Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2006., 14:31   #1
Nudizam

pozdrav dame i gospodo

e ovak ..zanimaju me vaša mišljenja i iskustva na nudističkim kampovima i plažama...nažalost nisam nikad bio na takvom mjestu..ali me jako privlaći...doduše doma se poljeti volim sunčat gol i sve to..ali nije isto ko na moru...... privlači me nudizam ali nisam još sve probao.......dogovaram se sa frendicom nešto da bi išli sljedeče ljeto...ali prvenstveno me zanima kaj iskusni misle o tome

pozdrav sexaćice i sexači
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:32   #2
Nudističke plaže u Istri su ti leglo svakojakog seksa. Gledao vlastitim očima kako mlađahnu Njemicu obrađuju trojica mladića dok njen 60+ godišnji muž gleda sastrane i drka
Jebem ga glupog, a žena mu bila bomba
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:37   #3
Quote:
Ken kaže:
Nudističke plaže u Istri su ti leglo svakojakog seksa. Gledao vlastitim očima kako mlađahnu Njemicu obrađuju trojica mladića dok njen 60+ godišnji muž gleda sastrane i drka
Jebem ga glupog, a žena mu bila bomba
si ti drkao sa njim
il si bio mladic koji obradjuje
il si samo zavidnik sastrane


ot: odbija me pomisao biti prisiljena gledati ttudja gola tjelesa, visece sise i mlohave cune u neposrednoj blizini

nemam nist protiv nudiranja generalno, al ne na tim javnim grupnim plazama, il nedobog po kampovima... nego volim po osamljenijim kamenjarima, bez prevelikog zgusnjavanja
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:38   #4
Quote:
Septembar kaže:
si ti drkao sa njim
il si bio mladic koji obradjuje
il si samo zavidnik sastrane


ot: odbija me pomisao biti prisiljena gledati ttudja gola tjelesa, visece sise i mlohave cune u neposrednoj blizini

nemam nist protiv nudiranja generalno, al ne na tim javnim grupnim plazama, nego volim po osamljenijim kamenjarima, bez prevelikog zgusnjavanja
pa da to sam i ja mislio više na osamljenim stjenama ak si sa nekim....ili eventualno još sa jednim parom ajde
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:41   #5
Quote:
Septembar kaže:
ot: odbija me pomisao biti prisiljena gledati ttudja gola tjelesa, visece sise i mlohave cune u neposrednoj blizini
i ja radije odem na stijenu kao guster ili s brodom... a da mi se gleda neke naborane objesene starkelje ne mogu rec...
da ima ogranicenje na dob i kilazu i sveukupan izgled, onda je to vec druga prica
inchun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:47   #6
nemam niš protiv nudizma...ali mi strašno idu na živce oni koji dođu među djecu...ubila bi takve...
jednom sam bila sa dragim u uvali(gdje nije za nudiste)i neki par došao i sjeo pored nas(a uvala je bila dugačka)kao da su nas namjerno htjeli otjerat. s tim da je dole niže propisana nudistička.joj...kak mi se na to živac digne....:2up: :2up: :2up:
__________________
-U laži nema kompromisa -
TYANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:49   #7
Quote:
TYANA kaže:
nemam niš protiv nudizma...ali mi strašno idu na živce oni koji dođu među djecu...ubila bi takve...
jednom sam bila sa dragim u uvali(gdje nije za nudiste)i neki par došao i sjeo pored nas(a uvala je bila dugačka)kao da su nas namjerno htjeli otjerat. s tim da je dole niže propisana nudistička.joj...kak mi se na to živac digne....:2up: :2up: :2up:
Tad si bila djevojcica...??
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:49   #8
Quote:
TYANA kaže:
nemam niš protiv nudizma...ali mi strašno idu na živce oni koji dođu među djecu...ubila bi takve...
jednom sam bila sa dragim u uvali(gdje nije za nudiste)i neki par došao i sjeo pored nas(a uvala je bila dugačka)kao da su nas namjerno htjeli otjerat. s tim da je dole niže propisana nudistička.joj...kak mi se na to živac digne....:2up: :2up: :2up:
bez nervoze budes izgubila ljepotu
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 23:40   #9
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
si ti drkao sa njim
il si bio mladic koji obradjuje
il si samo zavidnik sastrane


ot: odbija me pomisao biti prisiljena gledati ttudja gola tjelesa, visece sise i mlohave cune u neposrednoj blizini

nemam nist protiv nudiranja generalno, al ne na tim javnim grupnim plazama, il nedobog po kampovima... nego volim po osamljenijim kamenjarima, bez prevelikog zgusnjavanja
Od sad pičim samo po osamljenim kamenjarima
__________________
ja sam čist ok...
ovannakvadrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 10:14   #10
Quote:
ovannakvadrat kaže: Pogledaj post
Od sad pičim samo po osamljenim kamenjarima
Osamljeni kamenjari su zakon jer imaš svoju privatnost.Doduše zna se nekad dogoditi i ponešto ugodnog iznenađenja.Zgodne nudistice koje se smjeste pored tebe a kita luduje vidi me
Cakavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 13:49   #11
Danas planiran nekoliko tema napisat o par stvari koje me muce u seksualnosti i jedna od tih je nudizam pa moran reci da je malo neobicno da vi neki kazete da nudizam mora bit 'oslobodjen' seksualnosti, nekako mi je to nelogicno.

Ja se vec godinama kupan na nudistickim plazama i nije me niko nikad napa zbog erekcije, a nije da se nije dogodila. Nakon malo vrimena izgubis taj osjecaj, teze se napalis (isto ka i kad se pocmes redovito seksat), ali kako uopce zdrav muskarac moze pogledat zgodnu zenu i pravit se da mu nije seksualno interesantna - ako je, normalno.

Meni je okej i kad me cure gledaju. Istina, izgledan dobro (necu sad glumatat tu neku skromnost), nisan nabildan ali izgledan ok i visok san. Neman bas neki veliki penis ali nisan primjetija da je to ikad sprijecilo cure da gledaju, smjeskaju se ili mi prilaze bas na nudistickim plazama.

Ove san godine dosa doma na godisnji i bija na Bolu di ima odma do zlatnog rata jedna plaza i upozna san trenutnu curu tamo. Par dana nista, ali ocito je primjetila da mi se diga prvi dan. :-) Nije niko nista komentira dva dana niti smo se upoznali, ali smo se gledali uzajamno. Meni je to skroz normalno. Pa kako mogu ne gledat ili kako uopce sprijecit penis da se digne? Jeli to moguce uopce?

Ali mozda ja cudno razmisljan jer ne vidin nista sramotno ni u seksu ni u golotinji i dosta san otvoren po tom pitanju, nisan bas vjernik ili konzervativnih pogleda.

I tako, treci dan dosla je do mene, javila se, popricali smo malo i cak dok smo pricali, gledali smo se. Da buden iskren, ne zaboravin rec, je bilo mi je u pocetku neugodno pa san ga sakrija nogama, da ne vide bas svi, pogotovo kad je ona gledala. ima san dilemu, jel mi se svidja sta ona gleda, ali mi je bilo i neugodno sta su drugi vidili da gleda .Nego, dodje ona, pricamo, ona gleda u moju dignutu stvar, ja gledan sise i 'malu' svako malo. Al smo tribali glumit i ne znan kako se suzdrzavat?
Isto smo pricali dvi tri ure dok nije pa mrak. Al nismo bili vulgarni ili sad ka zivotinje da se vatamo, nego je u sumrak kad je pala guzva pa poneki dodir, otisli smo u mrak iza stine kad vec nije bilo nikoga i poseksali se prilicno dobro u plicaku (okej, ja san bija prebrz ). Da buden iskren, nema niceg boljeg od seksa na plazi (u moru je lose i tesko) nakon golog kupanja i kupanja nakon seksa. Ne znan zasto su neki alergicni na te stvari i spajanje nudizma i seksualnosti? Meni se to cini neodvojivo.

Radin li to uvik? Ne, ali vec godinama san po nudistickim plazama po italiji i doma. Nisan ima bas neugodna iskustva ni neke konfrotacije.

Mislin da je veci problem ako je neko agresivno seksualan, bas naporan ili stvarno dolazi na nudisticku zbog toga. Meni je ljudsko tijelo predivno i neman problem ni da me gledaju ili da gledan, a i ne mislin da je sad normalno da se strogo odvaja nudizam od seksualnosti koja nam je prirodna skroz. Ali mozda ja razmisljan previse neobicno za ove nase prostore.

Moze li mi neko probat objasnit?
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 23:36   #12
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Nudističke plaže u Istri su ti leglo svakojakog seksa. Gledao vlastitim očima kako mlađahnu Njemicu obrađuju trojica mladića dok njen 60+ godišnji muž gleda sastrane i drka
Jebem ga glupog, a žena mu bila bomba
Sto ljudi, sto čudi...Svi goli pa ko šta voli

A opet, naš kak se veli; Pa nemreš svaki dan isti grah jesti..
__________________
ja sam čist ok...
ovannakvadrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:35   #13
meni je cimer radio u jednom nudistickom kampu u istri i isto mi je rekao da se svakojakih perverzija nagledao
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:36   #14
Quote:
another cheetah kaže:
meni je cimer radio u jednom nudistickom kampu u istri i isto mi je rekao da se svakojakih perverzija nagledao
Pretpostavljam da se radi o jednom kampu u Rovinju
Naravno, ima svega, točno se zna do kojeg dijela je granica za normalne kupače, dalje od tog kafića počinje "no man's land"
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:35   #15
hehe..a kaj češ...ima i starih krama tamo)
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:35   #16
da i ja sam čuo da je istra prepuna toga....ima i swinger klubova kolko sam čuo
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:38   #17
Nisam bio nikad tamo..Samo sam prolazio...I nebi ni otisao jer jebem ja totalno crno tijelo...Koji ce mi k....
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:39   #18
ja san bija prolaznik sa strane do nekog drugog odredišta
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:56   #19
ma dobro ima svega....pedofile bi potuko..ali komad od jedno 3 banke..joj joj)))))
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 11:40   #20
Quote:
reel_joe kaže: Pogledaj post
pozdrav dame i gospodo

e ovak ..zanimaju me vaša mišljenja i iskustva na nudističkim kampovima i plažama...nažalost nisam nikad bio na takvom mjestu..ali me jako privlaći...doduše doma se poljeti volim sunčat gol i sve to..ali nije isto ko na moru...... privlači me nudizam ali nisam još sve probao.......dogovaram se sa frendicom nešto da bi išli sljedeče ljeto...ali prvenstveno me zanima kaj iskusni misle o tome

pozdrav sexaćice i sexači
Ma ima svakakvih plaža, pa se i nađe za svakoga po nešto, ovisno što ti i frendica želite, želite li se samo goli kupati i sunčati ili uz to želite i gledati druge dok se jebu, možda se i vi pojebati na plaži ili u krajnjem slučaju i mijenjati s drugim parovima. Za prvu varijantu su ti bolji kampovi jer su oni prvenstveno namijenjeni za obitelji, djecu...naravno može se i ondje dogoditi sex, ali ipak rijetko i ja ga baš i nisam tamo vidio bar ne po danu, dok na divljim plažama može biti svega, a opet može i ona biti totalno obiteljska.
Cura i ja obožavamo sex i kad nam u kampu dođe odemo u šator ili u tuš kabinu i obavimo to, a ako na nekoj plaži vidimo da su i drugi napaljeni i da naravno nema djece znamo se i tamo na licu mjesta pojebati.
nudistka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger