Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2013., 15:59   #1
Papuče sa debelim đonom

Pozdrav,imam jedan problemčić..
Imam kćer (2) god i zivimo u zgradi,kad hoda tutnji ovima ispod nas a nemozes dokazat curici od 2 god da to nesmije,izolacija je slaba i doslovno se mora na prstima hodati..
Postoje li neke tenisice,papuče il bilo što sa nekim debelim đonom,il od nekakve spužve (možda na e-bayu) il šta ja znam bilo šta mi preporučite da joj obujem da mi mala normalno moze hodati po stanu hvala unaprijed
Jigsaw85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 19:58   #2
Ne znam za papuce, ali na susjednoj temi preporucavali su strunjacu koja se postavi na pod, pa to zaglusuje korake.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 20:01   #3
Pa nemre cijeli stan oblozit sa strunjacama

Jigsaw - i mi smo u zgradi i planiram malca i dalje drzat u misulicama kao i sad
Misulice su mekane papucice od koze s gornje strane i neslizajuce koze s donje strane
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 10:37   #4
a mislim..kaj bi trebala... imam i ja klince, tutnje oni po glavi ovima ispod nas, a nama tutnje drugi iznad i sa strane. treba se naviknut..
leana28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 14:04   #5
Gledam u uvodni post i nemrem vjerovati. Jebiga, nemrem. Osim ako mala ne hoda u klompama, sto cisto sumnjam, odbijam povjerovati da je buka koju stvaraju male nozice toliko grozna, unatoc losoj izolaciji. I ako im smeta, smetat ce im i u misulicama. Ako susjedi ponovno prigovore, reci im nek se zale izvodjacu radova, jer ti bome neces djetetu zabraniti da hoda
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:21   #6
Bome i moji tutnje jako, 2 i 4 god, ali kao da trče na petama, uglavnom su bosi i opet sve zvoni.Ali kaj bi ja sad, ne pada mi napamet zabranit im trčati.Čujem i ja odozgora psa kad trči,a neka mala pudla.Navikla sam se već an taj zvuk.Jedino nedam bacati loptu.
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:38   #7
ja sam svojoj curki nakupovala abs čarapica i super su,ne odzvanja đon i djetetu je puno udobnije nego da je cijeli dan u papučama tipa frodo,bambi...
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 10:13   #8
Crocsice su nečujne, a ima od najmanjih brojeva. I nema šanse da joj bude hladno za nogice
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 12:07   #9
ili nesto ovakvo http://www.hm.com/hr/product/09032?a...rticle=09032-A

iako ja ne bi mijenjala slapice djetetu samo zbog susjeda
u dobi kad prohodavaju tutnje i to je jednostavno tako - ne mozes imati cijeli stan u tepisima/tatamiju/puzzleama
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 15:35   #10
Nama su se ove navlacne iz HM-a pokazale losima dok je ucio hodati jer su mu se stalno izuvale Pa je bio u ciciban slapicama, one imaju gumeni dzon i ne cuju se bas strasno jako

kad je naucio dobro hodati, skakati uzeli smo mu za 2. rodjendan crocse i to je bio super pogodak iz vise razloga. prvo - ne cuju se. drugo, a meni je to bilo jako bitno, usao je u TT fazu kad je sve htio sam, a cicak na cicibanu ga je izludjivao... crocsice je vrlo brzo sam savladao i odmah je naucio da nigdje ne smije bos trcati, tako da sam trazi cim izadje iz kreveta di su mu "lapice" (slapice). Trece, takodjer vezano uz TT fazu i "ja cuuuuuu", kad se prolije vodom ili hranom, crocse se operu i osuse taj cas. I cetvrto, kad krene zapisavanje i odvikavanje od pelena, vjerujem da ce bit lakse oprat popisane crocse nego ciciban papuce

U vrticu je u MASS tenisicama, mozda da o tome isto razmislis... bila je neka akcija pa smo ih uzeli za 99 kn, imaju debeli i jako elasticni dzon i nisu pretople, tako da njih ima kao papuce u vrticu, ne izlazi van u njima.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.