Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2015., 20:03   #181
zrće!!!!!!!!!

Pa ovako punih 8 godina ljetujem u Novalji,i onda netko napiše idem na ljetovanje na Zrće...Zrće je plaža a ne mjesto stanovanja,plaža u gradu Novalja..I ove godine se spremam tamo..Ali osobno na Zrće odem po danu,eventualno oko 20-21 sat naveče,jer je too much za mene,glazba preglasna..Ali ok mi je otić u Nou na finu kavicu jer je jeftinija nego u centru grada..Inače sami grad Novalja je prekrasan i Zrće nije jedina plaža,nego ima sve skupa oko 30 okolnih plaža..Planjka po meni broj 1..80% gostiju su mladi,hrpa engleza i talijana..Uglavnom tko želi dobar provod,puno partijanja i opijanja,naravno i dobrih i muških i ženskih komada---pravac u Novalju!!Love that town!!Razmišljam o preseljenju tamo!!!!!!!!
foxica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 00:21   #182
Usrećila bi se preko godine kada tamo živi oko 2000 ljudi :-/
Ostalom pridružujem...osim kave u Noi, nemam pojma kakva je.
U Novalji smo već 11 godina. <3
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 23:43   #183
Pozdrav.
Kako je na Zrću? Planiram ići možda ove godine. Čuo sam od nekih da su to orgije i da se ljudi masovno seksaju a od drugih da nije ništa posebno već kao obični izlasci. Pa me zanima jesu li otvoreni ljudi i mogu li očekivati da ću tamo ševiti?
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 12:18   #184
Quote:
timothy88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Kako je na Zrću? Planiram ići možda ove godine. Čuo sam od nekih da su to orgije i da se ljudi masovno seksaju a od drugih da nije ništa posebno već kao obični izlasci. Pa me zanima jesu li otvoreni ljudi i mogu li očekivati da ću tamo ševiti?
s takvim pristupom neš jebat garant
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 17:03   #185
Nadam se da su cure otvorene na Zrću.
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 00:06   #186
Mislim da ti se vise isplati posteno platiti damu noci pa si na miru.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 21:56   #187
Quote:
timothy88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Kako je na Zrću? Planiram ići možda ove godine. Čuo sam od nekih da su to orgije i da se ljudi masovno seksaju a od drugih da nije ništa posebno već kao obični izlasci. Pa me zanima jesu li otvoreni ljudi i mogu li očekivati da ću tamo ševiti?
otvorene su. 2 centimetra. pa ti vidi.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:47   #188
Novosti iz Novalje.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...anaca/6321181/

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ta/980061.aspx
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.