Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 15:50   #1
Smisao za humor

Rijeka veceras igra protiv Milana. Nesto, bit ce nogomet. Radijski voditelj zove talijane i dere im se u slusalicu IDEMMOOO RRRRIJEHHKA. Taj H nije tipfeler, tako je zvucalo to hrapavo deranje ljudima koji pojma nemaju ni gdje je Hrvatska, a kamoli sto je Rijeka i zasto im se ovaj dere u slusalicu.

To je trebalo biti duhovito. Kao, vidi ih kako su zbunjeni.

Jel vam to duhovito? Meni je bilo zao tih ljudi. Ne mozes znati tko je s druge strane slusalice, u kakvoj je trenutno situaciji kad mu se zaderes nesto sto ne razumije. Nekoga su mogli stvarno prepasti.

Kako vam se to cini? Smijesno? Fora? Pretjerujem?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 15:59   #2
Nije smiješno.
Podsjeća me na glupana koji je htio bit smiješan pred kojih mjesec dva... Vozila sam se pokretnom trakom u šoping centru i čitala papirić s popisom što moram kupit u kojem dućanu da si isplaniram gdje idem prvo i tako... Vidim krajičkom oka da se u suprotnom smjeru voze neke dve osobe i kad smo se mimoilazili taj jedan se nagne preko rukohvata na moju stranu i kaže mi BU! Ja se trznem, pogledam ga i on se odvali smijat...
Stari prdonja umire od smijeha jer sam ja trznula na njegov BU dok čitam.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:04   #3
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nije smiješno.
Podsjeća me na glupana koji je htio bit smiješan pred kojih mjesec dva... Vozila sam se pokretnom trakom u šoping centru i čitala papirić s popisom što moram kupit u kojem dućanu da si isplaniram gdje idem prvo i tako... Vidim krajičkom oka da se u suprotnom smjeru voze neke dve osobe i kad smo se mimoilazili taj jedan se nagne preko rukohvata na moju stranu i kaže mi BU! Ja se trznem, pogledam ga i on se odvali smijat...
Stari prdonja umire od smijeha jer sam ja trznula na njegov BU dok čitam.
Aha, to bu radil dok ga neko ne iznenada isprepadan ne nabije u glavu.
Ne podnosim kad ljudi to rade.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 08:24   #4
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nije smiješno.
Podsjeća me na glupana koji je htio bit smiješan pred kojih mjesec dva... Vozila sam se pokretnom trakom u šoping centru i čitala papirić s popisom što moram kupit u kojem dućanu da si isplaniram gdje idem prvo i tako... Vidim krajičkom oka da se u suprotnom smjeru voze neke dve osobe i kad smo se mimoilazili taj jedan se nagne preko rukohvata na moju stranu i kaže mi BU! Ja se trznem, pogledam ga i on se odvali smijat...
Stari prdonja umire od smijeha jer sam ja trznula na njegov BU dok čitam.
Meni je ovo smiješno. Skoro kao klipovi debelih ljudi koji padnu pa ne mogu ustat ili se skotrljaju niz brdo. Ili youtube kompilacije mačaka.
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:27   #5
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Meni je bilo zao tih ljudi. Ne mozes znati tko je s druge strane slusalice, u kakvoj je trenutno situaciji kad mu se zaderes nesto sto ne razumije. Nekoga su mogli stvarno prepasti.

Pretjerujem?
Pretjeruješ.

Voditelj je duhovit k'o ekipa na proslavi jedanaestog rođendana koja obavlja "Dobar dan, je li to mesnica?" pozive i umire od smijeha.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:51   #6
Kompletna bivša firma je odumirala od smijeha na onog lika s Antene koji isto tako zove random ljude i zbija neke prvoaprilaske šale svaki božji dan. Nije smiješno, retardirano je. Lik se čak i preziva nešto slično kao Tutlek i bome je.

S druge strane moj smisao za humor se sastoji od sarkastičnih upadica i odgovaranja na retorička pitanja i često sam blijedo gledana tak da mislim da možda i nisam kompetentna.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 09:19   #7
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Kompletna bivša firma je odumirala od smijeha na onog lika s Antene koji isto tako zove random ljude i zbija neke prvoaprilaske šale svaki božji dan. Nije smiješno, retardirano je. Lik se čak i preziva nešto slično kao Tutlek i bome je.

S druge strane moj smisao za humor se sastoji od sarkastičnih upadica i odgovaranja na retorička pitanja i često sam blijedo gledana tak da mislim da možda i nisam kompetentna.
Lulek. Milivoj Lulek.
Svaki put kad ga čujem dođe mi da ga skratim za glavu.
Mislim da sam već negdje i bičala o tome na forumu.

Nije mi zabavno ništa od toga.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 09:55   #8
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Lulek. Milivoj Lulek.
Svaki put kad ga čujem dođe mi da ga skratim za glavu.
Mislim da sam već negdje i bičala o tome na forumu.

Nije mi zabavno ništa od toga.
Da. Većinom.
Znalo se potrefiti da s druge strane bude zaista urenebesna reakcija i to fakat bude smiješno, no u većini pokušaja stvarno nije.
A kaj to još ide? Nisam slušala Antenu bar 2 godine.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:48   #9
Mene kod Luleka jedino čudi broj ljudi koji padaju na takve stvari.

Gospođo, dajte lajanjem pozovite mog psa da se vrati

Stvarno???
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:44   #10
Takav humor mi je na nivou šaljivih kućnih videa gdje ljudi u različitima situacijama padaju, a u pozadini se čuje namontirani smijeh.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:53   #11
Ne razumijem o čemu je topik.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 08:27   #12
Ovo me podsjeća na Enter zagreb i njihovu foru kad su zvali ljude da ih "sprcaju". Majkemi, tu količinu susramlja nikad prije ni poslije nisam osjetila.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:35   #13
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ovo me podsjeća na Enter zagreb i njihovu foru kad su zvali ljude da ih "sprcaju". Majkemi, tu količinu susramlja nikad prije ni poslije nisam osjetila.
Od svih vrsta humora cini se da u Hrvatskoj prevladava agresivni humor koji mora biti vrhunski izveden (i to ako!) da bi bio smjesan i zabavan, a ne da ponizava i omalovazava druge.
Obicno ga izvode nesigurni neurotici kojima nisu vazni drugi ljudi nego su oni vazni sami sebi.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 09:22   #14
Ne znam koja je ovo bila stanica, mislim da nije ni Antena ni Enter. Ujutro kad idem na posao cesto vrtim stanice i iako nemam neko zaljenje za proslim vremenima u smislu prije su bili duhovitiji, cini mi se da su sve gori i gori jer na silu pokusavaju biti duhoviti i zabavni i to redovito zavrsi debilno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:29   #15
To je ista publika koja umire od smijeha na lud zbunjen normalan, našu malu kliniku i ostale vrhunce hrvatsko-bosanskog humora.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 07:59   #16
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
To je ista publika koja umire od smijeha na lud zbunjen normalan, našu malu kliniku i ostale vrhunce hrvatsko-bosanskog humora.
A nemoj zaboravit ni hrvatsku stand-up komediju.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 00:06   #17
He he he
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 00:21   #18
A jel ide jos onaj Vicko budilica?
Davno je moju frendicu nazvao u rano jutro, jer ga je njena mama narucila da joj cestita rockas, pa ga je sterala u kurac, jer ju je probudio.
Ne znam jel to na radiju ide sa kasnjenjem od koju sekundu ili se culo u eteru, ne sjecam se, fakat je bilo jako davno.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 07:43   #19
Emisija za široke narodne mase, očito da ima prođu na našem tržištu obzirom da se godinama takve i slične održavaju na našim radio stanicama i čak nekako mislim da su među najslušanijima.
Batiste is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 09:32   #20
Kad smo kod tih naših, ja ne mogu smisliti Luku Bulića i te njegove kvaziduhovite pjesme. Onda, ne znam spada li to uopće u humor, bloger Krule. A dosta ljudi odvaljuje na njega, kao, vidi ga, naš čovjek, dobro zbori. Dreleta ne trebam ni spominjati. Cijela hrvatska stand up scena. Sitcomovi u stilu onih na Novoj TV, negledljivo. Najgore je kada je humor isforsiran i na prvu loptu.
__________________
čisto protuslovlje
rachael is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.