Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2009., 17:30   #1
Divx na tv-u preko usb-a? pomoc

dakle, kupio sam Lg 42pq1000 i sad sam pokusao spojiti usb na kojem je bilo par divx filmova. negdje sam cuo da postoji mogucnost reprodukcije na takav nacin.
ako netko ima kakvih iskustava? kad ustekam usb, nista se ne dogadja.
kmechalo is offline  
Old 19.11.2009., 09:00   #2
Kaj se mora dogodit samo od sebe???
MytByte is online now  
Old 19.11.2009., 09:27   #3
ima jedna fascinantna stvar koja dođe sa svakim uređajem, a zove se UPUTSTVA ZA UPOTREBU. tamo sve piše.
ako je ta hrpa beskorisnih papira bačena u smeće ili se više ne može naći, upiše se model uređaja u google i dobije se na tisuće linkova sa korisnim informacijama. pa još dodaš "USB divx" u pretragu i sreći nikad kraja
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Old 19.11.2009., 19:42   #4
mislim da po tom modelu treba nekaj prtljat ,mjenjat firmware ili postavke u servisnom meniu da bi radili dvixi na TV-u ,bar mi se čini da sam negdi čital da su takve neke šeme sa LG,Samsung pa i Philips modelima ovih najnižih serija koje to mogu ,ali nemaju uključeno u meniu,ili griješim

neakak mi se čini da to čovjeka muči,a ne kak uštekat USB i stisnut Play
The Best F1 Driver is offline  
Old 20.11.2009., 06:51   #5
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
ima jedna fascinantna stvar koja dođe sa svakim uređajem, a zove se UPUTSTVA ZA UPOTREBU. tamo sve piše.
ako je ta hrpa beskorisnih papira bačena u smeće ili se više ne može naći, upiše se model uređaja u google i dobije se na tisuće linkova sa korisnim informacijama. pa još dodaš "USB divx" u pretragu i sreći nikad kraja
nisam pitanje postavio da mi se javi jedan ovako jako pametan da mi kaze da u ladici imam uputstva.
al ok, hvala sto si me prosvjetlio.
kmechalo is offline  
Received Warning
Old 20.11.2009., 06:54   #6
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
mislim da po tom modelu treba nekaj prtljat ,mjenjat firmware ili postavke u servisnom meniu da bi radili dvixi na TV-u ,bar mi se čini da sam negdi čital da su takve neke šeme sa LG,Samsung pa i Philips modelima ovih najnižih serija koje to mogu ,ali nemaju uključeno u meniu,ili griješim

neakak mi se čini da to čovjeka muči,a ne kak uštekat USB i stisnut Play
o tome se i radi. kad sutekam usb, treba se nesto samo pokrenut. ali nista. u bilo kojem meniju (meni vidljivom) nisam zamjelio opciju koja bi nesto promjenila.
ajde bas cu malo zesce proucit uputstva. javim ako sta se rijesi.
kmechalo is offline  
Old 20.11.2009., 07:10   #7
Quote:
kmechalo kaže: Pogledaj post
nisam pitanje postavio da mi se javi jedan ovako jako pametan da mi kaze da u ladici imam uputstva.
al ok, hvala sto si me prosvjetlio.
Ne kači se adminom

zar zaista moramo skidat pdf uputstva, dovraga
MytByte is online now  
Old 22.11.2009., 10:49   #8
problem je rjesen. moze lock.

mislim da nema potrebe da pisem koje je rjesenje. jer to pise u UPUTSTVU koje sam dobio s tv-om.
hvala na pomoci. nekima vise, nekima manje
kmechalo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.