivi David
Rastanak

Imao sam brdo tih clipova, al zeznuli su me na Youtubeu kad su mi ukinuli account, pa mi se ne da iznova sve postavljat.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 13:57   #9
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
Hehehe, što mislim?

Da je najbolja i najtužnija telenovela svih vremena, ukratko.

Gledao sam prošle godine (ima po stranim forumima za skinuti s neta u dobroj kvaliteti ), sada sam nedavno dobio diskove.

Protagonisti (Monica Spear & Manuel Sosa) po meni jedan od najboljih parova IKADA. Nevjerojatno kako dobro funkcioniraju zajedno!

I ovo je jedna od rijetkih telenovela koja :

- nema negativce
- nema debilnih zapleta ala spletki, lažnih trudnoća, namještenih nesreća, zamjena djece itd.
- protagonisti su cijelu telenovelu zajedno, doslovno

Izlazi iz svih klišeja koje telenovele inače imaju!

I usprkos tome, zanimljiva je, i istodobno toliko nabijena emocijama da je teško objasniti. Koliko god ja tu pisao, ni približno se ne može opisati koliko je dobra.

A tek naslovna tema

http://www.youtube.com/watch?v=Qnb91wCnOng

trnci me prođu svaki put kad ju čujem.

Kraj telenovele ... pretužno i šokantno.
Slažem se,telenovela je super,kraj je pretužan,a naslovna pjesma je super.Monica i Manuel su mi tu bili super par,isto jedna od najboljih u telenovelama dok mi u Calle luna calle sol nisu baš nešto.
tina1404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 18:42   #10
Quote:
tina1404 kaže: Pogledaj post
Monica i Manuel su mi tu bili super par,isto jedna od najboljih u telenovelama dok mi u Calle luna calle sol nisu baš nešto.
Da, slažem se. U CLCS ne samo da su fizički se nekako dosta promijenili, nego su im i likovi takvi. Meni su oni i dalje super bili kao par, al kažem, scenarij nije dopuštao onakvu kemiju kakva je bila u MPC. Velika šteta.

Ne znam, meni CLCS dosta naginje na klasičnu telenovele a imala je momente koji su stvarno wow i kojima nekako izlazi iz okvira standardne telenovele.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 16:42   #11
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
Da, slažem se. U CLCS ne samo da su fizički se nekako dosta promijenili, nego su im i likovi takvi. Meni su oni i dalje super bili kao par, al kažem, scenarij nije dopuštao onakvu kemiju kakva je bila u MPC. Velika šteta.

Ne znam, meni CLCS dosta naginje na klasičnu telenovele a imala je momente koji su stvarno wow i kojima nekako izlazi iz okvira standardne telenovele.
Slažem se.S time da su u mi prima ciela bili preslatki monica i manuel,a tu je i gabriela koja je isto tako dobro pasala kao par manuelu.Kuži se da su se dosta promijenili,djeluju mi kao pomalo "izmučeno" pogotovo monica,u "mi prima ciela"su bili neponovljivi.Ali ovdje su barem imali sretan kraj,bilo ih je ljepo vidjeti na kraju sretne i zajedno
tina1404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 19:58   #12
Quote:
tina1404 kaže: Pogledaj post
Slažem se.S time da su u mi prima ciela bili preslatki monica i manuel,a tu je i gabriela koja je isto tako dobro pasala kao par manuelu.Kuži se da su se dosta promijenili,djeluju mi kao pomalo "izmučeno" pogotovo monica,u "mi prima ciela"su bili neponovljivi.Ali ovdje su barem imali sretan kraj,bilo ih je ljepo vidjeti na kraju sretne i zajedno
Meni Gabriela nekako i nije pristajala kao par Manuelu.

Ne znam, on ogroman, ona sva neka sitna. Iako, njezin lik mi je bio jako dobar, među boljima u seriji. Chantal mi je .

I što kažeš - barem je u "Calle luna, Calle sol" bio sretan kraj! Mogli su neke stvari puno bolje odradit al ok je ispalo.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 20:34   #13
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
Meni Gabriela nekako i nije pristajala kao par Manuelu.

Ne znam, on ogroman, ona sva neka sitna. Iako, njezin lik mi je bio jako dobar, među boljima u seriji. Chantal mi je .

I što kažeš - barem je u "Calle luna, Calle sol" bio sretan kraj! Mogli su neke stvari puno bolje odradit al ok je ispalo.
hehe imaš pravo,malo je preniska za njega,ali slatki su.Ona mi je pjesma bila super koja bi uvijek svirala kad bi bila scena između njih dvoje.Ali nek je ljepo završilo sretno,iako mi malo kraj za gabrielu bio čudan da je ostala sama.U ovoj telenovelinema puno negativnih likova tipa glavne negativke koja svim silama želi preoteti glavnog lika,što je dokaz da i bez toga može biti dobra inormalna telenovela.MPC koliko god bila dobra telenovela kraj mi je bio šokantan,nek su barem tu zajedno
tina1404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 20:54   #14
Quote:
tina1404 kaže: Pogledaj post
hehe imaš pravo,malo je preniska za njega,ali slatki su.Ona mi je pjesma bila super koja bi uvijek svirala kad bi bila scena između njih dvoje.Ali nek je ljepo završilo sretno,iako mi malo kraj za gabrielu bio čudan da je ostala sama.U ovoj telenovelinema puno negativnih likova tipa glavne negativke koja svim silama želi preoteti glavnog lika,što je dokaz da i bez toga može biti dobra inormalna telenovela.MPC koliko god bila dobra telenovela kraj mi je bio šokantan,nek su barem tu zajedno
Daaaa, "Siempre estaras"

http://www.youtube.com/watch?v=zBKSwfbX_C0

jako lijepa pjesma

Meni je, moram priznati, bolje da je Gabriela ostala sama nego da su je u zadnjoj epizodi iznenada spetljali s nekim od likova (ko što inače bude u npr. Televisinim sapunima ).

Baš su nekako lijepo zaokružili njezin lik - odlazi u potrazi za novim životom, daleko od Manuela. I što kažeš - odskače od tipičnih negativki (točnije i nije negativka).
Npr. kada je ostala trudna s Manuelom, umjesto da ga zadrži za sebe time , ona je skrivala istinu. Pa čak i kad je on doznao da nosi njegovo dijete, neko vrijeme ga je odbijala od sebe, jer je jako dobro znala da on voli Mariju E. i da tu ona ne može ništa. Ma stvarno fantastičan lik!
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 21:20   #15
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
Daaaa, "Siempre estaras"

http://www.youtube.com/watch?v=zBKSwfbX_C0

jako lijepa pjesma

Meni je, moram priznati, bolje da je Gabriela ostala sama nego da su je u zadnjoj epizodi iznenada spetljali s nekim od likova (ko što inače bude u npr. Televisinim sapunima ).

Baš su nekako lijepo zaokružili njezin lik - odlazi u potrazi za novim životom, daleko od Manuela. I što kažeš - odskače od tipičnih negativki (točnije i nije negativka).
Npr. kada je ostala trudna s Manuelom, umjesto da ga zadrži za sebe time , ona je skrivala istinu. Pa čak i kad je on doznao da nosi njegovo dijete, neko vrijeme ga je odbijala od sebe, jer je jako dobro znala da on voli Mariju E. i da tu ona ne može ništa. Ma stvarno fantastičan lik!
Da to mi se svidjelo,napokon jedna serija u kojoj se 2 normalne cure zaljube u jednog lika.Inače uvijek je jedna luda i onda završi s onom dobricom.Drago mi je da nisu od Gabriele radili negativku,ovako je baš bila super.
tina1404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 00:36   #16
DVD SCREENSHOTS #1



mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 00:38   #17
DVD SCREENSHOTS #2



mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 00:55   #18
Je počeo netko gledat ovo? Slike su predivne
1cs2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 01:17   #19
Prekrasni.

Postavit ću još sličica, nije ih teško pohvatati kad skoro svaka epizoda nosi tako lijepe scene.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 01:23   #20
Da,oni su tako predivan i presladak par,njih bi mogla uvijek gledat i nikad mi nebi dosadili,baš ima neka kemija među njima .Šteta što se serija nije prikazivala kod nas
1cs2009 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.