Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2014., 15:07   #1
Odjeća sa zaštitom od UV zračenja

Koristi li netko za bebe/djecu? To bi trebala biti odjeća koja u sebi ima zaštitu od UV zračenja. Gdje ima za kupiti?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 16:49   #2
mislis za kupanje ili za boravak na suhom? odjece za kupanje ima u hmu i nextu, za suho nemam pojma.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 17:57   #3
Imaš kakav link da vidim na što misliš? Ja sam zapravo ciljala na majicu koju bi koristila za kupanje u moru .
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 17:57   #4
mama voli gabi ima sesirice i odjecu s UV zastitom
kakva je kvaliteta ne znam
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 19:37   #5
Mi smo našoj princezi kupili u Cicibanu šeširić Mama voli Gabi i za sada smo zadovoljni...
Ima na web stranicama od MVG sve o asortimanu robe sa UV zaštitom, popis svih prodajnih mjesta gdi se ista može kupiti, odgovori na razna pitanja za tu temu...
Giovanna* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 20:13   #6
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Imaš kakav link da vidim na što misliš? Ja sam zapravo ciljala na majicu koju bi koristila za kupanje u moru .
http://hr.nextdirect.com/en/boys/bea...oys-swimwear/1 evo ode, samo ne zivim u zg pa ne znam jel bas toga ima u ducanu, al ima slicnih kompleta i u hm,
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 10:55   #7
Super, cure, hvala, za mvg nisam znala, a gnjavež, i tebi hvala, dobro je znati da i takva odijelca postoje, za sad smo još premali, ali za koju godinu...
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 13:35   #8
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Super, cure, hvala, za mvg nisam znala, a gnjavež, i tebi hvala, dobro je znati da i takva odijelca postoje, za sad smo još premali, ali za koju godinu...
koliko ti je dijete staro? moj ima skoro 5 mjeseci pa se mislim da mu nabavim to odijelo jer zivimo na moru pa cemo se svakako kupat cim more zatopli, a on ima atopijski dermatitis pa bi mu najradije zastitila kozu sto vise mogu.ima brojeva i za najmanje bebe ako te to brine. ja samo ne znam oce li mu bit hladno u tome ako ga budem kupala u odijelu
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 16:49   #9
Mi imamo kupaci "kostim", pokrivac za bebu i mama ima vestu. Coolibar je marka. Zadovoljni smo i neophodno nam je tu gdje smo.
Skinem mu odijelo kad izadjemo iz vode. Jos je mali, ali kad se pocne igrati u plicaku bice od velike koristi. Brzo se osusi na suncu i nas je s dugim rukavima.
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.