Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2014., 15:51   #121
Najljepsa je zadnja. Jer su boje jarke. One prve su, iako motivno lijepe, malo mračnih boja za dječju sobu...
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 16:21   #122
osim likova iz bajki, ja osobno jako volim kad je na zidu naslikano stablo, grane, listici, cvjetici, pokoja pticica pa jos kad se uz grane ukomponiraju i police ili neka druga kreativna ideja... to mi je super!

primjer1
primjer2
primjer3
primjer4
primjer5
primjer6
primjer7
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 01:27   #123
hvala vam na feedbacku, a što mislite o 3D intervencijama, npr nešto ovakvo ( slike su sa neta skinute)

i jos jedna stvar s kojom razbiljam glavu su cijene, one se uglavnom racunaju po kvadratu, neki minimum je 150 kn po kvadratu, s druge strane procitala sam da cijena jednog prosjecnog zida ako je kompletno oslikan moze biti i preko 3 000 kn, ovo što smo mi radile gotovo da smo odvolontirale, ono sto me zanima koje je danas prihvatljiva cijena ( jedino sto bih ja izdvojila kao faktor je strucnost izvodaca, nemora imati papir ali mora imati iskustvo)
dvodihalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 19:04   #124
Ovo 3D je super, ali prašina koja bi se na tim izbočenim dijelovima skupljala... ne
A ova slika druga... ne razumijem. Nacrtana je planina na desnom i lijevom zidu, ovo izmedju su sve ukrasi.

cijena? pa ne skuplje od naljepnice...
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 23:13   #125
Quote:
beatriz-zg kaže: Pogledaj post

cijena? pa ne skuplje od naljepnice...
Salis se? Pa ovo je rucni rad
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 13:00   #126
Koja je onda poanta? Ako je jedna naljepnica, lupam bezveze, 15 dolara. Neki lik. Minnie Mouse, koliko bi i trebao koštati onda nacrtani lik? Ako je ovo 100, neka je nacrtani 160 jer se moze napraviti i manji i veći bla bla. Mozda druga boja neke haljine ili detalja...
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 14:25   #127
Quote:
beatriz-zg kaže: Pogledaj post
Koja je onda poanta? Ako je jedna naljepnica, lupam bezveze, 15 dolara. Neki lik. Minnie Mouse, koliko bi i trebao koštati onda nacrtani lik? Ako je ovo 100, neka je nacrtani 160 jer se moze napraviti i manji i veći bla bla. Mozda druga boja neke haljine ili detalja...
Pa to ok, al to nije ono što si prvo rekla, ovo je 60% skuplje i to je po meni u redu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 18:28   #128
A ako pričamo o ovome... http://www.pinterest.com/source/2lit...s.blogspot.pt/
Znači nesto sto ne postoji kao naljepnica, nije nekakav jednostavni lik poput spuzve boba i jurica... Nego autorska ideja u dogovoru sa strankom po neki zeljama, neka tema sobe ili sl.
Onda je to jedna druga prica... Onda se to ne moze mjeriti sa naljepnicom... I puno je skuplje...
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 11:10   #129
samo bih jos komentirala da 3D nikako nije za sobu za bebu, osim ako je na visem dijelu zida, jer ako je nisko, beba (puzavac ) ce sve sto moze doseci sigurno izgrebati, iscupati...
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 12:15   #130
Quote:
tina kaže: Pogledaj post
samo bih jos komentirala da 3D nikako nije za sobu za bebu, osim ako je na visem dijelu zida, jer ako je nisko, beba (puzavac ) ce sve sto moze doseci sigurno izgrebati, iscupati...
Da, to je istina, ali za baš male bebe...ja recimo imam 3d ime na zidu i cijelu abecedu s druge strane...cura ima skoro 3 godine, ali sam joj svejedno stavila malo više - ipak,iako stigne do slova, za sada ne dira



Glede oslikavanja, ja mislim da ručni radi ipak puno više vrijedi od naljepnice
__________________

http://kruzovi.com

Zadnje uređivanje Suntzokret : 20.02.2014. at 12:23.
Suntzokret is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 21:19   #131
Meni frendica naslikala malom drvo a sovu i lisce radila od grafickog lima, pa ako netko treba ideju evo je
jaja_njet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 11:00   #132
jaja predivno je
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 11:21   #133
Hvala i ja sam odusevljena, tocno kako sam zamislila
jaja_njet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.