Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 18:48   #81
U Novalji smo već dvije godine zaredom i prve godine smo stalno visili na Zrču ali prošle smo bili svugdje samo ne tamo. U dva tjedna dva puta smo bili tamo. Ima predivnih plaža u okolici (preporučam Čistu) koje treba vidjeti a ako ti je do tuluma oni počinju oko četiri popodne pa do šest ujutro. Preko dana svi partijaneri spavaju pa nisu takve gužve kad odeš ujutro na kavu. Mi ćemo i ove godine tamo jer mi se sviđa mogućnost izbora gdje ćeš ići i šta ćeš raditi.
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 01:43   #82
http://www.index.hr/xmag/nightlife/klub/48/show.aspx
friške slike
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 16:28   #83
ak je ovak ja ne idem

http://www.nebraskacoeds.com/main.html
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 01:32   #84
Nije mi vise Zrce ko nekad... valjda sam odrasla malo! Prije sam mogla tri noci partijat bez prestanka, mislim da bi se sad malo poslije ponoci pokupila na spavanac...
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 00:14   #85
rekao moj neno:Samo pederi i talijani...
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 02:51   #86
Thumbs up ej

JA SAM RADILA NA PAGU CJELO LJETO ISLA SAM NA ZRCU SVAKI VIKEND I UVJEK JE BILO DOBRO-JAKO MI SE SVIDJA JEDAN BAKIN U PAPAJY
romkinja22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 18:58   #87
da podijelimo s vama malo naših sličica...bilo nam je prekrasno

http://www.youtube.com/watch?v=45t5BdUz5Y4
navigator one is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 20:15   #88
Quote:
BlackMagicWoman kaže: Pogledaj post
evo moje dvije frendice odustale od ovogodišnjeg ijetovanja na zrću, jer su si nedavno našle dečke..Kažu da je tamo JAKO teško otići a da ne zabriješ s nekim..da se tamo sve svodi samo na to. Bile su prošle godine pa znaju

Ja nisam ''partijanerski'' tip pa me to baš i ne privlači
nikad veću glupost nisan čula...ja nisan sa nikin bila, jer san imala dečka.
Je da se nakoketiraš, al pa šta??
ajd sa super ekipon i bit će ti ludilo..i ponesi dosta novaca...

meni je bilo ludilo..visila san u bazenu cili dan, samo se točilo i pilo i plesalo...a ja to volim
cura fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 20:10   #89
Ja sam bila ove godine sa ekipom od 10 članova i bilo nam je pre odlično..
Uopće nije onako kako ljudi pričaju.. Istina da se većina zabavlja na način da
se skoro pa ne pojebu tam al niko te ne tjera da gledaš
Ostajali smo do zore jer jednostavno zaboraviš na vrijeme.. Nismo se susretali sa drogama, nekim napaljenim frikovima nit ništa slično.. Jediina zamjerka- pića su PRE skupa i još nešto šta mi se ne sviđa je after beach party u aquariusu.. u onom bazenu mi se malo gadilo uć..Nisam se zadržavala, ali noćni izlasci su sasvim nešto drugo..
Za one koji namjeravaju tamo ić: Ne slušajte one koji nikada nisu bili pa pričaju gluposti koje su čuli od nekog drugog.
__________________
Tamo visoko, za brda ona, Tamo gdje je stara kuća moja..
henky72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 14:24   #90
Ja sam ove godine bila prvi put. Ocekivala sam igle i dilere droge na svakom cosku kak se govori. Ali nisam vidjela nista slicno tako da to su puste price za medije . Pre dobro nam je bilo tamo. Ne isplati se ic bez auta jer ima puno od novalje do zrca, a i bus je skup. Ja i frendica smo stopirale kad nismo imale prijevoz . Zrce ludilo, party gotovo cijeli dan. Popodne aquarius, navecer najcesce calypso ili papaya, koktele smo kupovali u euphoriji, cugu ostalu u novalji. Malo je skupo u centru, ali kod autobusnog ima par vecih ducana sa povoljnijim cijenama. Kaj je najbolje, tamo je cca 80% decki i 20% cura tako da su uleti neizbjezni di god dođes. Na plazi, u busu, u ducanu svugdje su nam uletavali, upoznale smo preko 70 ljudi u tjedan dana. Dovoljno je samo sjest na plazu na zrcu i doletit ce ti bar 5-6 njih Idealno sa samce.
Sexa ima najvise po plazi, autima i u sumici iza calypsa. Dobila sam par ponuda za sex, ali to je tamo ko dobar dan Ipak je u prvom planu cuganje.

Morate doc barem jedne godine jer to necete dozivjeti nigdje drugdje
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 16:12   #91
bila par puta ove god
super zabava, ja bila s dečkom i ekipom pa se nisam družila nešto posebno s ostalima tamo ali super je, muzika, dobra atmosfera, svi se zabavljaju
daleko od sodome i gomore kako svi govore
__________________
Oprosti, znam da bi mi tribalo znacit..al me boli racku
kittykat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 13:35   #92
Ni blizu nikakve sodome i gomore, sve je preuveličano u medijima. Bila sam mtao s frendicom zadnje 3 godine i nikada nisam vidjelo ništa nemoralno niti nam je nteko nudio drogu i sex. A moram reći da nismo baš tako ružne!
Dedemonkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 19:33   #93
Quote:
kittykat kaže: Pogledaj post
bila par puta ove god
super zabava, ja bila s dečkom i ekipom pa se nisam družila nešto posebno s ostalima tamo ali super je, muzika, dobra atmosfera, svi se zabavljaju
daleko od sodome i gomore kako svi govore
upravo tako
bila ove god na 2 put
svaki put s ekipom od nas 5+
nije istina da se seve ljudi na svakom cosku, ak nes nemorash nish jelte, a ak osh opet ima
valjd, ja nisam trazila pa ne znam
preko dana obicna plaza i u 4 pocinje glazbica, u papayi je skroz dobro po danu na after beach partiju

a navece je skroz dobro, ali nish posebno sad, ko i bilo koi klub/disko
mi bili skoro svaki dan do 7-8 ujutro, jel ono, kad je bal nek je bal

ugl meni mal presminka i ono pokazivanje, not really my cup off tea, al ok
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 21:58   #94
ja imam 'super' iskustva sa zrč(ć)a. srećom da sam preživjela...

tamo je uglavnom hrpa iskompleksiranih nesamopouzdanih mladih ljudi koji nisu spoznali prave životne vrijednosti i izgubljeni su u današnjem društvu, pa se maskiraju u nešto što je navodno cool i trendy, a u biti je sve laž/manipulacija i pobiranje novaca. i onda dodju doma, stavljaju svoje polugole pijane slike po fejsu i još se s tim hvale
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 16:47   #95
Nikad bila, no planiram s ekipom ovo ljeto. Ljudovi, da cujem.. kol'ko sve to kosta?
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 16:51   #96
Sve puno seljacina bez imalo stila,zrce nikad vise,ibiza je puno bolja alternativa...
evamattiolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 19:19   #97
Špicera i wannabea susrećem dovoljno i po gradu, ne treba mi još i to kad se poželim maknuti daleko od svega i sviju...Zrće je veliki no no...
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 22:09   #98
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
Nikad bila, no planiram s ekipom ovo ljeto. Ljudovi, da cujem.. kol'ko sve to kosta?
Meni je super. Idem s muzem, sestrom i sogorom i Zrce mi je super. Cuga, mjuza i ekipa.. Moze i bez seksa, droge i sodome i gomore..
Novalja mi je predivna. Ima dosta pozera al ja se bas ne obazirem
Uzivaj i pazi na sebe
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 22:11   #99
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
Špicera i wannabea susrećem dovoljno i po gradu, ne treba mi još i to kad se poželim maknuti daleko od svega i sviju...Zrće je veliki no no...
Yup.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 13:07   #100
@ ovi sto ne idu

Ovu temu ne cita nitko jer zeli cuti kako vi ne idete. Big deal, yeah.

Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Meni je super. Idem s muzem, sestrom i sogorom i Zrce mi je super. Cuga, mjuza i ekipa.. Moze i bez seksa, droge i sodome i gomore..
Novalja mi je predivna. Ima dosta pozera al ja se bas ne obazirem
Uzivaj i pazi na sebe
Si bila kad prije il' ces ovo ljeto prvi put?
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.