Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2007., 10:39   #61
Baš sam jučer bila u DM-a i onako preko oka sam vidjela da su vratili one famozne Niveine baby ruksake, 'moderniziranog' izgleda... Ne znam je li cijena i sadržaj ostao isti
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 23:50   #62
Ja sam ga dobila na poklon i mogu reći da i nije tako loš.stvari iz njega nam neće trebati još neko vrijeme,osim šampona i ulja,ali svejedno mi je ok.i prezadovoljna sam sa nivea kozmetikom.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 14:02   #63
ja uz kolica nisam dobila torbu pa ću je kupiti ekstra...
u Kiki ima veliki izbog ruksaka i torbi ali bez sadržaja ...
cijene su između 200 i 400 kn
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:11   #64
a ja sam si nabavila običan ruksak,stavit ću ga u košaru od kolica ili na leđa i zbogom,te torbe za kolica dođu oko 100kn a moj ruksak je jeftiniji i puno veći od tih torbi
__________________
naše slikice
Mirjana.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:28   #65
Quote:
Mirjana.P. kaže: Pogledaj post
a ja sam si nabavila običan ruksak,stavit ću ga u košaru od kolica ili na leđa i zbogom,te torbe za kolica dođu oko 100kn a moj ruksak je jeftiniji i puno veći od tih torbi
Torba za moja kolica košta 400 kn
Ali još nisam prošvrljala okolo tražeći neku drugu
Ali imam dobar poticaj
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 11:52   #66
Ja sam si kupila GRACO torbu uz kolica...premda su moja kolica CAM-ova torbu sam kupila u turbolimaču za 190 kn..u njoj dobiješ podlogu za previti što je odlično jer je velika četvrtasta kutiju za maranice i džepić plastični za kakane pelene ako nemaš gdje baciti..torba je naranđasta..ima jedan remen kao za preko ramena i sastrane dva koja se mogu zakopčati oko ručki bilo kojih kolica..sa strane ima džepiće za bočice koji održavaju toplinu ima na njoj vanjska mrežica kao dodatni prostor za mob maramice bilo što treba baš na dohvat ruke ma meni je super praktična...
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:02   #67
Kulj
Ova torba koja bi išla uz moja kolica ima samo podlogu za presvlačenje i remen koji možeš pričvrstiti za bilo koja kolica, i remen za rame..
Ali tvoja je baš kulj s ovim za bočice.. a i cijena je pristojna
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:08   #68
ja mislim da se te torbe zaista isplate...ja sam svoju nanašala dok se nije raspala...a u njoj držala sve i svašta...na svoju ručnu torbicu nisam ni mislila pored ove za kolica...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 13:17   #69
Ali na kraju ću i kupiti tu u kompletu, ne da mi se sada za 200 kn razlike tražit neku okolo po gradu po ovoj sparini..
Još ne znam
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 15:42   #70
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Ali na kraju ću i kupiti tu u kompletu, ne da mi se sada za 200 kn razlike tražit neku okolo po gradu po ovoj sparini..
Još ne znam
I ja sam htjela da mi torba bude u kompletu s kolicima. Naša torba bila je snižena s 400 na 300 kn (jer je prošlogodišnja boja), al mi je svejedno bila preskupa. Ali, ipak...prvo dijete, prva kolica...pa moraš kupiti

Zadovoljna sam s njom! Lijepo se može zakačiti za kolica, ima podlogu za previjanje i puno pretinca i pregrada za sve i svašta.

Al sam mislila da ak baš ne nađem lijepu torbu uz kolica, kupila bi bilo kakvu drugu koja bi mi se dopala
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 12:43   #71
Evo da i ovdje pitam...

Gdje ima dobar izbor tih torbi?
Konkretno me zanimaju Brevi torbe...
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:26   #72
moja šogorica si je kupila predivnu torbu za kolica u DM-u,prije mj dana. oko 200 kn.
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:40   #73
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
moja šogorica si je kupila predivnu torbu za kolica u DM-u,prije mj dana. oko 200 kn.
Potpisujem!! I ja kupila super torbu u DM-u. Košta 169,00 Kn. Imaju u bež, tamno smeđoj i crnoj boji. Najsličnije su onim originalnim torbama koje se kupe uz kolica. A kako je nisam kupovala kolica sa svim i svačim u kompletu, sad za 2.bebača moram dokupiti novu torbu. Torba je bolja nego ona u TL a samo je nešto malo skuplja. U kiki su takve slične puno, puno skuplje. U torbi se nalazi jedna babylove pelena (valjda za probu) krema za guzu i vlažne maramice. Niš previše za one koje tak biraju kozmetiku druge vrste pa niti ne smeta.

Preporučam...
anago is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:41   #74
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Evo da i ovdje pitam...

Gdje ima dobar izbor tih torbi?
Konkretno me zanimaju Brevi torbe...
Brevi torbe sam vidjela u Kiki...
anago is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:45   #75
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
moja šogorica si je kupila predivnu torbu za kolica u DM-u,prije mj dana. oko 200 kn.
Quote:
anago kaže: Pogledaj post
Brevi torbe sam vidjela u Kiki...
Hvala cure!
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:49   #76
sto se tice ruksaka, ja sam kupila nivein jos u prvoj trudnoci i apsolutno sve iz njega sam iskoristila. nakon 3 mjeseca bebina zivota, sve se moze korisit, a i meni osobno su niveini proizvodi najbolji (najbolje mi mirise). al ruksak kao takav je malo ruznjikav.
jucer sam kupila crnu babylove torbu i odusevljena sam!! super mi izgleda, ima 100 pretinaca, drzac za boce unutra, prakticna je!! jedino sto nema puno proizvoda kao nivea. samo 2 mini pelene, mala kremica i male maramice. mislim, maramice i kremica ce mi ostat unutra, da ne moram ove ogromne nosit, a stvarno ima puno mjesta i sto mi je najbitnije, nema samo jedan pretinac pa da ti se stvari pogube. uglavnom, ja sam ga kupila u dm-u u vukovarskoj (tamo kod krizanja s miramarskom, di je lutrija i kreditna banka), bio je jos jedan crni i jedan smedi... pa ako je nekom hitno i hoce ga, da zna da ih tam ima jos...
__________________
Picekica 6.7.08. i Picek 26.10.09.
Picek21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:54   #77
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Evo da i ovdje pitam...

Gdje ima dobar izbor tih torbi?
Konkretno me zanimaju Brevi torbe...
Brevi drži Kappa commerce,pogledaj na njihovoj stranici
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 14:10   #78
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Brevi drži Kappa commerce,pogledaj na njihovoj stranici
super, hvala puno!
samo me strah da oni više ne rade...
stranica im je zadnji put updejtana prošle godine a telefon im je isključen
poslala sam im upit mailom pa ćemo vidjeti...
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 14:17   #79
Quote:
anago kaže: Pogledaj post
Potpisujem!! I ja kupila super torbu u DM-u. Košta 169,00 Kn. Imaju u bež, tamno smeđoj i crnoj boji. Najsličnije su onim originalnim torbama koje se kupe uz kolica. A kako je nisam kupovala kolica sa svim i svačim u kompletu, sad za 2.bebača moram dokupiti novu torbu. Torba je bolja nego ona u TL a samo je nešto malo skuplja. U kiki su takve slične puno, puno skuplje. U torbi se nalazi jedna babylove pelena (valjda za probu) krema za guzu i vlažne maramice. Niš previše za one koje tak biraju kozmetiku druge vrste pa niti ne smeta.

Preporučam...
e ona ima tu smeđu... predobra mi je torba!!!! ja bi je i ovak nekam nosila
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 14:30   #80
Nikad nisam vidjela te torbe u DM-u
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.