Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2006., 11:00   #61
Quote:
Pahuljica79 kaže:
Da li je to zaista tak?
je to ti je onaj fetusni polozaj o kojem sad svi pricaju. btw, pogledaj afrikance kak furaju klince, a kasnije se veru po drvecu i kaj ti ja znam kakve sve vratolomije tamo po dzungli izvode a nikom nis ne bude s kicmom
edit: a poglec i nase cigane. dao Bog pa mi malac nakon marame bio tako zdrav i agilan ko oni
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 26.11.2006., 11:02   #62
Quote:
Pahuljica79 kaže:
Zelim onaj koji nije tvrd, nema ostre rubove, NE BOJIM SE DA CE PRSTENOVI PUKNUTI...
ako kupis s te stranice to je to! tam su i tinkili i zmijica kupile
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL

Zadnje uređivanje putnica : 26.11.2006. at 13:57.
magic blue is offline  
Old 26.11.2006., 11:10   #63
Di ces ti kupiti?
Tj. PS za ovaj Bozic?
Pahuljica79 is offline  
Old 26.11.2006., 11:16   #64
ma ja si sve mislim zicat od nekog ko poklon bas s te stranice (ne znam jos za boju), pa bolje da mi tih 300kn spizde u nesto sto si zelim, nego u robicu (koje imam i previse ili neku hodalicu koju ne zelim i sl)

imas pm
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 26.11.2006., 19:10   #65
Quote:
Pahuljica79 kaže:
Da li to znaci da moram paziti gdje cu kupiti sling? Ups, taman mislila da je sve isto.
Zelim onaj koji nije tvrd, nema ostre rubove, NE BOJIM SE DA CE PRSTENOVI PUKNUTI...
Ja sam imala više sreće nego pameti, pa sam iz prve izleda ubola dobar i mekan sling, naime tek prekjučer sam skužila da postoje i drugačiji.

Srele me dvije poznanice na ulici i stale komentirat moj sling, kako je dobar, kako je mekan, kako su njihovi grozni i da ih na kraju uopće ne koriste, a kad bi ih koristile bebu bi jedino uspjevale namjestiti u položaj kolijevka (koji btw ja nikad nisam koristila). Tad su mi objasnile da njihovi slingovi imaju pojačanja na rubovima i da su im rubovi nekako oštri. Meni se ta ideja pojačanja nije činila loša, ali njima izgleda pravi problem i valjda je puno lakše s ovim "sling by mama" slingom. Inače taj fetusni položaj se meni odmah učinio dobar, malo u početku bude straha jer bebi de facto glava stoji naslonjena na rame, ali se jednostavno pritegne rub slinga i glava nema kud, zapravo je i sigurnija i čvršće priljubljena uz majčino tijelo nego kad bebu držiš na rukama. Ma nakon par puta sve to postane prirodno. Meni je koma bilo i kad sam bebolina iznosila iz rodilišta u autosjedalici, sve mame polažu djecu u one nosiljke, a ja moju mrvu obukla u neke frajerske hlačice broj 50 u kojima je plutao i tako je jadan i sitan bio u onoj sjedalici da sam se čudila za kako velike bebe oni te sjedalice prave, i tad mi je bilo frka kako ne može držati glavicu, i hoće li mu lamatati glava u sjedalici, ali malo tetra pelene za pojačanje oko male glave i sve 5. Sad nakon 3 mjeseca frajeru već moramo mijenjati poziciju pojaseva s donje na gornju - koliko je uspio popuniti sjedalicu
Tinkili is offline  
Old 28.11.2006., 10:17   #66
Našla sam odličnu stvar za hranjenje beba (kad počnu sjediti).....

http://www.slingmarama.com/

Možeš je montirat na bilo koju stolicu, bilo gdje....nije čak ni puno love..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 28.11.2006., 11:22   #67
curke, obzirom da je aktualno, podsjecam na linkove koje je stavila undercover, o tecaju nosenja bebaca u marami

link
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 28.11.2006., 11:31   #68
jel to vezano za moj link sa slikicom za stolicu?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 28.11.2006., 11:50   #69
nije isto, ovo je Centar za vitalizaciju i relaksaciju organizma
Iva Kolić VFT
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 29.11.2006., 11:59   #70
kakvo otkrice, ono za stolice
vidla, ali mi se ne svida, ustvari mi je nekako nesigurno pa cemo mi bolje pravu hranilicu kad za to dode vrijeme
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 29.11.2006., 12:22   #71
pa izgleda mi ok, možeš zategnut koliko paše...kad negdje ideš ne moraš dijete u krilu držat i hranit....

Ja bi ako netko ima iskustva sa tim da mi kaže jel to funkcionira....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 29.11.2006., 12:24   #72
Eh, i nakon pregledavanja slingova, marama i sl. ostajem pri klokanici. Samo mislim da ću si nabaviti novu poštenu. Vidla sam neki dan jednog tatu koji nosi bebača u jednoj fantastičnoj.
Rosa is offline  
Old 29.11.2006., 12:42   #73
Quote:
mandy kaže:
pa izgleda mi ok, možeš zategnut koliko paše...kad negdje ideš ne moraš dijete u krilu držat i hranit....
ako stolica nema rukohvate i ako je ispod guze tapacirano jer se bojim da bi po cistom, lakiranom drvu to klizalo nenormalno
i meni se to u prvi mah ucinilo kao super stvar za u goste, za na more, u restace kad nemaju baby stolice, ne moras ribat s cetkicom pod tusem, neg bubnes u masinu, cijena je nekoliko puta nanja od prave hranilice.....ali na drugi pogled, sam ipak skeptik dok nam se netko ne javi i ne razuvjeri me
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Old 29.11.2006., 15:19   #74
Quote:
mandy kaže:
pa izgleda mi ok, možeš zategnut koliko paše...kad negdje ideš ne moraš dijete u krilu držat i hranit....

Ja bi ako netko ima iskustva sa tim da mi kaže jel to funkcionira....
mandy, nemam iskustva s ovom "sjedalicom" ali imam s bebom i ovo mi je malo nesigurno... može poslužiti kad ste na putu, za doma nešto stabilnije
baja is offline  
Old 27.04.2007., 12:21   #75
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Evo linka sa mojom nosiljkom i klokanicom:
http://public.fotki.com/MaLo770/baby...klokanica.html

i to smo platili samo 179 kn
a jel se može klokanica sama kupit?....čini mi se ok, a ne košta ko suho zlato
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 27.04.2007., 17:07   #76
mandy, ne misliš koristiti maramu? meni se to čini dosta zgodno, ja sam je kupila frendici i ona od tad ne koristi klokanicu jer kaže da joj je s maramom puno bolje raspoređena težina bebe.
Štrumpfeta is offline  
Old 27.04.2007., 22:27   #77
doktori maramu preporučuju kao puno zdraviju od klokanice
cvijetić is offline  
Old 29.04.2007., 23:56   #78
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
a jel se može klokanica sama kupit?....čini mi se ok, a ne košta ko suho zlato

Mandy, pa ti kupi i tu klokanicu i nosiljku. Taj set košta 179 kn kaj je stvarno malo, pa ak ti baš i ne treba nosiljka, pokloniš ju...
MaLo is offline  
Old 17.05.2007., 19:28   #79
jooj, može jedno glupavo pitanje......šta vam je taj sling?????

vrtim u glavi svu opremu za bebe al ne mogu skužit šta je to??
extreme is offline  
Old 17.05.2007., 19:57   #80
sling je marama sa ringovima, evo baci pogled na ovo
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."

Zadnje uređivanje putnica : 03.06.2007. at 04:00.
SaveAss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.