Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Je li moguće ritualnim žrtvovanjem najbližih dobiti slavu i bogatstvo?
Nije moguće. 17 58.62%
To je malo vjerojatno 2 6.90%
Osrednje je vjerojatno 2 6.90%
Prilično je vjerojatno. 6 20.69%
Sigurno se mogu postići ti ciljevi 2 6.90%
Glasovatelji: 29. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2013., 20:29   #1
Ritualno žrtvovanje najbližih

Prije odgovaranja na anketu, molim Vas, pažljivo pročitajte prva dva uvodna posta. Postovi su kratki.



Čuo sam da su mnogi celebritiji prije nego što su postali bogati i slavni izgubili jednog od svojih najmilijih. Na jednom forumu se postavila hipoteza da su svi ti celebritiji, odnosno većina njih, ustvari podređeni Reptilima iz 4D / demonima / 4D-OPS a da bi ušli u kontakt s tom realnošću, morali su ritualno ubiti (žrtvovati) nekog svog najbližeg, inaće bi teško postigli toliku slavu.

Pa bih htio čuti vaše mišljenje koliko je to moguće. Mislim, sigurno i8ma psihopata idiota i neznamkakoihsvenazvati koji bi npr. ritualno spalili živu osobu, pa bio on njihov bližnji. Ali što time Reptili/demoni dobivaju? Oni se hrane našim negativnim emocijama kojih je na Zemnlji pun kufer, pa što će im jedna jako kratkotrajna erupcija negativnih emocija stradalnika u vatri ili na neki drugi način.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 12.10.2013. at 20:46.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 20:59   #2
Odgovorio sam da nije moguće. Neznam samo tko je odgovorio da je prilično vjerojatno.
Prilično je vjerojatno da ako netko nekoga upokoji završi u zatvoru na duže vrijeme.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 21:02   #3
1. Nije moguće.

Nemoguće je zadobiti slavu i bogatstvo žrtvovanjem nekog od najmilijih, jer je na zemlji jako mnogo negativnih emocija kojima se Reptili i ostali demonski entiteti hrane. Te im erupcija negativnih osjećaja osobe koja umire užasnom smrću nisu toliko potrebni. Odnosno ako i jesu, na Zemlji već postoje ratovi u kojima sigurno svakog dana užasnom smrću umre barem stotinjak osoba. A Budući da su demoni mnogo snažniji u usporedbi s čovjekom, lako mogu prevariti onoga tko im žrtvuje svojeg bližnjeg.

2. To je malo vjerojatno.

Moguće je dobiti koji dijelić slave i bogatstva. Ali ne mnogo jer se time mogu zadovoljiti samo ""sitne ribe"" među demonima u 4D/astralnoj realnosti.

3. Osrednje je vjerojatno.

Osrednje je vjerojatno, jer tu nisu prisutni samo negativni osjećaji umiruće osobe. Nego i (valjda) nekakva divlja podložnost osobe koja je spremna žrtvovati nekog za svoju korist, i to čini iz očaja ne znajući kako na zakonit lak i brz način steči te ciljeve. Odnosno nije moguće steći ih brzo lako i zakonito, te osoba žrtvujući svoga najbližeg pokazuje divlju potrebu za postignućem, veliki strah od kazne, ako je se razotkrije, i to je samo šlag na tortu negativnih osjećaja umiruče osobe.

4. Prilično je vjerojatno.

Mnogi demoni ovise o ovakvim žrtvovanjima zbog točke #3 u kojoj su pomiješani negativni osjećaji i žrtvovatelja i stradalnika.

5. Sigurno se mogu postići ti ciljevi

Svi demoni ovise o ovakvim žrtvovanjima. Oni iz tih žrtvovanja izvlače toliko neodoljive benefite - čiji mehanizmi nama ljudima nisu poznati, ili su poznati veoma uskom krugu ""Elite"". Žrtvovatelja koji počini takvo žrtvovanje se jednostavno ne isplati prevariti, jer se on može diskonektirati vlastitom voljom od te realnosti i ne donositi im više nikakvu korist. Umesto toga radije im se isplati dobaciti mu nešto, pa ga onda prepustiti njegovoj vlastitoj sudbini - da u idućem životu bude kažnjen... uglavnom.. ne isplati im se zbog velike dobrobiti koju im je već dao, a pogotovo zbog više potencijalnih dobrobiti koje će im eventualno za života donijeti.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 12.10.2013. at 21:15.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 21:07   #4
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Odgovorio sam da nije moguće. Neznam samo tko je odgovorio da je prilično vjerojatno.
Prilično je vjerojatno da ako netko nekoga upokoji završi u zatvoru na duže vrijeme.
Ali ako nekako uspije prikriti svoje zlodjelo? Ne govorim ovdje o zatvorskom i kaznenom sistemu. Nego je li moguće ostvariti te ciljeve žrtvujući nekog.

Zadnje, ali ne i najmanje važno, - ja ne kanim nikoga žrtvovati, pa taman da mi dadu cijelu planetu. Ja sam bogat slobodnim vremenom. Iako imam brojne materijalne želje od kojih jedva da jedan sićušni dijelić mogu ispuniti, ne bih dao ovu svoju slobodu i založio svoju budućnost u neznam kolikom broju idućih života - nema toga što bi me moglo potaknuti na tko nešto.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 17:21   #5
Mislio sam da nije moguće da netko otvori ovakvu temu.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 17:38   #6
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Mislio sam da nije moguće da netko otvori ovakvu temu.
... a pogotovo ne netko tko piše o običnim stvarima poput kakvu elektranu bi trebalo sagraditi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 17:55   #7
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
... a pogotovo ne netko tko piše o običnim stvarima poput kakvu elektranu bi trebalo sagraditi.
Zapravo me ne čudi ako taj isti tvrdi da je termoelektrana na ugljen najbolje rješenje na početku 21.stoljeća.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 17:57   #8
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Zapravo me ne čudi ako taj isti tvrdi da je termoelektrana na ugljen najbolje rješenje za početak 21.stoljeća.
Nuklearna termoelektrana, DA.

Ali ne u beskonačnost. Nego treba odrediti neki period 5-7 godina recimo... dok se ne vidi koji bi komercijalno dostupni jeftini izvori energije mogli instalirat i upogonit.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 18:00   #9
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Nuklearna termoelektrana, DA.

Ali ne u beskonačnost. Nego treba odrediti neki period 5-7 godina recimo... dok se ne vidi koji bi komercijalno dostupni jeftini izvori energije mogli instalirat i upogonit.
Ista stvar.

I sve se već vidi -ko hoće da vidi.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 22:22   #10
ja sam glasao za opciju dva,jer kako se u narodu kaže?sve je moguće

ja to ne bi napravio za nikakav novac,ako uzmemo u obzirom da bi za čast i
život svojih najmilijih bio spreman proliti i znoj i krv ako treba.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 13:00   #11
Nekada su se ritualno zrtvovali ljudi...djeca,djevice itd.
Cinile su to Maje i Azteci da bi udobrovoljili bogove.Prilikom upada konkvistadora,kada je bilo izvjesno da Azteci gube rat,njihov tadasnji vrac je zrtvovao na desetine ljudi ne bi li preokrenuo ratnu srecu...naravno nije ju preokrenuo.
Na poslijetku su sami svecenici sve zapalili,valjda shvativsi da su bogovi rekli "laku noc".
To su bili citavi obredi,za koje je bila potrebna i publika i takvo sto izvesti u danasnje vrijeme,a da te ne uhvate je veliki rizik,da bas ne kazem nevjerojatno.Plus,tko od tih jako bogatih i slavnih je prije slave izgubio u nesreci nekog bliskog?Jel to neki jako veliki postotak,tipa svaki drugi pa da pomislimo kako tu nesto smrdi?
Btw,ne vjerujem da ozbiljno odgovaram.....
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 23:42   #12
Nije moguće. Ja sam uvjeren u to, kao i u to da u naslovu teme ne piše "termoelektrane". Toliko sam uvjeren. Zapravo, više, jer u temi se piše više o njima nego o stvarima vezanima za temu

Ali ipak, to je nemoguće. Moj glas ide za NE :P
Zyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 23:49   #13
Sigurno se mogu postići ti ciljevi. To je moj odgovor. Ovo je moje podrucje i nemojte gledati na kolicinu mojih postova.
Postoji direktna komunikacija sa odredjenim entitetima, kojima se prilaze navedeno, zauzvrat se dobije obecano.
Pristup ovome imaju oni koji imaju odredjena znanja,a njih su nasljedili ili su ih prihvatili. Vrlo je bitna krvna rasa odredjene osobe. U svakom slucaju je nesto gdje covjek ne pripada,a uvelike oni koji su u tome su obmanjeni a ni da sami ne znaju.
__________________
Honesty is the first chapter in the book of wisdom.
Azure is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 23:54   #14
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Prije odgovaranja na anketu, molim Vas, pažljivo pročitajte prva dva uvodna posta. Postovi su kratki.



Čuo sam da su mnogi celebritiji prije nego što su postali bogati i slavni izgubili jednog od svojih najmilijih. Na jednom forumu se postavila hipoteza da su svi ti celebritiji, odnosno većina njih, ustvari podređeni Reptilima iz 4D / demonima / 4D-OPS a da bi ušli u kontakt s tom realnošću, morali su ritualno ubiti (žrtvovati) nekog svog najbližeg, inaće bi teško postigli toliku slavu.

Pa bih htio čuti vaše mišljenje koliko je to moguće. Mislim, sigurno i8ma psihopata idiota i neznamkakoihsvenazvati koji bi npr. ritualno spalili živu osobu, pa bio on njihov bližnji. Ali što time Reptili/demoni dobivaju? Oni se hrane našim negativnim emocijama kojih je na Zemnlji pun kufer, pa što će im jedna jako kratkotrajna erupcija negativnih emocija stradalnika u vatri ili na neki drugi način.
Postoje domene koje nadilaze čovjekova shvacanja. Dakle, ne pate oni koji su prihvatili ovu stranu, ove entitete, oni su pomno odabrani, uvelike po krvi, nadalje svima onima koji su u tome na nacin da to prate znaju da je žrtvovanje osobe, najmilijih nesto normalno u takvim ritualima, i da ih se doslovno zakolje nožem, zapali, da se doslovno ubije novorođenče malo, da se ubijaju nevine djevojke, mala djeca do 12 godina i mladje itd. Sve je to jasno i to se zna, samo takve stvari nisu dostupne svakome. Oni koji su prihvatili to, milom ili silom nisu ni svjesni koliko su daleko od izvora otisli, te je u tome najveca patnja. Nema ljubavi, nema mira a oga nisu ni svjesni. Imaju moc, slavu, novac, sve materijalno sto pozele, ali srecu nemaju. Sreca dolazi ot Tvorca. Vrlo jasno. Pozdrav
__________________
Honesty is the first chapter in the book of wisdom.
Azure is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 00:02   #15
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nekada su se ritualno zrtvovali ljudi...djeca,djevice itd.
Cinile su to Maje i Azteci da bi udobrovoljili bogove.Prilikom upada konkvistadora,kada je bilo izvjesno da Azteci gube rat,njihov tadasnji vrac je zrtvovao na desetine ljudi ne bi li preokrenuo ratnu srecu...naravno nije ju preokrenuo.
Na poslijetku su sami svecenici sve zapalili,valjda shvativsi da su bogovi rekli "laku noc".
To su bili citavi obredi,za koje je bila potrebna i publika i takvo sto izvesti u danasnje vrijeme,a da te ne uhvate je veliki rizik,da bas ne kazem nevjerojatno.Plus,tko od tih jako bogatih i slavnih je prije slave izgubio u nesreci nekog bliskog?Jel to neki jako veliki postotak,tipa svaki drugi pa da pomislimo kako tu nesto smrdi?
Btw,ne vjerujem da ozbiljno odgovaram.....
Pa definitivno je išlo u korist španjolcima jer su smanjili broj ljudi
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 00:11   #16
Sjajna tema!

Glasao sam da nije moguće jer je osnovna premisa krajnji idiotizam.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 09:44   #17
Živimo u dobu kada su ritualna žrtvovanja prevaziđena. Prilikom žrtvovanja glavna hrana reptilima/demonima/kasiopejcima jest emotivno pražnjenje prilikom tog čina.
No to je sada nepotrebno jer postoji puno efikasniji način hranjenje. Puno je bolje imati jednu osobu kojoj možeš svakodnevno sisati energiju nego je se riješiti jednim potezom.
Ukoliko netko želi zadovoljiti pohlepne entitete onda je dovoljno čovjeka/ljude držati u konstatnom strahu, konstatnoj brigi, stresu....itd.

A to je opet najlakše napraviti putem medija, raznoraznih kredita ili sa nekim drugim načinom vezivanja čovjeka koji u tom slučaju svakodnevno proživljava strah zbog ugrožene egzistencije.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 21:53   #18
piskavac@ jel ti to ozbiljno...il se zajebavas?
pa u kojem vremenu ti zivis?
__________________
Ludim smatraju onoga čija se ludost ne poklapa s ludošću većine...
nisam blesava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 03:09   #19
Quote:
nisam blesava kaže: Pogledaj post
piskavac@ jel ti to ozbiljno...il se zajebavas?
pa u kojem vremenu ti zivis?
- u vremenu termoelektrana na ugljen

Zadnje uređivanje haram : 17.10.2013. at 04:32.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 03:18   #20
Quote:
Azure kaže: Pogledaj post
Postoje domene koje nadilaze čovjekova shvacanja. Dakle, ne pate oni koji su prihvatili ovu stranu, ove entitete, oni su pomno odabrani, uvelike po krvi, nadalje svima onima koji su u tome na nacin da to prate znaju da je žrtvovanje osobe, najmilijih nesto normalno u takvim ritualima, i da ih se doslovno zakolje nožem, zapali, da se doslovno ubije novorođenče malo, da se ubijaju nevine djevojke, mala djeca do 12 godina i mladje itd. Sve je to jasno i to se zna, samo takve stvari nisu dostupne svakome. Oni koji su prihvatili to, milom ili silom nisu ni svjesni koliko su daleko od izvora otisli, te je u tome najveca patnja. Nema ljubavi, nema mira a oga nisu ni svjesni. Imaju moc, slavu, novac, sve materijalno sto pozele, ali srecu nemaju. Sreca dolazi ot Tvorca. Vrlo jasno. Pozdrav
Jesu Đeksons 5 zakoljili jednu ili pet osoba?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.