Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2013., 18:02   #1
Jastuk za djecu

koje jastuke koristite za svoju djecu (8-9 godina)?
kad ubacim u tražilicu stalno mi izbacuje dormeo a o njima nisam čula ništa dobro...
ja koristim sebi tempurov jastuk (odličan mi je) al mala ga ne želi ni vidit, a da dajem 500-600 kn a da se ne koristi to mi je bez veze...

i gdje uopće nači neke tanje jastuke, jer sve šta sam kupila do sada mi pari predebelo i čini mi se da će iskrivit vratnu kralježnicu na njima!
a i večina se "iskvrgavi" za par mjeseci...
promjenili smo dosta jasuka do sada al nikako naći onaj pravi...
mandolina2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 14:11   #2
ljuskice..

ja sam svom malom uzela jastuk sa heljdinim ljuskicama za 100 kn(bila neka akcija na sensia shop stranici)i prezadovoljna sam..
cula sve pozitivno o njima(anatomski,zdravi,"neunistivi",glavice se ne znoje ljeti)..i probala..

jedino je problem da li ce ga prihvatiti ili nece..
i malo odrzavanje(treba ga povremeno prosuncavat)-ali nista frkovito
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 23:06   #3
Billerbeck, u Lesnini kupljeni, super smo zadovoljni, peru se na 60, jedan je premium koji ima posebnu navlaku protiv znojenja, cijena oko 400kn, drugi nema tu navlaku, ali ne vidim neku posebnu razliku, cijena oko 170 kn.
zeko_79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 15:15   #4
Kakvi jastuci se preporucuju za 4godisnjake?
Za sad ima u kinderbetu neki mali tanki, vise ga obgrli kad ide spavati legne na njega
Po ducanima sam gledala, nema niti jedan da je 100% pamuk (alergicar). Svi koji se reklamiraju kao 100% pamuk imaju samo ovojnicu pamucnu, i dio punjenja, a i to mozda
A i jedva sam nasla poplun 100% pamuk

No, dosla sam na ideju sasiti jastuk, a onutra staviti ono punjenje za hobice, antialergijsko, moze u perilicu,susilicu, sterilizator

Ja sam sebi slozila jedan probni mali i meni je super jer volim tvrde i visoke jastuke. inace samga jako napunila

E sad kad napunim jako jastuk od malog cini mi se previsok. Tvrdi pretpostavljam da mora biti...
A ako stavim malo punjenja, glava utone previse jer jemekan
Najgore mi je nekad bilo spavati na onim pernatim jastucima, perje ode lijevo i desno, a ti spavas najastucnici. Radije bi na daski spavala koliko me to nerviralo
Imate kakav savjet?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2023., 11:45   #5
Pozdrav, gdje ste kupovali bocne jastuke za novorodjencad ali one u obliku valjka?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.