Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2004., 15:56   #1
Dječja odjeća

Heloo !

Ovako mom nećaku će uskoro godina dana, i moja majka mu je za rođendan mislila kupiti neku obleku, mislim ono sta mu treba, par štrampica, neku trenirkicu, hlacice i tako dalje............dosada je gledala u nekim djecjim ducanima i cinilo joj se to dosta skupo.......
Pa možda vi znate neke povoljne dućane u Zagrebu, di ste kupovali svojim bebaćima robu?
SpOokey is offline  
Old 08.01.2004., 15:58   #2
U Benettonu su sniženja - ima na Iblerovom trgu, u Mercatoru i u King Crossu
verica is offline  
Old 08.01.2004., 16:16   #3
Re: baby odjeća

Quote:
SpOokey kaže:
povoljne dućane u Zagrebu
Ja znam H&M u Grazu.
Mila is offline  
Old 08.01.2004., 16:26   #4
povoljna djecja robica u Zagrebu se nalazi na standovima na placu ( Tresnjevka, Crnomerec, Kvatric )

I to je nazalost skuplje od HundM-a.
Winona is offline  
Old 08.01.2004., 16:35   #5
Koliko se ja sjecam, ima nesto i u Turbo Limacu.
Mila is offline  
Old 08.01.2004., 23:03   #6
Turbo limač ima slatku i relativno jeftinu robicu ali nije baš neka kvaliteta.
Preporučam beneton jer će tu robu sigurno nositi i drugo dijete a izgledat će kao nova. Zaista je peri-deri
Tija is offline  
Old 09.01.2004., 15:56   #7
Hvala na odgovorima
Mama je jucer vec kupila par stramplica, pa znaci da i nasla neke povoljne ducane
SpOokey is offline  
Old 09.01.2004., 17:54   #8
Probajte i u Magmi na Žitnjaku-svakako izvadite karticu (na blagajni-gotova odmah i popust skupljate odmah-na svakih okruglih sto kuna 15 kuna popusta).
Definitivno je najjeftinija Konjščinska-ak imate nekog poznatog da vam da u maloprodaji ili ak nađete trgovinu koja ima i maloprodaju.
__________________
...The show must go on...
Puknuchu is offline  
Old 10.01.2004., 03:34   #9
Quote:
Puknuchu kaže:
Probajte i u Magmi na Žitnjaku-svakako izvadite karticu (na blagajni-gotova odmah i popust skupljate odmah-na svakih okruglih sto kuna 15 kuna popusta).
Definitivno je najjeftinija Konjščinska-ak imate nekog poznatog da vam da u maloprodaji ili ak nađete trgovinu koja ima i maloprodaju.
Magma popust da, ali roba skupa i nije neka kvaliteta.........
Benetton je doista peri-deri
Iana je dobra u teslinoj
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Old 23.03.2006., 18:51   #10
Dječja odjeća

Dakle ovako, nisam roditelj, ali imam puno prijatelja s još više djece i trebam savjet o kupovini dječje odjeće, odnosno konkretno me najviše zanima - gdje, ali gdje kupiti lijepu i kvalitetnu, a opet ne baš tako skupu dječju robicu???
Mary Poppins is offline  
Old 23.03.2006., 19:06   #11
ilica (potez od trga do frankopanske) - iana, benetton, mislim da je u nekom od haustora i tintilinic
king cross - iana, osh kosh, turbo limac
zlocestoca is offline  
Old 23.03.2006., 23:06   #12
U MTC-u zna biti dobrih stavie, a i u nami
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Old 24.03.2006., 09:12   #13
Hvala za ideje, probat ću ići u tu ianu i u namu, benetton mi je malo preskup (200 kn za dječju majicu mi je ipak malo previše) - ja sam negdje u rangu između china shopa i benettona
Nego čula sam za neku marku "koki", ono što sam vidjela na djeci je izgledalo bolje i od benetona, a cijena je bila bar duplo manja nego u njih - zna li netko gdje toga ima?
Mary Poppins is offline  
Old 24.03.2006., 09:40   #14
Koki ima u Nami, i po raznoraznim 'kvartovskim' dućanima.
Iana nije ništa jeftinija od Benettona.
Imaš još u Turbo Limaču njihovu marku Coconut koja zna imati slatke stvari, ali je jako nekvalitetna.
verica is offline  
Old 24.03.2006., 09:50   #15
Ja najviše volim Zara Kids i H&M. Jeftino, pogotovo H&M i lijepo izgleda. Suprotno uvriježenom mišljenju o H&M-u, nismo imali problema s kvalitetom, a sve se non-stop pere u mašini i suši u sušilici. Ljubljana nije tako daleko.
bigblue2010 is offline  
Old 24.03.2006., 09:59   #16
Ima ti kod semafora u Lapadu onaj jedan butik u kojem ima super odjeće za djecu a nije skupo...
__________________
Rezime
prometej is offline  
Old 24.03.2006., 11:36   #17
U shopping centru Precko ima jedan SAVRSEN duckas, na 2. katu , zove se bambolina. To je nest domace, neko šiva u Sesvetama. Mislim ima njihovih stvari i po gradu al u preckom je dosta jeftinije jer je bas njihov ducan a jos i 10% popust na kesovinu. Otkad sam to otkrila nejdem nikam drugam.Jedino , oni drze ove "potrosne" stvari majice, hlace,trenirke i to, nema jakni. Jako kvalitetno i nije skupo.
Ivson is offline  
Old 24.03.2006., 11:51   #18
Quote:
bigblue2010 kaže:
Ja najviše volim Zara Kids i H&M. Jeftino, pogotovo H&M i lijepo izgleda. Suprotno uvriježenom mišljenju o H&M-u, nismo imali problema s kvalitetom, a sve se non-stop pere u mašini i suši u sušilici. Ljubljana nije tako daleko.
pridruzujem se pohvalama za H&M, prakticki kupujem samo njihovo. Uvijek originalno, super -trendy dezeni i modeli (Disney, Winnie Pooh, Snoopy), peri-deri. Po meni se u benettonu,iani,osh kosh ne isplati kupovati : skupo je, kvaliteta ista ko H&M, a djeca ionako sve to sflekaju, posaraju flomasterima itd. A nagodinu ionako kupis novo jer su prerasli. Ja to jos proslijedim dalje, tako da se robica ne uspije ni pohabati, makar ju stalno nosimo.
Zato, ako te put nanese u SLO ili Austriju, imat ces sta birati.
cutecat is offline  
Old 24.03.2006., 14:33   #19
I meni je H&M nabolji, osim što su im brojevi dosta veliki i široki pa mi za hlačice više paše Benetton, ali u Zagrebu ga kao što svi znamo nema.
I taj Koky isto ima dosta velike brojeve.
Ima dječje robice i u MArks&Spencer dućanima, nije nešto i skupa je, ali imaju zgodna pakiranja bodija i pidžama, fini debeli kvalitetni pamuk, a povoljne cijene - 7 bodija oko 200 kuna.
verica is offline  
Old 24.03.2006., 15:25   #20
Jos jedan za H&M
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.