Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2015., 04:22   #41
Quote:
whisky1 kaže: Pogledaj post


Ponaša se tako hladno,okrutno, tako bezosjećajno...kad sam mu rekla da moramo sjesti svi troje i objasniti sinu situaciju počeo je vikati na mene da bi bilo najbolje da se ubije i da bi onda svi mi (obitelj, prijatelji i ja) bili zadovoljni...
Kako je u tako kratkom roku postao stranac, netko koga ne poznajem? Netko koji me je tako obožavao u krevetu i na razno raznim mjestima (seksualni život nam je bio savršen), koji je bio tako bolesno ljubomoran, i smetalo mu je da me netko drugi pogleda, ne daj Bože da mi se obrati...svoje slobodno vrijeme sam provodila samo s njim, bili smo na milijun različitih mjesta, putovanja,upoznali milijun ljudi koji su bili oduševljeni nama ao parom.....kako može sada nakon toliko godina sve to izbrisati radi jedne žene koja sve ono što je govorio da mu se ne sviđa na ženi....

Volim ga beskrajno, to sam mu pokazala i dokazala, i ne mogu se pomiriti sa svim ovim...užasno mi je teško, i ne znam što da više napravim...Znam da ćete reći da nisam normalna, da me ne zaslužuje, da ja ne zaslužujem ovo sve što mi je priredija...sve znam, znam da zaslužujem bolje! Ali kako da se pomirim s tim? A nisam dobila još nikakav odgovor od njega, niti smo sjeli i razrješili situaciju...On je otišao, ostavio nas, ignorira nas, i to je to.....
Dođe mi da pokupim sve svoje stvari, sve ono šta sam uložila u ovu kuću, i onda je zapalim!
Kao prvo razumijem te da ga volis beskrajno.. drzi se, ne daj se jos malo pa ces i sebe isto tako beskrajno voljeti. ..
Drugo, samo nemoj zapaliti kucu.
Ne zali ga, prvo obezbjedi sebi i djete u toj podjeli kuce... trebace ti.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 08:40   #42
Quote:
ciaan kaže: Pogledaj post
Mislim da je vrlo moguce da ti je muz suicidalan i da bi ga rastava mogla gurnuti preko ruba.
I ja sam ovo pomislila citajuci temu. On prolazi kroz tesku krizu i misljenja sam da ga se treba hendlati u rukavicama. Ovim ne sugeriram da autorica treba ostati s njim, samo da ne pravi nagle poteze. Dovoljno je da se posveti djetetu u narednom periodu a s njim vrlo obazrivo. Svakako izbjegavati svadje i posebno vrijedjanje. Sve se moze rijesiti i mirno. Sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 19:54   #43
citan tvoj post i totalno se vidim u njemu...
mene i nasu jednomjesecnu djevojcicu je muz ostavia bez nekog objasnjenja.
dvi godine smo planirali trudnocu i kada se napokon dogodilo, on je otisa radit ba brod i vratio se kao skroz druga osoba... pisao mi je prelipe poruke dok ga nije bili, tjesia me i osjecala san ljubav. trebao se vratit s broda 2mj nakon poroda, al se nekim cudom vratio ranije i bila sam najsretnija trudnica na svitu! tada sam vec bila primjenja u rodiliste tjedan prije termina radi visokog tlaka i kako sam prenijela trudnocu 6 dana, tada san vec provela skoro 2tj u bolnici,,cilo vrime dopisujuci se s njim i njegovom skoron povratku... kada je napokon stiga, dosa me podsjetit u rodiliste i taj sam dan dobila dugo ocekivane trudove i ujutro sam rodila nasu prelipu curicu..
kako je bilo doslo do komplikacija, rodila sam na carski rez i ostala jos 12dana u bolnici radi upaljenje rane.. on je svo to vrijeme dolazia nad podsjetit, svaki dan.. kada san napokon dobila otpust, vratili smo se kuci i vise nikad nista nije bili isto.. promjenia se.. jedva me tia poljubit, uopce me nije grlia,,sve u svemu, sve sta mi je pisa dok je bia na brodu je bila velika laz!
lagao me u facu govoreci kako me voli, kako ne nece ostavit, kako me jedva ceka vidit i poljubit, zagrlit i gustat s nasom malom bebon...
pokusavala san pricat s njime, pokusavala san mu dat do znanja da ga jos volin i da zelim da uspijemo i da zelim spasit ovi brak i pruzit nasem ditetu lipo djetinjstvo u voljenom okruzenju.. on nezeli pricat, nezeli nista popravljat i hladnokrvno je odlucia otic... davno sam mu predlagala da odemo u savjetovaliste i da pokusamo poraditi na problemima koji se gomilaju dok jos nije bilo kasno,,odbijao je slusat o tome!
ja sam i dalje spremna poradit na nama, jer mislim i nadan se sa jos ima smisla... mislim da nismo napravili sve sta smo mogli da uspijemo.
on je jako tvrdoglav i uvik mora bit po njegovom pa tako i sada kada je odlucia da ce otic, nista ga nemoze razuvjerit..
kako da se ja sad pomirim s time?? kako da predjem preko toga?
jedini sta sam ikad u zivotu tila je bilo da imam muza koji me voli i postuje i da imamo sretnu obitelj... sve mi je to obecavao.... a sada ispada da je sve bila laz...
__________________
U can Agree with ME,,or u could be Wrong..
Bellarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 07:09   #44
Nema boljeg protuotrova za ljubav od razočaranja

Zadnje uređivanje kosmata : 12.10.2015. at 07:27.
kosmata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.