Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 14:27   #281
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
hajde se rade pravi pametna negdje drugdje, moze?
Ne moze.
Mikkiko is offline  
Old 09.10.2017., 15:45   #282
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
onda sam ja opako bolestan
i moj macak takoder


jamesbond,
imao sam kanarince i papigice i nisu bile zatvorene u gajbu, ni divlje ni splasene
to je letilo okolo, zafrkavalo, igralo se, kralo rezance i mrvice kruha...
A to je bila moja autoironija.
Ne isključujem mogućnost da drugi soleri s mačkom biraju pametnije.
ex anais is offline  
Old 09.10.2017., 15:46   #283
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A to je bila moja autoironija.
Ne isključujem mogućnost da drugi soleri s mačkom biraju pametnije.
Nitko više ne razumije ironiju
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 09.10.2017., 18:56   #284
Mislim da bi radni topik ove teme sad već trebao bit "Must love dogs (cats, parrots...)"
Alexa is offline  
Old 09.10.2017., 20:17   #285
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A to je bila moja autoironija.
Ne isključujem mogućnost da drugi soleri s mačkom biraju pametnije.
pametnije?
to jos uvijek o zivinama pricamo?

ovo moje pizdekalo, kad smo se prvi put vidjeli mi je dosao, snjofnuo me i legao mi pod noge
i to je bilo to, ti si novi gazda, idemo doma
ZgSash is offline  
Old 09.10.2017., 20:31   #286
Quote:
Mikkiko kaže: Pogledaj post
Moze se i sa psima. Kad se manje trabunja po forumu stigne se i psa kvalitetno istrcati. Stvar prioriteta.
Ja trabunjam sa moba dok se ona igra i vija ptice.
MiSterium is offline  
Old 10.10.2017., 01:01   #287
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Odmah na početku disklejmer: ovo je ozbiljna tema.

Kopkaju li vas nekad priče za koje imate osjećaj da su "zamalo" uspjele?
Pustimo sad sudbinu i to, nije bilo meant to be, blabla.
Nedavno mi je nešto sagorjelo u pepeo i pitam se, bi li bilo drukčije da me upoznao u drugom periodu. Nisam bila svojstvena sebi. Još uvijek nisam.
Retrogradno znam koje bi poteze povukla.
Nekako mislim da bi bilo drukčije.

Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
Kad se dvoje 'pravih' sretne, okolnosti su trivijalna stvar. Ako su okolnosti važne, onda se može govoriti o prikladnom uparivanju.

To se obično događa kada barem jedna strana mistično nasluti da u datom trenutku gleda najslabije u osobi, dok druga strana na opet mističan način signalizira bojazan što je upravo kao takva vidljiva. Na neki je čudan način takva mističnost jeziva i zastrašujuća, ali je u potpunoj lišenosti prikladnih okolnosti i kao takva jedina 'prava'.

Paradoks je što s godinama srljamo u potpunosti drugom pravcu. Drugim riječima, tražimo da se zvijezde poklope kao da su one uopće bitne.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Old 10.10.2017., 01:14   #288
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pametnije?
to jos uvijek o zivinama pricamo?

Beštijica je moj jedini pametan izbor.

Quote:
ovo moje pizdekalo, kad smo se prvi put vidjeli mi je dosao, snjofnuo me i legao mi pod noge
i to je bilo to, ti si novi gazda, idemo doma
Awww.


Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Kad se dvoje 'pravih' sretne, okolnosti su trivijalna stvar. Ako su okolnosti važne, onda se može govoriti o prikladnom uparivanju.

To se obično događa kada barem jedna strana mistično nasluti da u datom trenutku gleda najslabije u osobi, dok druga strana na opet mističan način signalizira bojazan što je upravo kao takva vidljiva. Na neki je čudan način takva mističnost jeziva i zastrašujuća, ali je u potpunoj lišenosti prikladnih okolnosti i kao takva jedina 'prava'.

Paradoks je što s godinama srljamo u potpunosti drugom pravcu. Drugim riječima, tražimo da se zvijezde poklope kao da su one uopće bitne.
Pa u pravu si. Ali ljudi vole racionalizirati. Lakše je okriviti okolnosti nego priznati da netko nije za tebe.
ex anais is offline  
Old 10.10.2017., 08:27   #289
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post

Beštijica je moj jedini pametan izbor.
heh, kaj sad?
da ti velim da onda po tom patternu biras i muskarca?

ZgSash is offline  
Old 10.10.2017., 09:01   #290
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
heh, kaj sad?
da ti velim da onda po tom patternu biras i muskarca?

Ovo je najpametniji savjet koji sam dosad čula.

Dakle, mora biti čupav i flafast, malo zločest, ali dobrica i maza i jako zaigran te bistar i naprosto neodoljiv. Ok, budemo vidjeli. Trenutno nema na lageru zaliha.
ex anais is offline  
Old 10.10.2017., 09:07   #291
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ovo je najpametniji savjet koji sam dosad čula.

Dakle, mora biti čupav i flafast, malo zločest, ali dobrica i maza i jako zaigran te bistar i naprosto neodoljiv. Ok, budemo vidjeli. Trenutno nema na lageru zaliha.
Ali ga moraš kastrirati da se u veljači ne odazove prirodi pa odluta. Vrati se olinjao i smrdljiv.
No, ako ga kastriraš da ostane uz tebe, dobiješ debelog i mrzovoljnog vjernog mačora
Mijau.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 10.10.2017., 09:07   #292
Mislim da me u najmanje dvije situacije dosad uništila kriva rečenica u krivom trenutku. Rečenica izrečena skroz bezazleno, ali ne i bez posljedica.


Da li bi se nešto dogodilo da nije"the rečenice", upitno. U ranijem slučaju je komunikacija i dalje tekla, ali je rečenica stalno "podgrijavana" s druge strane, te servirana, svako nekoliko.

Sada se sve odigralo vrlo brzo. Također vjerujem da je kriva izjava bila ključni korak.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.10.2017., 09:08   #293
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ovo je najpametniji savjet koji sam dosad čula.

Dakle, mora biti čupav i flafast, malo zločest, ali dobrica i maza i jako zaigran te bistar i naprosto neodoljiv. Ok, budemo vidjeli. Trenutno nema na lageru zaliha.
obidi malo azile
ZgSash is offline  
Old 10.10.2017., 09:09   #294
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ali ga moraš kastrirati da se u veljači ne odazove prirodi pa odluta. Vrati se olinjao i smrdljiv.
No, ako ga kastriraš da ostane uz tebe, dobiješ debelog i mrzovoljnog vjernog mačora
Mijau.
Jao, grozna si.

Ah ta vječita dilema. Ženskar ili kastrat.

Što ti predlažeš?

@Sash, pa ova tema je nastala kad sam obišla "azil". Dali su mi neko jebivjetarsko mače.
ex anais is offline  
Old 10.10.2017., 09:10   #295
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mislim da me u najmanje dvije situacije dosad uništila kriva rečenica u krivom trenutku. Rečenica izrečena skroz bezazleno, ali ne i bez posljedica.


Da li bi se nešto dogodilo da nije"the rečenice", upitno. U ranijem slučaju je komunikacija i dalje tekla, ali je rečenica stalno "podgrijavana" s druge strane, te servirana, svako nekoliko.

Sada se sve odigralo vrlo brzo. Također vjerujem da je kriva izjava bila ključni korak.
Konačno Roki! Kakav Bog! Ja ništa ne razumijem ali divim se!
Joshua is offline  
Old 10.10.2017., 09:11   #296
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ali ga moraš kastrirati da se u veljači ne odazove prirodi pa odluta. Vrati se olinjao i smrdljiv.
No, ako ga kastriraš da ostane uz tebe, dobiješ debelog i mrzovoljnog vjernog mačora
Mijau.
a ovo je opet primjer tipicne zemcke: prvo si nabavi predatora, pa ga kastrira, pa se onda cudi i zali kako je postao debeli mekusac
ZgSash is offline  
Old 10.10.2017., 09:13   #297
Pa ja sam kastriral bil i svoju mačku jer nisam štel da konstantno mjauče.Ja bi se jebaaalaaa! I tako po cijele dane! Popizdio sam bio!
Joshua is offline  
Old 10.10.2017., 09:13   #298
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
obidi malo azile
Da...uzeti nešto što nitko neće. Čista sreća

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jao, grozna si.

Ah ta vječita dilema. Ženskar ili kastrat.

Što ti predlažeš?

@Sash, pa ova tema je nastala kad sam obišla "azil". Dali su mi neko jebivjetarsko mače.
Ženskar uvijek...izazov je to
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 10.10.2017., 09:14   #299
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
@Sash, pa ova tema je nastala kad sam obišla "azil". Dali su mi neko jebivjetarsko mače.
oni ti dali??
nisi ti birala?

pa kaj si im se zamjerila da su ti tako uvalili?
ZgSash is offline  
Old 10.10.2017., 09:14   #300
Pa nije to tigar, to je ipak samo mačorčić.

Ja sam i dalje za jednog mrcinastog psa.
MiSterium is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.