Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2002., 12:21   #21
Quote:
luca kaže:
ajde reci, da li ju je netko donio osobno ili je stigla postom?

stvarno se pitam da li da imam povjerenja u postansko slanje ovako osjetljive stvaricice....
da mi ne stigne u obliku zvjezdane prasine

Ona se naručuje isključivo preko interneta koliko ja znam.

Odi na gore spomenutu web stranicu.

Za poštarinu ne znam, znam samo da je cijena oko 700 Kn...


Sumnjam da bi se razbila, jer je upakirana u kučište sa slojem tvde spužve od nekih 1,5 cm.

To je puno staklo, znači da bi se u najgorem slučaju odrubio jedan od vrhova. I to je malo vjerojatno, jer svi vrhovi i stranice su odsječeni, tj nema oštrih rubova ni vrhova.
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 12:42   #22
Quote:
Jango Fett kaže:
Ona se naručuje isključivo preko interneta koliko ja znam.

Odi na gore spomenutu web stranicu.

Za poštarinu ne znam, znam samo da je cijena oko 700 Kn...


Sumnjam da bi se razbila, jer je upakirana u kučište sa slojem tvde spužve od nekih 1,5 cm.

To je puno staklo, znači da bi se u najgorem slučaju odrubio jedan od vrhova. I to je malo vjerojatno, jer svi vrhovi i stranice su odsječeni, tj nema oštrih rubova ni vrhova.
bila na stranici, vidjela cijenu, postarinu i sve to...
ok, znaci ako hrvatske poste nisu razlupale poklon, valjda nece ni francuske (makar, koji su idioti... )
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:03   #23
Quote:
luca kaže:
bila na stranici, vidjela cijenu, postarinu i sve to...
ok, znaci ako hrvatske poste nisu razlupale poklon, valjda nece ni francuske (makar, koji su idioti... )
Valjd neće.

kad sam bio jednom u Parizu, nisam mogao u pošti poslati razglednicu, jer je tip odbijao (ne da nije znao) govoriti engleski. Tada sam mu samo proturio razglednicu i on ju je poslao...

Mislim, kretenizam...
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:09   #24
Quote:
Jango Fett kaže:
Valjd neće.

kad sam bio jednom u Parizu, nisam mogao u pošti poslati razglednicu, jer je tip odbijao (ne da nije znao) govoriti engleski. Tada sam mu samo proturio razglednicu i on ju je poslao...

Mislim, kretenizam...
bienvenu chez moi ma dobro, s vremenom su se malo upristojili... al nemoj provocirat s tim engleskim
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 15:07   #25
Da, kak možeš bit toliko bahat?

Engleskim provociraš.

Trebo si probat njemački
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 15:24   #26
Jango, slike su super. Vrlo zanimljiv poklon. Moji nisu bili toliko zanimljivi, ali ih je bilo u velikim kolicinama. Nesto odjece, jedan "organizer", par "gift certificates", cvike, par boca vina, nova baterija za camcorder (akumulator od 12 sati), 2*512 DDR-a i meni najdrazi poklon ove godine je CD sa 12 orginalnih Atari igrica prilagodjenih Windows-ima. Ako neko zeli, zipam pa postavim za download.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:09   #27
Quote:
Ame®icano kaže:
Jango, slike su super. Vrlo zanimljiv poklon. Moji nisu bili toliko zanimljivi, ali ih je bilo u velikim kolicinama. Nesto odjece, jedan "organizer", par "gift certificates", cvike, par boca vina, nova baterija za camcorder (akumulator od 12 sati), 2*512 DDR-a i meni najdrazi poklon ove godine je CD sa 12 orginalnih Atari igrica prilagodjenih Windows-ima. Ako neko zeli, zipam pa postavim za download.
pa nije baš da se ne moš pohvalit...
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:11   #28
Quote:
luca kaže:
bienvenu chez moi ma dobro, s vremenom su se malo upristojili... al nemoj provocirat s tim engleskim

Pa kad ne znam nijedan drugi strani jezik... mislim, da nekog provociraš se engleskim, kao stranac u gradu u kojem se jedva snađeš... glupost!

Ajd da ih provociram sa turskim ili slično, ali...
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:14   #29
A moš recimo i srpsko-hrvatskim, da te ceo beli svet razume

No, da, ja francuski jezik ne podnosim i ne pada mi na pamet učit ga da bih mogo u francuskoj s njima nekaj govorit (nek se gospoda udostoje engleski pričat, nije da ga ne znaju)
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:16   #30
Quote:
by Jango Fett
pa nije baš da se ne moš pohvalit...
Kvantiteta Jango, kvantiteta... ali necu da budem malodusan vise nego sto jesam. Sve sto sam dobio je korisno. Osim cvika, supruga konfiskovala.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:19   #31
Quote:
C'Tebo kaže:
(nek se gospoda udostoje engleski pričat, nije da ga ne znaju)
Da bas moraju, nije tocno. Ali da je svinjski da ne zele ni kad znaju - jest. Crkli bi da im nema turista i rado im lovu pokupe, pa nek onda barem osnove pristojnosti pokazu.
Odvratan jezik, odvratan narod.
Uh, sad bum pak rasist, nacionalist ili kaj ja znam...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:23   #32
žabožderi
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 16:33   #33
Ista stvar je u Quebecu. Samo kad oni meni na francuskom, ja njima po naski, pa da vidis kako prebacuju na engleski...
How can I help you, monsieur?
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 17:56   #34
Quote:
Ame®icano kaže:
Ista stvar je u Quebecu. Samo kad oni meni na francuskom, ja njima po naski, pa da vidis kako prebacuju na engleski...
How can I help you, monsieur?
u, vidi tebe provokatora, oces pricat engleski u prekomorkoj koloniji

pustite mi franceke, oni se jos jedini na svijetu opiru americko/engleskom imperijalizmu

ps: moze se efikasno provocirat i na njemackom drugi jezici su im cak zanimljivi i simpaticni...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 18:01   #35
Je suis provocateour tout la vie...

I just don't give a fu... damn.

I meni nije mrzak francuski jezik, nego francuska nadmenost.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 18:27   #36
Nije istina englesko-američkom imperijalizmu se protivimo mi

Šalim se, ali njemačku, švicarsku, kinu, finsku i tako nemreš zaboravit.

A ja ne volim taj jezik jer ima puno samoglasnika

I napišu riječ od tri strane i pročitaju žou
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.