Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2010., 14:56   #81
baš sam danas vidjela u dm-u te torbe...niveina je 209,90kn, a dm-ova 169kn. Ova niveina je niveinih boja, dakle neke nijanse tamno i svijetlo plave, a dm-ove su bile samo tamno smeđe i imaju nekakvu šaru, u mislim svijetlo plavoj boji. Jedna je bila izvađene iz vrećice i moglo ju se otvorit, pa sam tražila gdje je ta prematalica, ali nisam baš skužila...očekivala sam da je kao one od ikee, a ovo je zapravo prava pravcata velika torba, sa par komada kozmetike unutra.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 16:55   #82
ja nikako da saznam cijenu Musteline torbe s proizvodima of course + plavim medekom + gratis 1 proizvodom
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 17:00   #83
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
ja nikako da saznam cijenu Musteline torbe s proizvodima of course + plavim medekom + gratis 1 proizvodom
Ja sam to vidjela u Rijeci,oko 460 kn ali dosta toga ima unutra i onaj skupi gel za njegu mamine kože nakon poroda se dobije gratis,nisam detaljno gledala pa ne znam što je točno unutra
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 17:22   #84
Moja Plebani torba koju sam dobila uz kolica se potrgala (onak, pukla po savovima i iznutra) - ima u tom i moje krivice zbog prenatrpavanja, al ne bih bas stavila ruku u vatru za tu kvalitetu. Uglavnom, kupila sam tu dm-ovu (ja kupila crnu sa bijelim cvijeticem, bila je jos i bez) i super sam zadovoljna - tisucu pretinaca, otvaranje na cicak (lako jednom rukom, za razliku od cifa na prijasnjoj) - sve nam stane!
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 17:25   #85
Ja sam šogorici za rođendan kupila Gracovu torbu u istoj boji koja su joj kolica i odlična je Kao nova već 2 godine,koštala je oko 230 kn u TL
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 21:57   #86
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja sam to vidjela u Rijeci,oko 460 kn ali dosta toga ima unutra i onaj skupi gel za njegu mamine kože nakon poroda se dobije gratis,nisam detaljno gledala pa ne znam što je točno unutra
hvala ti
moram si to kupiti
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 22:57   #87
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
hvala ti
moram si to kupiti
Ajde molim te javi nam što se sve dobije unutra
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 23:10   #88
jel netko ima chicco torbu? ja je namjeravam kupiti jer imam chicco kolica... vidjela sam je u vrtuljku u dubravi; cijena 200kn, što mi se i ne čini previše za njihovu torbu,a i sviđa mi se! Samo nisam sigurna dali ima unutra podlogu za prematanje to bi mi dobro došlo
zgodne su mi i dm-ove torbe, a nivein ruksak mi se ne sviđa na izgled a možda je praktičniji od torbe
__________________
*٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠*... u svemu sad mogu naći nešto lipo i
reći "živote, dobar ti dan"...*٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠*
♥ Marin ♥
**Nela** is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 10:59   #89
ja imam chicco torbu,dobila ju s kolicima,i ima podloga za prematanje,ali ja sam ju izvadila i koristim ove iz DMa jer su mekše,ova chicco je tvrda
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 14:23   #90
ja sam kupiila tu od Dm jer mi je izgledala najkvalitetnije za tu cijenu,doduše uzela sam bež(kolica su mi crveno-svijetlo siva-peg perego),i znam da je to definitivno krivi izbor boje,jer ću je morati stalno prati,ali..bila je najljepša,a u TL sam u toweru gledala,blagi užaš,uglavnom bubu,puno manjaa ružnaaaa,nije bilo brevi...
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 14:26   #91
Quote:
osvojena kaže: Pogledaj post
ja sam kupiila tu od Dm jer mi je izgledala najkvalitetnije za tu cijenu,doduše uzela sam bež(kolica su mi crveno-svijetlo siva-peg perego),i znam da je to definitivno krivi izbor boje,jer ću je morati stalno prati,ali..bila je najljepša,a u TL sam u toweru gledala,blagi užaš,uglavnom bubu,puno manjaa ružnaaaa,nije bilo brevi...
jel u toweru u dm-u bilo crnih torbi?

i šta sve dobiješ u toj torbi?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 14:32   #92
je,još 2 crne,sad u nedjelju,ja sam uzela zadnju bež,a smeđih nije ni bilo.Dobiješ prematalicu u boji torbe,manji paketić baby love vlažnih maramica,neku malu kremici i paketić sa 2 jednokratne pelenice.Torba se čini dosta kvalitetna,ima široki remen i puno pretinaca.
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 14:40   #93
Quote:
osvojena kaže: Pogledaj post
je,još 2 crne,sad u nedjelju,ja sam uzela zadnju bež,a smeđih nije ni bilo.Dobiješ prematalicu u boji torbe,manji paketić baby love vlažnih maramica,neku malu kremici i paketić sa 2 jednokratne pelenice.Torba se čini dosta kvalitetna,ima široki remen i puno pretinaca.
hvala.. idem danas-pa ću pogledati jel ih ima još..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 14:40   #94
jel netko možda gledao u prenatalu, osh koshu, jani i sličnim dućanima? jel i oni drže takve torbe? i kakvog su dizajna (i cijene)?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 17:31   #95
Ja sam za prvog bebaca imala neki ruksag i bas mi je isao na zivce....Sve u njemu je bilo nabacano iako je izvana imao i pretinac za bocicu i neke jos dzepice...
Ja cu najvjerojatnije kupit sad od Dm-a torbu jer bas i se cini super....Sao ja bi crnu,ne znam imajul crnu torbu?
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 19:58   #96
Ova od neckermann-a mi ne izgleda lose, pogotovo crna Ali je meni malo nedostupna
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 20:46   #97
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja sam za prvog bebaca imala neki ruksag i bas mi je isao na zivce....Sve u njemu je bilo nabacano iako je izvana imao i pretinac za bocicu i neke jos dzepice...
Ja cu najvjerojatnije kupit sad od Dm-a torbu jer bas i se cini super....Sao ja bi crnu,ne znam imajul crnu torbu?
imaju, ja kupila bas crnu
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 02:26   #98
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Evo da i ovdje pitam...

Gdje ima dobar izbor tih torbi?
Konkretno me zanimaju Brevi torbe...
brevi torbe sam vidjela u dućanima istra trgovine -u Puli zgodne su ,čvrste,koštaju oko 350 kn čini mi se ali su mi izgledale nekako majušne ili sam ja u krivu - ja mislim da mi treba ogromna da bi mi sve stalo - takvu tražim
istra trgovina ima svoju stranicu i weshop pa ako ti ništa drugo ne uspije probaj tako
inače ja sam gledala i razmišljala o kolicima -brevi ovo i na tom webshopu su jeftinija 400 kn nego u dućanu
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 02:33   #99
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja sam to vidjela u Rijeci,oko 460 kn ali dosta toga ima unutra i onaj skupi gel za njegu mamine kože nakon poroda se dobije gratis,nisam detaljno gledala pa ne znam što je točno unutra
evo kupila i to po najjeftinijoj cijeni u ZG. ljekarna u novom jelkovcu za 444kn
a proizvodi su mrak-sve je bez mirisa
gel je predobar
dobije se i podloga za previjanje
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 02:34   #100
ja bi nekako radije neku torbu koju bi mogla nosit i kasnije,jer te torbe koje sam gledala i koje mi se sviđaju su oko 400 kn - npr u prenatalu
ne da mi se kupovat nešto što mi se ne sviđa i samo zato što se zove torba za kolica
radije onda dam tu lovu za nešto što ću nosit poslije
ja sam razmišljala o nečemu ovakvom
http://www.maras.hr/detalji_proizvod...ty_casual.aspx
ili sličnim sportskim torbama
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.