Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2011., 22:54   #1
Dobra vaga za trudnicu

Nadam se da nisam fulao mjesto gdje treba posatviti ovu temu, ali riječ je o pračenju kilaže za vrijeme trudnoće.

Volio bih ćuti preporuku vezano uz vagu kojom bi supruga mogla pratiti kilažu - koja marka i cijena?

Zanimao bi me neki model koji ujedno može računati omejr vode i masnog tkiva, BMI index i sl. te da raspoznaje bar nekoliko korisnika.

Gdje bi se tako nešto moglo nabaviti i po kojoj cijeni.

Hvala svima.....!!!!
ZGTONY is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 21:30   #2
BM index?
Kvragu, nisam znala da ima tako pametnih vaga.

Meni je pred kraj trudnoće išlo na jetra što nisam mogla vidjet brojeve na vagi od trbuha. Željela sam jednu od onih za posebne slučajeve, koja ti izgovori koliko si težak. Uskoro bi mi opet mogla trebati, pa ako netko zna di ih ima...
nedoumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 09:46   #3
u kauflanda za 50-70 kn
(ja kupila u trudnoci i vaga ima opcija glava boli)
al nema ton koji govori kilazu,vec kad se izvagas na vagi ostaje jos nekoliko sekundi prikaz kilaze
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 09:51   #4
Quote:
ZGTONY kaže: Pogledaj post
Nadam se da nisam fulao mjesto gdje treba posatviti ovu temu, ali riječ je o pračenju kilaže za vrijeme trudnoće.

Volio bih ćuti preporuku vezano uz vagu kojom bi supruga mogla pratiti kilažu - koja marka i cijena?

Zanimao bi me neki model koji ujedno može računati omejr vode i masnog tkiva, BMI index i sl. te da raspoznaje bar nekoliko korisnika.

Gdje bi se tako nešto moglo nabaviti i po kojoj cijeni.

Hvala svima.....!!!!
Ja sam svoju kupila u Getrou. Bila nekih 200kn.
6 ili 8 korisnika, moras im memorirati visinu, dob i spol i onda racuna % masnoce, vode, koliki je kalorijski unos za odrzavanje metabolizma. BMI ne racuna.

ALI - na svima ti mislim pise da mjerenja koja daje nisu primjenjiva u trudnoci - na mojoj svakako to pise... tako da ti za trudnocu ionako moze posluziti samo za kile.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:13   #5
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Ja sam svoju kupila u Getrou. Bila nekih 200kn.
6 ili 8 korisnika, moras im memorirati visinu, dob i spol i onda racuna % masnoce, vode, koliki je kalorijski unos za odrzavanje metabolizma. BMI ne racuna.

ALI - na svima ti mislim pise da mjerenja koja daje nisu primjenjiva u trudnoci - na mojoj svakako to pise... tako da ti za trudnocu ionako moze posluziti samo za kile.
Upravo ovo boldano sam htjela napisati... za trudnicu ti je najobicnija vaga najbolja... navodno ove sa ovim magnetima sto mjere sve i svasta struje kroz tijelo ili noge ili sta vec i nije nikako za trudnice.. uzmi obicnu digitalnu vagu i to je to..
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 09:05   #6
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
u kauflanda za 50-70 kn
(ja kupila u trudnoci i vaga ima opcija glava boli)
al nema ton koji govori kilazu,vec kad se izvagas na vagi ostaje jos nekoliko sekundi prikaz kilaze
Hm, uopce nije losa ideja, potrazit cu to
nedoumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 08:46   #7
evo nasla sam prospekt od vage:
unosenje vlastitih podataka za osobe (moze se memorirat 9 osoba)
mjerenje tj tezine ,udjela tjelesne masnoce,vode u tijeku,misicne i kostane mase,bim (indeks tjelesne mase) i kcal (energija)
cak mislim da je na akciji ovaj tjedan
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.