Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2007., 13:51   #81
...bok cure ja sam mama već odrasle djece,ali ne mogu odoljeti da vam ne velim da sam u h&m-u u Ljubljani vidjela ludo slatke i ludo jeftine robice za bebače,pa ak nekoj to nije predaleko(cca.2 sata vožnje a rade do 9 navečer),zaletite se,ne bu vam žao...
smucek is offline  
Old 01.02.2007., 11:04   #82
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
E to bi meni trebalo, mislim to od boja - smeđi detalj je čak i poželjan. I baš bi nešto kao papučice - nisu ni cipele, ni čarape, već ono treće (uh, jesam ga objasnila )
i jesi bila u getrou možda?
chiara is offline  
Old 02.02.2007., 19:39   #83
Quote:
Luu kaže: Pogledaj post
Ja svom nemrem niš kupit dok ne uđem u 6 mjesec, jer moja majka samo vice "imaš vremena" "nije dobro kupovat unaprijed" tako da si nisam mogla ni dudicu kupit.
je onda od silnog vremena završiš na mirovanju u ležećem položaju pa si tek tad nemreš niš kupit.. a kamo li razgledavat..
tak su meni pričali ....
ma bumo u austriju.. nemoj niš sad puno..
a sad bum u austriju klinac išla..
a tu tek neznam di ima dučana niti mi se da po gužvi ići do njih...
kupi ak ti se nekaj sviđa i gotovo..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Old 02.02.2007., 19:47   #84
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
i jesi bila u getrou možda?
Ne, ponudili se drugi da to obave umjesto mene, a ja sam im proslijedila sličicu točno onih papučica
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 24.09.2007., 16:20   #85
odjeća za dječicu

dakle mame( i tate) gdje oblačite svoju dječicu?koje su vam omiljene marke? raspišite se....
geronimos winner is offline  
Old 24.09.2007., 16:25   #86
posudujemo od frendova i kupujemo po rasprodajama

a kad se trebamo "u lijepo" obuc, onda uvijek cuvamo ono sto nam teta Marinka pokloni jer je zena frik za djecjom robicom i uvijek nam nesto fenomenalno pokloni da svi kasnije hvale kako smo će-će
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 24.09.2007., 18:06   #87
dok god sam mogla i imala od koga, koristili smo već korišteno, ono što su klinci drugi prerasli.
Kad je imao godinu dana uzela sam preko e-baya ogroman paket robe, bilo je svakakvih marki, od Esprita, Nikea, do H&M-a.
Sad najviše kupujem u H&M-u, kad odem na put onda poharam Family, Kik, C&A i slično, s tim da sam jako zadovoljna i H&M-om i npr. Topolino robicom- dobar pamuk, krasna roba, kvalitetno, lijepo i cijenom pristupačno.
Kod nas kupujem u kvartovskom dućanu koji ima Dević, Ivanka Modu i još neke hrvatske proizvođače.
Kikica is offline  
Old 24.09.2007., 18:16   #88
Mi uglavnom u HM-u, zadavoljna sam i cijenom i kvalitetom. Trenirke su im uglavnom Nike, a tenisice u zadnje vrijeme MORAJU biti Puma. Ovim manjima znam nesto uzeti i u Turbo Limacu i Benettonu.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Old 24.09.2007., 21:00   #89
Kupujemo gdje nam se vise svidi, sto izgledom, sto kvalitetom, sto cijenom. Traper uglavnom za curku u Amadeusu ili TL, povremeno i donje dijelove trenirke, klincu traper u Benettonu, Iani ili TL (dok ne dode do velicine 4, onda prelazimo u Amadeus), majice Coconut, Benetton na raspordaji (ili kad mamu prebaci), Bambola (po kvaliteti ravno benettonu), Koki, Nikki (i sve one forme koje uvozi Emporio), MTC, znamo se zaletiti i na plac i naci jako dobrih majica hrvatskih proizvođača po vrlo povljnim cijenama. Jakne za zimu kupujemo gdje stignemo, vazno da su tople, lijepe i primjerene cijene, a skafandere smo do sada kupovali u TL i prezadovoljni. Donji ves svastarimo (potkosuljice Devic, gacice gdje stignemo, bodice MTC, Coconut, DR ...).
Imamo srece pa imamo s kime mijenjati robu, tako da sve to ima jos netko nositi, a i mi imamo od koga pokupiti lijepe robe, pa to ispadne super, dobra razmjena, super druzenje .... :klap:
puppa is offline  
Old 24.09.2007., 23:33   #90
TL, Dječji svijet, Zara, Fox, "kvartovski dućani", ......ugl gdje god vidim dječju robicu nešto kupim
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 25.09.2007., 00:14   #91
ja moram malo promovirati kupujmo hrvatsko

MTČ !!
i Pamučna industrija Duga Resa
mici123 is offline  
Old 25.09.2007., 00:17   #92
a od njih kupujem u Getrou bodije....zaboravial napisat....

a do Duge rese sebi kupujem pidžame....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 25.09.2007., 10:56   #93
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
TL, Dječji svijet, Zara, Fox, "kvartovski dućani", ......ugl gdje god vidim dječju robicu nešto kupim
Zara ima dječje?
uf...morat ću onda princezi nešto tamo kupiti
cvijetić is offline  
Old 25.09.2007., 14:11   #94
mi imamo curicu i najviše benettona,par majčica IANA,dosta H&M,body večina iz Getroa i MTČ,cipele BAMBI a patikice NIKE...i fenomenalnu pink trenerku NIKE sa Floride
imam i dosta majčica koje će tek doći -naslijedila( većina za muško dijete nažalost ) Lacoste,Tommy Hilfiger(doduše njegove imam i za curu),Ralph lauren-sve originali offcourse
geronimos winner is offline  
Old 25.09.2007., 14:30   #95
Quote:
geronimos winner kaže: Pogledaj post
mi imamo curicu i najviše benettona,par majčica IANA,dosta H&M,body večina iz Getroa i MTČ,cipele BAMBI a patikice NIKE...i fenomenalnu pink trenerku NIKE sa Floride
imam i dosta majčica koje će tek doći -naslijedila( većina za muško dijete nažalost ) Lacoste,Tommy Hilfiger(doduše njegove imam i za curu),Ralph lauren-sve originali offcourse
ti si mama od vlatke pokos??!!

nakon ovakvog upisa, molim te da se ne dodjes zaliti da te netko vrijedja na temi
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 25.09.2007., 14:36   #96
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post

nakon ovakvog upisa, molim te da se ne dodjes zaliti da te netko vrijedja na temi
Kikica is offline  
Old 25.09.2007., 16:00   #97
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
ti si mama od vlatke pokos??!!

nakon ovakvog upisa, molim te da se ne dodjes zaliti da te netko vrijedja na temi
hahaha
ma ne...te "Skupe"stvarčice sam kao što piše dobila od njene sestrične i bratića a ove druge si mogu priuštiti...
geronimos winner is offline  
Old 25.09.2007., 16:12   #98
ajdobro

samo sam htjela upozoriti da curke ovdje imaju duge nokte

ma znas sto? cista je laz reci da ne bismo sve zeljele tako, pa ako mozes, lijepo , svejedno se snalazimo i kemijamo na sve mile i nemile nacine. djeca prebrzo prerastu svu tu robicu
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 25.09.2007., 16:21   #99
Quote:
Kikica kaže: Pogledaj post
Sad najviše kupujem u H&M-u, kad odem na put onda poharam Family, Kik, C&A i slično, s tim da sam jako zadovoljna i H&M-om i npr. Topolino robicom...
Gdje su Family i Topolino, u Austriji?
Tijana is offline  
Old 25.09.2007., 16:46   #100
ja kupujem u H&M, C&A, Kik ( i jako su mi ok njihove stvari, peri deri, susara..) Adidas, esprit, s.oliver,Mexx, kako kad i di nabasam na nesto lijepo cak i Hofer zna imati djecje robice, a ja hvala Bogu se nemogu suzdrzat i ne kupit (bude me to i u propast stjeralo). nisam snob, ali kupim ono sta mi se svida, bilo od marke ili no name, i da, na ebayu se moze naci super stvari
Kleine is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.