Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2012., 11:49   #341
Bogami i ja. Imam jednu ogrlicu i još jedan lančić sa privjeskom, poklanjala sam dosta toga i nisam od nikoga čula da je išta požutilo. Materijali koji se koriste su rodij i takvi slični metali i ne bih se složila da je to bižuterija.
Znaju neki kupovati sklepani nakit sa Swarovskim i to nije isto, znači ručna izrada, a za to ne znam žuti li ili ne.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 07.04.2012., 11:58   #342
ja san jucer kupila kosulju , gace i onu guralicu, evo i link http://www.media-commerce.com.hr/codigurke.html
Zlato nisan tila, ni privjeske, a jos manje novce. Nek dite ovako ima
m.milat is offline  
Old 08.04.2012., 18:30   #343
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Bogami i ja. Imam jednu ogrlicu i još jedan lančić sa privjeskom, poklanjala sam dosta toga i nisam od nikoga čula da je išta požutilo. Materijali koji se koriste su rodij i takvi slični metali i ne bih se složila da je to bižuterija.
Znaju neki kupovati sklepani nakit sa Swarovskim i to nije isto, znači ručna izrada, a za to ne znam žuti li ili ne.
Ne pričajte gluposti. Ja imam jako puno nakita od Swarowskog kupljenog u Swarowskim dućanima i to u evropskim gradovima (imam običaj svaki put kad putujem kupiti komad nakita od Swarowskog, to mi je umjesto suvenira) i svaki put kad nešto kupim (pogotovo lančiće i narukvice) prodavačice me upozore da se ne smiju močiti niti na njih špricati parfem. Zato jer je to samo malo bolja bižuterija, a ne plemeniti metal (nije ni zlato ni srebro). Tako da ako želite nekomu pokloniti nešto zauvijek, Swarowski definitivno nije najbolji izbor.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 09.04.2012., 08:02   #344
Po pitanju Swarovskog moram se složiti sa Francescom i Hell Blonde - to je stvarno samo malo bolja bižuterija i ništa više.
Ima lijepih komada nakita i ja se uvijek zagledam u nešto njihovo, ali više ne kupujem ništa sa sitnim kristalima - to sve poispada van. A mislim da ako neki prsten/naušnice/ogrica/narukvica košta cca 150 eura nije ok da ispadaju kristali.
Već sam 2 puta reklamirala prsten i jednom lančić sa privjeskom iz kojih su poispadali kristali i svaki puta sam dobila novi komad nakita. I da napomenem reklamirala sam to u Austriji i Sloveniji, pretpostavljam da bi me u Hr samo otpremili iz dućana pod izgovorom nepravilnog rukovanja.
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Old 09.04.2012., 19:33   #345
S obzirom da imamo univerzalni topic, ovaj ćemo zaključati.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.