Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2007., 00:23   #41
zrće mi je više nego dobro poznato već duže od 10 godina. i prije je bilo svega , razlika je samo u puno većem broju ljudi, komercijalizaciji i velikim očekivanjima.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 01:21   #42
katastrofa!ponukani velikim bumom dragi nekolicina prijatelja&ja se uputili tamo..(prije 3 god.)
prvenstveno smjestaj je tesko naci...frendovi su nasli mjesecima prije i smjestaj je bio ok,ali nisu smjeli pusiti,dovoditi nikoga i sl.(neka stroga baba)..
mi smo zavrsili u kampu..obozavam kampiranje,ali cijene su malo previsoke(kamp i apartman gotovo jednako dodu)guzva je prestrasna..po danu bez auta se ne mozes posteno okupat..s autom smo se jos snasli,ali ludili smo jer apsolutno sve se naplacivalo..kako je sve puno valjda su se razno razni mjestani odlucili naplacivati i pristupe plazama tako da smo neki put k jednoj od plaza platili 10 kn i onda sam parking na plazi 10 kn..ali dobro-navikli smo u novalji ma taj rezim jer se tamo gotovo svaki pokret autom placa..(samo 250 kn nam je u 3 dana otislo na parkiranje,preparkiravanje,prolazenje)
standardne pehake plaze se ne isplate jer su prenapucene i zmazane,ali ova uvalica di smo mi isli je izvrsna(jedno 50-70ljudi,ali to je mila majka za ono sta je po drugim plazama)..neka obiteljska mirna plazica samo nema hlada,pa tko nije za przenje na teskoj zegi-nije preporucljivo..i do nje se vozis jedno 20-ak min od novalje

navecer pocinje pravi nered..za doc do samog zrca auto zaboravi-prvi dan smo 45 min isli potez novalja zrce i trazili parking dobrih sat i pol..prestrasno nesto..i za izaci je ista procedura..na parkingu su cestice jednosmjerne,ali reci ti to drugima..a okrenuti se ne mozes jer je prolaz samo za jedan auto..uzas zivi!
drugi dan smo pjesacili,ali ima tu dobrih 45 min cipelcugom..ako se malo sredis skroz nezgodno..stikle zaboravi jer i dole na plazi su ogromni oblutci,pa je hodanje po tome u bilo cemu osim japankama teska muka..
ja sam se cudila kako su sve te curice u peturinama uredno pjesacile i cupkale po tim plazama cijelu noc ..ali dobro-tko voli nek izvoli

kad dodes dole prvi problem je ugurati se u jedan od klubova jer je guzva nesnosna..sardine su blagi pojam za to..
jednostavno kad udes motras se prepustiti valu da te slobodno nosa lijevo-desno i nema ti druge..u tom procesu ces biti isproljevana,nagazena i nabodena..tako ces putovati jedno 15 ak min do same unutrasnjosti kluba..ako vas ima vise bolje se drzati za ruke jer se pogubite..
kad udes u klub sizifov posao je doci do pica..decko je cekao punih sat i pol da dode do sanka..cijene su astronomske..votka red bull je oko 50 kn,pivo 40(ako se dobro sjecam)najvise se isplati uzeti litra koktela sa hrpom slamki i onda vas par pijete to..to je 100 kn,pa nekako je jos i prihvatljivo..ali ostaviti ces sigurno 500 kn,jer brzo se pije i brzo se dehidrira tako da samo klizi i novci se tope..

na ples zaboravi,jer se jedva mices,a kamoli hodas,a kamoli pleses..a i muzika ti dosadi jer stalno pustaju isti cd u svim klubovima(istih 10 hitova u raznim verzijama)konstantno se moras ogledavati jer lete cikovi i case i boce-a najgore je u bazenu gdje budale bacaju sve to skupa pa je dosta stakla..tako da bazen nista..zapravo sve je jedno veliko nista..
pokusas li napustiti klub opet ista prica-pol sata da izades i opet cijela procedura ulaska u drugi prenatrpani klub..po plazi je relativno nezanimljivo bauljat jer ima dosta smeca,rigotine i pijanih i napaljenih parova,tako da nam je cisto neugodno smetat ljudima na svakom koraku..
i tako ces se opet vracati oko 45-50 min.nazad i to je to
na bus zaboravi-jer je toliko prenatrpan da ljudi doslovno vise sa njega..

cure i decki su svi klonirani i isto obuceni da je to prestrasno..naravno svi su pod gasom..sve teska sminkica sto u cijeloj masi izgleda jadno jer su svi presablonizirani i monotoni u isticanju svojih atributa...kad vidis 100 cica na izvolte-od 101 ti je vec zlo..ista stvar sa klonovima nevena ciganovica i inih faca obrijanog skvarcanog i nauljenog torza..
takoder autom nije dobro ici,jer se po parkiralistu dosta pijancuje i radi nered,pa postoji jako ozbiljan problem da ce ti netko ostetiti auto..mi smo srecom taj prvi put prosli samo sa rigotinom kraj suvozacevog ulaza koju smo(srecom)uocili i izbjegli..ali po toj mrcini nemam pojma kako smo to izveli..
cijene po ducanima i po kaficima su 50% vece..ako ne i vise..kako za sta..mjesto za kavu u popularnijim kaficima zaboravi..mi smo se snalazili po picerijama i nekim birtijicama koje nisu u centru..
tako da sve u svemu jako skup sport za nista..vratili smo se nenaspavani i izmoreni,ali od pustih procedura i natezanja koje ne vode nicemu..nismo se ni napili,a kamoli opustili i uzivali..
decko je zadnju vecer prespavao u satoru.ko i pametan..mi smo opet u iscekivanju neceg otisli dole,ali ista stvar po treci put..

di si bio-nigdje,sta si radio-nista
nikad vise...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 02:11   #43
Ne mogu reć da je savršeno, al nije brate ni tako očajno ka šta ode neki pišu. Ima i mirnih mista sa normalnin cijenama, al mislin da vi koji ste došli tamo jednom na vikend to ni ne tražite. Znali ste di idete i šta ćete tamo nać i dobit.
Apropos prijevoza, isključivo minibus. Vozi nonstop i ima ih nekoliko.
Na odmoru ste, oladite malo.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 02:17   #44
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
Ne mogu reć da je savršeno, al nije brate ni tako očajno ka šta ode neki pišu. Ima i mirnih mista sa normalnin cijenama, al mislin da vi koji ste došli tamo jednom na vikend to ni ne tražite. Znali ste di idete i šta ćete tamo nać i dobit.
Apropos prijevoza, isključivo minibus. Vozi nonstop i ima ih nekoliko.
Na odmoru ste, oladite malo.
i preprenatrpani su..i naravno da naplacuju prijevoz,a ljudi doslovno vise sa njih..
presli smo cijeli pag upravo u potrazi za mirnijim oazama..na pocetku je preveliki krs i makadam,a gdje postaje ljepse-pocinje i guzva..
u samom pagu(mjesto pag)je mirnije i ok,ali nije mi se bas tamo svidjelo..nekako nemas dozivljaj mora..vozali smo se uokolo,ali sve je to li-la..tamo di je ljepse-guzva..od manje do vece..
i naravno da dodes radi zrca jer ostale mirnije blagodati imam i u svom orginalnom ljetovalistu..samo sto volim sve razgledati i donjeti sud,a pag kao pag me se nije bas dojmio..

i naravno da je svugdje skuplje-ipak je to otok..na svim otocima je normalno da su cijene vise...bila sam na dosta otoka..ali zna se sta je normalno povecana cijena,a sta je pretjerano povecana cijena(smoki na kiosku u novalji-8 kn )

srednja dalmacija rules!
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 02:23   #45
A je*iga, ne moš u jedan vikend/tjedan sve skužit. Na stranu prema St. Novalji ima super plažica, triba i malo hodat al se isplati.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 02:24   #46
meni je bolje u Pagu, u Olympico centru
bar nije tolika guzva a zna biti dobro..
na Zrce smo isli samo na onaj after beach i isto smo dozivili popizditis na parkingu i oko parkinga..vise od jedne veceri ne bi tamo izdrzala
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 10:51   #47
Quote:
verrazano kaže: Pogledaj post
Pretjerivanje u oba smjera.

Najbolje na Zrću mi je bilo od '95 do otvaranja Aquariusa zato jer je tada Zrće bila jedna lijepa plaža.
O, to su bile dobre godine. Nije bila takva gužva, u svakom in kafiću se dalo naći mjesta, cijele normalnije, na zrću se išlo i kupati, noćni život isto dobar...,a ja 18 god.

Bila sam ponovno prije neke 3 god jedno veče (imam kod paškog mosta vikendicu)... nije to više za mene. sada mi pašu mirne uvalice i dobra knjiga, a za izlazak kakva konoba i dobra večera...što ćeš, godine!
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 11:07   #48
Quote:
Jolly kaže: Pogledaj post
O, to su bile dobre godine. Nije bila takva gužva, u svakom in kafiću se dalo naći mjesta, cijele normalnije, na zrću se išlo i kupati, noćni život isto dobar...,a ja 18 god.

Bila sam ponovno prije neke 3 god jedno veče (imam kod paškog mosta vikendicu)... nije to više za mene. sada mi pašu mirne uvalice i dobra knjiga, a za izlazak kakva konoba i dobra večera...što ćeš, godine!
tema je zrće, a ne tvoje godine, babo!
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 11:10   #49
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
Na stranu prema St. Novalji ima super plažica, triba i malo hodat al se isplati.
Di? Ne volim se tamo kupat, na glavnoj plaži jel, previše dječurlije. Najljepša plaža mi je Ručica, kod Metajne


A Zrće. Treba ić prije fajrunta i izbjeć gužvanac. Il ostat još duže
 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 11:27   #50
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
prije me privlačila takva vrsta zabave, ali sada više ne
svi kažu da su zabave na zrću razuzdane
Potpisujem!

To je mjesto za razuzdane zabave i pijančevanje, a za mene tu nema mjesta.

Nemam ništa protiv ali nisam za!
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 12:18   #51
Zrće

Pozdrav, ovo što ljudi pišu, je posljedica njihove kompleksiranosti. Zrće je fenomenalno! Istina je da je "dosta" alkohola, droge, talijana... ali istina je da svi plešu! Nema likova koji se ubijaju za šankom niti cura koje sjede u kutu i čekaju da ih netko pokupi!

Cila ekipa je dobro raspoložena, kao takva nedopušta nekom pojedinicu da promatra uz čašu piva, jednostavno samo ti tijelo počene raditi kao masa!

P.S. ovo govorim s pogleda moje ekipe, svi u ekipi smo "sportaši" tako da alkohol, drogu, Hiv-curke u širokom luku izbjegavamo, samimm tim definiram da je odlično raspolženje i za nekoga "normalnog" na gore navedenom mjestu! Morate vidjeti da bi pisali!
__________________
Kako oblikovati potpise
matej.crocop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 20:56   #52
evo gledam slike http://www.papaya.com.hr/gallery/?di...1/P7236900.JPG
i ništa mi se to ne čini zabavno nikad nisam bila tamo, a ni neću
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 17:01   #53
Quote:
Psihopatična kaže: Pogledaj post
Između ostalog, si !
cocomo je guba... mrak konobarćeki hehe
Makoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:41   #54
slazem se s nekolicinom realnih osoba koje komentiraju ovu temu.
zrce ce ti odgovarat ako si neopterecen svime i svacime. ak ne baris ekipu (sto ili znaci da si ruzan il zauzet) nemas kaj tam radit. ista stvar je ak ti je ekipa takva a ti nisi opet ce ti bit lose.
trece je ak imas drustvo koje ti je dovoljno. bit ce vam jebeno gdje god da odete....
meni osobno je ovo druga godina za redom da idem u novalju i uvijek mi je prejebeno, i na zrcu i u cocomu. na afteru nikad nisam bila jer smo prestrgani da odemo, al mi je zelja da iduce godine i to pogledamo...
svako mjesto ljetovanja odgovara drugacijem tipu karaktera (barem ja tako mislim) pa ti odluci....
 
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 00:00   #55
prošao sam cijeli jadran u zadnjih 15 dana. od cijelog zrća najbolji je papaya after beach party, ali bilo je previše tipova jebote. zabavio se jesam, ali niš posebno. inače puno puno puno bolje smo se proveli u makarskoj, vodicama i crnoj gori. preporučujem
6ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 19:41   #56
Quote:
kendi_xx kaže: Pogledaj post
baš me zanima zašto su svi tolko protiv zrća? tj.zanimaju me dojmovi itd... namjeravam ovo ljeto tamo a čula sam da je ono bolest na svakom uglu a opet od drugih čujem da je pre-fakin-dobro...pa sad...raspišite se pozz
Djeco čuvajte se razuzdanih zabava. Ne dopustite da vas zavede Sodoma i Gomora! Zabava da, ali u okvirima etičkih normi naše zajednice. Živimo u vrijeme kada različite bolesti odnose mlade živote upravo zbog razuzdanih zabava kada se ne vodi briga tko s kime i kada i gdje! Zato malo više pažnje usmjeriti na samousavršavanje, higijenu duše i tijela! Svaka sveta knjiga može vam biti izvrsna vodilja!
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 10:32   #57
http://www.javno.com/foto.php?id=11&...41&idrf=114169
pišu da Zrće i dalje žari i pali
Gospođa Dragica - jeste vi bili na Zrću?
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 11:59   #58
Quote:
Gospođa_Dragica kaže: Pogledaj post
Djeco čuvajte se razuzdanih zabava. Ne dopustite da vas zavede Sodoma i Gomora!
...
Zato malo više pažnje usmjeriti na samousavršavanje, higijenu duše i tijela! Svaka sveta knjiga može vam biti izvrsna vodilja!
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 12:04   #59
Quote:
kendi_xx kaže: Pogledaj post
baš me zanima zašto su svi tolko protiv zrća? tj.zanimaju me dojmovi itd... namjeravam ovo ljeto tamo a čula sam da je ono bolest na svakom uglu a opet od drugih čujem da je pre-fakin-dobro...pa sad...raspišite se pozz
katastrofa, gomila isforsirane šminkerške ekipe

prije 10godina kad je samo kalipso bil bilo je 10 puta bolje, sad svaki debil iz hrvatske ide na Zrće
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 12:22   #60
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.