Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Solarij
Ne idem nikada, štetno je za zdravlje 135 34.35%
Odem par puta prije ljeta 166 42.24%
Idem tijekom cijele godine da održim boju 43 10.94%
Ovisna sam, stalno visim tamo 6 1.53%
Ne idem jer sam tamnoputa i bez toga / volim biti porculanski bijela 43 10.94%
Glasovatelji: 393. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2007., 20:36   #1
Solarij

Dakle, idete li na kvarcanje i ako da koliko često?
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 21:33   #2
nekoć sam znala otić 2-3 puta prije mora (tek tolko da ne izgorim ko svinja) al sad sam odustala i od sunčanja i svega jer je stvarno sve skupa jako štetno a i pomirila sam se sa svojom bjelinom
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 21:55   #3
ne,uopće ne vidim svrhu i korist toga kvarcanja
onako prepanule ženske preko zime izgledaju samo starije i flekavo po faci
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 22:10   #4
Vrlo, vrlo rijetko prije ljeta, kad dodju suknjice i kratke hlacice da ne izgledam bas bolesno blijedo.
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 22:22   #5
Quote:
Copycat kaže: Pogledaj post
Dakle, idete li na kvarcanje i ako da koliko često?
isla prosle god u zagrebu sa rodakom par puta..da vidim kak bude bilo.ali nis se puno boja nije poznala...sva sreca da je superjeftino...ja sam za plazu i real sun!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 22:26   #6
Neka hvala, ne privlači me miris-tj. smrad spaljene kože. A i vidjela sam posljedice na koži osoba koje idu više od 5x godišnje u turbo solarij, koji je smrt za kožu, madeže i sve ostalo tako da mi ne pada na pamet. Moja prijateljica je također sve vidjela pa svejedno ide jer je umislila da je ljepša kad je tamnija-međutim, nije primjetila (bolje rečeno-ne želi vidjeti) da je na nekim mjestima totalno ostala bez pigmenta (doslovno svijetli pod onim svjetlom kao što je u disku i to izgleda presmješno), da joj je koža suha i tvrda maslinasto-ljubičasta i da izgleda bar 10 god. starija od mene...
kika555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 00:40   #7
pa dobro, u svemu treba imati mjeru...
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 21:39   #8
Nisam nikad išla u solarij niti planiram.
I na pravom suncu se čuvam.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 21:42   #9
Pojebaću solarij.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 21:44   #10
ne idem jer sam tamnoputa i bez solarija
išla jednom, dvaput iz čiste perverzije
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:03   #11
Quote:
ambasadorica kaže: Pogledaj post
nekoć sam znala otić 2-3 puta prije mora (tek tolko da ne izgorim ko svinja) al sad sam odustala i od sunčanja i svega jer je stvarno sve skupa jako štetno a i pomirila sam se sa svojom bjelinom
potpisujem!
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 23:22   #12
ne idem jer nemam volje ležati u tom "sendviču" sa cijevima koje isijavaju. a i štetno je.
Eli_jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 02:34   #13
a odem nekad
bila sam sad prije mjesec dana nedje 2-3 puta
blijeda sam jako pa ono malo tek tolko

al sam si rekla da više nema ni sunca ni solarija bježim od tog ove godine
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 09:15   #14
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Vrlo, vrlo rijetko prije ljeta, kad dodju suknjice i kratke hlacice da ne izgledam bas bolesno blijedo.
isto tako, pogotovo ja kad iz ovog skandinaviskog zubatog sunca da dodjem dole na ljeto... uzasno zgleda
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 13:01   #15
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Vrlo, vrlo rijetko prije ljeta, kad dodju suknjice i kratke hlacice da ne izgledam bas bolesno blijedo.

tako i kod mene.
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 01:06   #16
e curke HITNO TREBAM POMOCCCCCCCCCC hm..ovako stvari stoje..tamnoputa sam i jako lako pocrnim cijelo ljeto sam ko cigance ali preko zime nisam bas tako tamna kako bih htjela bit.. nikad u zivotu nisam bila u sloariju iz jednog razloga- pomalo sam klaustrofobicna i nema te sile koja bi me natjerala u ono ko da sma u lijesu aaaaa jezim se pri samoj pomisli na to..ove godine sam otisla u stojeci sloarij i POKUSALA uc unutra i taman kak sam usla uhvatio me neki strah pogledam oko sebe i izletim van ..zenska mi se nasmijala a kaj ce....tako da i ta opcija otpada..nego,sad sam vidjela neki dan u GLORIJI IN broj 415 (12.veljace 2007) sliku neke zenske na nekakvom lezecem solariju al ona uopce nije ko u lijesu nego koda neka lapma visi iznad nje tak da sve to lijepo izgleda nije ZATVORENA eh kad bi nasla kod nas u zagrebu takvu neku spravicu bas bi otisla par puta 2-3 tek tolko prije ljeta..ajd ak nekio zna nesto vise plizz napisite na netu nis ne nalazim ....
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:46   #17
Quote:
Copycat kaže: Pogledaj post
Dakle, idete li na kvarcanje i ako da koliko često?
idem.po 8 minuta na neki umjereni, maximalno 2x mjesecno.
Imam fakin vitiligo i skuzila sam da mi suncanje pomaze+kremica koju koristim. ali facu suncam samo 4 minute.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 10:56   #18
Otiđem nekoliko puta prije ljeta. Na sreću boja mi se dugo drži,pa nemam potrebe stalno visiti na solariju. Znam da je s. štetan no i današnje sunce je štetno pa ne vidim neki pametniji način da dobijem barem malo "boje" ! Otiđem u turbo solarij nekoliko puta,po par minuta(prošle god sam pretjerala i ostala 12 min-NIKAD VIŠE!!!) Kreme za samotam. ne koristim uopće jer sam iza upotrebe ili narančasta ili flekava.
ketty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:30   #19
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
e curke HITNO TREBAM POMOCCCCCCCCCC hm..ovako stvari stoje..tamnoputa sam i jako lako pocrnim cijelo ljeto sam ko cigance ali preko zime nisam bas tako tamna kako bih htjela bit.. nikad u zivotu nisam bila u sloariju iz jednog razloga- pomalo sam klaustrofobicna i nema te sile koja bi me natjerala u ono ko da sma u lijesu aaaaa jezim se pri samoj pomisli na to..ove godine sam otisla u stojeci sloarij i POKUSALA uc unutra i taman kak sam usla uhvatio me neki strah pogledam oko sebe i izletim van ..zenska mi se nasmijala a kaj ce....tako da i ta opcija otpada..nego,sad sam vidjela neki dan u GLORIJI IN broj 415 (12.veljace 2007) sliku neke zenske na nekakvom lezecem solariju al ona uopce nije ko u lijesu nego koda neka lapma visi iznad nje tak da sve to lijepo izgleda nije ZATVORENA eh kad bi nasla kod nas u zagrebu takvu neku spravicu bas bi otisla par puta 2-3 tek tolko prije ljeta..ajd ak nekio zna nesto vise plizz napisite na netu nis ne nalazim ....

Ja sam probala prošlo ljeto taj open sun solarij. Kod kvatrića je, kad ideš od starog kvatrića prema novom, s lijeve strane.
keana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:48   #20
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
Pojebaću solarij.

Ti ocito imas neutazive apetite
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.