Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2006., 14:31   #1
Nudizam

pozdrav dame i gospodo

e ovak ..zanimaju me vaša mišljenja i iskustva na nudističkim kampovima i plažama...nažalost nisam nikad bio na takvom mjestu..ali me jako privlaći...doduše doma se poljeti volim sunčat gol i sve to..ali nije isto ko na moru...... privlači me nudizam ali nisam još sve probao.......dogovaram se sa frendicom nešto da bi išli sljedeče ljeto...ali prvenstveno me zanima kaj iskusni misle o tome

pozdrav sexaćice i sexači
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:32   #2
Nudističke plaže u Istri su ti leglo svakojakog seksa. Gledao vlastitim očima kako mlađahnu Njemicu obrađuju trojica mladića dok njen 60+ godišnji muž gleda sastrane i drka
Jebem ga glupog, a žena mu bila bomba
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:35   #3
meni je cimer radio u jednom nudistickom kampu u istri i isto mi je rekao da se svakojakih perverzija nagledao
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:35   #4
hehe..a kaj češ...ima i starih krama tamo)
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:35   #5
da i ja sam čuo da je istra prepuna toga....ima i swinger klubova kolko sam čuo
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:36   #6
Quote:
another cheetah kaže:
meni je cimer radio u jednom nudistickom kampu u istri i isto mi je rekao da se svakojakih perverzija nagledao
Pretpostavljam da se radi o jednom kampu u Rovinju
Naravno, ima svega, točno se zna do kojeg dijela je granica za normalne kupače, dalje od tog kafića počinje "no man's land"
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:37   #7
Quote:
Ken kaže:
Nudističke plaže u Istri su ti leglo svakojakog seksa. Gledao vlastitim očima kako mlađahnu Njemicu obrađuju trojica mladića dok njen 60+ godišnji muž gleda sastrane i drka
Jebem ga glupog, a žena mu bila bomba
si ti drkao sa njim
il si bio mladic koji obradjuje
il si samo zavidnik sastrane


ot: odbija me pomisao biti prisiljena gledati ttudja gola tjelesa, visece sise i mlohave cune u neposrednoj blizini

nemam nist protiv nudiranja generalno, al ne na tim javnim grupnim plazama, il nedobog po kampovima... nego volim po osamljenijim kamenjarima, bez prevelikog zgusnjavanja
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:38   #8
Quote:
Septembar kaže:
si ti drkao sa njim
il si bio mladic koji obradjuje
il si samo zavidnik sastrane


ot: odbija me pomisao biti prisiljena gledati ttudja gola tjelesa, visece sise i mlohave cune u neposrednoj blizini

nemam nist protiv nudiranja generalno, al ne na tim javnim grupnim plazama, nego volim po osamljenijim kamenjarima, bez prevelikog zgusnjavanja
pa da to sam i ja mislio više na osamljenim stjenama ak si sa nekim....ili eventualno još sa jednim parom ajde
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:38   #9
Nisam bio nikad tamo..Samo sam prolazio...I nebi ni otisao jer jebem ja totalno crno tijelo...Koji ce mi k....
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 14:39   #10
ja san bija prolaznik sa strane do nekog drugog odredišta
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:41   #11
Quote:
Septembar kaže:
ot: odbija me pomisao biti prisiljena gledati ttudja gola tjelesa, visece sise i mlohave cune u neposrednoj blizini
i ja radije odem na stijenu kao guster ili s brodom... a da mi se gleda neke naborane objesene starkelje ne mogu rec...
da ima ogranicenje na dob i kilazu i sveukupan izgled, onda je to vec druga prica
inchun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:47   #12
nemam niš protiv nudizma...ali mi strašno idu na živce oni koji dođu među djecu...ubila bi takve...
jednom sam bila sa dragim u uvali(gdje nije za nudiste)i neki par došao i sjeo pored nas(a uvala je bila dugačka)kao da su nas namjerno htjeli otjerat. s tim da je dole niže propisana nudistička.joj...kak mi se na to živac digne....:2up: :2up: :2up:
__________________
-U laži nema kompromisa -
TYANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:49   #13
Quote:
TYANA kaže:
nemam niš protiv nudizma...ali mi strašno idu na živce oni koji dođu među djecu...ubila bi takve...
jednom sam bila sa dragim u uvali(gdje nije za nudiste)i neki par došao i sjeo pored nas(a uvala je bila dugačka)kao da su nas namjerno htjeli otjerat. s tim da je dole niže propisana nudistička.joj...kak mi se na to živac digne....:2up: :2up: :2up:
Tad si bila djevojcica...??
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:49   #14
Quote:
TYANA kaže:
nemam niš protiv nudizma...ali mi strašno idu na živce oni koji dođu među djecu...ubila bi takve...
jednom sam bila sa dragim u uvali(gdje nije za nudiste)i neki par došao i sjeo pored nas(a uvala je bila dugačka)kao da su nas namjerno htjeli otjerat. s tim da je dole niže propisana nudistička.joj...kak mi se na to živac digne....:2up: :2up: :2up:
bez nervoze budes izgubila ljepotu
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:50   #15
Quote:
-ParadoX- kaže:
Tad si bila djevojcica...??
ne...to je bilo ove godine...zakaj?
__________________
-U laži nema kompromisa -
TYANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 15:56   #16
ma dobro ima svega....pedofile bi potuko..ali komad od jedno 3 banke..joj joj)))))
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 11:40   #17
Quote:
reel_joe kaže: Pogledaj post
pozdrav dame i gospodo

e ovak ..zanimaju me vaša mišljenja i iskustva na nudističkim kampovima i plažama...nažalost nisam nikad bio na takvom mjestu..ali me jako privlaći...doduše doma se poljeti volim sunčat gol i sve to..ali nije isto ko na moru...... privlači me nudizam ali nisam još sve probao.......dogovaram se sa frendicom nešto da bi išli sljedeče ljeto...ali prvenstveno me zanima kaj iskusni misle o tome

pozdrav sexaćice i sexači
Ma ima svakakvih plaža, pa se i nađe za svakoga po nešto, ovisno što ti i frendica želite, želite li se samo goli kupati i sunčati ili uz to želite i gledati druge dok se jebu, možda se i vi pojebati na plaži ili u krajnjem slučaju i mijenjati s drugim parovima. Za prvu varijantu su ti bolji kampovi jer su oni prvenstveno namijenjeni za obitelji, djecu...naravno može se i ondje dogoditi sex, ali ipak rijetko i ja ga baš i nisam tamo vidio bar ne po danu, dok na divljim plažama može biti svega, a opet može i ona biti totalno obiteljska.
Cura i ja obožavamo sex i kad nam u kampu dođe odemo u šator ili u tuš kabinu i obavimo to, a ako na nekoj plaži vidimo da su i drugi napaljeni i da naravno nema djece znamo se i tamo na licu mjesta pojebati.
nudistka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 11:47   #18
i ja bi iša na nudističku plažu ako to uključuje sex s nekom mlađahnom ko od majke rođenom damom!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:03   #19
Od moje kuće do nudističkog kampa ima par kilometra ali nikad mi nije palo na pamet ići tamo
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:07   #20
Koliko mogu pročitati, nudistička je zapravo paravan za orgije na plažama...
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger