Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2016., 23:47   #1
Ljubav ili pare?

Iskreno me zanima, od vas, pretpostavljam žena sa iskustvom,
na šta biste prije pristale, vezu i život sa dobrom ali siromašnom osobom,
ili život sa lošom osobom, ali koja ima novaca i biti ćete financijski osigurane?
__________________
I`m Jacks complete lack of surprise
el.beba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 15:10   #2
Definiraj siromasno i definiraj losa osoba.
Hdnst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 18:01   #3
Novac nije najvaznije Ali naprijmjer puno muškaraca i društvo imaju problem ako žena zarađuje(ili ima) više od njega. znači ako ne možeš šutiti ili lagati ipak je važan novac

Gesendet von meinem DMC-CM1 mit Tapatalk
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 18:55   #4
Quote:
el.beba kaže: Pogledaj post
Iskreno me zanima, od vas, pretpostavljam žena sa iskustvom,
na šta biste prije pristale, vezu i život sa dobrom ali siromašnom osobom,
ili život sa lošom osobom, ali koja ima novaca i biti ćete financijski osigurane?
Isključivo s osobom koju VOLIM, sve ostalo mi je nebitno
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:10   #5
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
Isključivo s osobom koju VOLIM, sve ostalo mi je nebitno
ne budi optimistična,život često demantira
možeg ga voljeti i zbog ljubavi podnositi psihičko i fizičko maltretiranje?
jer ga TI voliš

pitanje zajebano,ne znam šta bi odgovorila
baš zato jer imam godina,jer sam se svega nagledala
udala sam se iz ljubavi za prosječno zgodnog muškarca,tada prosječnih primanja oboje ali uz puno uloženog truda i odricanja i materijalno smo se osigurali(koliko se to može u nas)
sve je to relativno,nikad ne znaš šta život nosi
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:15   #6
a meni preostaju jedino pare.

ljubav me razočarala, u to više ne vjerujem, pa ako ću se udavati ikad, mogu jedino zbog para.
-Cruella- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:16   #7
Ne razumijem zašto se nužno novac mora vezati uz lošu osobu ili neimaština uz dobru.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:19   #8
Može bit siromašan, nije sramota, nego je sramota ako ne želi učiniti ništa da se iz toga izvuče. Nedostatak ambicije, konstantno žaljenje bez poduzimanja ičega, inertnost, to ne bih trpjela.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:21   #9
Uostalom, vidjevši neke kolege s posla koji realno ne sliče na ništa, objektivno ružni su, niski i debeli antisportski geekovi inženjeri mahom elektrotehnike i strojarstva, no ne nužno loše osobe. Opet zarađuju masno(i za zapadne pojmove, a kamoli ne naše) i oženili su cure za koje sam siguran da ih štapom ne bi taknule da nisu situirani i nemaju love za i više nego ugodan život. Tako da... Otvorili smo zanimljivu temu.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:42   #10
Quote:
el.beba kaže: Pogledaj post
Iskreno me zanima, od vas, pretpostavljam žena sa iskustvom,
na šta biste prije pristale, vezu i život sa dobrom ali siromašnom osobom,
ili život sa lošom osobom, ali koja ima novaca i biti ćete financijski osigurane?
što je to dobra, a siromašna osoba

nemamo kaste, pa da nam je status zacementiram

dudek je dobar i siromašan, jel ciljaš na takve



Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Uostalom, vidjevši neke kolege s posla koji realno ne sliče na ništa, objektivno ružni su, niski i debeli antisportski geekovi inženjeri mahom elektrotehnike i strojarstva, no ne nužno loše osobe. Opet zarađuju masno(i za zapadne pojmove, a kamoli ne naše) i oženili su cure za koje sam siguran da ih štapom ne bi taknule da nisu situirani i nemaju love za i više nego ugodan život. Tako da... Otvorili smo zanimljivu temu.
nije sve u izgledu, a ni u parama
to što nekog privlači nekome, ne mora biti svima vidljivo
recimo prodanović i slokovićka
sigurno ne bi bila s njim da je on pekar, ali vjerojatno nije s njim zbog novaca

ja bi pretpostavila da joj imponira intelektualno , što naravno ne mora biti istina
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:55   #11
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
nije sve u izgledu, a ni u parama
to što nekog privlači nekome, ne mora biti svima vidljivo
recimo prodanović i slokovićka
sigurno ne bi bila s njim da je on pekar, ali vjerojatno nije s njim zbog novaca

ja bi pretpostavila da joj imponira intelektualno , što naravno ne mora biti istina
Mda... Očekivao sam ovakav upis ali da... I ne radi se samo o jednom tipu nego njih više. S jednim sam išao i na faks, taj dok se nije zaposlio nije znao kako izgleda ženski spolni organ u praksi. Stoga... da nije lova presudila. Presudili su stan, auto i mogućnost putovanja po svijetu s njim.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 21:01   #12
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Uostalom, vidjevši neke kolege s posla koji realno ne sliče na ništa, objektivno ružni su, niski i debeli antisportski geekovi inženjeri mahom elektrotehnike i strojarstva, no ne nužno loše osobe. Opet zarađuju masno(i za zapadne pojmove, a kamoli ne naše) i oženili su cure za koje sam siguran da ih štapom ne bi taknule da nisu situirani i nemaju love za i više nego ugodan život. Tako da... Otvorili smo zanimljivu temu.
Silno su se usrećili.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 21:36   #13
Ljubav. Pare zaradimo skupa.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 21:48   #14
opet luzerska "žene samo žele pare" kukanja i tješenja samog sebe. kad nabavite muda bit će ljubavi i bez para
crashandcigars is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 22:16   #15
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Uostalom, vidjevši neke kolege s posla koji realno ne sliče na ništa, objektivno ružni su, niski i debeli antisportski geekovi inženjeri mahom elektrotehnike i strojarstva, no ne nužno loše osobe. Opet zarađuju masno(i za zapadne pojmove, a kamoli ne naše) i oženili su cure za koje sam siguran da ih štapom ne bi taknule da nisu situirani i nemaju love za i više nego ugodan život. Tako da... Otvorili smo zanimljivu temu.
Možda su načitani, šarmantni, pažljivi i izvrsni, izvrsni ljubavnici. Realno, pogledaj par kakav su bili Al Bano i Romina Power. On je upravo takav, ti ćeš reći, kakvim si opisao te kolege, a ona je nježna, predivna. A pogledaj kako ju je volio, kako ju gleda, kako joj raspušta kosu... Jel joj bitno što je nizak, nesportski tip, što nosi naočale i ne znam što još?
Ionako smo svi mi trupla u različitim stadijima raspadanja.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 02:16   #16
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
nije sve u izgledu, a ni u parama
to što nekog privlači nekome, ne mora biti svima vidljivo
recimo prodanović i slokovićka
sigurno ne bi bila s njim da je on pekar, ali vjerojatno nije s njim zbog novaca

ja bi pretpostavila da joj imponira intelektualno , što naravno ne mora biti istina
Nije sve u parama, puno više je u društvenom statusu.
Ne znam koji je slučaj s ovo dvoje, ali kladio bih se na status.

Novac samo jako dobro korelira uz status, ali nisu ista stvar.
Recimo, da neki ružan gubitnik s margine društva dobije na lotu, možda bi ga počele opsjedati jeftine sponzoruše, ali sigurno ne bi statusna krema društva kao što su poznate glumice, kćeri političara, etc.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 04:00   #17
Društveno je da se ogovara, ali ipak priznato i poželjno od većine ženskih. Ali kako se ono kaže"nije uspjeh se bogato oženiti, nego se tako rastaviti..."
Mislim da velike razlike znaju praviti probleme svejedno da li su novčani, intelektualne ili društveni. Zanimljivo uvijek kada "noviji" novac ženi"stare" titule (ali međuvremenu osiromašeni) znači da se postane neki grof, princ ili slično i obe strane računaju da su više dale.

Gesendet von meinem DMC-CM1 mit Tapatalk
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 10:29   #18
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Možda su načitani, šarmantni, pažljivi i izvrsni, izvrsni ljubavnici. Realno, pogledaj par kakav su bili Al Bano i Romina Power. On je upravo takav, ti ćeš reći, kakvim si opisao te kolege, a ona je nježna, predivna. A pogledaj kako ju je volio, kako ju gleda, kako joj raspušta kosu... Jel joj bitno što je nizak, nesportski tip, što nosi naočale i ne znam što još?
Ionako smo svi mi trupla u različitim stadijima raspadanja.
Pa nisam baš u to siguran. Da je tako, na faksu bi već nešto imali što definitivno nije bio slučaj. Niti jedan nije imao nikoga, a kad su pronašli gotovo je otužno gledati nekoga sa 3 banke kako se ponaša kao netko s 15. Kladim se da su mnogi ušli u brak ko junferi, dao bih ruku u vatru za to. Jednostavno skužiš po priči i ponašanju kad je netko poput tinejdžera uživljen i ufuran u neke stvari koje su "normalni" ljudi isfurali još minulih desetljeća.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 17:12   #19
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nije sve u parama, puno više je u društvenom statusu.
Ne znam koji je slučaj s ovo dvoje, ali kladio bih se na status.

Novac samo jako dobro korelira uz status, ali nisu ista stvar.
Recimo, da neki ružan gubitnik s margine društva dobije na lotu, moašžda bi ga počele opsjedati jeftine sponzoruše, ali sigurno ne bi statusna krema društva kao što su poznate glumice, kćeri političara, etc.

je, u pravu si
no ne vidim ništa loše u tome
kad čovjek posjeduje značaj to ne odmaže
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 21:46   #20
Zašto se ovo pitanje postavlja isključivo ženama? Zar kod muškaraca materijalni status potencijalne izabranice ne igra baš nikakvu ulogu? Ne bih rekla...


Poslano sa mog GT-N8000 koristeći Tapatalk
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.