Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2006., 19:16   #41
Zvuči mi skroz lafgano, ja sam definitivno za sling

Imaš slikicu bebe u slingu...baš bi to voljela vidjet...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 25.11.2006., 19:20   #42
Nego, Mandy, Magic, Tinkili, jel marama ima više opcija vezivanja od slinga ili se to meni samo učinilo? (ali je zato i malo kao kompliciranija za vezivanje?)
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 25.11.2006., 19:23   #43
Quote:
mandy kaže:

Imaš slikicu bebe u slingu...baš bi to voljela vidjet...
Danas skužila da nemam, pa smo se slikali u Gradu, ali ako izađem s bebolinom u novinama slijedeću subotu javit ću Vam da kupite Dubrovački vjesnik

Kad bolje razmislim nemam ni sliku s kolicima, zapravo većina slika je u kućnoj atmosferi, ja u dresu ili nekoj majici kratkih rukava, uglavnom s flekama od bljuckanja, vezane kose, s podočnjacima, hm pitat će me dijete jesam li ga uopće vodila vani
Tinkili is offline  
Old 25.11.2006., 19:32   #44
Quote:
SaveAss kaže:
Nego, Mandy, Magic, Tinkili, jel marama ima više opcija vezivanja od slinga ili se to meni samo učinilo? (ali je zato i malo kao kompliciranija za vezivanje?)
Marama ima više opcija, beba je "čvršće" vezana, možeš visit s plafona a beba neće ispast, međutim meni je marama malo komplicirana zbog razloga navedenih u prethodnom postu.
Sling ima manje opcija, ali je malo jeftiniji, jednostavniji i moja beba ga jaaako voli
Tinkili is offline  
Old 25.11.2006., 19:37   #45
Tinkili

Quote:
mandy kaže:
Ja bi sling kakav Zmijica ima, i mene "strah tog veeelikog platna....iako kažu kad se ufuraš možeš i sama stavit, al mislim da nije za smotane poput mene kad je tako velika količina platna u pitanju..možda pretjerujem
Well, meni isto posudilo obicnu maramu i osim sto sam se spetljala triput, dosta mi je gruba i ruzna (Kamarisova marama, ne preporucam). I jos nije bilo nikakvog nacina da ju vezem bez da mi se vuce po podu.
Plus Tinkilino dobro iskustvo , pa se odlucih pljunut pare za sling.
Zmijica is offline  
Old 25.11.2006., 19:42   #46
ajd sad za plavuse s g-hormonom.
bebac u maramu moze s mjesec dana, a u slig?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 25.11.2006., 19:42   #47
Quote:
magic blue kaže:
a di da ja nadem dubrovacki vjesnik
Kiosk na Trgu ga ima
E sad, ne znam za VG

Spasiguzo, u pravu si - marama ima vise opcija za vezivanje.
Sling dva-tri i to je to.
Ma sve ti je Tinkili rekla, al ja volim lupetat i ocem postic 2000 postova prije neg rodim

Magic, i u sling i u maramu odmah, cim se rodi.
U klokanicu (kenguricu u tvom slucaju ) sa tri mjeseca.
Zmijica is offline  
Old 25.11.2006., 19:44   #48
Odlično...dilema se rješavam svakog dana...Znači za sada mi na listi prednjače jednokratne pelene (platnene su prepune minusa od strane iskusnjača) i sling...

Blaženi ovaj forum
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 25.11.2006., 19:47   #49
Quote:
magic blue kaže:
a di da ja nadem dubrovacki vjesnik

daj ti slicku tamo na fotki di su i svi ostali trbuse, raspustene/zavezane kose i flekave majce
hihi, neka im malo prodaja u metropoli poraste mislim da se na trgu prodaje, šala mala. Nemam još svoju stranicu na fotki, pa se morate strpit malo (haha čekam da se vratim na predtrudničku težinu i budem lijepa za fotkanje još sam na +5 po zadnjem vaganju , pa za sad ništa od toga)
Tinkili is offline  
Old 25.11.2006., 19:49   #50
ubit ce me mm, posudila sam maramu a sad bi sling kad ga tolko hvalite, a minus na racunu preveliki
dobro, dodajem sling na popis, ali to cemo zicat tek za krstenje, mozda nam se marama svidi i spraksiramo se s njom
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 25.11.2006., 19:59   #51
Quote:
magic blue kaže:
ajd sad za plavuse s g-hormonom.
bebac u maramu moze s mjesec dana, a u slig?
vidju, ja ovo nijesam znala, ja svoju mrvu nosala s par tjedana. Mala anegdota - kad sam prvi put svekrvi pokucala na vrata s maramom (slingom) takvu je facu složila da sam mislila da će se srušit, jadna, usta joj ostala otvorena od zgražanja i jeze, samo je progovorila, ajmeeee grba (a bebo cijeli umotan, uopće se ne vidi i paaaaava)

ps ja sling stalno zovem marama, pa se ispričavam na možebitnoj konfuziji trudnjača zaraženih g hormonom
Tinkili is offline  
Old 25.11.2006., 20:11   #52
Quote:
Tinkili kaže:
ajmeeee grba


Quote:
Tinkili kaže:
(a bebo cijeli umotan, uopće se ne vidi i paaaaava)


Tinkili, rekla si da si sling naručila preko neta (u Splitu), jeli to ovaj site?

http://slingmarama.com/
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 25.11.2006., 20:14   #53
jest, sad sam pošla vidjeti stranicu pa skužila da su je modernizirali, proširili, vidim posao se širi, čini mi se da su tome zaslužne trudnice forumašice sklone shoppingu
Tinkili is offline  
Old 26.11.2006., 09:14   #54
Quote:
magic blue kaže:
ubit ce me mm, posudila sam maramu a sad bi sling kad ga tolko hvalite, a minus na racunu preveliki
dobro, dodajem sling na popis, ali to cemo zicat tek za krstenje, mozda nam se marama svidi i spraksiramo se s njom
Nece te ubiti TM. Ipak si maramu posudila...moras ju i vratiti da te kumica ne zadavi. A sling mozda i ja mogu navuci, jel maramu sigurno nemogu tj nisam ja spretan s 20 metara platna. pa to je za jarbol i jedro omanjeg brodica dosta!!
PalmaSutra is offline  
Old 26.11.2006., 10:26   #55
Ja sam malo gledala na onoj web stranici te slingove i jako mi se svidjaju, samo mi izgleda strasno komplicirano to pustiti u funkciju....
Pahuljica79 is offline  
Old 26.11.2006., 10:32   #56
za tvoju visinu (nije da vrijedam, nego sam realna ) je marama komplicirana i ako do sada nisi nista kupila probaj posuditi ko ja ili se bolje odluci za sling. vidis da je tinkili odusevljana s njime, zmijica si ga je pribavila (uskoro cemo i njeno iskustvo cut ) pa onda mozes odlucit, a i tako ti treba tek kasnije nakon poroda pa ga fakat mozes zicat kad ti krenu posjete
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 26.11.2006., 10:39   #57
Ma, koju moju visinu??!??!?!
Metar i zilet. Metar i sumska jagoda. Jureci metar.
???

Marama me nije privlacila, nego sam sad pogledala taj slingic i bas mi se svidja.
Inace sam mislila uzeti obicnu nosiljku i to je to.
Kad sam procitala post od tinkili - odmah copy/paste u word - takve savjete trebam!
Strah me da cu dijete izgubiti iz toga, ako nekaj ne ucvrstim dobro, ne zategnem, ne zamotam...
Pahuljica79 is offline  
Old 26.11.2006., 10:43   #58
Quote:
Pahuljica79 kaže:
Ma, koju moju visinu??!??!?!
Metar i zilet. Metar i sumska jagoda. Jureci metar.???

ako mislis na klokanicu, ja sam cula jako losa iskustva s njom. cure su zaglavljivale na masazama s ukocenim ramenima, nocu nisu mogle spavat od grceva

ali opet, ozda su samo kupile lose klokanice
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 26.11.2006., 10:49   #59
Vjerovatno ste vec o tome pisale, ali daj da bedasta buduca mama sa 1000 zasto, 1000 zato ispadne bedak na kvadrat:
kad malu bebu ubacis u sling, da li je to prirodan polozaj za djetetova ledja, kraljeznicu, slabi vrat?
Na svim slikama vidim da je diejte cvrsto omotano i ne savija mu se kraljeznica na neoprezan nacin.
Da li je to zaista tak?
Pahuljica79 is offline  
Old 26.11.2006., 10:54   #60
Sa one web stranice:
"Upoznali smo tetu Sandru. Napravila je odličan posao šivajući slingove. Njen sling nije tvrd, nema oštre rubove, ne bojiš se da će prstenovi puknuti, a predivnih je boja. Zaista su odlični."

Da li to znaci da moram paziti gdje cu kupiti sling? Ups, taman mislila da je sve isto.
Zelim onaj koji nije tvrd, nema ostre rubove, NE BOJIM SE DA CE PRSTENOVI PUKNUTI...
Pahuljica79 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.