Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2011., 11:29   #221
jučerašnji nastavak mi je bio baš odličan! napokon se pojavio Jose Ron (ne znam što su mu učinili, ali izgleda 100x bolje nego u JQTA ), pa njihov prvi susret...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 12:07   #222
Ja to moram danas pogledati, jedva čekam, baš me zanima.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 12:42   #223
Koje skakanje u vodu Realno
Dobro je da nije bilo onih delova u kome junak mora da pokaže trbušnjake
Pojavio se i Jorge Aravena xD
Iako je u avance za epizodu 3 najavljena scena Mar sa ocem, to nije bilo. xD

Zadnje uređivanje TheLaki12 : 04.08.2011. at 13:58.
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 14:44   #224
Ajme, da, taj skok u vodu, stvarno predobro.

Oduševila me cijela epizoda, iskreno mogu reći da je ovo jedna od boljih telenovela koje sam pogledala u zadnje vrijeme.
Polako se navikavam i na Dany, jedino me Rosaura iritira jer se vidi da se samo pretvara i sve okreće u vlastitu korist. Kako li je samo spretno smuljala Miguela.

Onaj prvi susret Gustava i Ane Paule. Skroz su mi lijepi bili, moram reći da Jose Ron i Ana Brenda pristaju kao par, nadam se da će imati više kemije nego u JQTA. Nekako već sad imam osjećaj da će i biti tako.

I jadan Margarito, kako se prepao Rogelija kad je došao u kuhinju k Ani Pauli.
Scena koja me se također dojmila je ona scena zajedničkog doručka Rogelija i Ane Paule, ne znam zašto.

Ono što mi se jako sviđa ondje jest krajolik i same kuće, jako lijepo sve to zajedno izgleda.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 14:49   #225
Nisam još pogledala današnju epku, nisam sigurna ni hoću li imati vremena danas, ali svakako budem ovih dana, pojavio se Jose Ron
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 15:18   #226
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Ono što mi se jako sviđa ondje jest krajolik i same kuće, jako lijepo sve to zajedno izgleda.
daaa zasita je prekrasan drago mi je da nisam jedina koja je oduševljena jučerašnjom epkom
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 17:45   #227
pogledala sam i ok je serija
sviđa mi se entrada
samo se nadam da lik od Ane Brende neće se pretvorit u neku jadnicu koja samo plače
Suzana Gonzales ima super look u ovoj seriji
Jose Ron
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 20:25   #229
mlac13 odlučne fotkice!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 20:28   #230
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
mlac13 odlučne fotkice!!!
Gracias.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 01:04   #231
Ja sam odustao nakon par minuta. Salinas se dere u krevetu, starkelja napastvuje Anu Brendu, neki muerto de hambre tip moli za lovu za školovanje sisterice, ćaaaaaaaaaao. Da nema još 20-ak kvalitetnijih serija od ove, možda bi i nastavio, ovako
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 09:34   #232
Ja nažalost neću moći pratiti seriju, internet eza mi je u zadnje vrijeme preslaba
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 16:15   #233
Odlična jučerašnja epizoda, upravo sam ju pogledala.

Ono s pojavljivanjem Vanese je bilo baš zanimljivo, znatiželjna sam vidjeti kako će se sve to dalje razvijati.
Ana Paula mi je skroz dobar lik, prekrasna je.

Ali, Rosaura.

I dobre su mi ove slike gore.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 16:38   #234
Wink

Ja je pratim od kad je počela...(to mi je prva net-sapunica)
Serija je dobra...solidna, mislim da će biti jako zanimljiva.
Kada je castro snimao Rubi nije ni bio svijesan da će Rubi biti toliko popularna i gledana sapunica, kada je snimao Teresu znao je da je slična Rubi i puno se potrudioo ali ipak je Rubi bolja.

Suzana Gonzalez se jako dobro snašla i sviđa mi se njezin lik
Salinas je isto dobar ali me još nije strah njega...a to znači da meni još nije dobar negativac ali mislim da će biti uskoro!!

Ana Brenda ona je meni i u seriji juro que te amo bila jako dobra..znala sam da će daleko dogurati i bila sam u pravu samo da je uzme Carla estrada kao gl. junakinju u nekoj povijesnoj seriji i sa nekim dobrim muškim junakom...tada bi bilo savršeno.
Jako je slatka..onaj njezin osmijeh i kada se smije i plače odlično to uradi ali meni izgleda bolje kada se smije..prirodnije.

Ingrid nju ne volim kao glumicu i točka...iritatno mi glumi... (kao i u heridas del amor)
Ana Martin uloga joj je dobra u ovoj seriji do sada ali u ostalim serijama mi je loša...
Mar contreras-vanesa..počela mi se sviđati u teresi i jako je dobra glumica...i lijepa.
Ostali glumci onako-onako
i da zaboravila gustava...tu mi ima ružan izgledu juro que te amo mi je bio slađii ali ipak je već glumio sa Brendom ipak mislim da je mogao netko drugi preuzeti gl. junaka ali htjeli su ići na sigurno ja mislim..ali dobro

Nadam se da će imati s vremenom veću gledanost ja ću je i dalje pratiti najviše zbog Brende
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 22:26   #236
Lijepe su, hvala!
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 23:58   #237
neeeeeeeeeeeeeeeeeee opet Ana Bertha Espin neeeeeeeeeeeeeee
jos opet u istoj seriji kao i Ana Martin, neeeeeeeeeeeeeeeeeee
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 13:27   #238
Ma, lako se navikne na Anu Martin, ali na Anu Berthu Espin baš i ne, njezin mi je lik toliko iritantan i odvratan.

I ova mi je epizoda bila predobra, zapravo mi je svaka sljedeća bolja od one prethodne. Čak bih rekla da radnja i nije toliko predvidljiva i to mi se posebno sviđa.

Ne znam ni otkud bih počela s komentiranjem, no dojmilo me se kako se Rogelio omekšava pred Anom Paulom, vidi se da ju gleda drukčijim očima.
Onaj njezin pad s konja me isto iznenadio, Rogeliju je itekako krivo jer zna da ga je on na neizravan način prouzrokovao.
Ali, ono njegovo bičevanje Brune.
Nisam znala da su Cinthia i on u prošlosti bili par, ali je očito da više ništa ne osjećaju jedno za drugoga.
I Gustavo mi je tako simpatičan, nadam se da će se Ana Paula i on uskoro ponovno susresti.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 17:28   #239
Ja se toplo nadam da ovo nećemo čekati godinu i nešto da vidimo. Izgleda jako dobro, a Te sigo amando mi je jedna od boljih telenovela. Skinuo sam prvu epizodu i malo provrtio no kasnije budem baš pogledao.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 21:59   #240
Quote:
deni44 kaže: Pogledaj post
Ja se toplo nadam da ovo nećemo čekati godinu i nešto da vidimo. Izgleda jako dobro, a Te sigo amando mi je jedna od boljih telenovela. Skinuo sam prvu epizodu i malo provrtio no kasnije budem baš pogledao.
I ja se nadam da necemo dugo cekati na seriju
ali poznavajuci nase to je lako moguce

Lijepe slike
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.