Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2012., 13:30   #41
Sterilizirala sam u mikrovalnoj, stavljala vodu iz brite i nije bilo kamenca na bočicama.
__________________
ama mam
Dalida is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 15:04   #42
Imam pitanje,mozda je glupo,al svejedno... Planiram kupiti sterilizator za mikrovalnu. Je li svaki taj sterilizator univerzalan za sve proizvodjace bocica ili npr avent za aventove bocice,tigex za tigexove? Mislim,ako nije univerzalan,koji preporucate kupiti? Tigexov mi se cini zgodan,a nije neka ogromna cijena... A i da se online kupiti

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 11:39   #43
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Imam pitanje,mozda je glupo,al svejedno... Planiram kupiti sterilizator za mikrovalnu. Je li svaki taj sterilizator univerzalan za sve proizvodjace bocica ili npr avent za aventove bocice,tigex za tigexove? Mislim,ako nije univerzalan,koji preporucate kupiti? Tigexov mi se cini zgodan,a nije neka ogromna cijena... A i da se online kupiti

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
ja imam aventov sterilizator... a bocice su mi tommee tippee, za tigexov sterilizator ne bih znala, ali ako se ne varam kad sam bila u fazi kupnje opreme za bebu cure su govorile da se mogu sve marke bocica sterilizirati u bilo kojem sterilizatoru.
ako se varam neka me netko ispravi...
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 17:03   #44
Quote:
alba chiara kaže: Pogledaj post
ja imam aventov sterilizator... a bocice su mi tommee tippee, za tigexov sterilizator ne bih znala, ali ako se ne varam kad sam bila u fazi kupnje opreme za bebu cure su govorile da se mogu sve marke bocica sterilizirati u bilo kojem sterilizatoru.
ako se varam neka me netko ispravi...
Hvala ti! Pretpostavljala sam,ali eto,pitam cisto da se ne zeznem skroz.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 17:43   #45
Quote:
alba chiara kaže: Pogledaj post
ja imam aventov sterilizator... a bocice su mi tommee tippee, za tigexov sterilizator ne bih znala, ali ako se ne varam kad sam bila u fazi kupnje opreme za bebu cure su govorile da se mogu sve marke bocica sterilizirati u bilo kojem sterilizatoru.
ako se varam neka me netko ispravi...
Ja imam aventove bočice i razmišljam si da si kupim i taj sterilizator.
Molim te ako mi možeš dati malo više informacija kako si zadovoljna s njime?
__________________
Moje preslatko iznenađenje
makica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 18:34   #46
Quote:
makica kaže: Pogledaj post
Ja imam aventove bočice i razmišljam si da si kupim i taj sterilizator.
Molim te ako mi možeš dati malo više informacija kako si zadovoljna s njime?
Ja imam aventov sterilizator za mikrovalnu i jako sam zadovoljna njime. Dobila ga gratis sa izdajalicom i na kraju jedan od korisnijih stvarcica za moju bebolinu.
U njemu mozes odjednom sterilizirati cini mi se 6 malih bocica ili 4 velike, sve je gotovo nakom 6 min u mikrovalnoj
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 18:47   #47
Quote:
bugaboo kaže: Pogledaj post
Ja imam aventov sterilizator za mikrovalnu i jako sam zadovoljna njime. Dobila ga gratis sa izdajalicom i na kraju jedan od korisnijih stvarcica za moju bebolinu.
U njemu mozes odjednom sterilizirati cini mi se 6 malih bocica ili 4 velike, sve je gotovo nakom 6 min u mikrovalnoj

Hvala ti puno
Ja imam još vremena ali polako si prikupljam te neke stvarčice
da mi ne ostaje sve za kraj
Kažeš da imaš i aventovu izdajalicu kakva ti je ona??
Nju ću kupovati ako mi baš bude trebala
__________________
Moje preslatko iznenađenje
makica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 20:46   #48
Koliko kosta aventov steril.za mikrovalku i gdje ga je najbolje kupit? Tj. Najjeftinije

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 15:59   #49
Prvih dva tjedna sam sve, ama baš sve sterilizirala - bočicu i sve njezine dijelove, dudu i izdajalicu (koju sam vrlo malo koristila doduše) - prvo isprala običnom vodom, a onda prokuhavala u,loncu, to sam još u rodilištu radila u njihovoj kuhinji i to svaki put nakon što je pio mlijeko - čaj, dakle, nekoliko puta dnevno

onda su mi rekli da to tako ne treba pa sam prokuhavala jednom dnevno, pa za mjesec dana dva-tri puta tjedno, a sada, s tri mjeseca, kad se sjetim

sada bočicu nakon obroka svaki put perem deterđentom, na način da prvo vodom isperem tragove mijeka ugrubo, pa kapnem čarli u bočicu, onom četkicom dobro istružem bočicu i ostale dijelove, isperem toplom vodom, a onda temeljito vrelom vodom, sve dok bočica ne počne škripati . Radim običnim deterđentom za posuđe, nikako da kupim onaj specijalizirani za pranje dječjih bočica
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 18:15   #50
S prvim djetetom do 6 mj, sa drugim do 2 mj, s trecim uopce.....najstariji je i najosjetljiiji....neznam jel ima veze ali eto primjetih....
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 21:11   #51
Quote:
renny kaže: Pogledaj post
S prvim djetetom do 6 mj, sa drugim do 2 mj, s trecim uopce.....najstariji je i najosjetljiiji....neznam jel ima veze ali eto primjetih....
tako nekako i ja...

sa prvom do 6 mjeseci a sa drugom prvih mjesec dana...

nekako sam sa drugim totalno drugačija... ne znam što je to

sjećam se sa prvim sam sve maramicama brisala, duda ako je nesterilizirana ma nema šanse da joj dam a sad maramica tog tipa (asepsolete i plivasept) nemam a dudu mala neće
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.