Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 15:36   #41
Quote:
Rock Star kaže:
Gdje u centru ima za kupiti zgodne dječje robice, a da nije jako skupo i da je poveći izbor? Naime, treba mi hitno + ograničena sam vremenski jako, pa ak mi tko može kaj sugerirati... Jedino kaj mi je palo na pamet je Benetton, ali ne znam koliko je tam skupo...?

Hvala svima!
Turbo Limač, imaš odlican kod rotora, ima hrpa stavri, a niej ni skup sad je sniženje.
Luu is offline  
Old 16.01.2007., 15:52   #42
Quote:
Rock Star kaže:
Gdje u centru ima za kupiti zgodne dječje robice, a da nije jako skupo i da je poveći izbor? Naime, treba mi hitno + ograničena sam vremenski jako, pa ak mi tko može kaj sugerirati... Jedino kaj mi je palo na pamet je Benetton, ali ne znam koliko je tam skupo...?

Hvala svima!
Benetton je užasno skup, a kvaliteta baš i nije ništa veća nego u puno jeftinijim dućanima. Moj prijedlog je isto Turbo Limač. I u Iani znaju imati slatkih stvrčica. Isto su dosta skupi. Zakon je H&M! Meni su stvari prekrasne i kvalitetne , anisu skupe.
kay s is offline  
Old 16.01.2007., 17:51   #43
Crtić ima dosta stvari a skroz je jeftin...ima ga u King Crossu, Kaptol centru....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 17.01.2007., 10:12   #44
Hvala vam, vjerojatno ću do Crtića jer mi Rotor baš i nije usput, a ne znam za neki Turbo Limač u gradu... No valjda ću naći.

Hvala!!!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 17.01.2007., 11:37   #45
Ima TL u Gajevoj, tamo na cosku sa Teslinom
Pahuljica79 is offline  
Old 17.01.2007., 12:22   #46
Pošto sam ja iz Dalmacije,a najbliži mi je Split,zanima me gdje ima trgovina za bebe da znam se orijentirat.Jer kad mi dođe vrime ne bi tila mantat ko muva bez glave!Hvala!
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Old 17.01.2007., 20:17   #47
Quote:
Mai kaže: Pogledaj post
Pošto sam ja iz Dalmacije,a najbliži mi je Split,zanima me gdje ima trgovina za bebe da znam se orijentirat.Jer kad mi dođe vrime ne bi tila mantat ko muva bez glave!Hvala!
Konačno netko iz Dalmacije na ovom podforumu

Split ovako: Turbo Limach (u gradu) ti nema robice, ali ima kolica, komode, igračkice. 20-tak m od njega (kad ideš prema Marmontovoj) je Chicco - tamo ima robice i svega ostalog. Poviše Koteksovog nebodera (skreće se kao prema Dvornikovim dvorima, odmah na kantunu) je Tintilinić (robica, kolica i ostale sitnice). Zaboravila sam...10-tak m ispod Tintilinića (opet prema Koteksovom neboderu) je neki novi dućan koji drži samo robicu. Zatim, imaš Koteks - tamo je cijeli odjel za klince i klinceze. Iana je u gradu (kraj Peristila). I u Split 3 imaš "Tom&Jerry" ondje gdje su Kalete i u samoj Primi 3 imaš TL...Ako se sjetim još nečega javim...Malo vanka Splita (Kaštela) u Mercatone centru ima Bebe Media Centar - ja sam tamo uzela većinu - pogotovo krupnije stvari. E da, ima ti još nasuprot Firula "Bebin svijet" (Poljička...mislim br. 21)...Dakako, imaš i Benetton...
...hm...ako se sjetim još čega...

E da! Ako ti nije baš hitno možda da pričekaš da se otvori Adax (on će biti smješten, kako mi se čini, negdje malo van Splita - mislim tamo negdje prema Stobreću). Tamo će ti bit hrpa stvari, pa ako ti se baš ne žuri...

Of topic: zar ovaj topic ne ide pod Oprema za bebe? Mislim...i tamo smo o tome pisali...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 17.01.2007., 20:39   #48
SaveAss,ti si živa kraljica!Ma di prije ne sazna da si iz Dalmacije.Nego,hvala ti na neiscrpnom izvještaju,spasi me.Kad budem išla u šoping,tvoje upute ću isprintat i ravnat se prema njima.Pusa za ovo
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Old 17.01.2007., 20:52   #49
Nema na čemu Jel ti treba i plan grada? Šalu na stranu, da nisam na mirovanju rado bih ti i društvo pravila...but ebiga...

Onaj Adax kojeg sam ti spomenula, evo ti i njihov link (mislim da će ti se isplatit pričekat 3. mjesec da otvore - barem su tako najavili...a cure s foruma koje su u Zg ti mogu dati više informacija o shopingu kod njih). Evo ti link Bebe Media Centra u Mercatoneu...pa da se zabaviš dok se ne uputiš u shoping
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 18.01.2007., 14:01   #50
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
Konačno netko iz Dalmacije na ovom podforumu

Split ovako: Turbo Limach (u gradu) ti nema robice, ali ima kolica, komode, igračkice. 20-tak m od njega (kad ideš prema Marmontovoj) je Chicco - tamo ima robice i svega ostalog. Poviše Koteksovog nebodera (skreće se kao prema Dvornikovim dvorima, odmah na kantunu) je Tintilinić (robica, kolica i ostale sitnice). Zaboravila sam...10-tak m ispod Tintilinića (opet prema Koteksovom neboderu) je neki novi dućan koji drži samo robicu. Zatim, imaš Koteks - tamo je cijeli odjel za klince i klinceze. Iana je u gradu (kraj Peristila). I u Split 3 imaš "Tom&Jerry" ondje gdje su Kalete i u samoj Primi 3 imaš TL...Ako se sjetim još nečega javim...Malo vanka Splita (Kaštela) u Mercatone centru ima Bebe Media Centar - ja sam tamo uzela većinu - pogotovo krupnije stvari. E da, ima ti još nasuprot Firula "Bebin svijet" (Poljička...mislim br. 21)...Dakako, imaš i Benetton...
...hm...ako se sjetim još čega...

E da! Ako ti nije baš hitno možda da pričekaš da se otvori Adax (on će biti smješten, kako mi se čini, negdje malo van Splita - mislim tamo negdje prema Stobreću). Tamo će ti bit hrpa stvari, pa ako ti se baš ne žuri...

Of topic: zar ovaj topic ne ide pod Oprema za bebe? Mislim...i tamo smo o tome pisali...
Ima nešto i u robnoj kući Dobri u prizemlju
__________________
chart
oštrilo is offline  
Old 18.01.2007., 14:05   #51
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
Konačno netko iz Dalmacije na ovom podforumu

Nemoj tako

Pa ja sam čitavih 220 km južnije od Splita
Tinkili is offline  
Old 18.01.2007., 14:13   #52
Znači u Dbk?
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Old 18.01.2007., 14:29   #53
Točno...

predaleko od Graza, Brežica, Zagreba ili Splita

(kad krene rasprava o kupnji dječje opreme ili odjeće ispadne da ja kupujem samo najskuplje )
Tinkili is offline  
Old 18.01.2007., 14:31   #54
Qui!Ja tek mislim u šoping za koji mjesec a sad kupim informacije tako da znam di je šta!
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Old 18.01.2007., 22:51   #55
Na kraju sam kupila u Dječjem svijetu (Lantea). Nije baš jeftino, ali je ful lijepo.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 24.01.2007., 23:00   #56
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
Nemoj tako

Pa ja sam čitavih 220 km južnije od Splita
Ispričavam se dubrovčanko draga A i tih 220 km nije nešto tako strašno ako ćeš u malo veću kupovinu...

A evo jedna molba za sve one koji će bacit koji pogled na trgovine po Splitu - ako nađete papučice i kapicu u oker boji (i da po mogućnosti nema izvezenih debilnih rozih perverzija - srca, mediće ), molim javite mi gdje! ....jer ispaljujem...sve sam obišla u potrazi baš za tom bojom, jer sam bebaču odlučila obući za izlazak iz bolnice odjelce u toj boji...ali nema, pa nema...
Kapica možda i neće bit potrebna (ima kapuljaču na jaknici), no papučice moram nabavit...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 25.01.2007., 16:55   #57
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
Ispričavam se dubrovčanko draga A i tih 220 km nije nešto tako strašno ako ćeš u malo veću kupovinu...
dubrovkinja ti oprašta , ma što bi ja bez Splita, u Splitu sam nabavila trudničku odjeću (što ću kad nisam po JUS-u i imam 185cm pa mi sve hlače kratke), u Splitu nađoh kolica, u Splitu kupih kadicu s postoljem, ma Splitu. Nego mi ipak sad malo daleko za mučit bebuljka do tamo i natrag (skupi se i 8 sati u autu u jednom danu).

Mi ti imamo bež cipelice kožne broj 16 koje smo dobili na poklon iz Tubro Limacha, pa pogledaj tamo, možda ih još ima.
Tinkili is offline  
Old 26.01.2007., 20:51   #58
U Getrou ima cijeli jedan dio za bebe,jako jeftin a ima slatkih stvari.
milkica is offline  
Old 26.01.2007., 21:05   #59
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
... I u Split 3 imaš "Tom&Jerry" ondje gdje su Kalete ...
Evo samo da stavim novost vezano za ovu trgovinu - zatvorila je. A kako sam bila u žurbi nisam se niti sjetila približiti dovoljno vratima da vidim jel možda ostavljena obavijest o preseljenju ili nešto slično...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."

Zadnje uređivanje SaveAss : 26.01.2007. at 22:23.
SaveAss is offline  
Old 26.01.2007., 21:06   #60
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
Mi ti imamo bež cipelice kožne broj 16 koje smo dobili na poklon iz Tubro Limacha, pa pogledaj tamo, možda ih još ima.
Bila sam...nemaju ništa bež...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.