Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2007., 18:59   #1
Zrće?

baš me zanima zašto su svi tolko protiv zrća? tj.zanimaju me dojmovi itd... namjeravam ovo ljeto tamo a čula sam da je ono bolest na svakom uglu a opet od drugih čujem da je pre-fakin-dobro...pa sad...raspišite se pozz
__________________
uživaj u putovanju, jer tko zna hoće li te cilj zadovoljiti.
kendi_xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:39   #2
Quote:
kendi_xx kaže: Pogledaj post
baš me zanima zašto su svi tolko protiv zrća? tj.zanimaju me dojmovi itd... namjeravam ovo ljeto tamo a čula sam da je ono bolest na svakom uglu a opet od drugih čujem da je pre-fakin-dobro...pa sad...raspišite se pozz
pa ne idi po uglovima i bit ce sve ok
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 23:18   #3
Zrće ! Talijani.. . Iako mi je čak napetije u samoj Novalji, podrazumijeva se- night life.
Psihopatična is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 22:26   #4
prije me privlačila takva vrsta zabave, ali sada više ne
svi kažu da su zabave na zrću razuzdane
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 21:38   #5
evo moje dvije frendice odustale od ovogodišnjeg ijetovanja na zrću, jer su si nedavno našle dečke..Kažu da je tamo JAKO teško otići a da ne zabriješ s nekim..da se tamo sve svodi samo na to. Bile su prošle godine pa znaju

Ja nisam ''partijanerski'' tip pa me to baš i ne privlači
__________________
''Ako nije istinito, dobro je smišljeno.''
BlackMagicWoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:05   #6
Quote:
Psihopatična kaže: Pogledaj post
Zrće ! Talijani.. . Iako mi je čak napetije u samoj Novalji, podrazumijeva se- night life.
Talijani pompozni, mali, crni, bučni žabari?! TO je nekome ideal?! Nije prvi put da to čujem, pa sam svaki put u šoku.

Sve bi Hrvatice da ih neki zalizani žabarčić odnese u vjenčanici u svoje bogato zdanje u Rimu Niste normalne!
lalica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:11   #7
Frendica bila, dojmovi - rasjekla stopalo u bazenčiću na pjena partyju, spavala nije ni minute, cijene astronomske... sve u svemu rekla je nikad više.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:12   #8
Quote:
lalica2 kaže: Pogledaj post
Talijani pompozni, mali, crni, bučni žabari?! TO je nekome ideal?! Nije prvi put da to čujem, pa sam svaki put u šoku.

Sve bi Hrvatice da ih neki zalizani žabarčić odnese u vjenčanici u svoje bogato zdanje u Rimu Niste normalne!
Ja ih ne percipiram kao takve ( a uostalom svuda ima ološa ). Padam na ragazze.. . Eto da te izšokiram još jednom .
Psihopatična is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:41   #9
inace ljetujem u zadru svake jebene godine, pa smo prosle kak je blizu otisli na zrce...preeevise alkohola...pola stvari se ne sjecam...ko da imam halove kada se prisjecam zrca...htjela bih ove godine ali tko zna...
...iwana... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 23:02   #10
Quote:
kendi_xx kaže: Pogledaj post
baš me zanima zašto su svi tolko protiv zrća? tj.zanimaju me dojmovi itd... namjeravam ovo ljeto tamo a čula sam da je ono bolest na svakom uglu a opet od drugih čujem da je pre-fakin-dobro...pa sad...raspišite se pozz
evo, neslužbeno, jedan podatak koji se šverca u kuloarima ...znaš li recimo da sa Zrća navodno dolazi najveći broj HIV pozitivnih?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 01:24   #11
bolje je u pagu
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 10:16   #12
Quote:
Psihopatična kaže: Pogledaj post
Zrće ! Talijani.. . Iako mi je čak napetije u samoj Novalji, podrazumijeva se- night life.
Zrče frenica ima kuću u novalji i do 17te nam je bilo ludilo tamo, sad nam je vec 2-3 sezone koma, sve neki napaljenci boze oslobodi, ko djecji vrtic za retardirane,jadno da jadnije ne moze..Puno ljepsih mjesta za zabavit se ima opcenito na jadranu.

Ovisi koliko imas godina i kakva su ti ocekivanja, mislim da se u nekoj dobi mjesto ko zrce jednostavno nadraste. Kad smo se mi vec s 18-19 tamo osjecale ko tete pored groznih balavaca sta da vise kazem ...

A sto se Talijandosa paca, ufffff, sere mi se od njihovih spikica, sve neki paralije ko da ih ko sta pita vec vade vizitke "imam ovo imam ono...." I te prozirni uleti, Talijani mi se ko muskarci najvise gade - nikakve kriterije nemaju, ti bi valjda ovci rekli QUE BELLA RAGAZZA!!! .....Nasi galebi su melem za dusu naspram njih
ojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 10:50   #13
Quote:
ojena kaže: Pogledaj post
Zrče frenica ima kuću u novalji i do 17te nam je bilo ludilo tamo, sad nam je vec 2-3 sezone koma, sve neki napaljenci boze oslobodi, ko djecji vrtic za retardirane,jadno da jadnije ne moze..Puno ljepsih mjesta za zabavit se ima opcenito na jadranu.

Ovisi koliko imas godina i kakva su ti ocekivanja, mislim da se u nekoj dobi mjesto ko zrce jednostavno nadraste. Kad smo se mi vec s 18-19 tamo osjecale ko tete pored groznih balavaca sta da vise kazem ...


Slažem se...

Na Pagu je najjače bilo između '98 i '04. Nakon toga sve je postalo stereotipno, isfurano i zaista jadno. Svi se nabildaju tri mjeseca prije i iskvarcaju da se dođu dolje pokazati, a u biti nemaju što pokazati.
Ovisno koliko godina imaš... bila sam i odgovaralo mi je kad je bilo najbolje. Za kupanje nije niti najmanje preporučljivo. Na Pagu, a i na ostatku Jadrana ima toliko dobrih mjesta da svakako Zrče ostaje zadnje gdje bi išla.
Uglavnom za mlađe generacije željne dokazivanja...

No, svako po svome...
__________________
What goes around comes around
sexyback is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 11:01   #14
Quote:
Psihopatična kaže: Pogledaj post
Zrće ! Talijani.. . Iako mi je čak napetije u samoj Novalji, podrazumijeva se- night life.
Cocomo, ha?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 11:27   #15
inače, glede ovih bljuvača
tu ekipicu ne mogu shvatiti nikako. općenito je da GDJE GOD da odeš, ako imaš dobru ekipu, može biti odlična zabava. u Novalji, stoga, teško da može biti loše. AKO se TI znaš opustiti i ne biti opterećen. onim što vidiš. ako BAŠ TO ne gledaš
a onda to ipak više govori o tebi, no o drugima

Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 11:45   #16
nekada je zrce bilo po meni jedno od najjacih mjesta no sad mi je katastrofa.

ja sam tamo ljetovala sa frendicama od 1 srednje do 4 srednje tj od svoje 15te pa do 18te. nama je bilo predobro a tad je postojap samo Kalipso. I nij nam na pamet padalo "brijanje" sa frajerima. i nije istina da nemozes proc bez toga. pa sta te neko sili? sve je to od osobe do osobe. mi smo jednostavno uzivale u tome sto su nam starci sa 15 godina iskazali povjerenje da nas puste same na more. i nisu pogrjesili. mi smo bile toliko balave da cak nismo ni izlazile. malo bi prosetale do zca proplesale i vratile se doma.

jasno, sa 17 i 18 je vec bila druga prica..tad su se otvorili aquarius i papaya i isl smo sa mjesanim drustvom i isto je bilo dobro (no zbog drustva) no vec se sve isfuralo i postalo pomalo iskomercializirano (govorimo o ljetu 2004). talijani su mi pogotovo isli na zivce. a i sva ta hrpa razgaljenih klinaca koje su starci pustili sa lajne pa nisu smjeli sjest na 5 min neg su nadrogirani plesali od 0-24 i onda pricali o tome ko o najboljem dozivljaju svog zivota. a da se pol stvari ni ne sjecaju.
tih godina smo radje isle u crikvenicu koja je puno pitomije i normalinije mjesto za izlazke.

to ljeto je jedan decko iz drustva postao moj decko i od tad zabave tipa zrce izbjegavam i sirokom luku.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:14   #17
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
to ljeto je jedan decko iz drustva postao moj decko i od tad zabave tipa zrce izbjegavam i sirokom luku.
zapravo, samo si trebala napisati da bi ti dečko popizdio da ideš tamo
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:19   #18
on nije nis popizdio da ja idem tamo. tad smo bili srednja skola i bilo nam je fora tam ici sa drustvom,
sad studiramo i mjesto nam vise nije tamo
ni meni ni njemu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:19   #19
ah cijeli zivot sam na pagu maltene, i slazem se da je do prije 2-3-4 godine
zabava bila neusporedivo bolja nego sada... pag je bio zakon i zrce isto
sad se to pretvorilo u ogromnu orgiju raspojasanih teenagera, moze bit
zabavno ako dodjes na jedan vikend - odes na after beach party, navecer se
načagaš i tak... sve vise od toga - too much
__________________
Judge me all you want, but keep the verdict to yourself.
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:20   #20
Quote:
Elysium kaže: Pogledaj post
Cocomo, ha?
Između ostalog, si !
Psihopatična is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.