Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Duda?
Da. 147 72.06%
Ne. 57 27.94%
Glasovatelji: 204. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2012., 22:49   #321
I da, mi smo malu znali nositi do 3-4 ujutro,uspavljivat,pjevat,tepat,pustit ju da sama zaspe,ninat u kolicima uglavnom cuda izvadali dok joj ja jednu vecer nisam bezveze dala dudu- od tada najkasnije zaspi u 11.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 23:00   #322
Moja ju nikad nije htjela,dok je bila mlađa pljuvala ju je vani ili pravila zvukove kao da če se ugušiti.Tada bi sve bila dala da je htjela koji put cicu zamijeniti s dudom.Sad kad je to prošlo,i ima skoro godinu dana,jako mi je drago što ne duda.I kad kao neki dan,vidim klinca od 6 godina sa dudom u ustima (kakva sam i ja bila),super sam ponosna na nju
emi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 11:25   #323
mi sad prolazimo odvikavanje od dude, s tri godine, i to je prestrasno. vjerojatno ima djece koja to lakse i manje bolno odrade, ali ovo kod nas je koma...da barem nikad nismo ni poceli s dudom. da ne spominjem pogresan izgovor jer ima rupu izmejdu donjih i gornjih zubi...
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 11:43   #324
Quote:
maya_zg kaže: Pogledaj post
duda je zakon

ja ne znam sta bi da je nismo imali, dala sam joj je tek nakon 2 tjedna, zbog straha da ne upropastim dojenje i otad nam je duda glavna tjesiteljica, kad god je uznemirena trazi ju, spava s njom, po noci si ju odavno zna sama nac i stavit u usta, nikad nije zbog tog spavala na cici a i po danu joj dobro dode, ako za nista drugo za igranje i bacanje.

Za odvikavanje me bas briga,ak ce ju koristit do nekog vremena kad ce se to smatrati neprihvatljivo tipa 3 godine onda cu razmisljati o tome, uglavnom definitivno puno vise prednosti vidim za koristenje dude, a mana eventualno moguci problemi s odvikavanjem,al i to je nista u odnosu na prednosti.
Također potpisujem

Dudica mi je velika pomoć a i preslatko mi je kada ga vidim kako uživa u njoj Kada ide pajkit jedna mu je u ustima a po jedna još u svakoj ručici
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 14:36   #325
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Također potpisujem

Dudica mi je velika pomoć a i preslatko mi je kada ga vidim kako uživa u njoj Kada ide pajkit jedna mu je u ustima a po jedna još u svakoj ručici
Ma da i kod vas je tako?

Ja sam mislila da je samo moja takav dudoljubac da se svaku vecer prije spavanja mora posteno opskrbit dudama

Stvarno ne znam kak i kad ce biti odvikavanje, al trenutno sam previse ocarana time da se zahvaljujuci dudama uspavljuje sama, ja je samo stavim u kindac a dude odrade ostatak posla tak da, dude su zakon
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 03:04   #326
Moji klinci nemaju dudu. Oboje su turali prste u usta i mislim da tu fazu bebina razvoja ne može zamijeniti nijedna duda.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 09:43   #327
mi smo zmajiću uveli dudu sa 6 tjedana, ali i dalje stavlja prstiće u usta, tako da mislim da to dvoje nije baš u uskoj vezi
upucaj ga sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 12:14   #328
Moja ima 5,5 mjeseci i nikad nije htjela dudu iako sam joj davala, pogotovo u pocetku dok je, cini mi se, stalno plakala.
Al zato su oba palca u pogonu non-stop
uma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 08:00   #329
Quote:
maya_zg kaže: Pogledaj post
duda je zakon

ja ne znam sta bi da je nismo imali, dala sam joj je tek nakon 2 tjedna, zbog straha da ne upropastim dojenje i otad nam je duda glavna tjesiteljica, kad god je uznemirena trazi ju, spava s njom, po noci si ju odavno zna sama nac i stavit u usta, nikad nije zbog tog spavala na cici a i po danu joj dobro dode, ako za nista drugo za igranje i bacanje.

Za odvikavanje me bas briga,ak ce ju koristit do nekog vremena kad ce se to smatrati neprihvatljivo tipa 3 godine onda cu razmisljati o tome, uglavnom definitivno puno vise prednosti vidim za koristenje dude, a mana eventualno moguci problemi s odvikavanjem,al i to je nista u odnosu na prednosti.



Evo da dignem stari posto kojim se slazem od A-Ž

Dajte pomoc kako bebu nauciti na dudu


Sto je kod Vas upalilo

Koliko dana ste pokusavale “ugurat” ?
-Dali- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.