Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2010., 18:27   #141
Talking

Quote:
Godišnja doba kaže: Pogledaj post
Kao što je već puno puta napisano u ovoj temi:

stara duša je ona duša koja se puno puta inkarnirala...na Zemlji ili u nekoj drugoj dimenziji...nebitno...
u drugoj dimenziji...hmmm... na papiru? birokratska duša?
Quote:
...jako starih duša ima vrlo malo na Zemlji i one su uglavnom tu da podnesu žrtvu za druge...nesebične su u svom pomaganju ostalim..."mlađim" dušama...to je npr. bila majka Tereza...
ona "majka" Terezija koja je zaradila VATIKANU nekoliko miliona dolara i proglašena sveticom ZBOG TOGA a u poljskoj bolnici (da, poljskoj, sa svim tim parama nikada nije sagrađena prava bolnica) su ljudi umirali i dalje?
topli savjet dobrih sestra maloj umirućoj djeci je bio: ako hoćete da vas netko spasi, molite dobrog boga!
(mislim da su mali indijci pitali i kojeg boga, pa su im dobre sestre objasnile da je to hebrejski Jahve!)
Quote:
...tim dušama nije bitno da uđu u "atraktivna" tijela, one znaju pravu vrijednost...
znači ružna si do zla boga.
Quote:
i pri završetku su svog puta da se opet potpuno spoje za izvorom - Bogom.
možda te bog hoće kada nitko drugi neće.
__________________
A dream to some, a Nightmare to others.
SUŠTINA SE NE MOŽE UNIŠTITI VATROM! PYRA AMIDA!
apop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 12:47   #142
Quote:
apop kaže: Pogledaj post
u drugoj dimenziji...hmmm... na papiru? birokratska duša?

ona "majka" Terezija koja je zaradila VATIKANU nekoliko miliona dolara i proglašena sveticom ZBOG TOGA a u poljskoj bolnici (da, poljskoj, sa svim tim parama nikada nije sagrađena prava bolnica) su ljudi umirali i dalje?
topli savjet dobrih sestra maloj umirućoj djeci je bio: ako hoćete da vas netko spasi, molite dobrog boga!
(mislim da su mali indijci pitali i kojeg boga, pa su im dobre sestre objasnile da je to hebrejski Jahve!)

znači ružna si do zla boga.

možda te bog hoće kada nitko drugi neće.

Ja sam samo odgovarala na pitanje jer su to neke teme koje inače proučavam.
U ovom životu sam dobila i ljepotu i pamet, a i da nisam...nema veze...svatko od nas dobije ono što mu treba za preživljavanje na Zemlji. Ja nisam "stara duša", niti osobno poznajem takve. Previše griješim i sporo učim životne lekcije da bih mogla biti takva. Ali, svjesna sam svojih slabosti i znam da trebam raditi na tome...u suštini, mi to svi želimo...vratiti se sve bliže i bliže izvoru. Zemaljski život brzo prođe. U ovom životu možda nisi toliko energetski i duhovno osviješten pa imaš potrebu vrijeđati, ali ja nemam...ne vidim smisao u tome. Uživaj i pozdrav.
Godišnja doba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.