Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koju marku djecje obuce preferirate?
Froddo 98 39.04%
Valek 10 3.98%
Ciciban 52 20.72%
Bambi 77 30.68%
Bearfoot 2 0.80%
neka druga (u postu napisite koja) 41 16.33%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 251. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 03:02   #481
Naturino nam je najdraži.
Ranee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 13:36   #482
Curke u kakvim papučicama su vam klinci u vrtiću? Moja je u jaslicama u mišulicama jer je po meni najbolje da bude u takvim papučicama. Doma douše koristimo neke baš papuče, ali konstantno ih odljepljuje i klapa okolo tako dok ne skužimo i ponovno zaljepimo. Ugl. tete iz jaslica su nam rekle da bi trebala imati prave papuče, jer je to kao bolje za nogicu nego ove mekane i kao da joj ne bude hladno. Meni se čini da je u vrtićima obično pretoplo, ali ? Što vi mislite?
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 13:55   #483
Hvala na odgovoru, mi smo iz Istre, ali planiramo na par dana u Zg (tek drugi vikend), nadam se da ce i do onda biti nesto cipelica za nas, broj mu treba valjda 25-26. Ovisi o modelu.

Sada smo kupili Geox prvi put, jer su nam se jako svidjale, isto je cijena bila 60eura, za sada su nam super, kozne su ali jako tanke, iako nas zena uvjeravala da su iz zimske kolekcije, mi nismo bas sigurni hoce li mu biti kad jako zahladi pa bolje da ima i toplije..

Ove:
http://www.spartoo.it/Geox-ELVIS-x87...ovaprezzi&sx=G

Inace papucice je do sad uvijek imao ciciban, jucer kupili Froddo da vidimo, pa neznam kakve ce bit, za sada su dobre i u jaslicama ih isto nosi.
sarari is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 15:29   #484
Quote:
lola1415 kaže: Pogledaj post
Curke u kakvim papučicama su vam klinci u vrtiću? Moja je u jaslicama u mišulicama jer je po meni najbolje da bude u takvim papučicama. Doma douše koristimo neke baš papuče, ali konstantno ih odljepljuje i klapa okolo tako dok ne skužimo i ponovno zaljepimo. Ugl. tete iz jaslica su nam rekle da bi trebala imati prave papuče, jer je to kao bolje za nogicu nego ove mekane i kao da joj ne bude hladno. Meni se čini da je u vrtićima obično pretoplo, ali ? Što vi mislite?
Joj, nama u jaslicama nisu dali mišulice, jer imaju politiku da se nose prave papuče sa zatvorenom petom. To je kao sigurnije, jer i da se nešto desi, osiguranje neće platiti ako nije ispravna obuća.

Inače, jeste jako toplo u prostorijama, pogotovo mi je bilo bed na početku dok je još bila u sandalicama, a u jaslicama morala oblačiti čarapice i papuče
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 15:58   #485
Quote:
mayabela kaže: Pogledaj post
Joj, nama u jaslicama nisu dali mišulice, jer imaju politiku da se nose prave papuče sa zatvorenom petom. To je kao sigurnije, jer i da se nešto desi, osiguranje neće platiti ako nije ispravna obuća.

Inače, jeste jako toplo u prostorijama, pogotovo mi je bilo bed na početku dok je još bila u sandalicama, a u jaslicama morala oblačiti čarapice i papuče
Njoj se nogice uznoje lako, i inače i kad je riječ o odjeći ne voli biti preutopljena jer se znoji i postane nervozna. Jučer mi se probudila sat vremena nakon što sam je stavila spavati jer nisam ugasila grijanje u sobi pa joj je bilo vruće i sva je bila mokra. A tu je i problem stalnog skidanja običnih šlapa. Uopće ne znam što da radim i kakve da joj kupim.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 01:23   #486
Quote:
lola1415 kaže: Pogledaj post
Njoj se nogice uznoje lako, i inače i kad je riječ o odjeći ne voli biti preutopljena jer se znoji i postane nervozna. Jučer mi se probudila sat vremena nakon što sam je stavila spavati jer nisam ugasila grijanje u sobi pa joj je bilo vruće i sva je bila mokra. A tu je i problem stalnog skidanja običnih šlapa. Uopće ne znam što da radim i kakve da joj kupim.
Nama su savršene papučice dr. Luigi, to su kao "prave" papuče, ali nisu onako tvrde i krute kao Froddo, Ciciban i slične. Još k tome su cijele (osim đona naravno) od nekakvog kao debelog frotira, uglavnom pamuka, pa se fino peru u mašini. Imala za prvo dijete i sad za drugo, prezadovoljna. Cijena oko sto kunića. Ima ih po nekim ljekarnama.
zeko_79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 19:37   #487
Jel netko ima uskustva s Jack&Lily cipelicama i cizmicama? Kakve su?
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 01:29   #488
Thumbs up

Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Ajme odi vidi do Naturino outleta ako možeš.
Pretople,preudobne i najskuplje su ble 430 kuna...A za dečke izbora ko u priči.
Nazalost, evo danas bili u naturinu,da nam zena broj 25, lijepe jedne i mali broj, a broj 26 imala 2 para al to izgleda ko cizme za kisu a nimalo kao cipele za grad i glomazno i siroko prema njemu,ipak on nema ni 2g iako ima veliku nogu. Tako da nazalost nista od tog,a isplati se bas..i tople su.. i prodavacica totalno minus odnos i strucnost..
sarari is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 12:53   #489
Tu gdje ja živim ima za kupiti samo Bambi i Ciciban,skoro 400 kn je cijena
Jel ima kakav web shop gdje se nađe i po povoljnijim cijenama?Zanimaju me sandalice zatvorene,br 21 ili 22
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 13:02   #490
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Tu gdje ja živim ima za kupiti samo Bambi i Ciciban,skoro 400 kn je cijena
Jel ima kakav web shop gdje se nađe i po povoljnijim cijenama?Zanimaju me sandalice zatvorene,br 21 ili 22
Bambi i froddo ti imaju web shopove i cipelice na akciji i piše šta je akcija. pa pogledaj i oba ti imaju besplatnu dostavu do kućnih vrata.

Froddo http://shop.ivancica.hr/
Bambi https://shop.bambi.hr:4446/webshop/BambiWebShop
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 01:09   #491
Kakva su vam iskustva s dječjim Crocsicama?

Postoji li stvarno ogromna razlika između pravih i kopija s obzirom na veliku razliku u cijeni?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 09:38   #492
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s dječjim Crocsicama?

Postoji li stvarno ogromna razlika između pravih i kopija s obzirom na veliku razliku u cijeni?
Ovo i mene zanima, proslo ljeto se sinu jako znojila nogica u njima, ali bile su kopija, da li je s orginalom ista stvar? Inace mu se ne znoji noga....iako sve druge cipele su kozne pa mozda zato....
Suse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 10:37   #493
Mi smo prošlo ljeto prvi put kupili starijem sinu original crocs i iako sam uz njih imala i ciciban sandale, sandale je obuo možda par puta, iz crocsica se nije skidao. Pošto sam lani fulala broj, dobre su mu i ove godine, a i po kući ih je cijelu zimu nosio kao papuče. Također sam i mlađemu kupila na sniženju u online Dogan trgovini original crocs za 130 kn, pa ćemo vidjet kako će on prihvatiti. Iako na sniženju ima samo par modela i brojeva, pa se treba potrefiti.

http://www.gazela-sesvete.hr/skupina.php?BID=7&SKID=54

Poštarina je besplatna, a žene su ekstra ljubazne.

Također sam i ja vidjela razliku kad sam prvi put probala original, a imala sam neku kopiju, puuuno su udobnije ove original jer prate liniju stopala. Što se tiče znojenja noge, nisam primjetila da mu se nešto više znoji, iako su noge prljavije možda nego u sandalama.
shalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 15:52   #494
Kakvi su Bambi kalupi u odnosu na Ciciban?
Kines is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:37   #495
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s dječjim Crocsicama?

Postoji li stvarno ogromna razlika između pravih i kopija s obzirom na veliku razliku u cijeni?
Neznam koja je razlika izmedu djecijih, ali ja imam orginal a mm ima kopiju i razlika je ogromna. Moje orginalne su puno tvrde,prate liniju stopala i bose noge se naravno znoje kad su velike vrucine. Inace gazim dosta u stranu i jako su zahvalne sto se toga tice. Koristila sam ih na poslu gdje stojim 8 sati , a najdraze su mi bile ljetos kada sam bila u 8 mj trudnoce i nisam mogla staviti nogu u apsutluno nista osim njih.
Moja necakinja isto nosi kopije i uopce je nebitno jel je ljeto ili zima!
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2021., 18:26   #496
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
Sa, zar nije ciciban slovenski?
zadovoljni ste sa Primigi?
Iako je ovo već jako stari post, ne mogu prijeći preko njega. Ne Cicoban nije slovenski, nikad nije bio slovenski. Kao i Froddo to je hrvatski brend.
__________________
Health food makes me sick
Magic woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2021., 18:47   #497
Quote:
Magic woman kaže: Pogledaj post
Iako je ovo već jako stari post, ne mogu prijeći preko njega. Ne Cicoban nije slovenski, nikad nije bio slovenski. Kao i Froddo to je hrvatski brend.
Ciciban se proizvodi u Sloveniji, uvoznik za Hrvatsku je Obuća doo.
__________________
Škorpija okružena Blizancima. Drugo dijete bit će Škorpija.
Atrama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.